Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4963392 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #18945 : 06 Eylül 2015, 10:05:26 »
Dün bjelica yı gördükçe ne kadar büyük bir oyuncu kaybetttiğimizi tekrar anladım:(

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #18946 : 06 Eylül 2015, 18:08:46 »
Maçı yine bjelica aldı:(

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #18947 : 07 Eylül 2015, 05:43:56 »
Dün bjelica yı gördükçe ne kadar büyük bir oyuncu kaybetttiğimizi tekrar anladım:(
Biz kaybettik demek doğru değil, üstelik gittiği yer de nba

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18948 : 07 Eylül 2015, 11:55:20 »
Kenan ve Berk'in ikisinin birden kadroda yer bulamayacağı açıktır. Hangisi gidecek veya kiralanacak acaba ?

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18949 : 07 Eylül 2015, 15:59:42 »
hazırlık macları icin vuk radijoevic'i almısız kısa sureli..bir kaca tane daha boyle solzesme yapabilirmisiz..
esasında 1-2 tane yerli alınabilir ya tutarsa diye..

• Üye
« Yanıtla #18950 : 07 Eylül 2015, 16:30:58 »
kadronun bu kadar degimesinden bir tek ben mi rahtasızım..adam kalmadı gecen seneden ozellikle yerli..

• Üye
« Yanıtla #18951 : 07 Eylül 2015, 16:40:45 »
Emir"in ayriligindan sonra yilmz abinin şoka girdiği ve forumdan istifa ettiği soylentileri duydum :) 8)
İnatçı yapısından dolayı Emir'in gitmesine bi türlü inanmadi
Vallaha onun için üzüldüm :( 8)

vallaha uzulmedim desem yalan olur..

semih ve emir bence kalmalıydı..cunku yerlerine adam yok koyacak yerli olarak...

haa eger obra reis berk-egehan-ercan ve omer faruk'a ciddi anlmada guvenip sure verecekse zerre uzulmem...ama hazırlık maclarınd aoynatıp sonra lig maclarında rotasyonu daraltırsa bu yerlilerle sezon bitmez..

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18952 : 07 Eylül 2015, 17:45:14 »
Yeni transferimiz hayırlı olsun.  :D

"Sekiz oyuncusunun Avrupa Şampiyonası'nda bulunmasından dolayı sezon hazırlıklarında sıkıntı çeken Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, ilginç bir transfer yaptı.

Sarı lacivertliler, hazırlık maçlarında kadro çıkarabilmek için Sırp oyun kurucu Vuk Radivojevic ile kısa süreli sözleşme imzaladı."

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #18953 : 07 Eylül 2015, 19:04:47 »
Berk altyapıdan A takıma çıkarılan diğer gençlerle birlikte idmanlara çıkıyor ancak Kenan, Milli Takım kadrosundan çıkartıldığı halde henüz antrenmanlara başlamamış. Gidecek isim büyük olasılıkla Kenan olacak gibi duruyor. Ancak bugün resmi sitedeki yeni sezon haberinde -sakat oyuncular- antrenmana çıkmadı denilmiş. Kenan'ın bir sakatlık durumu varsa orasını bilemeyeceğim.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #18954 : 07 Eylül 2015, 19:11:09 »
Gitsin kenan da gitsin, hatta melih de gitsin, hoca çıkar oynar ligde. Gerçi herkes sıçıp sıvarken bağırmak için melihe ihtiyacı var.

Sent from my LG-D802

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #18955 : 08 Eylül 2015, 09:22:49 »
Herkes yerli olarak elde adam kalmadığından yakınıyor da Obra'ya hak vermek lazım diye düşünüyorum. Geçen sene hangi yerliden tam performans aldık? Semih'ten mi, Oğuz'dan mı, Emir'den mi, Serhat'tan mı yoksa Kenan'dan mı? Hepsi bir şekilde saç baş yoldurmadı mı? Adam baktı gördü ki bunların alayından bi yol olmaz. Elde tuttuğu Melih'in üstüne düzgün katkı beklenen bir Dixon ekledi, bir de geçen senekilerden çok farklı olmayacak bir Barış Hersek, o da yapılan yabancı transferleri doğrultusunda 4 numara ihtiyacı doğacağı için, sırf pozisyonu icabı yani.

