Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304802 defa)

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1890 : 08 Haziran 2016, 16:24:30 »
Seneye  hedef ne merak ediyorum.

Ben açıkçası önümüzdeki yıl ve yıllarda beşiktaş'ın oturmuş kadrosuyla  favori olduğunu düşünüyorum ama bu transfer politikasıyla şampiyonluk için hayal kurmak bile zora giriyor.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1891 : 08 Haziran 2016, 19:12:43 »
Kjaer ve Fernandao'ya da teklif varmış, kapatıyoruz herhalde.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1892 : 08 Haziran 2016, 20:38:53 »
Caner gitti.
Nani ManU muhabbeti ardından Rvp için Psg diyorlar.
Gökhan Beşiktaş'a ha gitti ha gidecek.
Topal Galatasaray muhabbeti var.
Kjaer'e teklif varmış.
Daha beteri Vitor kalıyor.
Aziz Yıldırım kalıyor.

Bakalım rakiplere daha kaç şampiyonluk verecek büyük başkan Aziz Yıldırım?
...

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1893 : 09 Haziran 2016, 06:24:52 »
Üç önemli oyuncumuzun sözşeşmelerinin bu sene biteceğini bilmeyen yoktu. Geçen sene sözleşmeler neden uzatılmadı, merak ediyorum.  belki böyle paralar istemezlerdi.

Açıkçası ben de böyle para pazarlığı yapmalarına sinirleniyorum. Ama bunlar giderse yerine kimi alacağız? Bu ayarda oyuncuları almak maddi anlamda sıkıntı çektiğimiz bu yılda zor. Ha diyorlarsa ben bilmem hangi ülkeden genç yetenekli bir oyuncu buldum. Hem bunlardan maliyeti az, o zaman tamam derim. Bir de böylesini deneyelim, belki tutar.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2016, 06:26:05 Gönderen: hatai »

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1894 : 09 Haziran 2016, 16:46:41 »
Tek bir hatalı taraf yok. Bu oyuncularla geçen sene veya bu yıl içinde sözleşme imzalamayan Aziz ilk hatalı. Bu ülkede başka hiçbir ülkede kazanamayacakları parayı kazanırken 200k Euro için takım değiştiren oyuncular da kendilerine göre haklı ama hem vefasızlar hem de hayatlarının geri kalanında küfür yemeyi göze alıyorlar. Profesyonellik bu değil. Ama bakın görün, asıl büyük hatayı tekrar Aziz yapacak, giden yerlilerin yerini vasıfsız adamlarla doldurmaya çalışıp Vitor'u kovmayarak.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1895 : 09 Haziran 2016, 17:11:52 »
Transfer etmek istediğimiz adam futbolu bırakıyor. Şaka gibi bir klübüz

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #1896 : 09 Haziran 2016, 18:46:42 »
Gökhan Gönül defteri tamamrn kapandı.  Ilk hedefim Euro2016 sonrasi avrupa dedi. Fenerbahçe'nin önerdiği ücretin bir kuruş dahi üzeri olmayacak diye bir cümle kurmuş gökhan.
Eger avrupa yaparsan bir kuruş üzerine bakilmaz zaten ama 1 kuruş dahi altına Türkiye'de bir takima gidersen ve bu senin emeğine laf eden tolga ve Şenol'un takımı olursa sende Rüştü gibi camiasız kalırsın. 
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #1897 : 09 Haziran 2016, 19:19:01 »
Aynen öyle olacak zaten.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1898 : 09 Haziran 2016, 21:21:04 »
gökhan, caner ve m. topal fenerbahçeden ayrıldıysa oyuncularda milyonda bir bile suç yok. istedikleri paraysa neye dayanarak suçluyorsunuz bu oyuncuları daha fazla para kazanmaları istemeleri gayet normal ki istedikleri para değil oyunculara değer verilmemesi destek verilmemesi üstüne oyunculara iftira atılması ve değersizleştirilmeye çalışması çok açık.

başkan ve adamları nasıl göz göre göre fenerbahçeye zarar veriyorlar, nasıl insanlara iftira atılıyor bir çok olayda olduğu gibi görmeye devam ediyoruz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1899 : 09 Haziran 2016, 21:33:54 »
gökhan, caner ve m. topal fenerbahçeden ayrıldıysa oyuncularda milyonda bir bile suç yok. istedikleri paraysa neye dayanarak suçluyorsunuz bu oyuncuları daha fazla para kazanmaları istemeleri gayet normal ki istedikleri para değil oyunculara değer verilmemesi destek verilmemesi üstüne oyunculara iftira atılması ve değersizleştirilmeye çalışması çok açık.

