Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305334 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1905 : 09 Haziran 2016, 23:26:57 »
Arkadaşlar, abilerim. Hala yönetim diye sayıyorsunuz sövüyorsunuz. Sizce gerçekten kararlar ortak bir akılla, bir yönetim tarafından mı alınıyor; yoksa tek bir adam tarafından mı?

Bu kadar adam, yönetici veya sporcu, niye kulüpten kaçıyor/kaçırılıyor? Niye sponsor bulamıyoruz? Sorunun kaynağı belli.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1906 : 09 Haziran 2016, 23:40:23 »
Basketboldaki gibi bir aklı hakim kılmazlarsa daha çok ucuz şampiyonluk kaybeder ve hep üzülürüz.

Aziz Yıldırım olduğu sürece futbolda kim olursa olsun takım başına en kralını getir işine karışır hatta bir süre sonra kovar bunun birçok tecrübesini yaşadık gidenlerin arasında başarısız olanların yanı sıra başarılı olanlar da var

Bu adamların mesleği bu elbette daha fazla kazanmak isteyecekler, şu anda 3 Temmuz olsaydı bu adamlar fedakarlık yapardı ama şu anda 3 Temmuz yaşanmıyor, takım zor durumdaysa takımın diğer futbolcularla yaptığı sözleşmeler ortada Gökhan Gönül e yada Mehmet Topal a mı gelince para yok oluyor yada takım kimlere kaç para menejerlik parası ödüyorda bu oyunculara menejerine para ödemicem diyor.

Bir iş yerinde bile kıdem önemlidir en eski olanlar en fazla değeri görür, yönetimin bu oyunculara yaptığı haksızlık, fedakarlık yapılacaksa yeni oyunculardan önce sana emek harcayanlara yapacaksın kulüp olarak,

Aynı şekilde taraftar futbolculardan vefa istiyorsa önce sen bu oyuncuların geçmişteki emeklerine vefa göster saygı göster

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1907 : 10 Haziran 2016, 00:23:08 »
Arkadaşlar, abilerim. Hala yönetim diye sayıyorsunuz sövüyorsunuz. Sizce gerçekten kararlar ortak bir akılla, bir yönetim tarafından mı alınıyor; yoksa tek bir adam tarafından mı?

Bu kadar adam, yönetici veya sporcu, niye kulüpten kaçıyor/kaçırılıyor? Niye sponsor bulamıyoruz? Sorunun kaynağı belli.

Yönetimi derken Aziz Yıldırım ve Ali Yıldırım ikilisini kastetmiştim. Ali Yıldırım futbol şubesinin başına getirildiği için onu da dahil ettim. Ama dediğin gibi yönetim demek yerine direk Aziz'e saydırmak lazım.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1908 : 10 Haziran 2016, 06:22:06 »

Zaten yönetimden kastettiğimiz Aziz. O ne derse diğerleri de aynısını diyor. İtiraz edenin üzerini çiziyor. Adam resmen ruh hastası. Bir şekilde kurtulalım şu adamdan da nasıl kurtulursak kurtulalım. Midemi bulandırıyor artık.

Önceden yaşadığın tecrübeler aklını başına getirmedi mi? Giden iyi oyuncular yerine bir Ton para döküp aldığın hangi oyuncu ya da hocadan hayır gördün? Elde kaldı bir, o da giderse Josef ve Ozanla oynarsın.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1909 : 10 Haziran 2016, 11:27:08 »
Seneye Volkan Şener Kjaer Serdar Aziz Hasan Ali Josef Ozan Salih Alper Volkan Fernandao gibi izlemeye değmez bir kadro bekliyorum ben artık.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1910 : 10 Haziran 2016, 11:29:51 »
Seneye Volkan Şener Kjaer Serdar Aziz Hasan Ali Josef Ozan Salih Alper Volkan Fernandao gibi izlemeye değmez bir kadro bekliyorum ben artık.
Bursayi topladilar ya valla dedigin gibi olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #1911 : 10 Haziran 2016, 13:43:05 »
bu sene futbol takımı boyle olsaydı sampiyonduk...kanatlardan bogdan ve datome akacaktı...sloukas ara pasları verecekti...ele avuca sıgmaz forvet dixon aralara sızıp golleri atacaktı..kalinic ve barış iki on libero gibi orta sahada her yere basacaktı...hickman ve melih gorev adamları olup isabetleri ortaları yapar, vesely ve udoh her hava topunu ucanı kacanı alacaktı stoperde...defansın arasında yıpranan rakipleride kaledeki korkunc adam antic yiyecekti tek tek...

