Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305112 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #765 : 08 Ağustos 2014, 22:25:41 »
ismail köybaşı gol attığında yanındaki adam sow. adam bildiğimiz mükemmel bir forvet, aynı şekilde emenike ve webo. bu adamlar forvet, bu adamların hiçbir orta saha ve kanat özelliği yok. bu adamları kanatta oynatmak adam kovalamalarını beklemek futbolun temeline aykırı. maç içinde riske girip böyle bir oyuna dönebilirsin ama sistemini böyle kurmak takımı zaafa uğratıyor. türkiye liglerinde senede minimum 20 gol atacak sow harcanıyor yazık.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #766 : 08 Ağustos 2014, 22:35:02 »
defans oyuncuları kötü olabilir ama sorun takımın tamamının hazır olmaması.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #767 : 08 Ağustos 2014, 22:52:04 »
Chelsea maçına 3 tane hücum gücü sıfır olan,tamamen defans yapabilen orta sahalarla çıktık,buna rağmen ilk 7-8 dakikada 3 tane çok net pozisyon veriyoruz,birisi de ofsayttan dolayı gol sayılmıyor halbuki ofsaytta değildi pozisyon,Milan ile oynadığımız maçta Kaka'dan yediğimiz gole benzer golü Costa'dan yiyoruz,Chelsea savunmasında Terry ve Cahill,önlerinde ise Matic gibi kule adamlar varken sürekli uzun top oynuyoruz,2 tane üst üste pas yapamıyoruz.Takımdaki hücum anlayışı da felaket.Savunma da facia dedim ama aklıma yıllar önce gerçek olan bir olay geldi.Felsefe hocası 100 puanlık tek bir soru soruyor ve soru da şu:"Bana bu sandalyenin olmadığını kanıtlayın".100 puan alan tek öğrencinin cevabı da şu:"Hangi sandalye?".İşte bizim savunmada bundan ibaret.Hangi savunma???

« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2014, 22:54:52 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #768 : 09 Ağustos 2014, 12:29:20 »

ismail köybaşı gol attığında yanındaki adam sow. adam bildiğimiz mükemmel bir forvet, aynı şekilde emenike ve webo. bu adamlar forvet, bu adamların hiçbir orta saha ve kanat özelliği yok. bu adamları kanatta oynatmak adam kovalamalarını beklemek futbolun temeline aykırı. maç içinde riske girip böyle bir oyuna dönebilirsin ama sistemini böyle kurmak takımı zaafa uğratıyor. türkiye liglerinde senede minimum 20 gol atacak sow harcanıyor yazık.

Sow kanatta falan oynamiyor, forvet ve kanat arasinda buyuk fark var. Sow, ayakta duramayacak halde suan. Sowun keyfi eger isterse, soldada dana gibi oynuyor, eger keyfi istemezse takimin en kotusu. Gecen sene dokuldugu bir cok mac var, sow kotu oynarsa hic cekillmiyor mucadele sifir adamda. Avrupada yari final oynadigimiz sezonda, sayilmayacak kadar gol kacirdi. Tum maclardada oynadi.. Sadece 1 gol atti o da Limassola, sagda oynayan Kuyt bile 4 gol atti, Webo bile 2 gol atti, Sow gruplardada en onde oynadi. Ki Demba Ba bile ilk macinda Avrupada 3 gol atti, Sow 20 ye yakin mac oynamistir bizde(onelemeler dahil) 4 gol atti. Sow hayatimda gordugum taraftarlar tarafindan en cok sisirdilmis oyuncu. Alex de dahil, Sow son yillarda en cok kredisi olan oyuncu. Yanlis anlasilmasin, hepimiz musulmaniz, sow 3-4 gol kaciriyor sonra secdeye gidiyor taraftar musa musa diye bagiriyor. Sowun yerinde baska oyuncu olsaydi coktan asilmisti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #769 : 09 Ağustos 2014, 13:27:37 »
sow fenerbahçe'de 103 maç, 43 gol, 21 asistle oynamış asıl mevkisinde oynamamasına ve iyi kullanılmamasına rağmen. sow hakkındaki görüşlerine katılmıyorum. dün geceki maç özelinde örneğin chelsea de oynayan diego costa şu anda dünyanın en iyilerinden biri bizim takımda sow yerine ve oynadığı mevkide oynadığı görevle olsaydı muhtemelen diego costa'yı da beğenmezdin.

defansa takviye yapalım deniyor, serdar taşçı ismi geçiyor da oyuncuyu alalım diyenler tanıyarak bilerek mi transfer edelim diyor yoksa medyanın gazıyla mı? ayrıca adam geçen senenin çoğunda sakat geçirmiş sadece 4 maça çıkmış. 3 tane yabancı, 5 tane yerli stoper var takımda ve sadece ikisi forma giyebilecekken transfer isteyenler bir daha düşünsün.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #770 : 09 Ağustos 2014, 15:00:54 »
Bekir alves savunmasu olmuyo hele ki sol stoper alves ise. Kadlec Alves savunması kursak diego ile 2yabancı oynatma hakkımız kalıyor. Sıkıntılı süreç bekliyo bizi sanki.