başkan ve adamları nasıl göz göre göre fenerbahçeye zarar veriyorlar, nasıl insanlara iftira atılıyor bir çok olayda olduğu gibi görmeye devam ediyoruz.
Kesinlikle katılıyorum sana Bu oyuncular sadece bedenlerini düşüncelerini değil ruhlarını duygularını da senelerce 3 Temmuz süreci dahil bu kulüp için yıpratmış oyuncular.. Diego Ribas bu paraları vurdumduymazca kazanıyorsa bu oyuncuların da beklentiye girmesi doğal ki ben asla düşünmüyorum kulüp uzlaşmacı olsa bu oyuncular işi yokuşa sürsün.. Zaten böyle değerli 3 oyuncuyla bitime 1 yıl kala sözleşme yenilememek yönetim öküzlüğüdür sadece.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1900 : 09 Haziran 2016, 21:40:19 »
Kesinlikle katılıyorum sana Bu oyuncular sadece bedenlerini düşüncelerini değil ruhlarını duygularını da senelerce 3 Temmuz süreci dahil bu kulüp için yıpratmış oyuncular.. Diego Ribas bu paraları vurdumduymazca kazanıyorsa bu oyuncuların da beklentiye girmesi doğal ki ben asla düşünmüyorum kulüp uzlaşmacı olsa bu oyuncular işi yokuşa sürsün.. Zaten böyle değerli 3 oyuncuyla bitime 1 yıl kala sözleşme yenilememek yönetim öküzlüğüdür sadece.
Aynen. Bu çocuklar her zaman özveriyle oynayıp ellerinden geleni yaparlarken diego, josef, guiza gibi isimlere milyonları saçtılar. Şimdi bu isimleri karalamaya uğraşıyorlar.
Milletin eğlencesi oluyoruz, internette fenerbahçeden bedava giden isimler için kadrolar kuruyorlar.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1901 : 09 Haziran 2016, 22:49:54 »
Alex'in gidisini yasamis taraftarlariz Gokhan'in gitmesi cok koymaz bence.

Lakin iki kelam da yonetimle ilgili etmek istiyorum, Gokhan'in para pazarligi yapmasini dogru bulmuyorum, gozumden de dusdu artik.

ama bu yonetim neden caner, topal, gokhan gibi oyuncularla sozlesme bitimine kadar masaya oturmamis , adam yerine koymamis ?

kusura bakmayin ama ben bir takimda sagbek olsam , baskan da cikib Emin bu takimda 8 sene oynadi 2 kez sampiyon oldu dese , ben de kirilirim , ama Fenerbahce'yi terketmem o ayri mesele, ne olur olsun terketmezdim.

ulan adam sagbek lan sagbek, tekbasina nasil sampiyon yapsin Cafu mu bu , ortalama uzeri turk oyuncu iste Gokhan..

son olarak , eger Gokhan yurtdisina giderse eyvallah ama Bjk'ye giderse rustu'den farki olmaz..

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1902 : 09 Haziran 2016, 23:05:18 »
Hep yumurta kapıya dayanınca hareket ediyor yönetim. Hep...

Zamanında Aurelio, Tuncay gibi oyunculardan ders çıkarılmamış ki hala sezon bitince oyuncularla görüşme yapıyoruz. Oyuncuların yaptıkları da doğru demiyorum ama bu adamlar bizim gibi taraftar değiller. Hep oyunculardan gereksiz beklentilere girdiğimiz için oluyor bu hayal kırıklıkları...Bu arada şunu söylemeden geçemeyeceğim. Caner kadro dışı bırakıldığı anda Inter ile anlaşmış ama son ana kadar bizi beklemiş. Yönetim görüşme bile yapmamış.

Geçen sezonunun başında Caner, Topal ve Gökhan ile görüşmeye başlansaydı şu anki kazandıklarına yakın bir parayla anlaşırdık muhtemelen. Sonra böyle menajerlerin oyuncağı olursun işte.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1903 : 09 Haziran 2016, 23:16:48 »
Basketboldaki gibi bir aklı hakim kılmazlarsa daha çok ucuz şampiyonluk kaybeder ve hep üzülürüz.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1904 : 09 Haziran 2016, 23:19:11 »
Seneye futbol takımının durumu nasıl olur acaba? Bu akşam basket takımının müthiş bir şekilde galip gelmesinin ardından bu durumu düşünmezdim, ama Gökhan gittikten sonra aklıma takıldı. Ne için gitti, nasıl gitti bilmiyorum. Ama yönetim ile oyuncu arasında olan laf dalaşı üzdü beni. Para, para, para... bütün mesele bu mu? Tartışmayı sadece bu eksende döndürürsen taraftarı üzersin, ikiye bölersin. Bir taraf sana, bir taraf oyuncuya saydırır.

Gerek var mıydı bu yaşananlara? Niye sürekli gemileri yakıyorsun? Ey yönetim gerçekten merak ediyorum. Seneye ligde kaçıncı oluruz acaba?