Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1269877 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4575 : 03 Eylül 2022, 21:48:15 »
Hazırlık maçı tabiki ölçü değil ama Euroleague şampiyonu olmamak için bir sebep görmüyorum  ;D

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #4576 : 03 Eylül 2022, 22:44:18 »
En son bakarken Motley alev alev yanıyordu. Jekiri de fena katkı vermiyordu, bilhassa ribaundlarda. Sonra Kayseri maçına geçtik malum  :D
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4577 : 03 Eylül 2022, 22:51:21 »
Tebrikler Fenerbahçe Beko! 👏

15.TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası Maç Sonucu | Beşiktaş Emlakjet 🆚 Fenerbahçe Beko: 77-95

Skor dağılımımız: Edwards 30, Motley 22, Jackson 9, Pierre 7, Wilbekin 6, Jekiri 5, Metecan 5, Hayes-Davis 4, İsmet 3, Booker 2, Ekrem 2. #YellowLegacy

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4578 : 04 Eylül 2022, 00:04:02 »
Hayes ve jekiri yerine dorsey ve milutinov olsaydı şu takımda keşke.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #4579 : 04 Eylül 2022, 10:20:37 »
Jekiri dış şut olayı benim rüyaların saçmalık seviyesi capsleri gibi.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4580 : 04 Eylül 2022, 14:20:30 »
Zelimir Edwards videosu yapmış BJK maçıyla ilgili. Acayip 3'lük sokmuş ama şut dediğin bir gün girer bir gün girmez, o önemli değil. Edwards'ın içeri korkusuzca girişleri, hırsı ve duygularıyla oynaması çok hoşuma gitti, sevdim. Kesinlikle ruhsuz değil.

Yalnız şu var, canı sıkıldıkça kaldırıp attı, girdiği sürece sorun yok ama kadromuzda bu profilde bir oyuncu daha var biliyorsunuz. Wilbekin ile atma yarışına girerlerse maç içinde düzen dışına çıkabiliriz. Kaldı ki Wilbekin düellosever bir oyuncu, karşısında Larkin ya da James varsa düelloya tutuşur, düzen umrunda olmaz. Aynı havayı Edwards'ta da sezdim. Duyguları ve hırsıyla oynadığı için Larkin ya da James'e karşı gaza gelebilir ve her pozisyonda kaldırıp atabilir. Bu tarz oyunlar şampiyonluk getirmez. Larkin bunun dengesini çok iyi kuran büyük bir yıldız. Edwards ve Wilbekin oyuna sâdık kalırlarsa hârika bir ikili olup Micic-Larkin gibi ikililerin karşısında duracak güce sahipler ama ya düzen dışına çıkarlarsa? İtoudis'e büyük iş düşüyor gerçekten.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #4581 : 04 Eylül 2022, 14:27:26 »
Hocam micic ve larkin de kaldırıp atan oyuncular ama 4 yildir sonuc ortada. Bunlari biz dert etmeyelim artık.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #4582 : 04 Eylül 2022, 14:44:23 »
Edwards-Motley ikilisi tam sevdiğim tarzda oynayan Amerikalılar. Biri 22 dakikada 30 sayı, 8/9 üçlük; diğeri 15 dakikada 22 sayı, 9/10 saha içi. Maşallah, Allah sakatlık vermesin.
Doksanlarda 2 yabancı hakkı varken takımlarda bu tip skorer Amerikalılar olurdu 40 dakika hiç çıkmadan oynar toplam skorun yarısını yaparlardı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #4583 : 04 Eylül 2022, 15:00:41 »
Edwards-Motley ikilisi tam sevdiğim tarzda oynayan Amerikalılar. Biri 22 dakikada 30 sayı, 8/9 üçlük; diğeri 15 dakikada 22 sayı, 9/10 saha içi. Maşallah, Allah sakatlık vermesin.
Doksanlarda 2 yabancı hakkı varken takımlarda bu tip skorer Amerikalılar olurdu 40 dakika hiç çıkmadan oynar toplam skorun yarısını yaparlardı.
Skordan bağımsız oyundan keyif aldım. Cember alti sos verse de jekiri ve hayes malum takimda sırıtsa da mac keyifliydi. Diyorum su takimda militunov ve dorsey de olsaydı eurolague icin bariz aday olurduk.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4584 : 04 Eylül 2022, 17:07:36 »
Skordan bağımsız oyundan keyif aldım. Cember alti sos verse de jekiri ve hayes malum takimda sırıtsa da mac keyifliydi. Diyorum su takimda militunov ve dorsey de olsaydı eurolague icin bariz aday olurduk.

bende ayni seyi dusunuyorum ... herseyi bir yana birak keyif verdi.... Biraz fazla NBA vari duzen ve set i az olan maclar izleyebiliriz. Ama Obradovic donemi ve takimi geride kaldi, bunu kabullenmek lazim. Oyle bir hoca ve kadro daha zor bir araya gelir.

O ekol gecti, bu da yeni ekol olur umarim.

Top 8 icin cok umitlendirdi, ama gercekci yanim "Bir euroleague sertliginde izlemeden gaza gelme" diyor ki haksiz da degiil...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4585 : 04 Eylül 2022, 21:51:35 »
Jekiri ve Hayes’i sevemedim bir türlü ya özelikle de Hayes’i

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4586 : 04 Eylül 2022, 22:53:44 »
96-92 kazandık.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4587 : 04 Eylül 2022, 22:58:11 »
maç sonlarını edwards ve wilbekin pek mantıklı oynayamayacak gibi geldi ama tek maç özelinde yorum yapmak da yanlış olur.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #4588 : 04 Eylül 2022, 23:00:59 »
Motley fena adam. Edwards doğru kullanılırsa büyük silah olacak ama tecrübesizlik ve fizik dezavantaj kaynaklı bazı defoları olduğu da açık.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4589 : 04 Eylül 2022, 23:07:05 »
maç sonlarını edwards ve wilbekin pek mantıklı oynayamayacak gibi geldi ama tek maç özelinde yorum yapmak da yanlış olur.
Maçın son 3 dakikasını izlediğimde ben de aynı düşünceye kapıldım.Edwards iyi bir skorer ama özellikle EL gibi hataya hiçbir şekilde tahammül edilmeyen arenalarda son dakikalarda sıcak olmadığı sürece oynamasının doğru olmadığını düşünüyorum.
Zaten Guduric-Wilbekin-Bjelica üçlüsünün son dakikalarda hep bir şekilde sahada olması gerek.Savunma noktasında da Pierre hücum-savunma dengesini sağlamlaştıracağı için de bunların arasına girecek dördüncü oyuncu olur.
FENERBAHÇE