Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305169 defa)

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6255 : 09 Haziran 2022, 15:59:07 »
Vizyoner bir hoca.
Tek yapmamız gereken Ali Koç’u kadın basketbola yönlendirmek.Zaten o şube iflah olmayacağı için en azından orayı batırsın.Aman futbola karışmasın çünkü cidden kaliteli bir hoca ile umudum arttı bu kez.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6256 : 09 Haziran 2022, 16:02:11 »
Vizyoner bir hoca.
Tek yapmamız gereken Ali Koç’u kadın basketbola yönlendirmek.Zaten o şube iflah olmayacağı için en azından orayı batırsın.Aman futbola karışmasın çünkü cidden kaliteli bir hoca ile umudum arttı bu kez.
Ne kadar batıracak ki orayı da :)
Sahamızda 10 bin kişi önünde grupta 50 sayı fark attığımız takıma kupa verdik. Daha ne gösterebilir ki bize. Mersin'e euroleague finalinde kaybetmek olabilir mesela. O geldi şimdi aklıma, haklısın :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6257 : 09 Haziran 2022, 17:34:01 »
Vizyoner bir hoca.

Yanina Sertaç ini da alsin
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6258 : 10 Haziran 2022, 11:42:15 »
Hoca ne düşünüyor bilmem ama bu Lincoln işi aklıma yatmadı elimizde olmayan bir profil değil.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6259 : 10 Haziran 2022, 11:49:02 »
Hoca ne düşünüyor bilmem ama bu Lincoln işi aklıma yatmadı elimizde olmayan bir profil değil.
katılıyorum ben de 4-4-2 oynayacak deniyor elde pelkas,arda,irfan varken niye bi tane daha 10 numara alıyoruz? tuhaf tuhaf işler bizim taraftara transfer olsun yeter ufacık bi duyum görseler atlayıp zıplamaya başlıyolar hiç nedenini nasılını soran yok.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2022, 11:49:16 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6260 : 10 Haziran 2022, 12:21:31 »
Aynı taraftar Jesus Mesut’u oynatmayacak diye de seviniyor.

Bu çocuğun geçen sezon Santa Clara’da maç başına 0.16 gol 0.2 asist ortalaması var.

Mesut’un ise ortalaması 0.58 gol 0.19 asist.

Real 36 yaşındaki Modriç’le tekrar sözleşme yapıyor. Biz Mesut’u oynatamıyoruz (aynı örnek olmadığının bende farkındayım!). Ve gidip aynı mevkiye Mesut’un, afedersiniz, ayakçılığını yapacak oyuncu almaya çalışıyoruz… İrfan Can vb onları saymıyorum bile…

İşin başındaki gerzekler (sinirlendim) Mesut’u yönetemez, taraftar onla ilgili havuz medyasının gazına gelir…

Sonra gider zaten kalabalık olan yere ne gerek olduğu anlaşılamayan (iyi çıkar kötü çıkar o ayrı) adam transfer ederler.

Valla ben Jesus’un bir bildiği vardır falan diyemeyeceğim. Bildiğin yanlış transfer politikası…
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2022, 12:23:31 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6261 : 10 Haziran 2022, 12:46:21 »
Lincoln farklı öncelikler varken bana da mantıksız geliyor ama Mesut’tan bir yol olmaz bunu ilk günde de söyledim. Her cuma whatsapptan gül fotoğrafı atan amca rolüne devam etsin o. Bizden uzak olsun da

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6262 : 10 Haziran 2022, 13:35:05 »
Kendimi papağan gibi hissediyorum ama bu takimda bin tane ortasaha var ....

Adam gibi Forvet gelmeden su bile getirmesinler kulübe...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6263 : 10 Haziran 2022, 14:00:09 »
Lincoln farklı öncelikler varken bana da mantıksız geliyor ama Mesut’tan bir yol olmaz bunu ilk günde de söyledim. Her cuma whatsapptan gül fotoğrafı atan amca rolüne devam etsin o. Bizden uzak olsun da
Futbolcuları tercihlerine göre değerlendirmekle hata ederiz. Ben sosyal hayatımda, ideolojik dünyamda Mesut’a yer vermem. Diğer taraftan profesyonel bir iş içinde onun bu kulübe gelişi esnasında oluşan beklentiler de düşünüldüğünde bence eşek gibi yararlanmalılar. Benim düşüncem, Mesut şu anda bizim orta sahada oynayan tüm oyuncular içinde Crespo ile birlikte en kalitelisi.

