Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4969630 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #12495 : 28 Ekim 2014, 13:00:51 »
sırtı dönük oyun tomictir abi, iyi zamanlarında lorbektir, Scoladır ne bileyim biridir ama zoric değil o kesin :D

Bunun oynadıgı sırtı dönük oyunu oguz savas da oynuyor bence

bir kere gücsüz adamın, itebildigi tek uzunun efesin gencleri olan bir adamın sırtı dönük oynaması allahın mucizesi :D

olum Oğuz'un sırtı dönük oyuncu Avrupa daki çoğu 5 numara oyuncudan kat ve kat daha iyidir. tartışmak bile yersiz.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #12496 : 28 Ekim 2014, 13:02:23 »
olum Oğuz'un sırtı dönük oyuncu Avrupa daki çoğu 5 numara oyuncudan kat ve kat daha iyidir. tartışmak bile yersiz.

tamam işte, o zaman gereksiz bir adam zoric :)
zoricin istedigi oyun kurucuyu bulmak için ugrasıyorsak, onla oguz da oynar semih de.
zorice gerek yok
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #12497 : 28 Ekim 2014, 13:02:39 »
sırtı dönük oyun tomictir abi, iyi zamanlarında lorbektir, Scoladır ne bileyim biridir ama zoric değil o kesin :D

Bunun oynadıgı sırtı dönük oyunu oguz savas da oynuyor bence

bir kere gücsüz adamın, itebildigi tek uzunun efesin gencleri olan bir adamın sırtı dönük oynaması allahın mucizesi :D
Zoriç i sevmiyorum ön yargılıyım bende. Şeyi tezekli Hunter'ı alsak yerine göbek atardım
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12498 : 28 Ekim 2014, 13:04:07 »
tamam işte, o zaman gereksiz bir adam zoric :)
zoricin istedigi oyun kurucuyu bulmak için ugrasıyorsak, onla oguz da oynar semih de.
zorice gerek yok
Yav iyide adamın kontratı var ne yapacaksın nasıl göndereceksin ..sen akıllı başlı adamsın lan

murat ;
hunter atletizm harici neyi var ?
post yok , şut yok , sadece atletizm var. elinde vesely var. hunter gitsin yunanistan da avlansın

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #12499 : 28 Ekim 2014, 13:04:49 »
sırtı dönük oyunu da yok hocam..  İsmet badem yorumu olacak cidden dogru. Artık adamlar zoricin ne taraftan dönecegini ezberledi bizimkisi de inatla ordan dönüyor.
hücumda ikili oyun dısında cok gereksiz adam mesela. onu da biz istikrarlı apamıyoruz zaten.

orta mesafesi var diyorsunuz da istikrarlı soktugu 3 pozisyon var mı ya
milli takım, kulüp takımı vs.

ikili oyun savunmasına dikkat etmem lazım demekki. Art niyetliyim ona karsı, ondan göremiyorum belki de :)

Cem abi,
elzem olmadıgı konusunda haklısın, ben mükemmel takımı istiyorum demekki :D

e abi ben sırtı dönük oyunu var demedim ki :)
orta mesafesi ortalama üstü ama pozisyon yakalama meselesi.

istatistiklerine bir baktım

2011-12   Unicaja   16   187   11.7   73/139   52.5   0/0   0   41/60   68.3   98   8   12   15
2012-13   Unicaja Malaga   24   297   12.4   114/203   56.2   0/0   0   69/91   75.8   126   8   20   25
2013-14   Fenerbahce Ulker Istanbul   24   198   8.3   84/150   56   0/1   0   30/39   76.9   86   5   4   14

bize gelmesini sağlayan 2012-13 performansı çok çok iyi, zaten kariyer rekorlarına da o sezonda erişmiş.ben halen daha kötü adam olduğunu düşünmüyorum, ama bize uymadı uyamadı. zaten tip olarak çok dışa dönük bir adam değil. bunun da etkisi olabilir. Fenerbahçe kulübü kolay bir yer değil. Seneye kalkar Oly'e veya Maccabi'ye gider de F4 falan yaparsa siz o zaman görün şenliği :)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #12500 : 28 Ekim 2014, 13:05:54 »
Yav iyide adamın kontratı var ne yapacaksın nasıl göndereceksin ..sen akıllı başlı adamsın lan

murat ;
post yok , şut yok , sadece atletizm var. elinde vesely var. hunter gitsin yunanistan da avlansın

ben sene basından beri 7. yabancı olması gerektigini düşünüyorum zaten abi
gönderemeyecegimizi de yazdım zaten

hocanın son mactaki tutumu, eger bir sakatlık sıkıntı yoksa o yönde gibi.
umarım öyle olur.. 7. alınır zoric sadece avrupa maclarında kadroya alınır
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2014, 13:07:01 Gönderen: Bukefalos »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #12501 : 28 Ekim 2014, 13:06:46 »

murat ;
Abi hiç olmazsa savunma da geri adım atmaz.. ribaunt çeker blok yapar caydırıcı olur. Zoriç te birisi olsa dilimi kırcam
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #12502 : 28 Ekim 2014, 13:07:50 »
e abi ben sırtı dönük oyunu var demedim ki :)
orta mesafesi ortalama üstü ama pozisyon yakalama meselesi.

