Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1269094 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3015 : 02 Ekim 2017, 12:16:52 »
Mobilet uygulaması ile kombine transferi de olabilecek mi?
Fenerbahçe!

Çevrimdışı _kerem

• Üye
« Yanıtla #3016 : 02 Ekim 2017, 16:23:04 »
Medya gününde gördüğümüz kadarıyla formalardaki sorunlar da büyük ölçüde giderilmiş; göğüs reklamının fonu düzeltilmiş ve sırttaki isim fontu yeniden Arial Rounded yapılmış. Aşırı saçma konumlandırılmış Fenerbahçe armasının yeri de düzeltilse daha da güzel olurmuş, ne yazık ki o henüz değiştirilmemiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3017 : 02 Ekim 2017, 17:38:13 »
Takımı tam kadro olarak görmek ne kadar güzel bir şey yalnız :)

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #3018 : 03 Ekim 2017, 13:08:21 »
Biz genelde Nisan gibi tam kadro görebiliyoruz takımı, herkes alıştı duruma

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3019 : 03 Ekim 2017, 15:45:12 »
Takımı tam kadro olarak görmek ne kadar güzel bir şey yalnız :)
BEN HALA adapte olamadım bu duruma :)

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3020 : 03 Ekim 2017, 16:29:16 »
BEN HALA adapte olamadım bu duruma :)

Ben fotoğraf çekimi bile görünce müthiş heyecanlandım :)

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3021 : 04 Ekim 2017, 14:02:15 »
Takım harika oldu, kısasından uzununa, hücumundan savunmasına heyecan veriyor, umut aşılıyor.

Bir kaç ay geriye dönecek olursak, Euroleague final four unun en baskın, en formda takımının 2 güzide oyuncusu milli takım antrenmanlarında sakatlanıyor. Kimsenin o zaman önemsemediği, hatta "aman çocuklar dinlensin bari çok yoruldular" minvalinde düşünceler bile varken; hem Bobby hem de Kalinic hala takımda değiller. Üstelik Llull gibi bir winner ın ağır sakatlığı nedeniyle kim bilir belki de İspanya turnuvada şampiyonluğu bıraktı.

Şimdi önümüzde dünya kupası elemeleri mevcut. Farklı organizasyonların çakıştığı ve çatıştığı bu kaygan zeminde oyuncuların göz açıp kapayana kadar ülke değiştirip maçlara çıktığı bir fikstürde ne derece milli duyguların peşinden gidebilecek oyuncular, hep birlikte göreceğiz. Ancak şunu belirtmek isterim, sakatlık tek başına fizyolojik bir olgu değil, mental kırılmalar da bunu tetikler. İstatistik ve olasılık hesabıyla bakılırsa da, maç sayısı arttıkça sakatlık riski de artar.

Bir de farklı platformlarda farklı hedeflerin peşinden koşmak da mental olarak etkiliyor oyuncuyu galiba. Bir tarafta Milli takıma gelmeyen / gelemeyen bir sürü oyuncunun etkisiyle turnuvadaki iddası "kuşa" dönen Milli takım, değer tarafta sezona son 3 yılda olduğu gibi Final Four hedefiyle başlayan ve ünvanını koruma amacı güden bir Fenerbahçe! Sinan'ın bu iki platformdaki görüntüleri için çok rahat şunu söyleyebiliriz, Milli takımdaki görüntüsüyle, takıma katıldıktan sonra kısa sürede takımla uyumu ve vereceğine inandığım adanmışlık duygusu arasında dağlar kadar fark var. 

Mental yorgunluklar, fiziksel düşüşler, maç sayısının fazlalığı hepsi aynı sepette, bu toplamların sonucu maalesef sakatlığa eşit. Bu sene bence en önemli sorunumuz oyuncuların özelindeki sıkıntılar değil, bir arada çalışma sürelerini etkileyebilecek kadar uzun süreler oyuncuların birbirlerinden ve takımdan uzak kalması olacaktır.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3022 : 06 Ekim 2017, 09:16:10 »
Mermi gibi takımız.

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3023 : 09 Ekim 2017, 10:41:25 »
Euroleague.tv hakkında bilgi verebilecek var mı?

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #3024 : 09 Ekim 2017, 10:51:43 »
Euroleague.tv hakkında bilgi verebilecek var mı?

Eğer tüm euroleague maçlarını izlemek istiyorsanız diyeceğim bir şey yok. Fakat Efes ve bizim maçları takip ederim diyorsanız Euroleague.tv den ziyade digiturkplay den spor extra paket ile takip etmek daha kolay ve ucuz. Aylık 14.99, eğer yıllık peşin ödemek isterseniz 129 TL (Aylık 10.75 e geliyor). Üstelik TBL yi ve NBA de takip edebiliyorsunuz. Detayları aşağıdaki linkten bakarsınız.

https://www.digiturkplay.com.tr/sporextra

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3025 : 09 Ekim 2017, 11:00:29 »
Eğer tüm euroleague maçlarını izlemek istiyorsanız diyeceğim bir şey yok. Fakat Efes ve bizim maçları takip ederim diyorsanız Euroleague.tv den ziyade digiturkplay den spor extra paket ile takip etmek daha kolay ve ucuz. Aylık 14.99, eğer yıllık peşin ödemek isterseniz 129 TL (Aylık 10.75 e geliyor). Üstelik TBL yi ve NBA de takip edebiliyorsunuz. Detayları aşağıdaki linkten bakarsınız.

https://www.digiturkplay.com.tr/sporextra

tamamdır. Peki siz kullanıyormusunuz? Donma yada eş zamandan çok farklı yayın görüntü kalitesi konuları nasıldır ?

Çevrimdışı aykut12

• Üye
« Yanıtla #3026 : 09 Ekim 2017, 11:17:23 »
tamamdır. Peki siz kullanıyormusunuz? Donma yada eş zamandan çok farklı yayın görüntü kalitesi konuları nasıldır ?
Ben geçen sene kullandim. AKK dolduğu zamanlarda bile donmalar yaşamadım. Görüntü kalitesi de hatrı sayılır derecede iyi. Normalden 1-2dk kadar yayın geç kalıyor o kadar.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3027 : 09 Ekim 2017, 15:44:25 »

Senin baglantina da bagli bu sorunun cevabi. Ama tercih euroleague tv veya bein se... ikisinin de yayin hizi iyi.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #3028 : 09 Ekim 2017, 16:11:58 »

Ben 4 yıldır kullanıyorum, çok memnunum. Forumdaki diğer dostlar da ilgili referanslarını bırakmışlar zaten. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Appstore, Playstore uygulamaları da gayet başarılı, maç kaçırmazsınız. :)

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3029 : 10 Ekim 2017, 13:36:18 »
Ben de digiturk play kullanıyorum hatta smart TV uygulaması ile... Yayının geç gelmesi dışında sıkıntı olmadı, o da basket maçlarında sorun olmuyor dışarıdan gol sesi gelmediği için.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon