Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker'in Şampiyonluk Hikayesi  (Okunma sayısı 340908 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: 2014 BBL ŞAMPİYONU FENERBAHÇE ÜLKER
« Yanıtla #3855 : 21 Haziran 2014, 21:43:12 »
Benim zaten esas demek istedigim, ofkesiz olmamiz filan degil ki.  Tabii ki kizginiz; sevgi veya saygi duydugumuz bir kulup de degil.  Bu Fenerbahce, Galatasaray, Koc, Sabanci, veya herhangi bir kurumabagli olarak degisen bir sey degil.  Hangi kurum olursa olsun, sokak agzini kurumsal cati altinda kullanirsan, bu profesyonel bir hareket tarzi degildir.  Dedim ya, bize rekabette avantaj veya arti saglayacak bir husus olsa, amenna!  Oyle bir durumda 10 misli guclu ifadeler kullanalim.  Ama bu olay OZELINDE bana liseliler arasindaki agiz kavgasini hatirlatiyor.  "Bu adamlar mi kulubu yonetiyor?" diyorum.

Bu kulubu senelerdir yöneten Aziz Yıldırım, kulup adına çoğu zaman konuşan Mahmut Uslu ve Murat Özaydınlı. anlatmak istediğimi anlattım sanırım.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #3856 : 21 Haziran 2014, 21:51:17 »
Bu gibi tabirleri taraftar kullanabilir; kullansin da.  Ama koskoca kulube yakismiyor.  Sidik yarisina giren liseliler izlenimi uyandiriyor.  Bize bu rekabette arti deger katan stratejik bir unsur degil.  Cok daha klas bicimde "Fenerbahce Mecbur Kilar" ifadesi zaten mesaji vermis.  3.5 ne simdi?  Taraftar diyebilir ama hicbir kuruma bu laflar yakışmaz

Tamamen katılıyorum'Fenerbahçe mecbur kılar lafı' gayet yerinde gayet iğneleyici olmuş bi daha oraya 3,5 yazmak hem asıl mesajı geri plana itmiş hemde seviyeyi düşürmüş. Daha da ağır olmalı diyorsunuz Tamam 3,5 i  yazalım  onlarda karşılık versin sonra bizimkilerde geri kalmamak için ağır bir küfür mü yazdırsın oraya bizde feneriumdan o tişörtlerimi alalım? Tamam bende galatasaray camiasını sevmiyorumda resmi kurumlar aracılığıyla olan bu atışmaların da bir seviyesi olsun milleti birbirine düşman etmeye gerek yok.

Çevrimdışı SARI KANARYA

• Üye
  • Yer: İZMİR
« Yanıtla #3857 : 21 Haziran 2014, 21:57:19 »
Bu arada, UEFA ile iletisim halinde olan birincil kulup, Trabzonspor.  Bu yazismalarin cogunu basaran ekip odur.  Galatasaray'in da katkisi var ama TS kadar degil.  Ufak bir not olarak belirtmek istedim.

UEFA ile iletisim halinde olan birincil kulup, Trabzonsporun  olması zaten onların en doğal hakkı.Biz onlarla bir konuda karşılıklı taraflarız.Onlar 2010 2011 sezonunda şike olduğuna kendilerini inandırmış.Bunun için atacakları adımlara ses çıkaramazsın.

Ama gs ts ye göre bizim daha çok zarar görmemizi istiyor.Gs nin amacı ne kupanın ts ye gelmesi ne adalet anlayışı nede temiz bir lig.Asıl amaçları fb den kurtulup rahat şampiyonluklar alıp ekonomik olarak belini doğrultabilmektir..Bana sorsan ts yi piyon olarak kullanıyorlar.Onlarla dost görünüp kalleşçe arkadan fenerbahçeye saldırıyorlar.Ben ts ile gs nin dost olduğuna inanmıyorum.Tıpkı biz ile bjk gibi.Sadece menfaat icabı beraber hareket ediyor görünüyorlar.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #3858 : 21 Haziran 2014, 21:59:46 »
resmi kurumun içine gs yi katıyorsunuz adamlar her konuşmasında muhattab almadıgımız şikeci başkan diyor bunuda birinci agızdan söylüyorlar başkanları yada sözcüleri yada resmi sitelerinden yapılan acıklamada
ve abartıyor kendi kulübünü yönetemezken bizim kulübüde yönetmeye calışıyor o kulüp başkanı gitmeden olaylar dinmez şiddet engellenemez diyerek taraftara medyaya emniyete yargıya kurumlara ince ayar verip hedefi gösteriyor taraftara herşey serbest msjı veriyor
bütün bunlara ragmen  biz kurumsal yaklaşmalıyız olaya
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2014, 11:01:27 Gönderen: Cem Ağrak »
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı SARI KANARYA

• Üye
  • Yer: İZMİR
« Yanıtla #3859 : 21 Haziran 2014, 22:08:54 »
Ortak menfaatler dusmanlari kisa sureli dost haline getirir.  Trabzonspor adina hareket eden avukat arkadaslarim var, oradan biliyorum.  Ufak bir not olarak belirtmek istedim.