istatistiklerine bir baktım

2011-12   Unicaja   16   187   11.7   73/139   52.5   0/0   0   41/60   68.3   98   8   12   15
2012-13   Unicaja Malaga   24   297   12.4   114/203   56.2   0/0   0   69/91   75.8   126   8   20   25
2013-14   Fenerbahce Ulker Istanbul   24   198   8.3   84/150   56   0/1   0   30/39   76.9   86   5   4   14

bize gelmesini sağlayan 2012-13 performansı çok çok iyi, zaten kariyer rekorlarına da o sezonda erişmiş.ben halen daha kötü adam olduğunu düşünmüyorum, ama bize uymadı uyamadı. zaten tip olarak çok dışa dönük bir adam değil. bunun da etkisi olabilir. Fenerbahçe kulübü kolay bir yer değil. Seneye kalkar Oly'e veya Maccabi'ye gider de F4 falan yaparsa siz o zaman görün şenliği :)

bir takımın as pivotu olarak F4de göremeyecegimize ben sahsen eminim hocam.
yani real maccabi barcelona vs alıp as pivot yamaz bu adamı. imkanı yok

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #12503 : 28 Ekim 2014, 13:12:02 »
Zoriç in alınmasına zaten kızmıyorum ben.. o şartlarda o oldu. Yalnız keşke 1+1  yapsaymışız o işi.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #12504 : 28 Ekim 2014, 13:12:17 »
bir takımın as pivotu olarak F4de göremeyecegimize ben sahsen eminim hocam.
yani real maccabi barcelona vs alıp as pivot yamaz bu adamı. imkanı yok

benim ki goygoy canım kardeşim
gidip cedevitada veya polonyada falan havlu da sallayabilir
ama bizim kendimizi bilmemiz şart. hiçbir transfer döneminde kötü adam almıyoruz. bu adamlara kötü damgası vuran biziz.
Ha Zoric'in şu an esas sorunu mental/konsantrasyon sorunu. Yoksa murat kardeşimin söylediği blok tehdidi, atletizm falan bunlar zaten adamın DNAsında yok
O bir hırvat ona güven olmaz :D
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #12505 : 28 Ekim 2014, 13:18:20 »
benim ki goygoy canım kardeşim
gidip cedevitada veya polonyada falan havlu da sallayabilir
ama bizim kendimizi bilmemiz şart. hiçbir transfer döneminde kötü adam almıyoruz. bu adamlara kötü damgası vuran biziz.
Ha Zoric'in şu an esas sorunu mental/konsantrasyon sorunu. Yoksa murat kardeşimin söylediği blok tehdidi, atletizm falan bunlar zaten adamın DNAsında yok
O bir hırvat ona güven olmaz :D

yanlıs adamlardan yanlıs seyler bekledigimiz cok dogru..
curtis jerrels ve devin smith benim aklıma ilk gelenler

Yalnız benim basketbol mantıgıma göre bir adam pivot ise, savunmasını blogunu gectim abi,
ribaund alması gerekiyor kesinlikle. alanı kaplaması lazım. Blokcu olmasa da bir tehdit olması gerekiyor

hani krstic gibi bir skorer olur (ki cok seven biri de değilim) bir nebze tolere edersin. O da yok.
Bilemiyorum ben hic ısınamadım bu adama :)
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2014, 13:19:50 Gönderen: Bukefalos »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #12506 : 28 Ekim 2014, 13:33:28 »
Birde eğer switch yapacaksan savunmada pivotları ona göre seçmek şart.. biz ise sanki pivotları buna uydurmak istiyoruz gibi geliyor bana
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #12507 : 28 Ekim 2014, 13:42:03 »
yanlıs adamlardan yanlıs seyler bekledigimiz cok dogru..
curtis jerrels ve devin smith benim aklıma ilk gelenler

Yalnız benim basketbol mantıgıma göre bir adam pivot ise, savunmasını blogunu gectim abi,
ribaund alması gerekiyor kesinlikle. alanı kaplaması lazım. Blokcu olmasa da bir tehdit olması gerekiyor

hani krstic gibi bir skorer olur (ki cok seven biri de değilim) bir nebze tolere edersin. O da yok.
Bilemiyorum ben hic ısınamadım bu adama :)

Luka Zoric'den verim alabilmek ancak onu çok sert ve dediğin işleri yapacak bir 4 numara ile oynatarak olabilir.

Kleiza, Bjelica, İzzet falan bunlar yumuşak adam. Zoric'in yanına tam Ira Clark gibi birini koyabilirsen faydası artar. Vesely 4 oynamayı biraz becerebilse de Zoric'e faydası olur
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12508 : 28 Ekim 2014, 13:44:38 »
Birde eğer switch yapacaksan savunmada pivotları ona göre seçmek şart.. biz ise sanki pivotları buna uydurmak istiyoruz gibi geliyor bana
Voguikas -Mariç gibi adamlar ile switch yapılan bir dünyada her uzun ile o savunmayı yaparsın muratım
sadece Datome ile yapamayız :) :)
Kemal Erdem e sor Datome switchlerini alatsın sana

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #12509 : 28 Ekim 2014, 20:13:40 »
Vay Cem'im bana kızmış, atarlanmış. Sen iste ben oynarım 4 numara kardeşim. Biraz "under-sized" olurum ama olsun. Kuzminskas'ı da o bakımdan şey etmiştim.
Kara deryalarda bir FENERsin!