Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305483 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3075 : 05 Ocak 2019, 16:30:09 »
Umut'la genelde pek ayrı düşmeyiz ama bu konuda hiç katılmıyorum. Hiçbir formsuzluk koca devre hemen her maçta oynayıp sadece 1 gol atmanın izahı olamaz. Slimani formsuz değil, yeteneksiz, kazma, odun, hatta ayı bir futbolcudur. Futbolcu dediğim için futbol kavramından özür dilerim. Bildiğin öküzü, ayıyı, bize futbolcu diye kakalamışlar.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3076 : 05 Ocak 2019, 16:35:26 »
İlaveten: Galatasaraylı Melo'dan, Hasan Şaş'tan, Bülent Korkmaz'dan ve benzerlerinden bile Slimani'den iğrendiğim kadar tiksinmemiştim. Hakikaten gördüğüm an midem bulanıyor, öğürüyorum, tiksiniyorum, nefretin ötesinde bir fobiye dönüştü bende. Kimsenin sağlığına zarar gelmesini istemem ama başına bir iş gelse, neredeyse iyi oldu diyeceğim, öyle bir kötü duygu... Beddua etmek iyi bir şey değil ama dilimin ucuna da sık sık gelmiyor değil:

"ALLAH SLİMANİ'NİN BELASINI VERSİN. Daha da yeşil sahalara adım atamasın."

Sonra tutuyorum kendimi, beddua kötü bir şey diye içime atıyorum.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3077 : 05 Ocak 2019, 16:35:36 »
Umut'la genelde pek ayrı düşmeyiz ama bu konuda hiç katılmıyorum. Hiçbir formsuzluk koca devre hemen her maçta oynayıp sadece 1 gol atmanın izahı olamaz. Slimani formsuz değil, yeteneksiz, kazma, odun, hatta ayı bir futbolcudur. Futbolcu dediğim için futbol kavramından özür dilerim. Bildiğin öküzü, ayıyı, bize futbolcu diye kakalamışlar.

Bence başarılı olduğu dönemde de buna servis yapan çok yetenekli ve alda at pasları veren oyuncular vardır muhtemelen. Azıcık yetenekle bitiriceliğe soyununca kazmalık yönü ortaya çıktı diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3078 : 05 Ocak 2019, 16:42:46 »
Bence başarılı olduğu dönemde de buna servis yapan çok yetenekli ve alda at pasları veren oyuncular vardır muhtemelen. Azıcık yetenekle bitiriceliğe soyununca kazmalık yönü ortaya çıktı diye düşünüyorum.

Öncesini bilmiyorum hocam. Adını bize transferiyle duydum. Mal meydanda... Topu stop edip sağına çekmeden şut atamıyor. Bu esnada da iki savunmacı birden kapatıyor. Tek vuruş yapmaya yeltendiğinde de top dağlara taşlara gidiyor. O ayılıkta birisinden en azından kafa toplarında etkili olmasını beklersin ama Mehmet Topal bile ondan daha iyi kafa vurur; o kadar mı derseniz, o kadar... Bir golcüde olması gereken hiçbir özellik yok.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3079 : 05 Ocak 2019, 17:08:03 »
Yabanci fazlası derken anlayamadım ne demek istediğinizi?
Sınırlama yok ki..

14 yabanci olabiliyor sadece ve bizim 15 yabancimiz var zaten.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3080 : 05 Ocak 2019, 19:10:56 »
Hem Umut la aynı fikirdeyim, hemde Slimani konusunda sizinle. Slimani den bir galt olmaz ama Frey ve Soldado varken en  büyük ihtiyacımızın forvet olduğunu düşünmüyorum. Stoper ve kanat lazım öncelikli olarak ve orta saha. Roman, Reyes, Eljif bizim 11 imiz olamazlar. kanatlar için isim yazamadım bile. Erzurum, Kayseri, Zagreb maçları aklıma geliyor, tamam futbol takım oyunu ama defans ve kaleci hatalarından da çok gol yedik.
Yaşına çok takılmıyorum, bizde 20-22 yaşında adamlar olmuyor. Bütün Türk takımları için söylüyorum bunu tesadüfler haricinde o yaşta gelip beklene çıkışı yapan yerli yabancı kaç kişi oldu ki ?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3081 : 06 Ocak 2019, 17:19:31 »
Pek ihtimal vermiyorum ama Robert Skov'u alırsak son yılların en iyi transferi olur. Olur da bumformayla ŞL falan oynarsa eğer 40a falan satılsa şaşırmam

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #3082 : 07 Ocak 2019, 19:08:22 »
Cpomolli efendi gene Sözleşme imzalamış. Altyapıdan Gürol isimli 15 yaşındaki bir çocukla. Arada bir altyapıdan çocukla sözleşme imzalayarak gününü geçiriyor arkadaş. Valla helal olsun.

Adamım göreve devam:)
Genç futbolcu Kudret Oben Saraçoğlu ile profesyonel sözleşme imzalandı

07 Ocak 2019 Pazartesi

Kulübümüzün futbol altyapısında yer alan 10 Ağustos 2000 doğumlu Kudret Oben Saraçoğlu ile geçtiğimiz günlerde profesyonel sözleşme imzalandı.

