Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304753 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2685 : 08 Haziran 2018, 08:51:48 »
Hepsi hayal Aykut belası gitmiyor başımızdan. Şener Isla bozmazdım ben şahsen. Keza Aykut gitse Valbuena ile de devam ederim. Topal ise kulübe jokeri olmak kaydıyla kalsın
Isla Fenerbahçe'de oynayabilecek seviyede bir oyuncu değil.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #2686 : 08 Haziran 2018, 09:32:44 »
Isla Fenerbahçe'de oynayabilecek seviyede bir oyuncu değil.
İnan bana Isla Fenerbahçe'de oynayabilecek seviyede fazlasıyla ama önündeki oyuncu da orta saha oyuncuları da pasör oyuncular olmalı. Adam inanılmaz gole gidecek bindirmeler yapıyor ama topu oraya çevirebilecek oyuncu yok etrafında

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2687 : 08 Haziran 2018, 09:34:06 »
Gitmeli, gidecek... Nasıl gitmiyor?
Valla abi Genel Kanı Ali Koç Aykut Kocaman toplantısının olumlu geçtiği 1 sene daha kalmasının yüksek ihtimal olduğu falan yönünde ama umarım olmaz böyle bişey

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2688 : 08 Haziran 2018, 10:17:44 »
Ali Koç'un niyeti Kocaman ile yolları ayırmak. Adam canlı yayında devam isterdim dedi  başka bir yayında listemizdeki hocaların beşi takım buldu dedi daha ne desin ? Çok çok mecbur kalmadıkça Kocaman ile yolları ayıracaktır. Bizim de camia olarak geçmişe sünger çekip zihinleri sıfırlamamız açısından Kocaman'ın gitmesi gerekli.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2689 : 08 Haziran 2018, 10:23:00 »
Aykut gider. Bu toplantılar değerlendirme için. Şu Zeljko'ları ikilesek güzel olacak.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #2690 : 08 Haziran 2018, 10:24:57 »
Aykut Hoca gitsin kalsın ayrı ama bazı zikredilen hocalarda akıllara zarar. Dvaid Moyes, Luis Enrique...

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #2691 : 08 Haziran 2018, 19:01:49 »
Diyelim ki Aykut Hoca kaldı. iyi oyuncular alındı. Sizce futbol anlayışında bir değişiklik olur mu? Yoksa yine Mehmet -Josef ikilisi gibi bir sistemle devam eder mi?

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2692 : 08 Haziran 2018, 20:56:57 »
Diyelim ki Aykut Hoca kaldı. iyi oyuncular alındı. Sizce futbol anlayışında bir değişiklik olur mu? Yoksa yine Mehmet -Josef ikilisi gibi bir sistemle devam eder mi?

O sefil, raporunu sunarken 'Josef ve Topal takımın duvarı, onlarla devam etmek istiyorum' demiş. Başkanın böyle bir hata yapmayacağını umuyorum ama istifa/kovulma haberi gelmeden de rahatlayamıyorum.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #2693 : 08 Haziran 2018, 21:57:17 »
O sefil, raporunu sunarken 'Josef ve Topal takımın duvarı, onlarla devam etmek istiyorum' demiş. Başkanın böyle bir hata yapmayacağını umuyorum ama istifa/kovulma haberi gelmeden de rahatlayamıyorum.

Bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum. İnsanın hatalarından ders alması da bir erdemdir. Ama bazıları niyeyse bunu anlamıyor. Messi gelse bile koşmuyor diye yedek bekler bizde.

Aykut Hocanın bir huyu da istifa edeceğim, deyip gereğini yapmaması. Hani başkanlık seçiminden önce istifa edecekti? Lafta kaldı bu sözü.

Kısacası İnşallah devam etmeyiz.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2694 : 08 Haziran 2018, 22:10:03 »
Bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum. İnsanın hatalarından ders alması da bir erdemdir. Ama bazıları niyeyse bunu anlamıyor. Messi gelse bile koşmuyor diye yedek bekler bizde.

