Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304764 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4785 : 08 Mayıs 2021, 00:48:41 »
İstediklerimizden gelmeyenler uçtu gelenler sıçtı  ;D
Kluple alakalı. Gelenler yerine bu adamlar gelse kisa sure sonra onlar da orospulasirdi. 

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4786 : 08 Mayıs 2021, 00:49:46 »
Kluple alakalı. Gelenler yerine bu adamlar gelse kisa sure sonra onlar da orospulasirdi.
Kesinlikle haklısın abi Nasıl oldu da Szalai Pelkas falan pik yaptı hayret ettim.. Alışık olmadığımız şeyler

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4787 : 09 Mayıs 2021, 00:26:51 »
Serdar Ali ve Candaş Tolga Visca Fenerbahçe'de diyor

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4788 : 09 Mayıs 2021, 00:36:55 »
Serdar Ali ve Candaş Tolga Visca Fenerbahçe'de diyor

Gene başladık...  :D

Trabzonspor da istiyormuş. Oraya giderse (ya da kalırsa), hiç şaşırmam.

twitterda şöyl bir haber var:

Başakşehir Haberleri
@HaberIBFK · 23h

Kıymetli oyuncumuz Edin Visca için medyada çıkan Trabzonspor'a kesin gitti haberleri asılsızdır. Vişça, net şekilde takımımızda kalmak istiyor. Sezon sonu Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor tekliflerini verecek. Uygun bir teklif gelirse Aykut Kocaman transfere izin verdi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4789 : 09 Mayıs 2021, 00:50:14 »
Gene başladık...  :D

Trabzonspor da istiyormuş. Oraya giderse (ya da kalırsa), hiç şaşırmam.

twitterda şöyl bir haber var:

Başakşehir Haberleri
@HaberIBFK · 23h

Kıymetli oyuncumuz Edin Visca için medyada çıkan Trabzonspor'a kesin gitti haberleri asılsızdır. Vişça, net şekilde takımımızda kalmak istiyor. Sezon sonu Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor tekliflerini verecek. Uygun bir teklif gelirse Aykut Kocaman transfere izin verdi.
Serdar %70 dedi Candaş %90 ben istemiyorum, Ozan orta sahaya geçince takım toparladı mümkünse kalmalı Atilla yada Pelkas satılmalı dedi bencede Pelkas daha uygun ama muhtemelen Pelkas maksimum 10 Ozan 20 eder
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2021, 00:53:59 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4790 : 09 Mayıs 2021, 01:23:55 »
Serdar %70 dedi Candaş %90 ben istemiyorum, Ozan orta sahaya geçince takım toparladı mümkünse kalmalı Atilla yada Pelkas satılmalı dedi bencede Pelkas daha uygun ama muhtemelen Pelkas maksimum 10 Ozan 20 eder

Mesut hariç satılmayacak oyuncu yok, yeter ki iyi teklif gelsin. Mesela kulübün teki gelip Altay veya İrfan için €25M veriyoruz dese, reddebileceğimizi sanmıyorum.

Ozan'ın serbest kalma maddesi €20M imiş, öyle olmasa bile €20M'ye zaten her türlü satardık.

Pelkas için de Rubin Kazan iddiaları var ama rakamlar ne kadar doğru, bilemiyorum. Onun da fiyatı piyasa değeri güncellemesinden sonra muhtemelen biraz daha artacaktır. €12-13M'lik bir teklife fit olurdum ben. Bu söylentilerden sonra Pelkas'ı bize €1,6M'ye verdiği için PAOK başkan Yunan basınında eleştiri konusu olmuş. :D Aynı takımdan Christos Tzolis için de söylentiler var ama bize bırakmazlar zira Almanya'dan önemli talipleri varmış, fiyatı da bizim için epey tuzlu. Tzolis olmasa da olur, Swiderski'yi alalım. :D

Attila'nın piyasa değeri de muhakkak artar ama henüz istediğimiz düzeyde olmayacağı için en azından Euro 2020'deki performansını bekleriz. Orada sükse yaparsa, belki istediğimiz seviyede bir teklif gelir. Bu işler belli de olmaz tabi, şans faktörü de önemli. Bir bakarsın, Zengin EPL takımlarından biri yüksek bir teklifle alıp götürür.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4791 : 09 Mayıs 2021, 16:57:55 »
Miha Zajc, Genoa ile 30. maçına çıkıyor.

