Gönderen Konu: Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)  (Okunma sayısı 103568 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hmetin

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe - Galatasaray Süper Kupa Finali 25-08-2014
« Yanıtla #15 : 25 Ağustos 2014, 22:43:52 »
İsmail Kartal'ın ne sucu var?Emenike 9'a satılıp 13'e geri alındıysa ve son vuruslarında gram ilerleme yoksa hoca ne yapsın.Ayrıca rezil bir hakem yonetimi var.Dk 2 Caner'e yabancı madde ve ses bombası yagmuru, Dk 15 Telles'e kart bile vermedigi kırmızı kart,dakika 30 Veysel'in penaltısı,Dk 31 Emre'ye uydurdugu sarı kart
Zaten hakem macı ilk yarıda bitirdi.Boyle rezil yonetimler olmaz olsun.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2014, 22:44:19 Gönderen: hmetin »

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 25 Ağustos 2014, 23:17:09 »
En istemediğim şey oldu maalesef,maç penaltılara gitti.Her yönden dezavantajlıyız penaltılarda,bu penaltıları kazanırsak sadece Allah'ın adaleti sayesinde kazanırız çünkü maçın hakkı 6-0 dı,inşallah yazık olmaz.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #17 : 25 Ağustos 2014, 23:21:16 »
emenike atmasın penaltı

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18 : 25 Ağustos 2014, 23:31:30 »
hayırlısı olsun

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 25 Ağustos 2014, 23:34:27 »
Allah'ım sen çok büyüksün çok.Belki futbolun adaleti yok ama Allah'ın var.Penaltılarda her yönden çok dezavantajlıydık ama kaybetseydik inanılmaz yazık olacaktı.Çok rahatladım valla.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2014, 23:34:45 Gönderen: fbkolik »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 25 Ağustos 2014, 23:48:52 »
Takımı tebrik ediyorum.Macın hakkı 2-0,3-0 olmalıydı.Hepsini tebrik ederim.
Macın hayal kırıklıgı :Kamil Abitoglu
Macın kotusu:120 dakika yabancı madde ve patlayıcı atan GS  taraftarları
Kadlec de geldiginden beri belki de ilk defa olumlu bir is yaptı.Tekrar hepsine tebrikler

Çevrimdışı cmbhdr

• Üye
  • Yer: Sivas
    • cembahadiracar
« Yanıtla #21 : 26 Ağustos 2014, 00:44:46 »
Volkan artik miladini doldurmustur.Boyle demecler verip bazi taraftarlarin sempatisini kazanmak adina suursuzca demecler veriyor.Melo yapiyor diye bu karakterde bir oyuncuyu takimda barindirmamiz bana buyuk uzuntu veriyor.Gencecik, tertemiz Mert onun golgesinde curuyor.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe!

Çevrimdışı SiegFried

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • cmluzun
« Yanıtla #22 : 26 Ağustos 2014, 00:57:33 »
Karşıda Melo gibi bir futbolcu varsa her takıma bir Volkan lazım bu kadar da net konuşuyorum. Melo varsa Volkan da olsun. Bıktım ben artık centilmenlikten.

Maça gelince tebrik ediyorum takımı. Diego olsaydı çok daha farklı olurdu. Bu takımda bir oyun kurucu olmalı. Emre bir yere kadar. Alper hazır değil farklı roller üstleniyor. Diego gol attırır bu takıma. Kaybetseydik çok üzülürdüm.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #23 : 26 Ağustos 2014, 01:00:09 »
Maç en kötü 3-0 bitmeliydi.Emenike,Sow basit goller kaçırdı.İsmail Kartal maalesef gerekli müdahaleleri yapamadı,Webo oyuna girse penaltılara gitmeyecekti.Galatasaray ile oynadığımız finalleri kaybediyorduk 1995 yılından bu yana,kupayı kazanmamız çok iyi oldu,nasıl oldu ne ara oldu bilmem looser olmuştuk,umarım bu kupa looser karakterimizden sıyrılmak için bir başlangıç olur.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 26 Ağustos 2014, 01:13:15 »
Bizim taraftara da gerçekten helal olsun.Onların yapmadıkları kalmadı,bizimkiler onlar başladıktan sonra tek tük maddeler attı sadece,maçın oyuncusu seçilen Muslera'yı da ayakta alkışladılar.

Yalnız hep diyorum,inşallah da demeye devam ederim.Bu takımın en önemli 2 oyuncusu bana göre Kuyt ve Mehmet Topal'dır.Kuyt kadar takımına katkı veren oyuncu sadece Türkiye'de değil,avrupada bile çok çok az.Kuyt bize 27-28 yaşında gelse asıl heykeli dikilmesi gereken oyuncu olurdu bana göre.Mehmet Topal ise avrupanın Mascherano ile birlikte en iyi kesici defansif orta sahasıdır bence,ama Mascherano da Barcelona'da stoper oynadığı için tek kalıyor :) Tabi zaman zaman pas hataları oluyor,hatta bazı pas hataları kalemizde tehlikeye de dönüşebiliyor,ayağı çok temiz değil ama o da olsaydı zaten direk Real Madrid'in oyuncusuydu :) Aldığı parayı fazlasıyla hak ediyor bu 2 oyuncu.