Orta saha mevkisinde oynayan genç futbolcunun imza töreninde Başkanımız Ali Koç’un yanı sıra; Sportif Direktörümüz Damien Comolli ile oyuncunun ailesi yer aldı.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3083 : 11 Ocak 2019, 08:43:08 »
Hala doğru dürüst  bir transfer yapılamadı.
Herhalde Ersun Yanal'ın mucize yaratması bekleniyor.Aynı kadro, nasıl olacak bilmem ama  performansını 2'ye katlamazsa sonuç kötü olabilir.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3084 : 11 Ocak 2019, 20:28:16 »
Slimanin yerine çok üst düzey bir forvet gelmesi lazım.Hiçbir yere takviye yapmasınlar ama 10 milyona çok sağlam bir forvet getirsinler.
Bu adamın kaçırdıkları artık yetti ya bu kadar kazma bir oyuncu olamaz.Artık bilinçli olarak kaçırdığını düşünmeye başladım.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3085 : 11 Ocak 2019, 20:39:18 »
Kac gun geçti tik yok. Ali koç takımı küme düşürsün de rahatlasın.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3086 : 19 Ocak 2019, 21:59:20 »
Bugun yetkiki oksam ilk is volkan, ismail slimani ve benziayi kadro disi birakmak yanlis olur sozlesmelerini fesh ederim bu ikinci isim olurdu ilk is comoliyi gonderirdim

Sonraki isim de bir firvet bir de adamakilli orta saha sart

Su andaki sartlarda kontenjan dolu bu yonetimde de dogru teansferi yapacak adam yok maalesef.

Ersun Yanal da birkac hafta daha bu tercihlerine devam ederse ona olan inancimi da kaybedecegim

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3087 : 20 Ocak 2019, 13:49:33 »
Kendimi hedefleri olan yetenekli bir yabancı oyuncunun yerine koyuyorum. Bana Fenerbahçe'den transfer teklifi geliyor ve puan durumuna bakmam teklifi reddetmem içim yeterli olacaktır. Hani bir dönem vardı ya Beşiktaş ya da Galatasaray teklif yapsa da oyuncuyu biz alırdık çünkü en az 2 3 yılda bir şampiyon oluyorduk ve hep ilk ikideydik.
Bence Nasıl ki basketbol takımımız Avrupa'dan kimi isterse alır 3 kuruş az bile verse de mantığı varsa futbol için durum tam tersi

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3088 : 20 Ocak 2019, 14:11:30 »
Bir de şöyle bişey var tamam şampiyonluğa oynayacak vs bir kadromuz yok ama ligin en iyi ilk 8 kadrosundan biri bu çok net. Hadi bunu da geçtim Ümraniye'den de mi kötü kadro? Hayır. Bu takımın küme düşme potasında olmasının nedeni sadece kadroyla açıklanamaz. Başka bişey var ve ne olduğuyla ilgili bir fikrim yok. Belki oyuncuların hem kendilerine hem de takım arkadaşlarına inanmaması olabilir bunun nedeni. Ama ortada bir sıkıntı var belli. Hoca desek mesela e o da değişti. Anlamıyorum ya anlayamıyorum. Terraneo için neler neler söylendi ama bakın aldığı oyunculara Nani Kjaer Souza hepsinden verim alındı ve daha yüksek paralara satıldı. O kadronun başında İsmail Kartal bile olsa çok net şampiyon olurdu.
Comolli ne yapıyor belli değil. Ali Koç'un Fenerbahçeli olduğundan emin olmasam hep Aziz'in dediği gibi opeyasyon falan yapılıyor gerçekten diyeceğim. Abdurrahim Albayrak olsa bu kadar kötü yönetmez çünkü. Maddiyata bağlamak gereksiz her kulüpte var bu sıkıntı. Eline de 20 küsür milyon bütçe geldi mi kardeşim satılanlardan? Geldi. E doğru harcasan şu an en yakın rakibiyle arasında 10 puan fark olan takım kurardın. Bu takım zaten son hafta şampiyonluğu kaçırmış geçtiğimiz yıl. 4-5 nokta atışı rahat şampiyonluğa yeterdi.
Ama dediğim gibi kulüpte de var bişey. Eljif Barış vs diğer takımlarda olsa ağzımız açık izlerdik. Keza Dorukhan Ozan Kabak falan bizde olsa kiralanmışlardı şimdi B.B Erzurumspor'a. Slimani rezil performans sergiliyor bu konuda hemfikiriz. Ama onun için de aynı fikirdeyim Beşiktaş ya da Galatasaray'da olsa vay be derdik.
Hasılı işin içinden çıkamıyorum ben artık. Bir stoper lazım iki bek lazım 2 ya da 3 kanat ve orta saha lazım ve forvet lazım. Bakıyorum satılacak oyuncu falan da yok. Vay ki halimize vay.. Üzülerek söylüyorum bizim sonumuz iyi değil

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #3089 : 20 Ocak 2019, 22:00:15 »
37 yaşında ligin en iyi orta saha performansını gösteren Emre Belözoğlu’nu 4 sene önce adama hiçbir şey söylemeden gönderenler,Clichy bedavayken Hasan Ali’yle sözleşme uzatanlar.Ersun Yanal’ı gönderenler.Ligin en iyi beklerini kaybedip Çeçu,İsmail gibi vasatları alanlar.Utanır mı sanmam.Muhtemelen bu durumumuzla sevinen iyi oldu size diyen bi zihniyeti sevindirdiği için kızıyor ve üzülüyorum Ali Koç’a