Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Genel Haberler  (Okunma sayısı 1278335 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1440 : 11 Ekim 2014, 22:21:42 »
Bjelica malesef sahadaki en beceriksiz adamdı bugün hiçbirşeyi yapamadı.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1441 : 11 Ekim 2014, 22:37:51 »
Bizim taraftar bir oyuncuya taktı mı amma takıyor.Bugün Zoric 11 sayı 7 ribaunt yaptı. Gayet de iyi oynadı, mücadele etti vs... Ama hala beğenilmiyor. Bjelica kaç maçtır rezilleri oynuyor. Hiç konsantre değil ama pek laf edilmiyor. Zoric bir top kaptırsa, hücum faul yapsa ortalık yangın yerine dönüyor. Kendi içimizde objektif olamıyoruz maalesef. Zoric'in herkesin gördüğü üzere belli başlı eksikleri var tabii ki. Ben Zoric'e Avrupa'nın en iyi pivotu demiyorum. Ribaunt ve sertlik zaafı var ama ikili oyunlarda hem hücum hem savunmada oyun bilgisi ve çabuk ayakları çok işimize yarıyor. Orta mesafe tehdidi spacing sorununu azaltıyor...

Takımı da genel olarak çok beğendim. Vesely'i hücuma dahil etmeye çalışıyoruz. İleride sistem biraz daha otursun ona özel çizilmiş aley-oop sayısı artar gibime geliyor. Takım hakkındaki tek soru işaretim Bogdanovic ve Bjelica. Özellikle Bjelica'nın şu durumu beni çok korkutuyor. Hala İspanya'da kalmış gibi. Ama bir yerde onun da devreye gireceğine inanıyorum. Devreye girdiğinde takıma 1-2 seviye atlatır.

Bogdanovic'in ise takımdaki rolü hala tam olarak oturmamış. Onun için biraz daha zaman lazım. Sonuçta çok geç katıldı takıma.

Bu arada şu fotoğrafları gördükçe acayip mutlu oluyorum. Obradovic'le acilen 3-5 sene sözleşme yenilenmesi lazım. :D

"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1442 : 11 Ekim 2014, 22:46:17 »
@Başar

Messina büyük ihtimalle Obradoviç'i Popoviç'e şikayet ediyordur :) :)

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1443 : 11 Ekim 2014, 22:59:54 »
@Başar

Messina büyük ihtimalle Obradoviç'i Popoviç'e şikayet ediyordur :) :)

Hahahaha aynen abi ne zaman karşılaşsak koyuyor diyordur. :D
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1444 : 11 Ekim 2014, 23:11:12 »
forum twitter arasındaki  mevzular can sıkmaya başladı.
benim hoşuma gitmiyor. anlamsız geliyor. buradaki yorumlar üzerinden twitterda mevzuyu kişiselleştirip kendilerini tatmin eden bebeler varmış.
Allah aşkına yapmayın boşuna canımızı sıkmayalım. böyle işlere takımla diyor Kemal Erdem ama canım sıkılıyor
ya gerek yok bunlara. ya burada girsin ne yazması gerekiyorsa buradan yazılsın dalga geçecekse burdan geçilsin. tada buradaki mevzuları twitterda kendilerine malzeme yapmasınlar.
yapmak istiyorlarsa da bu forumdan uzak dursunlar.

Çevrimdışı hsntkdmr

• Üye
« Yanıtla #1445 : 12 Ekim 2014, 00:20:47 »
cem abi herşeyi izliyoruz gören görüyor üzme kendini herifler alexle aykut ve ersun hocayla kendilerinitatmin ediyorlardı şimdi basketbola sardılar voleybol başlasın oraya sararlar kürek forumu aç oraya sarar bu herbokoloklar antu ile 12 nin hali ortada aman buraya çağırmayın

Çevrimdışı hsntkdmr

• Üye
« Yanıtla #1446 : 12 Ekim 2014, 00:22:37 »
bu arada takım baya güzel bizim bi iki eksik var ama düzelir diyorum güzel maçtı uzun zamandır böyle güzel maç izlememiştim

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #1447 : 12 Ekim 2014, 00:46:02 »
Bugün normal bir hakem ekibiyle maçı kazanabilirdik. Ama çokmda önemli değildi. Gerekli sinyaller alındı, güzel güzel...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1448 : 12 Ekim 2014, 00:47:46 »
Hakemler resmen Spurs kazansın NBA organizasyonu aşağılanmasın diye kastı durdu..Yahu 4 pozisyon var resmen element uydurdular..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1449 : 12 Ekim 2014, 00:49:04 »
Hakemler resmen Spurs kazansın NBA organizasyonu aşağılanmasın diye kastı durdu..Yahu 4 pozisyon var resmen element uydurdular..

