Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4963420 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #18915 : 31 Ağustos 2015, 11:57:19 »
Hido, NBA için ağustos sonunda kararımı vereceğim demişti. Ağustos sonu geldi; NBA için ne bir haber var ne de bir teklif söylentisi. Son durum nedir acaba? Daralan yerli rotasyonumuzda Hido takıma önemli katkı verebilir. Hido'nun 1000 maç saçmalığını düşündükçe Doc Rivers'a daha fazla sinir oluyorum. Koca sezonda insan 3 maç daha fazla oynatmaz mıydı şu adamı? En azından kaybedilen maçların son 1-2 dakikasında alaydı oyuna.. Maksat şu lanet olası hedefi tuttursaydı :/
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18916 : 31 Ağustos 2015, 14:06:08 »
Hido, NBA için ağustos sonunda kararımı vereceğim demişti. Ağustos sonu geldi; NBA için ne bir haber var ne de bir teklif söylentisi. Son durum nedir acaba? Daralan yerli rotasyonumuzda Hido takıma önemli katkı verebilir. Hido'nun 1000 maç saçmalığını düşündükçe Doc Rivers'a daha fazla sinir oluyorum. Koca sezonda insan 3 maç daha fazla oynatmaz mıydı şu adamı? En azından kaybedilen maçların son 1-2 dakikasında alaydı oyuna.. Maksat şu lanet olası hedefi tuttursaydı :/

Geçenlerde Türkiye'ye geldiğinde, katıldığı araba sürmeli bir programda dönünce (TBF demişti sanırım) yönetici olarak görev alacağını söyledi.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18917 : 31 Ağustos 2015, 21:54:18 »
Kenan Milli Takım kadrosundan çıkarılmış. Umarım bu durumu doğru analiz eder ve alamadığı sürelerin Obradovic nedeniyle değil kendinden kaynaklandığını idrak eder. Zira bu sene yerli rotasyonunda ona ihtiyacımız var. Son şansı olacaktır, umarım iyi değerlendirir.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #18918 : 01 Eylül 2015, 11:23:31 »
Kemal Abi twitter'dan Kenan'ın takımdan ayrılacağını ifade eden tweet'ler atmış. Sanırım KSK ile anlaştı.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18919 : 01 Eylül 2015, 11:50:09 »

Kemal Abi twitter'dan Kenan'ın takımdan ayrılacağını ifade eden tweet'ler atmış. Sanırım KSK ile anlaştı.

Eğer öyleyse öncelikle Berk'e sonra Egehan'a tam bir piyango vurmuş oluyor. Özellikle Berk için Hickman yokken büyük şanslar doğacaktır. Keşke kendilerini Cedi ve Furkan gibi gösterebilseler ama hiç umudum yok ? Yalnız Hoca KSK serisinden sonra Türk oyunculara nasıl kinlendiyse Melih hariç hepsini teker teker uçurdu.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #18920 : 01 Eylül 2015, 13:00:16 »
Eğer öyleyse öncelikle Berk'e sonra Egehan'a tam bir piyango vurmuş oluyor. Özellikle Berk için Hickman yokken büyük şanslar doğacaktır. Keşke kendilerini Cedi ve Furkan gibi gösterebilseler ama hiç umudum yok ? Yalnız Hoca KSK serisinden sonra Türk oyunculara nasıl kinlendiyse Melih hariç hepsini teker teker uçurdu.

Ucurdu ama umarim bu durum fenerin lehine olur,.... bana cok zor bir sezon olacak gibi geliyor .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #18921 : 01 Eylül 2015, 23:03:05 »
Kenan Milli Takım kadrosundan çıkarılmış. Umarım bu durumu doğru analiz eder ve alamadığı sürelerin Obradovic nedeniyle değil kendinden kaynaklandığını idrak eder. Zira bu sene yerli rotasyonunda ona ihtiyacımız var. Son şansı olacaktır, umarım iyi değerlendirir.
bu snee yerli rotasyonumuz filan olmyacak melih ve digerleri saktalnamazsa yabancıların sırtıuna binip gittimiz yere gidecegiz.
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #18922 : 02 Eylül 2015, 01:22:44 »
ksk serisine göre bakıyorsa yabancıları uçurması gerekiyordu aslında ksk serisinin iyi denebilecek oyuncuları Melih Kenan emir Oğuz zaman zaman semih ve bogdan birde veselydi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #18923 : 02 Eylül 2015, 05:44:34 »
ksk serisine göre bakıyorsa yabancıları uçurması gerekiyordu aslında ksk serisinin iyi denebilecek oyuncuları Melih Kenan emir Oğuz zaman zaman semih ve bogdan birde veselydi

