Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)  (Okunma sayısı 117756 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)
« Yanıtla #330 : 19 Aralık 2014, 11:25:34 »
öncelikle bu forumda galatasaray ve ergin ataman'a 2 kez giydirmiş olduğum iletiler silindi umarım bu yazdıklarım silinmez.su galatasarayın fakir edebiyatından yediği ekmeği kimse yemedi.8 tane yabancı transfer edip sonra oyuncuların paralarının ödememek ve bunun sonucunda gelişen olaylar sadece bizim ülkemizde "kahramanlık" "direniş" "destan" gibi kelimelerle yan yana gelir.galatasaray'ın yaptığı tek şey sahtekarlık,dolandırıcılık,düzenbazlıktan ile anılır ama sağolsun lisesli medya bundan kahramanlık destanı çıkardı.yok 5 oyuncusu ayrıldı yok sakat var paralarını almadan oynuyorlar vs. bir ara hatırlarsınız bunu futbolda da yaptılar. arroyo'nun parasının ödenip diğer oyuncular 5 aydır para alamazken furkan gidince parayı tercih etti vs yorumlar yapılıyor.ne yapsın adam anma hizmeti mi veriyor?

ergin ataman maçtan sonra yumruk şov yapıyor geçen sene bizim staff'ın elini sıkmadan aynı şeyi yapmıştı yine görünce cinlerim tepeme çıktı.provakatörlük adamın oyun stili...belgrad'a bir gitsin teröristin kelime anlamını öğrensin orda bakalım bu sefer can güvenliği var mı yok mu? top 16'da bunları kevgire çevircekler o zamanda görcem ben ergin atamanın koçluğu.bu adam yüzen bir gemi görsün batan gemiyi ilk terk edecek kişidir.bakınız beşiktaştan galatasaray'a gelişi.bu adam ve türevleri bu ülkede prim yapıyor ya ona üzülüyorum.çünkü biz salağız oyuncuların paralarını zamanında tıkır tıkır ödüyoruz.sponsorlardan aldığın paraları futbola harca ,yönetimleri kulübün içini boşaltsın ve bundan destan çıkar bravo hakkaten işte budur galatasarayın başarısı.ahmet kandemir ergin ataman şansı diye bir cümle kullanmıştı harbiden bu adamdan bal damlıyor bal.

Şimdi de Galatasaray ve Ergin Ataman sevici oldum.. Silinmiş mesajlarınızı aradım ama bulamadım. Ama büyük ihtimal ya içerisinde küfür vardır ya da yanlış bölüme yazılmıştır. Yoksa durduk yere mesaj silmiyorum.

Bir de çok sıkmıyoruz üyelerimizi bu konu da ama biraz daha Türkçe kurallarına dikkat ederek yazarsanız sevinirim. Öyle olunca okuması daha rahat ve kolay oluyor. Teşekkürler.. 
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #331 : 19 Aralık 2014, 11:45:00 »
öncelikle bu forumda galatasaray ve ergin ataman'a 2 kez giydirmiş olduğum iletiler silindi umarım bu yazdıklarım silinmez.su galatasarayın fakir edebiyatından yediği ekmeği kimse yemedi.8 tane yabancı transfer edip sonra oyuncuların paralarının ödememek ve bunun sonucunda gelişen olaylar sadece bizim ülkemizde "kahramanlık" "direniş" "destan" gibi kelimelerle yan yana gelir.galatasaray'ın yaptığı tek şey sahtekarlık,dolandırıcılık,düzenbazlıktan ile anılır ama sağolsun lisesli medya bundan kahramanlık destanı çıkardı.yok 5 oyuncusu ayrıldı yok sakat var paralarını almadan oynuyorlar vs. bir ara hatırlarsınız bunu futbolda da yaptılar. arroyo'nun parasının ödenip diğer oyuncular 5 aydır para alamazken furkan gidince parayı tercih etti vs yorumlar yapılıyor.ne yapsın adam anma hizmeti mi veriyor?

ergin ataman maçtan sonra yumruk şov yapıyor geçen sene bizim staff'ın elini sıkmadan aynı şeyi yapmıştı yine görünce cinlerim tepeme çıktı.provakatörlük adamın oyun stili...belgrad'a bir gitsin teröristin kelime anlamını öğrensin orda bakalım bu sefer can güvenliği var mı yok mu? top 16'da bunları kevgire çevircekler o zamanda görcem ben ergin atamanın koçluğu.bu adam yüzen bir gemi görsün batan gemiyi ilk terk edecek kişidir.bakınız beşiktaştan galatasaray'a gelişi.bu adam ve türevleri bu ülkede prim yapıyor ya ona üzülüyorum.çünkü biz salağız oyuncuların paralarını zamanında tıkır tıkır ödüyoruz.sponsorlardan aldığın paraları futbola harca ,yönetimleri kulübün içini boşaltsın ve bundan destan çıkar bravo hakkaten işte budur galatasarayın başarısı.ahmet kandemir ergin ataman şansı diye bir cümle kullanmıştı harbiden bu adamdan bal damlıyor bal.

deveye diken , insana ..... yarasir .

bunu devlet icin dusunursek gs , yukaridaki sozun 2. bolumunu yapiyor .

