Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1269900 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2460 : 27 Temmuz 2016, 20:33:22 »
O kategoriler bittiyse 7000 e zor yaklaşılır

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #2461 : 28 Temmuz 2016, 17:13:23 »
Fenerium twitter hesabı bu sene yeni forma olmayacak geçen yılki formalarla devam edilecek demiş? Geçen seneki formaları seviyordum ama yeni olmalı bence.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2462 : 28 Temmuz 2016, 17:57:46 »
Fenerium twitter hesabı bu sene yeni forma olmayacak geçen yılki formalarla devam edilecek demiş? Geçen seneki formaları seviyordum ama yeni olmalı bence.

Sarı forma çok güzel şimdi değiştirmeye kalkıp bozarlar falan kalsın bence :) ama diğer formaya daha modern bir şey yapılabilir.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2463 : 01 Ağustos 2016, 11:54:13 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın 2016-2017 sezonu Basketbol Süper Ligi ve Turkish Airlines Euroleague maçlarında geçerli olacak kombine kartlarının genel satışında son haftaya girildi. Kombine kart genel satışı, 7 Ağustos Pazar günü saat 19:00 itibariyle sona erecektir.

Genel satışın bugüne kadarki bölümü sonunda, kombine kartlarda 6048 sayısına ulaşılmıştır.

Fenerbahçe Ülker Sports Arena’nın satışa açılan Kategori 1, Kategori 1B, Kategori 2, Kategori 3 ve Kategori 4’e ait tüm yerleri tükenmiştir.

Fenerbahçe Ülker Sports Arena kombine kart satışları Saha İçi 1. Sıra, Saha İçi 2. Sıra, Saha İçi 3. Sıra, Kategori 5, Kategori 6 ve Kategori 7 için devam etmektedir.

Kombine satış sürecinde çalışma saatleri 10.00-19.00 arasıdır. Cumartesi ve Pazar günü de satış olacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #2464 : 02 Ağustos 2016, 04:24:32 »
Sıra geldi final4 un nerde yapılacağının acıklanmasına. Şuan favori belgrad diyolar ne yazık ki istanbuldaki teror saldırısı sonrası :(

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Böyle bir saçmalık yok. 14 Ekim'de Brose gelmeyecek mi? EL maçları oynanıyorsa burada EL F4 de oynanır.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2465 : 02 Ağustos 2016, 10:22:06 »
Böyle bir saçmalık yok. 14 Ekim'de Brose gelmeyecek mi? EL maçları oynanıyorsa burada EL F4 de oynanır.

F4, başlı başına bir turnuva organizasyonu olduğu için Brose'nin münferit olarak maça gelmesinden farklı maalesef.  Belki, turnuvaya daha çok zamanın olmasını göz önüne alıp, lehimize bir karar verebilirler ama işi garantiye alıp Belgrat'ı seçmeleri işten bile değil.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2466 : 02 Ağustos 2016, 11:05:55 »
Rio'da ki bariz güvenlik zaafiyeti mevcutken, Fransa'nın, Almanya'nın, Belçika'nın durumu ortadayken, bu organizasyonun bize verilmemesi bana göre tamamen yanlı ve skandal bir karar olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Atakan doğan

• Üye
  • Yer: Kartal/İstanbul
« Yanıtla #2467 : 05 Ağustos 2016, 07:58:37 »
Değerli forum üyelerine bir sorum var bu sene ki avrupa ve lig maçlarını otomatik olarak apple için nasıl takvime ekleyebilirim. Manuel tek tek girmek uzun sürüyor.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2468 : 05 Ağustos 2016, 21:17:31 »
Değerli forum üyelerine bir sorum var bu sene ki avrupa ve lig maçlarını otomatik olarak apple için nasıl takvime ekleyebilirim. Manuel tek tek girmek uzun sürüyor.
sunrise calendsr uygulamasi var ios da bakabilirsiniz

