Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305525 defa)

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4845 : 01 Haziran 2021, 17:22:03 »
Jardim veya jorge jesus
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2021, 17:23:51 Gönderen: Ero1907 »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4846 : 01 Haziran 2021, 17:37:24 »
Paulo Fonseca bence

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4847 : 01 Haziran 2021, 17:57:12 »
Forumdaki genel görüşün aksine ben sonuna kadar Emre Belözoğlu ile devam edilmesi taraftarıydım. Size belki garip gelecek ama bu ülkede şampiyonluk algı operasyonları ile, görsel medyaya hâkim olmakla geliyor. Bize düşman olan çok sert bir basın var ve bu basının yiyemeyeceği tek adam Emre Belözoğluydu. Bravo Ali Koç, Emre gibi sözünü her yerde geçirebilen ve ne kendisini ne de kulübü yedirmeyecek Emre Belözoğlu kozunu da bıraktın. Kimi getirirsen getir, algıcı medya senin getireceğin adamı çatır çatır yer 10 haftada.

Şimdiden söylüyorum geçmiş olsun. Takımın başına Klopp'u getirsen, her mevkiye 11 tâne Messi de alsan OLMAZ OLMAZ OLMAZ ! Burası Türkiye, burda işler böyle yürümüyor. Hâlâ anlayamadın 3 yılda, hâlâ çözemedin Türkiye'deki futbol dinamiğini.

Zâten sevilmiyorsun, zâten tek bir destekçin yok, karşıdaki kişilerle kavga edebilecek yegâne insanı da yolladın, tebrikler.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2021, 17:57:40 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4848 : 01 Haziran 2021, 18:08:08 »
Ne Emresi allahışkına yakışmıyordu bize hem Fenerbahçeli falan değil gitsin hocasıyla takılsın Terim.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #4849 : 01 Haziran 2021, 18:12:22 »
2 sezon önce Başakşehir'i yendigimizde şampiyonluğun en büyük adayı olmuştuk, ânında ''Zorlu Center'' operasyonu yaptı basın, başını çeken de Erman Toroğlu denen şerefsizdi bu operasyonun. En büyük adayken ligi kaçıncı bitirmiştik bak.

Geçen sezonun başında daha ''Rıdvan Dilmen sezonu'' ilân ederek direkt operasyonu yaptılar. Baktılar Erol'da bi bok yok, Rıdvan Dilmen sezonu lâfını uzatmaya gerek bile görmediler. Arada salladılar, yetti.

Ali Koç sen Emre'yi yollayarak Erman gibi, Hıncal gibi şerefsiz köpeklere kolaylık sağladın. Takıma hoca arayacağına erman hıncal zeki vb düşmanları yok etsene. Bunu yapamadığın gibi, bu heriflerin karşısında durabilecek Emre'yi yolluyorsun, yazıklar olsun. Herifler zil takıp oynuyor, yiyemeyecekleri adamdan kurtuldular sâyende. Şimdi ''Fatih Terim kalsın'' operasyonuna devam edecekler, kalır da fatih.

Ben bıktım. Bu düzenden, bu düzeni yok edemeyen senden ve yeni mâceralardan bıktım.

Geçmiş olsun. Seneye bi bok olacağını mâsumca umut eden renktaşlarıma üzülüyorum artık.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4850 : 01 Haziran 2021, 18:47:34 »
Enteresan gerçekten. Bence Emre gitti diye üzülen arkadaşlar rüya görüyorlarmış. Medyanın pompaladığı, geldiği 10 maçta hiçbir ekstra katkısı olmayan birisiydi, üstelik de kendi kurduğu kadroyla.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2021, 18:48:04 Gönderen: ayhan »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4851 : 01 Haziran 2021, 18:56:45 »
Benim asıl merak ettiğim Sivas maçının 2.yarısında ruhsuz oynayan birisi var ona taktım dedi başkan kim acaba

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4852 : 01 Haziran 2021, 19:00:38 »
Benim asıl merak ettiğim Sivas maçının 2.yarısında ruhsuz oynayan birisi var ona taktım dedi başkan kim acaba
valencia dışında herkes :D

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4853 : 01 Haziran 2021, 19:04:47 »
valencia dışında herkes :D
Mantıklı olan o ama Gustavo-Sosa-Caner üçlüsünden biri bence ve bu lafın öncesinde takım olamadık disiplinsizlik vurgusu yaptı oklar Caner'i gösteriyordu aslında, daha sonra fırsat transferi olursa solbek alacağız dedi Caner'i eledim :D Sosa-Gustavo kaldı
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2021, 19:05:50 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4854 : 01 Haziran 2021, 19:15:11 »
Mantıklı olan o ama Gustavo-Sosa-Caner üçlüsünden biri bence ve bu lafın öncesinde takım olamadık disiplinsizlik vurgusu yaptı oklar Caner'i gösteriyordu aslında, daha sonra fırsat transferi olursa solbek alacağız dedi Caner'i eledim :D Sosa-Gustavo kaldı
caneri ruhsuzluktan değil de samandırada aile ortamını olumsuz etkileyenleri de yollicam dedi ondan dolayı göbderebilir