Menfaat bitince harç bitti yapı paydos olacaksa yarın iki büyük düşman olma olasılıkları da var.

Adı üstünde menfaat icabı kısa süreli dost.Gelip geçici demek.En ufak bir olayda ters tepki verebilir demek.Ben ts ile gs nin bir sezon şampiyonluğa yarışırken ki hallerini görmek istiyorum.Birbirlerine gül mü verecekler yoksa ateş mi edecekler?O zaman göreceğiz dost mu olacaklar düşman mı?

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3860 : 22 Haziran 2014, 13:47:00 »
aysal bugunde bütün gazete ve televizyonlarda bizi tehdit ediyor. meydan ona kaldı.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3861 : 22 Haziran 2014, 13:51:29 »
aysal bugunde bütün gazete ve televizyonlarda bizi tehdit ediyor. meydan ona kaldı.

Sıkıştı. Maça çıkmamakla eline tek bir şey geçmedi. Umduğu desteği bulamadığı gibi Galatasaray camiası içinden de çok ciddi eleştiriler var. Bize saldırmak dışında bir çaresi kalmadı. Bir süre daha bu şekilde hatasını yaygara çıkartarak ört bas girişiminde bulunacaktır.

Sanıyordu ki, "aferin Ünal, iyi yaptın" diye sırtını sıvazlayacak ve heykelini dikecekler... Kaldı ortada sap gibi.

Çevrimdışı ConsultaNt

• Üye
« Yanıtla #3862 : 22 Haziran 2014, 14:46:01 »
Başka kulüplerden yancı olmalarını bekliyor. 17 Haziran duruşunda yancı aramak da mı var acaba?

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #3863 : 22 Haziran 2014, 15:56:44 »

Çevrimdışı maliboz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3864 : 22 Haziran 2014, 22:39:58 »
Konu galatasaraydan açılmışken Noavastan 2 şey paylaşmak istedim :

Geçen sene bu zamanlar Aysal : http://noavas.blogspot.com.tr/2013/07/yabanc-says-bahane-kurgu-sahane.html?spref=tw

Buda bu yıl : http://noavas.blogspot.com.tr/2014/06/galatasaray-final-macina-neden-cikmadi.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

bilgi belge ve delilleriyle süper tespitler.Noavas ın emeğine sağlık

Çevrimdışı lawbreaker

• Üye
« Yanıtla #3865 : 22 Haziran 2014, 23:27:04 »
Kimse yazmamış onu da ben ekliyeyim, rakibin gelmeyeceğini bile bile hatta kupa alınmayacağıda belliyken ,felaket bir yagmur ve trafik çilesine rağmen ulaşımı bu derece zor salonu bizim taraftardan başka da kimse dolduramazdı.
Takım olarak kesinlikle hakettik Kızların finalinde olanlardan sonra (basına yansıyanlar çok çok azı ) ipekçide bu seride olanlardan sonra son maça güvenlik diye çıkmayana gülerler sadece. Zaten yenemeyeceklerini biliyorlardı, şubeyle ilgili olası bir küçülme içinde kılıf hazırlamış oldular
Şanlı camiamıza hayırlı olsun bu kupa, son  olarak yıllardır şirketler klüplere destek olsun kendi başlarına takım kurmasınlar der dururdum hatta kadınlar finallerini Beşiktaş ve gs ile oynadığımız için daha keyifli bulurdum ancak cidden bunlarla oynayacağımıza keşke efesle banvitle oynasaydık şu seriyi
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2014, 23:27:25 Gönderen: lawbreaker »

Çevrimdışı Lf1907

• Üye
  • Yer: dark side of the moon - istanbul
« Yanıtla #3866 : 24 Haziran 2014, 02:17:25 »
salonumuzun atmosferine hala laf eden var mı ?

ahahah
FENERBAHÇE Hayattır ! | http://okulacik.blogspot.com/

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3867 : 26 Haziran 2014, 17:38:07 »

Bulunsun arşivde.

active

• Ziyaretçi
Ynt: ANKET: Galatasaray Maça Neden Çıkmak İstemiyor?
« Yanıtla #3868 : 04 Temmuz 2014, 18:17:57 »
açıklamalarında milletin önünde g.. korkularını yetrince belli ediyorlar yok can güvenliğimiz yok da şöyle de böyle de

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker'in Şampiyonluk Hikayesi
« Yanıtla #3869 : 07 Temmuz 2014, 17:11:07 »
Ahmet Kandemir:Canı istemeyenin sahaya çıkmadığı bir lig olmaz. Onun için buradaki sorumluların çok ciddi şekilde cezalandırılması gerekiyor. Eğer yönetemezseniz yönetilmeye başlarsınız.