Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305375 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1215 : 18 Haziran 2015, 14:12:42 »
Valla ben kaynak soracaktım hocam ama Ospina bizim için cidden uçuk bir isim olur ya, pek inanamadım doğrusu :) Adam Şezni'yi kesip as oynadı yani bu sene baya, bize yedirmezler onu bence :)

Ben dedikten sonra Habertürk de bu sabah yazmış bitti diye. Kaynak sorulmaz :D

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1216 : 18 Haziran 2015, 15:51:56 »
Ben dedikten sonra Habertürk de bu sabah yazmış bitti diye. Kaynak sorulmaz :D

İnşallah olur ama görmeden inanamıyorum ben vallahi :) çok beğendiğim baya da piyasası olan bir kaleci yani.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1217 : 18 Haziran 2015, 16:05:20 »
eyvallah sağolasın.
tüm bu analizleri tanıtımı ve who score'de olanları toparlarsak iyi bir stoper aldığımızı düşünüyorum.
ama esas önemli olan partneri..partneri egemen olursa güzel olur , alves olursa sıkıntı olur.

bence yanına şöyle Güneyamerika orjinli  hızlı ve mümkünse sol ayaklı toparlayıcı stoper isterim.. Kjaer in belirtilen eksiklerini toparlayabilecek :)

çok mu şey istedim :D

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #1218 : 18 Haziran 2015, 16:12:10 »
O isim Eder Alvarez Balanta :)

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1219 : 18 Haziran 2015, 16:36:56 »
Bekir'in ayrılığı kesinleşmiş. Herkese nasip olmayan 6 sene geçirmiş Fenerbahçe'de. Her oyuncunun hayalidir Fenerbahçe'de oynamak ve en azından bir sezon geçirmek. Hakkını helal etmiş, hakkınızı helal edin demiş. Helal olsun Bekir. Her ne kadar bazen saç baş yoldursan da bu şekilde güzel sözlerle ayrılman sevindirici bir durum. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Kaynak:https://twitter.com/bekirtegun

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1220 : 18 Haziran 2015, 17:02:27 »
O isim Eder Alvarez Balanta :)

fiyatı 7 8 civarı  ve solaksa hemen alalım :D

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1221 : 18 Haziran 2015, 17:09:59 »
seneye cok iyi bir yabanci kaleci almaliyiz, iyi bir kaleci takimin yuzde 30'dur, cok iyi kaleci yuzde 50'si
muslera olmasa gs bu sene 3. olurdu.
kimsenin tartisamayacagi kaleci almaliyiz, benim futbolla alakam Fenerbahce'den ibaret oldugu icin Peter Cehc harici alabilecegimiz oyle bir kaleci tanimiyorum.

kalede Peter Cehc olursa oyuncularin da taraftarin da kafasi rahat olur.
yasli diyenler olabilir ama cech volkan'dan 1 yas kucuk.

gecen ntvspor izliyordum Ridvan Dilmen guzel bir soz dedi, "sampiyon olmak istiyorsan atanin da tutanin da iyi olucak.
bu sene atanimiz sow tutanimiz volkan idi, gs de atan burak tutan muslera.
onumuzdeki sene atanimiz Dzeko olsun tutanimiz da Cech, sampiyon olmazsak etek giyerim.

tekrar tekrar yazmamak icin 15 gun once yazdigimi alintiliyorum.
Ospina Arsenal kalecisiymis, transfermarkt'den bakdim son maclarda oynamis Schzeny'i mi ne onu yedege atmis.
Arsenal buyuk takim herhalde izleyeni cok , biriniz bu Ospina'yi anlatabilir mi bana nasil kaleci , Peter Cech seviyesinde mi ?
yan toplarda nasil , refleksleri falan ?
kisacasi bu Ospina Muslera'dan iyi mi kotu mu ?
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2015, 17:11:13 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1222 : 18 Haziran 2015, 18:15:21 »
Pierre Webo, Selçuk Şahin, Mert Günok, Bekir İrtegün ve Egemen ile yolların ayrıldığı resmi siteden yayınlandı. http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=45379