Zamaninda bir cok kisi yazdi cizdi ama adamlar kendilerine rangers muamelesi , siena muamelesi yapilamayacagini bildiklerinden rahatlar. bu sebeple bosverelim onlar kahraman olsunlar.boyle durumlarda herzaman tarih  ve zaman gerekli
tokadi indirmistir.

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #332 : 19 Aralık 2014, 11:54:27 »
real Efes e yatar diye düşünüyordum . 3 çeyrek boyunca kasmadan oynadılar ama son 10 dakika acızık sıktılar sonra efes i de susuz götürdüler. :)
temiz kaydılar ellerine sağlık . vallahi çok keyif aldım.
Rudy denilen sahtekara da iki laf etmek istiyorum. ALlah belasını versin

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #333 : 19 Aralık 2014, 11:55:01 »
Asıl sıkıntı Uleb..Fiba

Bir takımdan bir sürü oyuncusu para alamıyor diye kaçacak ve yaptırım olmayacak..

Şaka gibi
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #334 : 19 Aralık 2014, 13:37:21 »
adamlarda ne lobi var be olympiakos bile yattı ya
biz olsak spanoulis 40 dk sahada kalırdı
bi de bu kavvadas mı nedir yunanların mutlu demiri olmalı ben böyle kazma bi 5 görmedim
neyse top-16'da gs grubu 1-2 galibiyetle bitirir diğer maçlarının alayı mağlubiyet
bize ise ufukta yürüye yürüye bi top-8 bekliyor inşallah hüsran yaşamayız
bu akşam belgradda değişik işler olacak bi ton komplo teorisi var kafamda kızılyıldız bize gelmesin tek istediğim o
laboral akıllı davranıp bilerek kaybedebilir öbür gruba gitmemek için.
inşallah bu ihtimal ağır basar
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2014, 13:39:13 Gönderen: valance »

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #335 : 19 Aralık 2014, 14:15:36 »
Şimdi de Galatasaray ve Ergin Ataman sevici oldum.. Silinmiş mesajlarınızı aradım ama bulamadım. Ama büyük ihtimal ya içerisinde küfür vardır ya da yanlış bölüme yazılmıştır. Yoksa durduk yere mesaj silmiyorum.

Bir de çok sıkmıyoruz üyelerimizi bu konu da ama biraz daha Türkçe kurallarına dikkat ederek yazarsanız sevinirim. Öyle olunca okuması daha rahat ve kolay oluyor. Teşekkürler.. 

uzay boşluğuna gitti herhalde önemli değil...hakaret etmiş olabilirim hatta etmişimdir onun garantisini veremiyorum. ergin ataman'ın sevilecek pek bir yanı yok hatta hiç yok kimseye böyle bir ithamda bulunmam.Türkçe konusunda haklısınız bundan sonra daha dikkatli olurum...