Şimdi bunu dedim millet orda burda maytaba alır alsınlar da zerre umursamam..Albadan sonra birde Fenerbahçe Ülkere kaybetmesini kimse istemezdi Spursun.
HaBaBaM GüM GüM GüM

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1450 : 12 Ekim 2014, 01:05:29 »
Maçın tekrarı başladı fb tv'de.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #1451 : 12 Ekim 2014, 01:37:09 »
macin hakemi tony brothers imis.caldigi dudukler nbade en cok tartisilan isim dedi caner eler.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1452 : 12 Ekim 2014, 15:38:12 »
Yalnız Karşıyaka maçının ardından sadece 3 gün geçmiş olmasına rağmen takım Karşıyaka maçında yapılan bazı yanlışları düzeltmiş gibiydi dün,o maçta yapılan gereksiz adam değişmelerin ve yardımların çeyreği falan yapıldı dün,inşallah düne özel birşey değildir bu,her maçlarda görürüz umarım.Bazı anlarda yine savunma hatalarımız oldu,detaylarda takım sorun yaşayabiliyor ama genel olarak Karşıyaka maçına göre çok daha iyiydik savunmada.Bu da takımın daha istekli,daha agresif oynamasından kaynaklanmıyor,sadece adam değişmeleri ve yardımları normal boyutta yaptık o kadar.Şu gerekli gereksiz adam değişmelerden,saçma sapan yardımlardan vazgeçersek bile savunmanın ne kademelere yükselebileceğini gördük zaman zaman,Vesely gibi potayı inanılmaz savunan bir adamın varsa da herşey daha da kolay.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1453 : 12 Ekim 2014, 18:03:30 »
http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=41880

Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimiz, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın teknik heyet ve oyuncularıyla birlikte Çengelköy’de bulunan İskele Restoran’da düzenlenen yemekte buluştu.

Başkanımız Aziz Yıldırım ile Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımız Ömer Temelli, İsfendiyar Zülfikari, Yönetim Kurulu Üyemiz Selim Kosif ile eski Asbaşkanlarımızdan Ahmet Özokur’un da katıldığı yemekte; basketbol takımımızın teknik heyet ve oyuncularının eşleri ve çocukları da yer aldı.

Türkiye Basketbol Ligi ve Euroleague maçları öncesinde Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızla buluşan Başkanımız, yeni sezonda Takımımıza başarı dileklerini iletirken, “Biz sporcularıyla, çalışanlarıyla, emekçileriyle bir aileyiz. Bugün sizlerle beraber olduk, bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. Basketbol takımımız Fenerbahçe Ülker için Fenerbahçe gibi bir güçlü kulüp, Ülker gibi güçlü bir grup bir araya gelmişlerdir. Bu hem bizler için, hem de Türk sporu için çok önemli bir olaydır. Şimdi hepimizin anlaması gereken bir olay var. Sayın Obradovic gibi değerli bir hoca, menajer ve böyle bir sporcu topluluğu mevcut.  O zaman ne yapacağız; çalışacağız,  çalışacağız,  çalışacağız. Hedef Euroleague’de Final-Four oynamak, Türkiye’de de Türkiye Kupası ve Türkiye Ligi’ni kazanmak, Fenerbahçe ve Ülker camiasını mutlu etmek. Sizler hepiniz hem dünyada hem Türkiye’de değerli sporcularsınız. Kaybetmenizin hiçbir bahanesi olamaz. Bir tek şekilde kaybedersiniz ancak çalışmazsanız. Sizler kazandıkça bilin ki o salon ağzına kadar dolar, dışarıda da o kadar insan bilet bulmak için uğraşır. Bu da geleceğe maddi anlamda yatırım demektir. Türkçede bir söz var; ‘almadan vermek bir tek Allah’a mahsustur’ diye. Eğer sizler, insanları mutlu ederseniz insanlar da manevi haz alırlar. Onun için siz; hep kazanmalısınız, insanları mutlu etmelisiniz onlar da sizi mutlu etsinler. Biz buradaki bütün topluluğa inanıyoruz. Hedeflediğimiz başarılara  bu sene ulaşacağımıza bütün kalbimizle hem inanıyor hem de bunu sizlerden bekliyoruz” şeklinde bir konuşma da yaptı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen yemek, çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Aziz Başkanın Obradovic olan samimiyeti son sürat artarak devam ediyo hadi hayırlısı :)) Sayın Ahmet Özokur unda yemeğe katılmış olması da her 2taraf içinde çok ince hareketler, takıma emeğinin çok olduğunu düşünüyorum..
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #1454 : 13 Ekim 2014, 15:39:23 »
Bilhassa Ankara tayfasından giden olursa çok iyi olur, bize de izlenimleri aktarır

Bilkent Üniversitesi ‏@BilkentUniv  12m12 minutes ago
Fenerbahçe Ülker Genel Menajeri Maurizio Gherardini Bilkent'e geliyor! 14 Ekim 12:40'ta FFB-05'teyiz.@GazeteBilkent
 Reply  Retweet  Favorite   More
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.