Yanlız, bu saydığın isimlerin 4 ü yerli,hatta 5 i de :)

Çevrimdışı mrsic12

• Üye
« Yanıtla #18924 : 02 Eylül 2015, 19:45:37 »
Güzel haberler bunlar. Berk şutunu geliştirebilirse bana göre Sipahiden çok daha iyi bir oyuncu olur.
Ayrıca kenanın oyun tarzı,sahada 3 dk kalıp nefes nefese kalması savunmada el kol çırparak baskı yapabildiğini sanması beni rahatsız ediyodu.Bu forma altında Barış Hersekle beraber en son görmek isteyeceğim 2 oyuncudan biriydi.Bakalım Barış Hersekle bu seneki imtihanımız nasıl geçecek kalp krizi geçirtmezse iyi:(

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #18925 : 03 Eylül 2015, 13:36:21 »

Ayrıca kenanın oyun tarzı,sahada 3 dk kalıp nefes nefese kalması savunmada el kol çırparak baskı yapabildiğini sanması beni rahatsız ediyodu....

Bu konuda düşüncelerimiz aynı. Özellikle 35 yaşını geçmiş oyuncu gibi eli belinde eğilerek nefes alıp vermesi öyle genç bir oyuncuya hiç yakışmıyor.

Savunma konusunda ise yaklaşık bir yıl önce yine burada söylediğim sözleri tekrar etmek istiyorum.

"...Kenan'ın savunma yaptığını görmedim, yaptığını zannediyor. Rakibinin karşısında sürekli el-kol hareketleri ile savunma yaptığını düşünerek kendisini yoruyor...."
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı yes

• Üye
« Yanıtla #18926 : 03 Eylül 2015, 18:30:28 »
Bence nefes nefese kaldığı falan yok, şekil peşinde sadece. Taraftar Kenan çok mücadele etti çok efor sarf ediyor desin diye şov yapıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18927 : 03 Eylül 2015, 18:57:27 »
berk o şut stili ile asla önemli bir oyuncu olamaz. kenanın şov yaptığı ve ilerleme kaydedemediği doğru şu anda vereceği katkı da potansiyeli de bence berkden daha fazla bence.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18928 : 03 Eylül 2015, 19:01:54 »
emirin gönderilmesini isteyenlere soruyorum. geçen sene top 16 yapan takımların hocaları arasında oylama yapılsa farklı oyuncular olsa da emiri mi dixonu mu tercih ederler?

bence obradovicin oyu dixon ama buna rağmen çoğunluk emiri tercih eder. buna ilave olarak emirin yaşı ve senelerdir bizde olduğu düşünüldüğünde emir gönderilmemeliydi.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #18929 : 03 Eylül 2015, 20:14:40 »
emirin gönderilmesini isteyenlere soruyorum. geçen sene top 16 yapan takımların hocaları arasında oylama yapılsa farklı oyuncular olsa da emiri mi dixonu mu tercih ederler?

bence obradovicin oyu dixon ama buna rağmen çoğunluk emiri tercih eder. buna ilave olarak emirin yaşı ve senelerdir bizde olduğu düşünüldüğünde emir gönderilmemeliydi.

Bence sordugun soru tamamiyle yanlis.  Bobby Dixon'in Avrupa'da boy gosterme imkani ile Emir'inki bir degildi.  Top 16'daki Hocalarin Emir'e olan asinaliklari ile Dixon'a olan asinaliklari arasinda buyuk fark var.  Metodik olarak tamamen yanlis bir soru, ki zaten metodik olarak yanlis bir sorudan dogru cevap alinamaz.  Nacizane gorusum bu sekildedir. 
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2015, 20:15:44 Gönderen: Besim »