Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304690 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #660 : 11 Temmuz 2014, 13:56:09 »
Ah ah. Yemin ediyorum şu Dünya Kupası'nda fena soğudum adamdan. Evladım olsa eldivenle severim, o derece.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #661 : 11 Temmuz 2014, 13:57:00 »
genç bir stoper monte edebilirsek takıma çok büyük iş yapmış oluruz, Diego'nun yedeği de Recep olsa mesela :) Çok mu hayalperestim?
Yok, gayet de makul istekler. Kaldı ki bu söyledikleriniz olacak sanırım. Bir de şu Semih Ergül'ü forvete monte etsek.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #662 : 11 Temmuz 2014, 14:06:20 »
Umut Abi,

Diego takıma monte edilecekse -ki edilecek-; ileriden bir adam kesmenin daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Yahut 4-3-1-2 tarzı bir sisteme dönülebilir.

Senin yazdığın kadroda göbeğin hakimiyetini almak zorlaşacak. Bence bizim takımın geçen sene yapabildiği en iyi şeylerin başında orayı iyi parsellemek geliyordu. İçeriyi kotarabiliriz ama deplasmanda pek iç açıcı olmaz gibi.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #663 : 11 Temmuz 2014, 14:36:48 »
Eren, Ersun Hoca'nın konuyla ilgili yorumundan yola çıktım. Diego'yu "box-to-box" gibi kullanma niyeti var sanki.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #664 : 11 Temmuz 2014, 14:59:10 »
Net 3.5m diyor ama maç başı ve bonuslardan bahsetmiyor..

Hepsi dahil net 3.5M diyor abim :) , gayet güzel bence de :)

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #665 : 11 Temmuz 2014, 19:48:33 »
Eren, Ersun Hoca'nın konuyla ilgili yorumundan yola çıktım. Diego'yu "box-to-box" gibi kullanma niyeti var sanki.
abi(umarım abi dememde bi sorun yoktur varsa özür dilerim)Ersun Yanal'ın Diego yorumunu dinlemedim ama Diego'yu box to box oynatcağını zannetmem oynatsada Diego box to box oynamaz oynayamaz bence.Diego Alex'in koşan hali gibi Athletico'ya gittikten sonra biraz daha forvet arkasından direk orta sahaya kaydı gibi mücadele gücünü arttırdı ama yinede kendisinden box to box orta saha çıkmaz diye düşünüyorum.Diego orta sahadan topu ileriye taşıyan yaratıcı oyuncu playmaker tarzı oynar sizin dediğin box to box görevinide Meireles veya Alper yapar defansif orta sahada da zaten elimizde Avrupanın en iyisi var :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #666 : 11 Temmuz 2014, 23:21:09 »
Kardeşim, abi demende sorun yok, rahat ol. Ben de doğrudan öyle kullanacak demedim zaten. "Gibi" dedim. Mücadeleden kaçan bir oyuncu değil Diego. Bundan dolayı tam Alex'li sistem gibi değil de bir kesici (Topal), bir iki yönlü (Alper) ve bir hücum yönü daha ağır basan oyuncu (Diego) gibi bir sistem. Alper sol kanada yakın oynar. Diego daha içte oynayabilir zira sağ kanatta Kuyt var. Dizilişler çoğu takım için aynı olabilir ama sistemi oyuncu nitelikleri belirler sonuçta...

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #667 : 11 Temmuz 2014, 23:31:31 »
Kardeşim, abi demende sorun yok, rahat ol. Ben de doğrudan öyle kullanacak demedim zaten. "Gibi" dedim. Mücadeleden kaçan bir oyuncu değil Diego. Bundan dolayı tam Alex'li sistem gibi değil de bir kesici (Topal), bir iki yönlü (Alper) ve bir hücum yönü daha ağır basan oyuncu (Diego) gibi bir sistem. Alper sol kanada yakın oynar. Diego daha içte oynayabilir zira sağ kanatta Kuyt var. Dizilişler çoğu takım için aynı olabilir ama sistemi oyuncu nitelikleri belirler sonuçta...

Kuyt olmayabilir seneye :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #668 : 11 Temmuz 2014, 23:51:18 »
Kuyt'un bir yere gideceğini sanmıyorum abi. Sözleşmesi de var.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #669 : 11 Temmuz 2014, 23:54:32 »
Kuyt'un bir yere gideceğini sanmıyorum abi. Sözleşmesi de var.

O gitmeyecek ki belki bizimkiler satacak iyi teklif gelirse ki gelebilir yani :)

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #670 : 12 Temmuz 2014, 01:16:17 »
O gitmeyecek ki belki bizimkiler satacak iyi teklif gelirse ki gelebilir yani :)
Gazete Aziz Yıldırım'ın Kuyt için 15 milyon euro istediğine dahil bir haber vardı bu rakam tabikide şakasınadır ama 5-6 milyon euro isteriz bence kuyt için de 5-6 milyon verebilcek bir takımda olur mu bilemiyorum? Edermi kesinlikle eder ama veren olmaz bence.Umarımda gitmez iki senedir oynatılan sistemin işlemesindeki en büyük pay sahiplerinden biridir bence Kuyt.

11'de 6 yerli oyuncu oynaması gerekiyor kalecimiz ve 3 defansımız yerli Mehmet Topal'da 11 başlayınca beş oluyor bu durumda orta sahada bir yerli oyuncu daha oynatmamız gerekiyor bu biraz elimizi kolumuzu bağlıyor defanstaki yerlilerin birinin sakatlığı halinda Kadleci 11'e alabilmek için ya da orta sahayı Meireles ve Diego'dan oluşturabilmek için hücum hattına zaman zaman hiç tereddüt etmeden oynatabilceğin oyuncular lazım benim aklıma iyi yerli hücum oyuncusu olarak Mustafa Pektemek,Samed Yeşil,Nadir Çiftci,Antalyaspor'da ki Emrah,Gaziantep'den Muhammed bide belki Trabzona hat-trick yapmasının hatrına Mehmet Akyüz geliyor. mutlaka hücüma bir iki yerli oyuncu şart.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #671 : 12 Temmuz 2014, 01:31:02 »
Bire bir aynısı düşünüyorum abi.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #672 : 12 Temmuz 2014, 01:40:19 »
Mehmet Akyüz bizde iş yapamaz, top hakimiyeti yok sayılabilecek kadar kötü.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #673 : 12 Temmuz 2014, 01:51:06 »
34 yaşındaki Kuyt'ı geçtim 15 milyon euro'yu, 5-6 milyon euro'ya bir takıma satabilirsek Porto, Napoli gibi oyuncuları ederinin 2-3 katına satmasıyla meşhur takımlar bile bizi ayakta alkışlar.
...

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #674 : 12 Temmuz 2014, 03:46:14 »
Kuyt en az 2 sezon daha oynar bence bu performansla.Onun gibisini de kolay kolay bulamayız.
#12 Damir Mrsiç