Çevrimdışı truant

• Üye
  • Yer: İstanbul/Antalya
    • Truant10
« Yanıtla #2469 : 06 Ağustos 2016, 01:36:44 »
Kombine alımlarını neden bu kadar erken durduruyor yönetim acaba merak ediyorum. Sene içinde bilet satışından gelir elde etmek bir yöntem olabilir ancak taraftarın lig maçlarına ilgisi de ortada yani o biletleri sadece 15 iç saha maçı + 3/2 top 8 maçı için satabilirsin, lig maçlarında yine boşluk olacaktır sanki ki geçen sene bile tüm salonu dolduramadığımız EL maçları vardı. Kombine olarak satmak daha kazançlı oluyor sanki? Bir de son sayı nedir acaba, kendi kombinemi aldım ancak son anda ikna ettiğim 2 kişi için daha alıcam, 7000li sayıları görseydik iyi olurdu. İnşallah bir gün Obradoviç hocamın dediği gibi salona kombine almaya gelen Fenerbahçe taraftarı kombinelerin bittiğini ve tüm salonun kombineli olduğunu duyacağız.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2470 : 06 Ağustos 2016, 21:52:21 »
Bu yazacagım belki internet duyumcuları gibi gelebilir ama biletixde yetkili bi arkadasımla konuştuğumda kulup ile biletix arasında bi anlaşma yapılma durumu varmış. Bu duruma göre kombine sahipleri maçtan önce internet üzerinden maça gelmiyorum diye bi secenek secme hakkı olacakmış. Kombine sahibi maça gelmeyecekse ve gelmediğini işaretlerse, biletix bu bileti normal tek maçlık bilet usulu satacakmış. Tabi satışında biletix bilet bedeli adında kendileri kar ediyolar. Ayrıca sanırım bilet parasından bi kısımda kombine sahibine aktarılıp geri kalan da klup kasasına girecekmiş. Böylece 3tarafta bu işten karlı çıkıyo.Ama doğrı ama yanlış bilemiyorum. Bekleyip görcez ama bana cok mantıklı geldi

« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2016, 22:40:12 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2471 : 06 Ağustos 2016, 22:10:48 »
Bu yazacagım belki internet duyumcuları gibi gelebilir ama biletixde yetkili bi arkadasımla konuştuğumda klup ile biletix arasında bi anlaşma yapılma durumu varmış. Bu duruma göre kombine sahipleri maçtan önce internet üzerinden maça gelmiyorum diye bi secenek secme hakkı olacakmış. Kombine sahibi maça gelmeyecekse ve gelmediğini işaretlerse, biletix bu bileti normal tek maçlık bilet usulu satacakmış. Tabi satışında biletix bilet bedeli adında kendileri kar ediyolar. Ayrıca sanırım bilet parasından bi kısımda kombine sahibine aktarılıp geri kalan da klup kasasına girecekmiş. Böylece 3tarafta bu işten karlı çıkıyo.Ama doğrı ama yanlış bilemiyorum. Bekleyip görcez ama bana cok mantıklı geldi

Geçen sene bunu bayağı istemiştik olursa çok sevinirim. Ligde bazı önemli maçlarda bile büyük boşluklar oluyordu alt katlarda.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Atakan doğan

• Üye
  • Yer: Kartal/İstanbul
« Yanıtla #2472 : 07 Ağustos 2016, 00:33:25 »
sunrise calendsr uygulamasi var ios da bakabilirsiniz

Teşekkürler hocam :)

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #2473 : 07 Ağustos 2016, 12:07:37 »
Bu yazacagım belki internet duyumcuları gibi gelebilir ama biletixde yetkili bi arkadasımla konuştuğumda kulup ile biletix arasında bi anlaşma yapılma durumu varmış. Bu duruma göre kombine sahipleri maçtan önce internet üzerinden maça gelmiyorum diye bi secenek secme hakkı olacakmış. Kombine sahibi maça gelmeyecekse ve gelmediğini işaretlerse, biletix bu bileti normal tek maçlık bilet usulu satacakmış. Tabi satışında biletix bilet bedeli adında kendileri kar ediyolar. Ayrıca sanırım bilet parasından bi kısımda kombine sahibine aktarılıp geri kalan da klup kasasına girecekmiş. Böylece 3tarafta bu işten karlı çıkıyo.Ama doğrı ama yanlış bilemiyorum. Bekleyip görcez ama bana cok mantıklı geldi

Kulübün yapacağı en verimli hamle olur, inşallah gerçekleşir.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2474 : 08 Ağustos 2016, 11:45:41 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın 2015-2016 sezonunda elde ettiği tarihi başarılarda büyük pay sahibi olan ve yeni sezonda da peşinden koşulacak hedefler için en önemli kozumuz olacak büyük Fenerbahçe taraftarı, 2016-2017 sezonu kombine kartlarına yoğun ilgi gösterdi.

7 Ağustos Pazar günü itibariyle son bulan kombine genel satış sürecinin ardından, kombine kartlarda 6453 sayısına ulaşılmış ve bu sayı, erkek basketbol branşındaki bugüne kadarki kombine kart satış rekoru olarak kayıtlara geçmiştir.

Fenerbahçe taraftarı, tüm branşlarda olduğu gibi basketbolda da, takımına destek konusunda ülke genelinde öncü olmaya devam etmektedir.

Taraftarlarımıza, bizlere verdikleri bu büyük destekten ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunar, birlikte yine önemli başarılara imza atacağımız bir sezon dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...