Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305323 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fbkolik

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #225 : 10 Mayıs 2014, 00:18:35 »
Takımın mücadelesi,fizik gücü gerçekten Atletico Madrid seviyesinde ama yetenekli oyuncumuz yok,ara pası atabilen,çalım atabilen oyuncumuz yok.Alper'i ben çalım atan olarak saymıyorum çünkü orta saha olarak devam ettiği sürece asla as oyuncu olmaz.Duracağı yeri hiç bilmiyor,oyun zekası çok düşük ve yeteneklerini etkili yerde hiç kullanamıyor,onun as oynadığı her maç orta saha yol geçen hanına dönüyor,eğer fenerbahçeye yararlı olmalıyım diye düşünüyorsa sol kanada geçiş yapmalı,orta sahada hiçbir zaman iyi oyuncu olamaz.

Türkiye'den transfer edilebilecek 2 tane adam var.Bir tanesi kesinlikle Emrah Başsan,oyun stili,fiziği çok fazla Shaqiri'ye benziyor ama tabi şu an bir kaç gömlek aşağısında Shaqiri'nin.Ama onda o yetenek var,transfer edilmeli.Diğeri de Jimmy Durmaz,onda da çalım,hız,pas her özellik var,tabiki çok üst seviye bir oyuncu değil ama bizim yedek oyuncularımızdan 10 kat daha iyidir.Ahmet İlhan transfer edilirse hayal kırıklığından öteye gitmez bu durum,adamın tek özelliği hızı,onu da doğru düzgün kullanmayı bilmiyor,asla transfer edilip boşuna para verilmemeli.

Yabancı olarak da Salzburg'un çoğu avrupa maçını izlemiş birisi olarak Kample ve Mane olağanüstü 2 oyuncu.Bu 2 oyuncuyu alalım,seneye ligin oynanmasına gerek yok,direk bize versinler şampiyonluğu,o derece etkili 2 oyuncu.İkisi de müthiş yetenekli oyuncu ama bu adamların beni en çok etkileyen yanları çok iyi pres de yapmaları.Hem o kadar hücumda iş yapıyorlar,yetmiyor bir de pres yapıyorlar.Yani tam Ersun Yanallık oyuncular bu futbolcular,tabi önce Ersun Yanal kalması şartıyla :) Diğer oyuncu da Olimpiakos'da izlediğim Joel Cample,sağ kanat oynar,sol ayaklıdır,içeri doğru Robben tarzı çok iyi çalım atar,Hulk gibi fiziği vardır.Yani Olimpiakos'un şampiyonlar liginde tek yaptığı şuydu:"İyi savunma yapalım,hücumda da her topu Joel Cample'a atalım,bir şey yaparsa yapar"adamlar bu şekilde gruptan çıktılar,az daha da Manu'yu eliyolardı.Ama Kample ve Mane'de olan pres özelliği Cample'da yoktur,onu da söylemek lazım.