Egemen kalsa iyiydi ama yapacak bir şey yok. Bu sene takım gençleştiriliyor ( Mert hariç). Bir de ücret konusunda anlaşılamayanlar gidiyorlar.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1223 : 18 Haziran 2015, 19:40:00 »
1 ekim 2012'den sonra artik kimsenin gitmesine uzulemiyorum. Spordaki duygusallik Alex'in gidisi ile bitti bende.
egemen goudelock bjelica vs vs ..en fazla yollari acik olsun diyorum.
ama egemen turkiyenin en iyi stoperi idi, yolu acik olsun.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1224 : 18 Haziran 2015, 20:39:54 »
Egemen'in serbest bırakılmasının tek bir sebebi olabilir o da abartılı yıllık ücret. Yabancı kontenjanının kaldırıldığı şu dönemde de hiçbir Türk futbolcunun 1.5m € üzerinde bir ücreti hak ettiğine inanmıyorum. Bence doğru karar.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1225 : 19 Haziran 2015, 03:10:40 »
Egemen'in serbest bırakılmasının tek bir sebebi olabilir o da abartılı yıllık ücret. Yabancı kontenjanının kaldırıldığı şu dönemde de hiçbir Türk futbolcunun 1.5m € üzerinde bir ücreti hak ettiğine inanmıyorum. Bence doğru karar.
Söylediklerinde haklılık payı var ama biz yabancılarada çok yüksek ücretler ödüyoruz kjaer 3 milyon alıyorsa Egemene de 1.5 verilebilirdi.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1226 : 19 Haziran 2015, 03:55:49 »
Söylediklerinde haklılık payı var ama biz yabancılarada çok yüksek ücretler ödüyoruz kjaer 3 milyon alıyorsa Egemene de 1.5 verilebilirdi.

Bence Egemen, 1.5m € gibi bir ücrete razı olsaydı kesinlikle uzatılırdı sözleşmesi. Ne olup ne bittiğini bilmiyorum ama tahminim Egemen 2 milyon euronun üzerinde bir yıllık ücret istedi ve yönetim bunu kabul etmedi.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1227 : 19 Haziran 2015, 04:00:47 »
Bence Egemen, 1.5m € gibi bir ücrete razı olsaydı kesinlikle uzatılırdı sözleşmesi. Ne olup ne bittiğini bilmiyorum ama tahminim Egemen 2 milyon euronun üzerinde bir yıllık ücret istedi ve yönetim bunu kabul etmedi.

Dediğin gibiyse doğru karar tabii

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1228 : 19 Haziran 2015, 04:09:47 »
Kjaer tamam Nani ve Ospina da bitti gibi Fernandao Şener imzaya kaldı e Adriano da yüzde 80 gelecek  bakınca süper yani iyi bir teknik yönetimle ŞL'de çeyrek görür ligde şampiyon olur müthiş transferler ve devamı da gelecek belli ama bazı sıkıntılı durumlar var mesela takım gençleşecek diyorsun yok artık çok paralar vermek diyorsun Daha genç başarıya aç ve az kazanan Mert'i yollayıp Volkan'ı tutuyorsun yada biri 30u Çoktan devirmiş diğeri 30luk olmak üzere olan ve yüksek yıllık Ücretler alan Alves Ve Kadlec'i tutup en az onlar kadar faydalı ve daha az kazanan Egemeni neden yolluyorsun ?? Kjaer genç iyi hoş sıkıntı yok ama biraz verilen para fazla onu da geçtim Fernandao çok mu genç 28i bitmiş adam.. Neyse bundan da önemlisi şu BJK ve GS'ye bakıyorum gerçekten transfer yapamıyorlar para pul yok belli hatta Hamza bu kadromuz bile yeterli demeye başladı bile hatta yani artık önümüzdeki sene de şampiyon olalım bi zahmet ama işin mali boyutu Aklımı kurcalıyor.. Biz en zengin zamanlarımızda dahi bi çırpıda bu kadar para harcamıyorduk.. Ünal Aysal'ın GS'yi getirdiği hale düşmeyiz umarım Aziz Başkan tuhaf adamdır kendi kendine acaba şöyle mi dedi 'ikinci olduk diye demediğiniz kalmadı kulübü düşündüm para tuttum ALIN size transfer Tarzı Demiş olmasın Nasılsa Temmuzda yada bir kaç ay sonra gideceği için.. Çünkü daha Nani Fernandao Şener Ospina ve bir golcü orta saha bir stoper ve de alternatif kanat derken iyi paralar harcıcaz bakalım Hayırlısı.. Fenerbahçe'nin Los Galacticos'una hazır olun !!!
Mali açıdan bir de şunu duydum Nihat Özdemir Ferit Şahenk gibi isimler transferlere sağlam meblağlar aktarmış onun haricinde stad ismi samsung forma reklamı falam derken çok ta sarsılmayız inşallah zaten şu an yolda olduğumuz gibi bir kadro kurulsun Fenerbahçe artık olması gereken çehreye bürünsün biz taraftarlar kombine de bırakmayız Boşta Fenerium'u da yağmalarız sıkıntı yok

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1229 : 19 Haziran 2015, 23:14:42 »
yav bu ospina'yi 5-10 mac doksan dakika izleyen yok mu koca forumda ?
nasil kaleci bilen varsa anlatsin biz de bilelim.
ve ya her hangi yerli yabanci analiz sitesinde hakkinda yazi varsa link verseniz bi zahmet.
tesekkurler.