---------------antic-----------
hickman---vesely--udoh---melih
----------kalinic---barıs---------
---bogdan---sloukas----datome
--------------dixon------------

yedekler: berk-egehan-ercan

seneye insallah...

---------------antic-----------
anderson---vesely--udoh---melih
--------kalinic---kuzminskas-----
---bogdan---sloukas----datome
--------------dixon------------

yedekler: berk-barıs-egehan-ercan-(+kenan+tolga gecim+egemen guven+dzanan musa)

yapıp takımı modifiye ederiz..

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1912 : 10 Haziran 2016, 14:54:52 »
ben hayatimda cidden Vanguards of Fb hocam gibi birini gormedim.

basketbol erkek , basketbol kadin, voleybol erkek, voleybol kadin, futbol hepsine yorum yapiyor.

bi de ustune Futbol takimina basket kadrosu yazdi ahahahaha abi cok guzel adamsin sen , guluyorum kusura bakma.

psikolojimiz bozuldu amk vitor sayesinde. 

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1913 : 10 Haziran 2016, 14:58:27 »
vitor mu ? aziz demek istedin sanırım :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1914 : 10 Haziran 2016, 15:00:11 »
abi bu mubarek ayda o adamin ismini agzima almak istemiyorum cunku ya onune ya da arkasina kufur yazmam lazim..

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #1915 : 10 Haziran 2016, 15:50:59 »
ben hayatimda cidden Vanguards of Fb hocam gibi birini gormedim.

basketbol erkek , basketbol kadin, voleybol erkek, voleybol kadin, futbol hepsine yorum yapiyor.

bi de ustune Futbol takimina basket kadrosu yazdi ahahahaha abi cok guzel adamsin sen , guluyorum kusura bakma.

psikolojimiz bozuldu amk vitor sayesinde.

sagol abicim...yazıp takılıyoruz iste kendi capımızda...naısl olsa kulupten dınleyen yok..bildiklerini okuyan 3-5 tane kukla is basında erkek basket haric her subede...

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #1916 : 10 Haziran 2016, 18:34:30 »
Gökhan Gönül'e teşekkür edilmiş. Yaziklar olsun

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #1917 : 10 Haziran 2016, 18:50:38 »
Batakliga doğru sürükleniyoruz ve yine başrolde Aziz var. Bu adamdan kurtulmadıkça maalesef gün yüzü görmek bize haram renktaşlar.
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #1918 : 10 Haziran 2016, 20:32:43 »
gökhan için kimseyi suçlamayın  takımda kalmak istemedi anlaşılan
sakatlık sonrası idi galiba ilk maçına çıktı maç sonu yayıncı kuruluşa yaptıgı açıklama ben bugün burdayım yarın başka yerde olurum ama FENERBAHÇE liligim durur gibi birşeyler söyledi adam ogünden kafaya koymuş ayrılıgı bugün tiyotro yapıyor
yok soguk davranmışlar yok tavırlar hoş degilmiş para mesele olmamış hiç
kulüp sezon ortası menejerlerle görüşmeyecegini söylemiş o menejeri kastederek takımda kalmak istese ogün menejerle ilişigini bitirirdi inada bindirmezdi
kulübün açıklamalarınada bakınca adam kafasında bitirmiş ama ayrılan ben olmayım kulüp istemedi izlenimi yapıyor
yarın emeklerini yok sayan kendilerini hırsızlıkla suçlayan şenolun takımına giderse şaşırmam
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #1919 : 10 Haziran 2016, 21:15:12 »
ben gökhan gönül konusunda yonetimden tarafım yeterince iyi miktar teklif edildi. Aylardir ismi bjk ile anılıyor üstelik şampiyonluk yarışı yaptigimiz takım.  Oldu da dedikodular dogru çıkarda bjkye giderse ihanet etmis olur gözümde.  Aylar önce iyi niyet sözleşmesi imzaladı iddiası dogru demektir üstelikte daha az paraya giderse iyice kötü konuşurum hakkinda kimse kusura bakmasın.
#IngaOrekhova