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4855 : 01 Haziran 2021, 19:17:05 »
Gustavo’dur.
Bu takımın en karaktersiz,en korkak oyuncusu Gustavo’dur.
Defolup gittiğini umarım bu sezon görebiliriz.

Sosa’da gitsin.Dedelerden kurtulmak lazım.

Emre gittiyse sırada diğer parazitler var.
Volkan’da gider en kısa sürede umarım.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #4856 : 01 Haziran 2021, 19:19:36 »
Enteresan gerçekten. Bence Emre gitti diye üzülen arkadaşlar rüya görüyorlarmış. Medyanın pompaladığı, geldiği 10 maçta hiçbir ekstra katkısı olmayan birisiydi, üstelik de kendi kurduğu kadroyla.

Aynı maçları mı izledik acaba?

Emre'yi göndermek Türk futbol konjonktürüne gelecek sene de yenilmek demek. Yâni saha dışına. Zamanın kimi haklı çıkaracağını önümüzdeki sezon göreceğiz.

Sevgili Başkan hadi Emre'yi gönderdi, bâri disiplinli bir Alman hoca getirsin de ufak bi şansımız olsun.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2021, 19:20:23 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4857 : 01 Haziran 2021, 19:26:20 »
Aynı maçları mı izledik acaba?

Emre'yi göndermek Türk futbol konjonktürüne gelecek sene de yenilmek demek. Yâni saha dışına. Zamanın kimi haklı çıkaracağını önümüzdeki sezon göreceğiz.

Sevgili Başkan hadi Emre'yi gönderdi, bâri disiplinli bir Alman hoca getirsin de ufak bi şansımız olsun.

Sanki Emreden önce hiç şampiyon olmamışız gibi yorum yapıyorsun Erdal hocam.
Emre kolay maçlar yapacağımız bir döneme denk geldi, aradaki 2 3 tane zor maçı da zaten kazanamadı. Sivas maçındaki değiliklikleri de tüy dikti.
Benim için işin diğer bir yönü de, rabia pozu veren birisinin bizim takımda ben olması hiç içime sinmiyordu, iki kere sevindim gitmesine.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4858 : 01 Haziran 2021, 19:47:46 »
Formamızla yaşadığı yaşattığı şampiyonluk için teşekkürler yinede.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #4859 : 01 Haziran 2021, 20:04:24 »
Sanki Emreden önce hiç şampiyon olmamışız gibi yorum yapıyorsun Erdal hocam.
Emre kolay maçlar yapacağımız bir döneme denk geldi, aradaki 2 3 tane zor maçı da zaten kazanamadı. Sivas maçındaki değiliklikleri de tüy dikti.
Benim için işin diğer bir yönü de, rabia pozu veren birisinin bizim takımda ben olması hiç içime sinmiyordu, iki kere sevindim gitmesine.

Beni en çok üzen konu bu işte. Taraftarımızın siyasi nedenlerle ikiye bölünmesi.

Siyâset umrumda değil, kimin hangi kesimden olduğu da. Spor söz konusuysa beni sâdece Fenerbahçe bağlar. Kimin başarıya götüreceğine inanırsam tavrım o kişiden yana olur.

Ali Koç'un A Spor ya da TRT Spor tarafından kuyusunun kazılmasının nedeni mâlum. Onlarla baş edebilecek tek kişi yine onlarla aynı düşünce yapısından gelen Emre Belözoğlu'ydu. Fatih Terim denen futbol cahili adam maçlar esnasında hakemleri kaşıyla gözüyle tehdit ede ede 7-8 şampiyonluk aldı bu ülkede, yetemediği yerde dışarıdaki dostlarından destek aldı. Pısırık olursan, ezik ezik durursan bu düzen adamı 4-5 maçta parçalıyor. İşte bunların dilinden anlayan, bunlara hak ettiği cevâbı verebilecek olan tek kişi Emre'ydi. Ben olayın tamâmen bu kısmındayım.

Haaa, şuna varım bak. Başkan getirsin disiplinli iyi bir Alman Hoca, Emre de yardımcısı olarak kulübe de olsun, işte buna sonuna kadar varım.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2021, 20:05:33 Gönderen: Erdal Soner »