Kadleci acilen itelemeliyiz birine ne kalite ne mantalite hiçbirşey yok adamda bir de yabancı kontenjanından oynatmak olmaz. Bunun gibi bin tane yerli topçu buluruz altyapıdan geçen maç oynayan çocuk çok daha kaliteli ve sağlam oynuyor, bir de Hasan Ali iyi ki oynatılmamış bir adam bu kadar mı geriye gider anlamadım neden bu kadar düşmüş.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #771 : 09 Ağustos 2014, 15:17:05 »

sow fenerbahçe'de 103 maç, 43 gol, 21 asistle oynamış asıl mevkisinde oynamamasına ve iyi kullanılmamasına rağmen. sow hakkındaki görüşlerine katılmıyorum. dün geceki maç özelinde örneğin chelsea de oynayan diego costa şu anda dünyanın en iyilerinden biri bizim takımda sow yerine ve oynadığı mevkide oynadığı görevle olsaydı muhtemelen diego costa'yı da beğenmezdin.

defansa takviye yapalım deniyor, serdar taşçı ismi geçiyor da oyuncuyu alalım diyenler tanıyarak bilerek mi transfer edelim diyor yoksa medyanın gazıyla mı? ayrıca adam geçen senenin çoğunda sakat geçirmiş sadece 4 maça çıkmış. 3 tane yabancı, 5 tane yerli stoper var takımda ve sadece ikisi forma giyebilecekken transfer isteyenler bir daha düşünsün.

Sow mu iyi kullanilmiyor? Sow kadar iyi beslenen oyuncu yok Fenerbahcede..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #772 : 09 Ağustos 2014, 15:45:31 »

CnnTürk de "Ersun Yanal istifa etti" diye altyazı geçiyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #773 : 09 Ağustos 2014, 15:47:52 »
Ersun Yanal istifa etmiş olcak iş değil ya Aziz Yıldırım daha kaç kişiyi kendi egosu yüzünden silip atacak yazıklar olsun!!

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #774 : 09 Ağustos 2014, 16:02:42 »
Olacak iş değil,Lig Tv de alt yazı geçti,maalesef Ersun Hoca istifa etmiş

Bu saatten sonra kim gelecek takımın başına of Allahım of ...
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı cmbhdr

• Üye
  • Yer: Sivas
    • cembahadiracar
« Yanıtla #775 : 09 Ağustos 2014, 17:11:53 »
Ersun Hoca'yı istifa ettirdiler resmen.Geçen sene Fatih Terim ile Gs kendi ayağına sıktı şimdi biz.Çünkü Fenerbahçe taraftarına rahat sezon yok hep çile hep bir kaos.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe!

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #776 : 09 Ağustos 2014, 17:57:08 »
Lucescu filan diyorlar ama ben pek zannetmiyorum.
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #777 : 09 Ağustos 2014, 18:01:05 »
Lucescu filan diyorlar ama ben pek zannetmiyorum.
Yahu kardeşim,yaşın küçük,büyüdükçe öğreneceksin.Aziz Yıldırım için emir eri lazım,her dediğini yapan adam lazım.Bu isme en önemli teknik direktör Daum.Mustafa Denizli,Zico,Ersun Yanal Aziz Yıldırım'a işlerine müdahale etmesine izin vermedikleri için takımın başında değiller ya da galatasaraylı olacaksın veya galatasaray'da görev yapacaksın ki Aziz Yıldırım'ın gözünde değerin olsun,rahat çalışabilesin.

Çevrimdışı cmbhdr

• Üye
  • Yer: Sivas
    • cembahadiracar
« Yanıtla #778 : 09 Ağustos 2014, 18:46:39 »
Yabancı hoca ile anlaşırsak bizdeki Türkler ile uyumu filan derken sezon biter.Şu durumda gelen hoca Türk olursa zaten benim gözümde değersizdir,kukladır.Son 2 hocamızın başarılarına ragmen gönderiliş şekillerine bakıpta bizim takıma hoca olacak kişi vasıfsızdır,değersizdir.İsmail Hoca'ya verecek görevi ben adım gibi eminim.Aykut Hoca ayrıldıgı zaman o takımda kalınca ona dair planlar olduğu belliydi.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe!

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #779 : 09 Ağustos 2014, 21:30:03 »
Futbolu da kadin basketbolu da voleybolu da her bransi birakiyorum.aziz yildirim gidince helsine geri donerim.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2014, 00:37:27 Gönderen: Cem Ağrak »