Bu durumda zorunlu satın alma devreye giriyor. Fenerbahçe 3.5 milyon euro kazanç elde ediyor.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4792 : 09 Mayıs 2021, 18:44:33 »
İtalya Serie A ekiplerinden Genoa'ya kiraladığımız Miha Zajc'ın zorunlu satın alma opsiyonu devreye girdi. Toplamda 30 maça çıktığı için sözleşmedeki maddeye biaen Genoa 3.5 mil. € ödeme yaparak transfer edecek.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4793 : 09 Mayıs 2021, 20:59:17 »
İşte bu harika oldu

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4794 : 09 Mayıs 2021, 21:05:02 »
Henüz transfer dönemi bile açılmadan, Eljif'ten €1M, Zajc'tan €3,5M'yi cebe koyduk. :D

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4795 : 09 Mayıs 2021, 21:24:31 »
Fenerbahçe, yeni sezon için Dorukhan Toköz, Edin Visca, Olivier Giroud ve Vedat Muriqi ile anlaşma sağladı. (Ajansspor)

Hem Muriç hem de Grioud, yani aynı tipte iki santrafor. Hmm, çok inandırıcı  :D

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4796 : 09 Mayıs 2021, 21:58:30 »
Giroud Türkiye'ye gelecek tipte bir adama benzemiyor hiç. Fransa-Türkiye millî maçındaki tavırları falan, hani nasıl diyeyim kendini beğenmiş gibiydi. Türkiye Ligi'nde oynamayı düşünmez. Meselâ gider Marsilya'ya imzâ atar daha az paraya ve gelmez Türkiye'ye bence.

Yine de pivot santrafor hedefinden vazgeçmemeliyiz. Muric, Sörloth, Dost, Giroud tarzında bi oyuncu ama kazma olmayanından. Meselâ Trabzon için Cornelius adı geçiyor, bize aslâ istemezdim kazma çünkü. Bayern'in Parma'ya kirâladığı Joshua Zirkzee tam aradığımız pivot santrafor olur, 2001 doğumlu daha. Satın alma opsiyonu ile kirâlayabilsek keşke.

Haa unutmadan; Pelkas giderse Kamal Sowah diyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4797 : 09 Mayıs 2021, 22:06:54 »
Her sene bircok oyuncu icin astranomik tekliflerin oldugu yazilir ama ciddi rakama satilan oyuncu sayisi belli.

Sayisal olarak zaten kiralik oyuncularla birlikte cok fazla kalabalik oyuncu grubumuz var. Alternatif olacak degil cozum olacak oyunculara yonelelim.

Vedat begendigim bir oyuncu ama ikinci sefer ayni takima donen oyuncularin performansi ortada. Ayrica bosa gecirdigi bu sezondan sonra ayni forma ulasabilir mi

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4798 : 09 Mayıs 2021, 22:31:03 »
Giroud Türkiye'ye gelecek tipte bir adama benzemiyor hiç. Fransa-Türkiye millî maçındaki tavırları falan, hani nasıl diyeyim kendini beğenmiş gibiydi. Türkiye Ligi'nde oynamayı düşünmez. Meselâ gider Marsilya'ya imzâ atar daha az paraya ve gelmez Türkiye'ye bence.

Yine de pivot santrafor hedefinden vazgeçmemeliyiz. Muric, Sörloth, Dost, Giroud tarzında bi oyuncu ama kazma olmayanından. Meselâ Trabzon için Cornelius adı geçiyor, bize aslâ istemezdim kazma çünkü. Bayern'in Parma'ya kirâladığı Joshua Zirkzee tam aradığımız pivot santrafor olur, 2001 doğumlu daha. Satın alma opsiyonu ile kirâlayabilsek keşke.

Haa unutmadan; Pelkas giderse Kamal Sowah diyorum.

Bence de Giroud buralara gelmez. Muhtemelen Orta sıra EPL takımlarından birine imza atar ya da Fransa'ya döner.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4799 : 10 Mayıs 2021, 01:07:58 »
Al Hilal, Porto ile sözleşmesinin sonuna gelen 30 yaşındaki Moussa Marega'yı kadrosuna kattığını açıkladı