Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Genel Haberler  (Okunma sayısı 1335024 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #5040 : 24 Eylül 2024, 19:49:26 »
boban nasıldı?
15 sayı attı ama defansta just chillin... :D Gene de düşünüldüğü gibi enkaz falan da değil bence.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5041 : 24 Eylül 2024, 20:06:06 »
15 sayı attı ama defansta just chillin... :D Gene de düşünüldüğü gibi enkaz falan da değil bence.

Defansta çok yavaş ama cüssesi bile rakip oyuncuları korkutmaya yetiyor   :)

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #5042 : 24 Eylül 2024, 20:36:35 »
baldwin’i pg oynatmak baldwin’e yazık.

ligin en iyi oyuncularından birine sahip olup, maksimum verimle kullanamıyor olmak saçmalık.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5043 : 25 Eylül 2024, 01:01:50 »
Bu işi gücü Fbyi her fırsatta tahrik etmek olan, küfürü de eksik etmeyen fonterimden falan çok daha iğrenç nitelikteki Fb düşmanı seküritiii mahlukatın senelerdir milli takım başında olması bile sizi nasıl rahatsız etmiyor Ali Bey? TAŞ OLSA ÇATLARDI TAŞ!

Hidayet falan kim yahu Tbf kim de bu adam mtyi rezil kepaze edip son turnuvaların hiçbirine götüremediği halde orda hala kalabiliyor senelerdir ülke basketboluna yön veren en büyük spor klübü Fenerbahçe iken? Oraya gönderdiğin Fbli sporculardan da mı utanmıyorsun hiç, yazık günah değil mi böyle tiksinç bir herifin eline gönderiyorsun çocuklarını senelerdir!

Futbolu geçtim bir insanın hiçbir şekilde hiçbir spor dalında ETKİ GÜCÜ olmaz mı yahu, yok işte yok anasını satayım, YOK HÜKMÜNDE Bİ ADAMSIN SEN tuzlanın adi başkanının bile billur geçtiği, camianın yüz karasısın! #AliKocİstifa
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2024, 01:02:06 Gönderen: myildirim »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5044 : 25 Eylül 2024, 04:45:41 »
Oyun kurucusuzluk öyle bir şey ki ilk 5 dakikada oyuna akıl koyan tek kişi Boban Marjanovic oldu:) Hall ve Guduric 1 numara rolünü paylaşmaya çalışırken tabii ki saçmaladılar ve pota altından Boban sorumluluk alıp top dağıttı mecburen. Herif diyordur ki ''ulan 36-37 yaşında 3 metre boyunda adamım, bu yaştan sonra ne bok yedim de buraya gelip böyle bir belaya bulaştım.'' aklına kesin gelmiştir bu:)

Guduric ve Hall : Allah'ım şu topu Boban'a verinceye kadar taşımayı bana nasip et. Oh be başardım.
B.Marjanovic: N'oluyor lan her topu bana veriyorsunuz hemen? Buraya 5 dk parkeye çıkıp Tavares ve Fall'ları oyalamaya geldim ben amk.

Durum aynen böyleydi ilk 5 dk:) Zâten 3 defa gidip gelince Boban'ın nefesi bitti ve Sertaç girdi oyuna:)

Sarper'e değinicem aslında. Çocuk iyice özgüven yapmış, olacak bundan. Şutu da gelişmiş, yürek de yemiş. Yerli 2 numara için Efes'e kaptırmamak gerek seneye.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2024, 04:58:30 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #5045 : 25 Eylül 2024, 08:53:54 »
30-40 sayılık maçları kimse ölçü olarak almıyordur işin rengi pazar günü ortaya çıkacak.

https://m.anadoluefessk.org/fikstur

Linkte Efes'in hazırlık maçları var. Bizimkiler acaba masraf olmasın diye mi bu şekilde geçti hazırlık sezonunu?
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2024, 08:57:18 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #5046 : 25 Eylül 2024, 09:49:06 »
30-40 sayılık maçları kimse ölçü olarak almıyordur işin rengi pazar günü ortaya çıkacak.

https://m.anadoluefessk.org/fikstur

Linkte Efes'in hazırlık maçları var. Bizimkiler acaba masraf olmasın diye mi bu şekilde geçti hazırlık sezonunu?
Bir de şöyle bir açıdan baksak!
Efes, rakibini Panatinaikos ayarında görüyor. Fener, rakibini Bursa seviyesinde... :) Pazar günü kim haklı çıkar?
PG Baldwin / SG Guduric / SF Colson / PF Hayes / C Melli
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #5047 : 25 Eylül 2024, 12:57:15 »
Enik it, yavşak bit oldu. Kışın kışlığını yapması gibi puşt puştluğunu yaptı yine.

