Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304698 defa)

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2580 : 18 Ağustos 2017, 14:49:30 »
Nani ve Abubakar ile seviyemiz yükselir. Tabi bütçe yok, nasıl olacak bilemiyorum

Şu adamları 3-5 bakmadan elden çıkarmak lazım

Ozan,İsmail,Wiel,Salih,Aatıf

Az bile söylemişim. Bu isimlere ek olarak Joseph, Kaldırım, Şener, Volkan, Diar, Neustader, hatta Alper. Bu adamlar kesinlikle Fenerbahçe’nin oyuncusu değiller.
Takımın yarısı çöp. Başında da zaten çöplerden hoşlanan, vizyonu dar ve çapı belli bir antrenör var

Ospina varken Kameni tercihine de ne desem bilemedim..

Sen kalkıp Türkiyenin en iyi iki bekini bedavaya rakibe ver, belki de en iyi kanat oyuncusunu Dirar için sırıta sırıta iyiki gelmemiş bize diye rakibe kaptır, sonra otur kıçının üstünde adamların seri şampiyonluklarını izle. Aykut Kocaman'ın ilk sezonunda gsye karşı içerideki galibiyet serimiz son bulmuştu. Bakalım bu sene gs, bjk ve trabzona karşı içerideki yenilmezlik serilerimizden hangisi son bulacak.
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2017, 14:58:26 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #2581 : 18 Ağustos 2017, 22:46:22 »
Volkan ve Topal'ın hataları benim midemi bulandırdı açıkçası.. Sanki sadece HATA değil gibi.. Çünkü üst üste ve aynı oyuncular defalarca.. İkisinin ortak özelliği de takımın en eskileri olması falan, sanki bu işte bi bit yeniği var gibi ama hayırlısı

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2582 : 18 Ağustos 2017, 23:11:36 »
Şahsen o kadar karamsar değilim. Geçen seneki takım 64 puan aldıysa, yapılacak takviyelerle bu sene en az 10 puan fazlasını alıp şampiyonluk yarışına girer bu takım.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2583 : 19 Ağustos 2017, 00:42:39 »
Van p. Sakat alındı. Soldado sakat deniyor. Ekici trabzonda da sık sık sakatlaniyordu. Bu hafta sonu da oynamaz deniyor.
HAK'a 1.8 verdiler. Ozanı Atıfı Wieli Romanı Salihi Volkanı göndermediler.

Takıma zarar veren oyuncuları gönder, göndermem..
Takıma level atlatacak transferler yap, yapmam..
Yahu o zaman başkanlığı bırak, bırakmam..

Nasıl bir sınavdan geçiyorsak, çilemiz bitmiyor.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2584 : 19 Ağustos 2017, 21:42:59 »
Cagliari, Van der Wiel’i kiraladı!

İtalyan ekibi Cagliari, Fenerbahçe'den Gregory van der Wiel'i kiralık olarak kadrosuna kattı.

http://skor.sozcu.com.tr/2017/08/19/son-dakika-fenerbahceye-cas-soku-aciklandi-653095/

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2585 : 20 Ağustos 2017, 12:38:33 »
Bütün haberler bir anda kesildi. Stoper, sol bek, forvet ve açık lazım hala.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2586 : 20 Ağustos 2017, 19:01:09 »
başkan yaptığı yanlışların daha az eleştirilmesi için transfer rakamlarını diğer kulüpler gibi açıklamıyoruz. bir de açıklasa.

eğer bizim genç oyuncumuz için gerçekten 5 m euro gibi bir rakam önerildiyse hem kulübe çok büyük maddi zarar hemde oyuncunun geleceğiyle oynanmış her ne kadar bana çok inandırıcı gelmese de

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2587 : 20 Ağustos 2017, 20:46:54 »
Yanlis yapiyor. Hicbir vasfi olmayan ve agir Roman ile basliyorsun. Guilano yok, bir de Ozani kiysan tam olurdu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #2588 : 21 Ağustos 2017, 00:28:43 »
Bu dirar nasıl bir oyuncudur ben çözemedim. Lens'in yaptığı her şeyi yaparmış vs deniyordu. Cidden ben çözemedim. Bugün Türkiye ligi sonuncusu Osmanlısporda oynasa taraftar olarak Osmanlısporda Dirar diye bir isim var, alsak bizim takıma iyi olur diyecek tek bir kişi çıkar mıydı merak ediyorum.

Aziz biraz daha kahkaha atsın "Lens ile görüşürken Dirar fırsatı çıktı karşımıza, biz de onu aldık, Lens de iyiki olmadı" diye taşak geçmeye devam etsin oturup. Resmen sabote ediyor adam koca bir camiayı artık.

Çevrimdışı aykut12

• Üye
« Yanıtla #2589 : 21 Ağustos 2017, 00:43:42 »
Bu dirar nasıl bir oyuncudur ben çözemedim. Lens'in yaptığı her şeyi yaparmış vs deniyordu. Cidden ben çözemedim. Bugün Türkiye ligi sonuncusu Osmanlısporda oynasa taraftar olarak Osmanlısporda Dirar diye bir isim var, alsak bizim takıma iyi olur diyecek tek bir kişi çıkar mıydı merak ediyorum.