Aykut Hocanın bir huyu da istifa edeceğim, deyip gereğini yapmaması. Hani başkanlık seçiminden önce istifa edecekti? Lafta kaldı bu sözü.

Kısacası İnşallah devam etmeyiz.

2010-2011'den sonra çalıştığı 3 sezonda 10-15 kere istifa etmiştir zaten de hiçbirinde sözünün arkasında durmadı. Osmanlı maçından sonra 'Gereğini yapacağım' dedikten sonra telefonunu kapatıp kaynanasının yanına kaçtı. Seçimden önce de istifa edeceğini ima edip yine özünden caydı. Ama öyle karaktersiz bir herif ki Vardar'a madara olduktan sonra basın toplantısına gitmeye korkuyor ama olay soğuyunca Vardar maçlarından doğru bir oyun oynandığını iddia ediyor. En kötüsü de şu ki çok sayıda Fenerbahçeli, 13 yıl önce sırf bir hatalı gol yüzünden kendi camiasını şikeyle suçlayan bu yüzsüzün müridi olması.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #2695 : 08 Haziran 2018, 22:19:34 »
2010-2011'den sonra çalıştığı 3 sezonda 10-15 kere istifa etmiştir zaten de hiçbirinde sözünün arkasında durmadı. Osmanlı maçından sonra 'Gereğini yapacağım' dedikten sonra telefonunu kapatıp kaynanasının yanına kaçtı. Seçimden önce de istifa edeceğini ima edip yine özünden caydı. Ama öyle karaktersiz bir herif ki Vardar'a madara olduktan sonra basın toplantısına gitmeye korkuyor ama olay soğuyunca Vardar maçlarından doğru bir oyun oynandığını iddia ediyor. En kötüsü de şu ki çok sayıda Fenerbahçeli, 13 yıl önce sırf bir hatalı gol yüzünden kendi camiasını şikeyle suçlayan bu yüzsüzün müridi olması.

Ne yazık ki öyleleri var.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2696 : 09 Haziran 2018, 02:50:09 »
Şu Aykut Kocaman'ın medyadaki Fenerbahçe yorumcusu/muhabiri kim varsa hepsinde de ne büyük gücü var böyle. Fenerbahçe medyasından ekrana hangisi çıksa Aykut Kocaman kalsın diye uğraşıyor deli gibi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2697 : 09 Haziran 2018, 05:17:49 »
aykut kocaman gitti, kalma ihtimali yok, tüm hocalar bizden imtina etse comolli td olur yine aykut kalmaz.

aykut’un şu ana kadar gitmeme sebebi ali koç’un nezaketen verdiği raporu dinlemesi ve görüşmesi.

taraftara rağmen kimse Fenerde başkan ve td olamaz, bunu son seçimde gördük.

ben ersun yanal diyorum ama malesef ihtimal çok çok az.

içimde yeni hoca’nın blanc olacağı gibi bir hiss var.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2698 : 09 Haziran 2018, 15:26:55 »
Aykut Kocaman ne bok olduğunu Spartak'a deplasmanda 2-1 yenildikten sonra Kadıköy'deki maçta Alex'i Caner ve Baroni'yi oynatmayıp maça Hasan Ali Topal Selçuk Topyuz ile çıktığında göstermiştir. Ben Buvac isterim hoca olarak Bamba da ciddi iyi oyuncu Rodrigues'den falan daha büyük etki yaratır. Bir de gönlümde hep Barça'dan kiralık oyuncular var

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2699 : 09 Haziran 2018, 17:32:38 »
futbol takımının hocasının seçimden önce belli olması gerekliydi. ayrıca transfer çalışmalarının bile alt yapısı yapılmış olmalıydı. bugün comolli hariç önemli hiçbir çalışma yapılmamış gibi.

ilk tercihim genç, agresif, karekterli, potansiyelli yabancı bir hoca, inanabileceğin böyle bir hoca bulamıyorsan riske girmeyip yada daha az riskli olan ersun yanal ama kesinlikle kocaman değil