Rest çekin kardeşim artık, bu herif milli takımın başında iken oyuncu falan göndermiyoruz diyin. Dünyanın spor branşına yatırım yap. İtsinler, kaksınlar, hor görsünler. Milli takımın başındaki herif de bu işin amigoluğunu yapsın... Bu kulüp bu kadar mı sahipsiz artık.

Ellime merdiven dayadım, eşimden utanmasam hıçkıra hıçkıra ağlıycam, arka odalara  gittiğim falan oldu göz yaşlarımı saklamak için. 2011'den beri yığıla yığıla, birike birike kaldıramayacağım noktaya geldi artık. Yüreğimde öküz değil, manda oturuyor desem mübalağa olmaz. Kulübü yönetenlerde bu acının yüzde biri var mı, emin değilim. Herifler Fenerbahçe başkanının ismini GS formasına yazdırmış, öteki tarafta Acun  istatistikten falan bahsediyor.

Tek dileğim artık  Arıboğan'ından Ataman'ına Fenerbahçe'ye bu muameleyi hak görenlerin cenazesine Fenerbahçe formasıyla gidip imam sorunca "HELAL OLMASIN" diye bağırabilmek ki ben yapamasam bile birileri muhakkak yapacak bunu...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #5048 : 25 Eylül 2024, 13:12:19 »
Ergin Ataman'ın Galatasaray-Panathinaikos maçı sonrasında Galatasaray taraftarının kendisini alkışlamasına parmağı ile 3-1 işareti yapması gerçekten kabul edilemez. Onun başında olduğu milli takıma sonucu ne olursa olsun Fenerbahçeli oyuncular kesinlikle gönderilmemelidir. Bir de utanmadan o hareketi Fenerbahçe için yapmadığını söylemiş ve kırdığı Fenerbahçelilerden özür dilemiş.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #5049 : 25 Eylül 2024, 13:17:13 »
Ergin'le Okan ne kadar benziyorlar, değil mi? Malum kulübün genleri böyle işte.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #5050 : 25 Eylül 2024, 13:43:03 »
Ergin millet senin ciğerini biliyor ciğerini Feneri kastetmemismis yönetimi sevmem ama aldığı karari destekliyorum bu adamin bulunduğu mecraya hiçbir kulüp sporcusu gitmemeli. Top Tbf'de bakalim gereğini yapıp kovabilecek mi Ergini.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #5051 : 25 Eylül 2024, 13:57:58 »
Hele şükür ali ve şurekası 7 senede ilk defa ciddi bi aksiyon almayı başarmış sonunda.

Tarık ı da wilbekin gibi türk statüsünde oynatmaz şerefsizler karşılık olarak ama çok da fifi yani ligde idare ederiz zaten diğerleriyle…

Hadi bakalım şimdi napıcan hidayet efendi, ara hemen ağa babalarını bakalım kurtarabilecekler mi seni bu çıkmazdan, seve seve göndereceksin artık bi zahmet.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #5052 : 25 Eylül 2024, 14:03:26 »
Operasyon çocukları ile anladığı dilden konuşulmalıdır. Nihayet….

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5053 : 25 Eylül 2024, 15:12:34 »
bu olaydan sonra milli takımın gelecek yaz madalya almama ihtimali kalmadı

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #5054 : 25 Eylül 2024, 15:45:18 »
En doğrusunu yapmışlar.
Gerçi oyuncunu yollasan da yollamasan da Türkiye’nin hiçbir şansı yok zaten.
Ergin yine Fransa’ya utanç verici bir şekilde mağlup olduktan sonraki gibi takımı geri çekmesin onlara.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2024, 15:46:34 Gönderen: MotorCade »