Ali Koç da emperyalist sistemin/hard kapitalizmin  ;D ürettiği para babalarından biri. İdeolojik olarak halkçı bir Başkan görmek isterim mesela… Ama spor başka bir iş…

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6264 : 10 Haziran 2022, 14:58:29 »
Futbolcuları tercihlerine göre değerlendirmekle hata ederiz. Ben sosyal hayatımda, ideolojik dünyamda Mesut’a yer vermem. Diğer taraftan profesyonel bir iş içinde onun bu kulübe gelişi esnasında oluşan beklentiler de düşünüldüğünde bence eşek gibi yararlanmalılar. Benim düşüncem, Mesut şu anda bizim orta sahada oynayan tüm oyuncular içinde Crespo ile birlikte en kalitelisi.

Ali Koç da emperyalist sistemin/hard kapitalizmin  ;D ürettiği para babalarından biri. İdeolojik olarak halkçı bir Başkan görmek isterim mesela… Ama spor başka bir iş…
Abi kalite olarak okay keza derdim ideolojisi de değil ama adamın aklı hep başka yerlerde hep ticaret odaklı düşüncesinin gereğine göre hareket ediyor. Yani günlük hayatında futbol ile alakalı düşüncelerin kaplandığı zamanın çok az olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6265 : 10 Haziran 2022, 15:26:16 »
Abi kalite olarak okay keza derdim ideolojisi de değil ama adamın aklı hep başka yerlerde hep ticaret odaklı düşüncesinin gereğine göre hareket ediyor. Yani günlük hayatında futbol ile alakalı düşüncelerin kaplandığı zamanın çok az olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.

Bizde başarılı olmasının imkanı yok. burası Real yada Arsenal değil ki etrafında o kalitede adamlar yok. Kaldı ki Mesut sadece bir Pazarlama transferiydi. Arsenal'da arkasından söylenenler akıl alır gibi değil. Arsenal tarihinin en büyük kazıklarından birisidir kendisi. Haketmediği kadar para kazanan ve sefa süren birisi ayrıca bana göre.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6266 : 10 Haziran 2022, 15:45:39 »
Anladım şimdi.

Ben şöyle bakıyorum kurumsal yapılara. Tüm çalışanlar bir vizyon ve hedefler doğrultusunda kurumsal yapının ikbali için bir araya geliyorlar. Çalışanlardan birinden vazgeçmek için o kişinin hem yetersiz hem tembel olması gerekiyor. Bu ikisi aynı anda değilse başarılı kurumsal yapılar şunları yapıyorlar;

Çalışan;
Çalışkan ama yeteneksiz ise yeteneklerini geliştirmek için bir eylem planı oluşturuyorlar. Eğitimler, kurslar deneyim kazandırma vb.
Yetenekli ama tembelse/odaklanamıyorsa (bu Mesut’un durumuna uygun) daha iyi çalışması/odaklanması için gereken şartları yaratıyorlar.

Benim başarıya ulaşmış yapılarda gördüğüm şey hep bu iki yoldan birini izlemeleri. Bu yapıların iyi örneklerinden biri de Koç Holding mesela.

Mesut gibi adamdan bir şekilde yararlanmaları lazımdı. Havuz medyasının gazına hem yönetimin hem taraftarın bu konuda çok fazla geldiğini düşünüyorum ben.

Taraftara bakıyorum mesela Mesut’un ismini bile duymak istemiyor!

Başarısızlık abidesi bu yönetim. Mesut da bunun en büyük örneği bence.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6267 : 10 Haziran 2022, 16:06:29 »

İşte öyle bir ayrıma geldikki, o ideolojik dünyanda yer vermeyeceğin adamlar sana profesyonel hayatta da bir fayda sağlamıyorlar zaten.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6268 : 10 Haziran 2022, 16:32:45 »
İşte öyle bir ayrıma geldikki, o ideolojik dünyanda yer vermeyeceğin adamlar sana profesyonel hayatta da bir fayda sağlamıyorlar zaten.
Anlamadım bunu.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6269 : 10 Haziran 2022, 16:35:07 »
Mesut,Gustavo,Tisserand,Novak,Samatta,Lemos,Caulker,Meyer gibi adamlardan acil kurtulmak gerekli. Herkesin listesinde başka isimler de vardır ama bu isimler herkeste sabittir diye düşünüyorum.

Mesut ve Samatta hariç kalanların bir senelik kontratı var.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2022, 16:36:59 Gönderen: Kubilay Can »