Aziz biraz daha kahkaha atsın "Lens ile görüşürken Dirar fırsatı çıktı karşımıza, biz de onu aldık, Lens de iyiki olmadı" diye taşak geçmeye devam etsin oturup. Resmen sabote ediyor adam koca bir camiayı artık.
Abi adamın orjini bek. Geçen sezon bir süre sakatlik ve Afrika Kupasından dolayi oynayamadığı maçlar hariç Monaco'da hep birinci tercihti. 7 asistlikte bir katkı verdi. O kadar boş bir topçu değil. Maalesef mevcut sistem ve oyuncunun yeterince verimli olamayacağı pozisyonda oynaması kendisini kötü gösteriyor.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #2590 : 21 Ağustos 2017, 08:57:57 »
Abi adamın orjini bek. Geçen sezon bir süre sakatlik ve Afrika Kupasından dolayi oynayamadığı maçlar hariç Monaco'da hep birinci tercihti. 7 asistlikte bir katkı verdi. O kadar boş bir topçu değil. Maalesef mevcut sistem ve oyuncunun yeterince verimli olamayacağı pozisyonda oynaması kendisini kötü gösteriyor.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Orjini bekse ısla neden alınıyor. Ben Fenerbahçeye gelmeden bu adamın ismini bilmiyordum. İlk defa bize gelince duydum. Sene başı bir çok arkadaş çok iyi transfer, Lens'i aratmaz, onun yaptığı herşeyi yapar vs diyince bekledim. Var herhalde bir keramet diye. Monaco'da çoğu maçta oynamışsa dediğin gibi Hasan Ali'nin bizde oynadığı gibi oynamıştır. Zaten tek bir oyuncusu 200 milyon eurolara varan bir takım 3 kuruş paraya sag bekini elden çıkarmaz. Bize satıp kurtulmuşlar demekki. 100 küsür gol atan bir takımda 7 asist de bir anlam ifade etmiyor bana.

Takımın defansının bel kemiği satılmış, yerine kimse alınmamış, her maç 2şer 2şer yiyor golleri, kalecileri defansı, orta sahası, forveti hiç bir bölgesinde iş yok. Kaçıncı resmi maçımızı oynadık, daha forvetlerden gol yok.  Akıl alır gibi değil.
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2017, 08:59:53 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #2591 : 21 Ağustos 2017, 11:15:18 »
Dirar için de kimse orjini bek dememiş heralde bizim AY ve AK a diyesim geliyor ama resmi sitede açıklaması var adamın bek oynamayı tercih ederim diye neyse lens zaten geçen sezon son 10 maçta yoktu iyi ki gelmemiş çok şükür
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2592 : 21 Ağustos 2017, 11:55:32 »
Orjini bekse ısla neden alınıyor. Ben Fenerbahçeye gelmeden bu adamın ismini bilmiyordum. İlk defa bize gelince duydum. Sene başı bir çok arkadaş çok iyi transfer, Lens'i aratmaz, onun yaptığı herşeyi yapar vs diyince bekledim. Var herhalde bir keramet diye. Monaco'da çoğu maçta oynamışsa dediğin gibi Hasan Ali'nin bizde oynadığı gibi oynamıştır. Zaten tek bir oyuncusu 200 milyon eurolara varan bir takım 3 kuruş paraya sag bekini elden çıkarmaz. Bize satıp kurtulmuşlar demekki. 100 küsür gol atan bir takımda 7 asist de bir anlam ifade etmiyor bana.

Takımın defansının bel kemiği satılmış, yerine kimse alınmamış, her maç 2şer 2şer yiyor golleri, kalecileri defansı, orta sahası, forveti hiç bir bölgesinde iş yok. Kaçıncı resmi maçımızı oynadık, daha forvetlerden gol yok.  Akıl alır gibi değil.

Aslında sağ bek in 100 golden 7 sinin asistini yapması fena değil bence. 3 tanede attığı gol olsa %10 etki fena değil. Ama sıkıntı, neden o varken Islayı alıyorsun ve neden ikisi de varken hala Şener le oynuyoruz ? Wiel bile kadroya girmişti hatta sanırım...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #2593 : 21 Ağustos 2017, 12:07:10 »
Aslında sağ bek in 100 golden 7 sinin asistini yapması fena değil bence. 3 tanede attığı gol olsa %10 etki fena değil. Ama sıkıntı, neden o varken Islayı alıyorsun ve neden ikisi de varken hala Şener le oynuyoruz ? Wiel bile kadroya girmişti hatta sanırım...

Ayhan hocam krasiç'ten sonra aykut kocaman'ın Fenerbahçe'ye ikinci kazığı gibi hissediyorum ben bu adam için.
Adamın zihniyeti küçük, kaliteli, yetenekli, taraftarın sevdiği, popüler adam istemiyor takımda.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #2594 : 21 Ağustos 2017, 12:20:07 »
Forvet Rvp ve Ahmethan'dı (tabi forvetten sayarsak). Rvp vurdumduymaz ya da ancak bu kadarını yapıyor. Peki Ahmet kardeşim hiç mi hırs olmaz sen de? Biraz yırtın be, Fenerbahçe gibi bir kulüptesin parçala kendini. Bunları yapmadığın için gideciğin yer 1. Ya da 2. Lig olur.

Zaten eksikleri herkes söylemiş. Artık sinirden tekrar edip duruyoruz. Hocanın umurunda mı? Hayır. Yönetimin umurunda mı? Hayır. Futbolcuların umurunda mı? Hayır.