Milli takımın hali ortada işte. O eski Hido'lar İbo'lar devri kapandı. EL kalitesinde yerli oyuncu bolluğu yok artık, NBA'dekilerin gelmesi zaten imkansız. Artık belli bir yaşa gelip hala yontulmayanlarla zaman kaybetmektense Efes gibi altyapıya yönelip kendi yıldızlarımızı yaratabilirsek ne ala. Obra bence bunun peşinde olacak bundan sonra.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2015, 09:23:33 Gönderen: bothersome man »
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #18956 : 08 Eylül 2015, 10:05:11 »
Geçen sene şampiyon olan Karşıyaka hangi yerlisinden ne kadar katkı aldı ?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18957 : 08 Eylül 2015, 21:50:59 »
Geçen sene şampiyon olan Karşıyaka hangi yerlisinden ne kadar katkı aldı ?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çok doğru bir yaklaşım, daha da komik olan en çok katkı aldıkları yerlinin Barış olmasıydı...

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #18958 : 09 Eylül 2015, 12:55:10 »
Herkes yerli olarak elde adam kalmadığından yakınıyor da Obra'ya hak vermek lazım diye düşünüyorum. Geçen sene hangi yerliden tam performans aldık? Semih'ten mi, Oğuz'dan mı, Emir'den mi, Serhat'tan mı yoksa Kenan'dan mı? Hepsi bir şekilde saç baş yoldurmadı mı? Adam baktı gördü ki bunların alayından bi yol olmaz. Elde tuttuğu Melih'in üstüne düzgün katkı beklenen bir Dixon ekledi, bir de geçen senekilerden çok farklı olmayacak bir Barış Hersek, o da yapılan yabancı transferleri doğrultusunda 4 numara ihtiyacı doğacağı için, sırf pozisyonu icabı yani.

Milli takımın hali ortada işte. O eski Hido'lar İbo'lar devri kapandı. EL kalitesinde yerli oyuncu bolluğu yok artık, NBA'dekilerin gelmesi zaten imkansız. Artık belli bir yaşa gelip hala yontulmayanlarla zaman kaybetmektense Efes gibi altyapıya yönelip kendi yıldızlarımızı yaratabilirsek ne ala. Obra bence bunun peşinde olacak bundan sonra.

Sana katılmamak elde değil.AmA Liğimizde yabancı sınırlaması varken Sadece Barış'ı transfer etmek nekadar doğru?Bir Ersan'ı,Bir Jedi'yi alamıyacaksan elindeki yerlileride bol keseden dağıtmayacaksın.Semih'in dünkü performansını görünce daha çok üzüldüm.Özellikle Semih'i yollamazdım.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #18959 : 09 Eylül 2015, 13:10:47 »
Yeni transferimiz hayırlı olsun.  :D

"Sekiz oyuncusunun Avrupa Şampiyonası'nda bulunmasından dolayı sezon hazırlıklarında sıkıntı çeken Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, ilginç bir transfer yaptı.

Sarı lacivertliler, hazırlık maçlarında kadro çıkarabilmek için Sırp oyun kurucu Vuk Radivojevic ile kısa süreli sözleşme imzaladı."

"Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, İspanya 2. Ligi'nde mücadele eden Qurense Adecco Oro'dan ayrılan Sava Arco'yu transfer etti.
İspanyol basını, 1.96 boyundaki Salva Arco'nun, Fenerbahçe 'nin hazırlık maçlarında oynayacağını yazdı. Sarı lacivertli kulübün, 31 yaşındaki oyun kurucunun transferi için öncelikli hakka sahip olacağı da belirtildi.   

İspanyol basınına konuşan Salva Arco, " Ülke dışında basketbol oynama hedefim vardı. Fakat bu kolay olmayacak. Fransa, Almanya ve Türkiye gibi üst seviye ülkelerin ne birinci ne ikinci liglerinde oynayan bir İspanyol oyuncu yok. Sadece Almanya'da oynayan Oscar Alvarado var. O yüzden bu tercihi yaptım" ifadelerini kullandı"
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2015, 13:10:58 Gönderen: exex »