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #336 : 19 Aralık 2014, 14:29:36 »
Taraftarı gectim de bu yazarların ezikler icin 7 oyuncu ile peri masalı yazılarını anlamıs degilim.Her sene oldugu gibi eziklerin kocu seneye bol yabancı ile 8 yabancı basladı.Sonra yetmedi 9. yabancıyı aldı.Simdi 2 yabancı daha alacakmıs.Son 2-3 maca kadar sadece 8 yabancı-Ender-Kerem-Sinan-Furkan gibi oyuncular vardı.Bizde Omer Faruk,Metecan,Berk,Kenan,Ayberk hepsi sure aldı.Eziklerin kocu Ege vs bir tane oyuncusuna yıllardır bir saniye sure vermedi.8 yabancı+4 yerli sizin Matematiginiz ile 7 mi yapıyor?Ustelik Ege vs genc oyuncuları da saymıyorum.
İsmail Senol'un dan hepsine 7 kisi ile peri masalı amacınız nedir?Bu yazdıgınıza kendiniz inanıyor musunuz?Nolan Smith sacmasapan oynadıgı icin havlu bahane edilip gonderildi.Erceg 3 gun idmana cıkmamıs.Onu da gondersene?Javai rezil bir perf. gosterdi,patlayacak dedigin Aradori elde patladı,Vuyukas son derece yumusak ve berbat bir uzundu.Her sene oldugu gibi sene sonuna kadar sadece yabancı olarak 12-13 adam aldıracaksın.Ustune yerlilerin olacak ve sen istedigini diyebilirsin ama butun yazarlar soz birligi yapmıs gibi 7 kisi masalı anlatacak.Biraz mantıklı yazın.
Ayrıca yazılanlara gore %70 ucretini biz odeyip KSK dan aldıgımız oyuncuyu TS'a gondermisiz.Ezikler Serhat Cetin hayali kuruyor.Bu takıma yagmurlu havada su bile vermemek lazım umarım oyle bir hata yapılmaz.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2014, 14:30:46 Gönderen: hmetin »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #337 : 19 Aralık 2014, 14:55:04 »
Burada büyük koç Ergin Ataman'ın en önemli oyuncularını kaybetmesine rağmen Olympiakos karşısında aldığı şanlı galibiyet küçültülmeye çalışılıyor. Bu nafile çabaları esefle kınıyorum, Ergin Ataman en iyisi olduğunu tekrar kanıtladı tam anlamıyla bir coaching başarısıyla EL'nin en iyi takımlarından birini yendi Fenerbahçe gibi EL kalitesinin altında maçlar oynayıp bedava galibiyetler almıyor. Maalesef Ergin Ataman'a karşı yapılan bir algı operasyonu var bu oyunlara kanmayalım, büyük koç saygı değer Ergin Ataman'a sahip çıkalım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #338 : 19 Aralık 2014, 19:35:53 »
uzay boşluğuna gitti herhalde önemli değil...hakaret etmiş olabilirim hatta etmişimdir onun garantisini veremiyorum. ergin ataman'ın sevilecek pek bir yanı yok hatta hiç yok kimseye böyle bir ithamda bulunmam.Türkçe konusunda haklısınız bundan sonra daha dikkatli olurum...
mesajları ben sildim
ergin yavşaktir bunu inkar edemeyiz ama şimdi bu forumun.sanal ortamda kurallar var. Şimdi ergin yavşaktir dersek ayıp olur. Ama gerçekleri inkar edemeyiz ama...
o yüzden kufur leri sildim :) ;) 8)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #339 : 19 Aralık 2014, 21:05:31 »
Zalgiris-Sassari maçında hiç istemediğimiz şeyler oluyor,Zalgiris Kazan'ın kaybettiği haberini almış olacak ki fark biraz kapanmaya başlayınca inanılmaz panik yapmaya başladılar,Sassari atıyor Zalgiris panik yapıyor,bir daha atıor panikleri daha fazla artıyor,çok çok sıkıntılı gidiyor maç.3. periyot 62-60 bitti,çok büyük sıkıntı var.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #340 : 19 Aralık 2014, 21:31:26 »
Mucizevi işler oluyor,hadi Zalgiris.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #341 : 19 Aralık 2014, 21:38:00 »
Allah'ım çok büyüksün çok,2 avrupa takımının maçında bu kadar stres yaptığımı hiç hatırlamıyorum.Son 3 dakika kala 9 sayı geri düşmüştü Zalgiris,olağanüstü panik sürekli devam etti,ta ki 77-70 iken gelen 3'lük ile bir anda Zalgiris kendine gelmeye başladı,hala da yetecek gibi durmuyordu,Lawal 78-77 iken serbest atışlardan birini kaçırdı ve 79-77 oldu,son topta Anderson 2 saniye kala basket faulle maçı 80-79 kazandırdı,çok büyük oyuncu çok,o adamı orada kimse tutamaz.

Kızılyıldız da Laboral'i yendi bu arada,müthiş şeyler oldu,tahmin ettiğimi gibi maçı Kızılyıldız çok daha fazla istedi,Novgorod ve Laboral bizim gruba,Zalgiris ve Kızılyıldız öbür gruba gitti.Sıra Alba Berlin'de,haydi Alba.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2014, 21:52:57 Gönderen: fbkolik »

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #342 : 19 Aralık 2014, 22:50:32 »
Alba Berlin de bir türlü koparamadı şu maçı,Allah'tan rakip takımın oyun kurucusu Ukic de en azından başa baş değil maç :) 51-43 önde kapattı 3. periyodu Alba,fark sürekli 6 ile 13 arasında dolaşıp duruyor,Cedetiva neyse ki boş 3'lükleri kaçırdı,yoksa daha sıkıntılı geçebilirdi.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #343 : 19 Aralık 2014, 23:02:21 »
Hayret birşey ya,56-56 oldu maç,Cedetiva maçı inanılmaz istiyor,çok agresif oynuyorlar,nedir bu istek anlamadım.Alba Berlin de berbat oynuyor,bir şekilde kzanıp bizim gruba gelirlerse harika olur.Salon full dolu ama ne taraftar etkisi var,ne doğru düzgün basketbol oynuyorlar,savunmaları fena değil ama sürekli hücum ribaundu veriyorlar.Bu takımın bizim gruba gelmesi lazım.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #344 : 19 Aralık 2014, 23:15:55 »
Bu çok kötü oldu ya,öncelikle rezil bir basketbol oynayıp kaybettiği için Alba Berlin'in,sonra da hiçbir iddiası olmadığı halde Eurolegue finali maçı oynuyormuş gibi agresif oynayan Cedetiva'nın Allah belasını versin,insanın bu zaman kadar aklınız nerdeydi ş..ler diyeceği geliyor.

Malaga bizim gruba Alba Berlin diğer gruba gitti,bu iyi olmadı.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2014, 23:17:23 Gönderen: fbkolik »