Biz aslında Türk oyuncular olarak inanılmaz şanslıyız.Türk oyuncularımızdan Mehmet Topal-Egemen-Gökhan-Caner-Mert Günok-Emre bunlar şampiyonlar ligi seviyesinde oyuncular,yapmamız gereken çok kolay birşey var aslında,o da iyi yabancı transferi.Emenike de dünya kupasında iyi oynayıp satılsa çok iyi olacak aslında,ben iyi gibi görünüp bu kadar takıma zarar veren bir forvet görmedim çünkü.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #226 : 11 Mayıs 2014, 11:42:13 »
fanatik emrah başsan haberi yapmış şnşallah doğrudur. :)))
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #227 : 11 Mayıs 2014, 14:23:51 »
acun.com'da lima adı yazılmış eğer gelirse bu sistemde acayip işler yapabilir savunmayı canından bezdirir ayağına hakim kafa toplarıda fena değil.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #228 : 11 Mayıs 2014, 14:27:33 »
Benim için revizyon senesi olsa sorun olmaz. Yabancı olarak sadece Alves, Raul, Kuyt, Emenike, Sow, Webo kalsın. Yerli kadrosuna A2'den ve gurbetçi gençler eklensin. Alınabiliyorsa da genç yabancı alınsın. A2'den en az 5 oyuncu kadroya alınmalı artık. Recep, İbrahim Serdar, Metincan, Hakan, Egemen gibi oyuncuların artık yaşları da geldi. Oynasınlar işte bu sene. Üzerimizde baskı da yok. Gerçi şimdi de 4. yıldız baskısı olacak ama olsun.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #229 : 11 Mayıs 2014, 14:37:55 »
acun.com'da lima adı yazılmış eğer gelirse bu sistemde acayip işler yapabilir savunmayı canından bezdirir ayağına hakim kafa toplarıda fena değil.
inşallah gelir harika oyuncu.. Brazilya milli takımına çağrılmadığına inanılmaz şaşırmıştım..
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #230 : 11 Mayıs 2014, 14:40:35 »
inşallah gelir harika oyuncu.. Brazilya milli takımına çağrılmadığına inanılmaz şaşırmıştım..
webodan daha yararlı olur.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #231 : 11 Mayıs 2014, 14:41:24 »
jo'nun oynadığı yerde tozunu atar ortalığın.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #232 : 11 Mayıs 2014, 14:43:52 »
jo'nun oynadığı yerde tozunu atar ortalığın.
Ordaki saçma tercihler çok fazla zaten..
valla şuan ki forvetimizden de iyi topçu.. bitiricilik konusunda hatta 2 gömlek üstün.Gelirse süper transfer olur.
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #233 : 11 Mayıs 2014, 14:47:04 »
Ordaki saçma tercihler çok fazla zaten..
valla şuan ki forvetimizden de iyi topçu.. bitiricilik konusunda hatta 2 gömlek üstün.Gelirse süper transfer olur.
bitiricilik konusunda sow ve emenike çok vasatlar takımdaki en iyi bitiri webo. sow ve emenikenin fundamental'çok kısıtlı.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #234 : 11 Mayıs 2014, 14:51:35 »
31 yaşında adama gerek yok hemde brezilyalı.Muhtemelen son sözleşmesi olur gelir burda tatil yapar.27 yaşında takıma alışmış kaliteli Sowu yada Emenikeyi bırakıpta böyle birisi alınırsa yanlış olur.Bu sene Menez boşta.Alacaksak onu alalım.Zor olur ama imza parası artı iyi yıllık ücretle aklını çelebiliriz.Forvetede bitiriciliği iyi duvar olabilecek Adebayoru alabilirsek alalım
abi limaya 31 yaşında deyip 30 yaşındaki AFRİKALI adebayoru alalım biraz ters oldu yahu :D Emenike'yi hiç beğenmiyorum hem beceriksiz hem bencil.. Lima'nın yanına bir de Roberto Firmino kapatsak :)) Başka yabancı transfere gerek kalmaz.. Bir tane yedek sağ bek + geleceğe yatırım..
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #235 : 11 Mayıs 2014, 14:52:06 »
Ersun Yanal: "Caner Fenerbahçe'de kalacaktır."
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #236 : 11 Mayıs 2014, 14:53:51 »
31 yaşında adama gerek yok hemde brezilyalı.Muhtemelen son sözleşmesi olur gelir burda tatil yapar.27 yaşında takıma alışmış kaliteli Sowu yada Emenikeyi bırakıpta böyle birisi alınırsa yanlış olur.Bu sene Menez boşta.Alacaksak onu alalım.Zor olur ama imza parası artı iyi yıllık ücretle aklını çelebiliriz.Forvetede bitiriciliği iyi duvar olabilecek Adebayoru alabilirsek alalım
kendinle çelişiyosun 27 yaşındaki sow yerine 30 yaşındali lima gelmesin 30 yaşındaki adebayor gelsin :(( ayrıca biz afrika kupası var diye afrijka dışı oyuncu bakılıyo sen bizi iyice batırmaya çalışıyosun ocak ayında forvetsiz kalacaz bi mevlüt bide kuyt.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2014, 14:55:08 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #237 : 11 Mayıs 2014, 15:00:00 »
twitterda pato haberleri dönğyo pato kronik sakat sakatlığı geçtin gelise sow veya emenikeden biri gidecek demektir.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #238 : 11 Mayıs 2014, 15:02:15 »
Hayır çelişmiyorum.Sow yerine Adebayor gelsin demiyorum zaten.Sow sol forvet Adebayor merkez santrafor
               Adebayor
Sow                            Emenike
Bu tarz bir dizilim olacak.Ayrıca Adebayor milli takımını 2010da bıraktı Afrika kupasına katılma gibi bir durumu yok yani

kardeşim belli olmaz o adam 2 gün sonra geri döner. ama adebayora hiç ısınamadım ben yararlı olmaz gibime geliyo baskı altında kadıköyde en ufakm ıslıkta dağılır city'de gördük.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #239 : 11 Mayıs 2014, 15:07:20 »
Ben Emenikenin sağ kanatta oynayabileceğini düşünmüyorum Kuyt'un savunmaya yaptığı katkıyı kesinlikle veremiyor. Bu sistemde Gökhan'dan verim alamayabiliriz. Adebayor'u aslında severim özellikle taraftarla birlikteliği o samimiyeti yakalarsa iş yapar ama riskli be hocamm. Bizim sistemde Webo gibi bekleyecekse gelsin tabii..
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,