Bizi hücumda daha da yüksek seviyeye çıkaracak 2 oyuncu tipi var.Birisi ara pası atan,rakip ceza sahası içinde efektif hareketler yapan bir adam,diğeri de kanatta çalım atan,hızlı,zeki,defansa da yardım edebilen bir oyuncu.İlk dediğim özellikleri Diego fazlasıyla taşıyor,2. dediğim özelliklerde ise seneye Mane mükemmel olur.Bir de hücum olarak oyun hızını artırmamız lazım.Roma maçında hücum olarak müthiş tempolu,hızlı hareket etmiştik mesela,o oyun hızını da yakalayabilirsek çok daha iyi olacak.

Takımın defansta aldığı pozisyon ise bugün geçmiş maçlara oranla çok daha iyiydi,tabi bunda Galatasaray'ın çok kötü futbolu da etken ama Roma maçından itibaren bu konuda gelişme var takımda.Sık sık çalışmaya devam.

« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 01:15:26 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #25 : 26 Ağustos 2014, 01:34:22 »
Aziz Yıldırım döneminde looser olduk.En son kazandığımız gs finali 1995'te oynanan Başbakanlık Kupası finali,umarım bugün kazanırız.Gerçi Volkan,Bekir,Emre gibi el bombalarımız var ya neyse.ALLAH utandırmasın.
Yahu kardesim Aziz Yıldırım zamaninda looser olduk demissin ama 1995 ten 1998 in subatina kadar adam yok. Bu nasil bir argumandir ki alti bos. Birbiriyle celisiyor. 95-98 arasini nasil Aziz Yıldırım a havale ediyorsun. Buna gore 83 ten beri Tr kupasi alamiyorduk. Bu da Aziz Yıldırım in sucu. Tamam sevme bu adami. Ama sallarken celisme. Bugun kupa alindi. Nisanda sampiyon olundu. Winner mi olduk. Allah icin yazarken bir okuyun yazdiklarinizi. Gs ye karsi kupa alamiyoruz
O zaman looseriz. Ligi martta bitirmen muhim degil. Veya 95-98 arasi Aziz Yıldırım in baskan olmamasinda da beis yok. Ihaleyi komple verelim degil mi?
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #26 : 26 Ağustos 2014, 02:09:32 »
Takımımızı tebrik ediyorum.Galatasaray karşısında tek maçlık finallerde son yıllarda başarılı bir grafik çizemiyorduk.Bunu kırdığımız ve ibrenin bize döndüğü maç olması dileğiyle.

Maçı ilk yarıda tamamen domine ettik,ikinci yarı ve uzatmalarda idare ettik.Galatasaray facia ötesiydi biz de genel anlamda vasattık.Yine de rakipten daha diriydik takım kampa geç başlasa da fena çalışmamışlar.Ersun hocaydı sanırım programı yapan,kendisini tebrik ediyorum.

Biz de en çok beğendiğim isimler Meireles ve Topal'dı.Meireles çok iyi tempoyu ayarladı ve güzel paslar attı.Dinamizmi de fena değildi.Ben baya beğendim ama sonra biraz oyundan kayboldu.Topal ise klasik Topaldı.Kestiği toplarla ve defanstaki emniyet sibobu rolünde yine harikaydı.Emenike berbat ötesiydi,kendisinin alınmasını zaten hiç istemiyordum geçen seneki şaşalı istatistiki performası da zerre cezbetmedi.Oyun zekası olarak son derece kötü,laubali.Ersun hoca sonrası twitiyle de karakterini gördük.Sadece güçlü ve hızlı.İnsan tarihin en yüksek 2.bonservis ödenen isminden daha meziyetli şeyler bekliyor.

Fikstürümüz sezon genelinde iyi olsa da Ersun Yanal gidişi sonrası İsmail Kartal olduğu için ilk haftalarda zorlu fikstürle karşılaşıyor.Bunlardan güzelce sıyrılırsa baskı azalır ve moraller artar ligin gidişatı kolaylaşır ama öbür türlüsü de kötü senaryo.Hazır İsmail hoca demişken dersine fena çalışmadığını ama maç içi hamlelerinin de biraz yetersiz olduğunu düşünüyorum.Webo'nun oyuna sokulmamasını bir türlü anlamadım.

Bir de daha Diego gelecek.Kontenjan varken ve Egemen sakatken nasıl rotasyon yapacağız merak ediyorum.Şu Meireles'i kesmek ayıp olur hakkaten.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #27 : 26 Ağustos 2014, 02:13:32 »
Yahu kardesim Aziz Yıldırım zamaninda looser olduk demissin ama 1995 ten 1998 in subatina kadar adam yok. Bu nasil bir argumandir ki alti bos. Birbiriyle celisiyor. 95-98 arasini nasil Aziz Yıldırım a havale ediyorsun. Buna gore 83 ten beri Tr kupasi alamiyorduk. Bu da Aziz Yıldırım in sucu. Tamam sevme bu adami. Ama sallarken celisme. Bugun kupa alindi. Nisanda sampiyon olundu. Winner mi olduk. Allah icin yazarken bir okuyun yazdiklarinizi. Gs ye karsi kupa alamiyoruz
O zaman looseriz. Ligi martta bitirmen muhim degil. Veya 95-98 arasi Aziz Yıldırım in baskan olmamasinda da beis yok. Ihaleyi komple verelim degil mi?
Aziz Yıldırım 1998'de göreve geldiğinde Fenerbahçe'nin ilk maçı deplasmanda gs ile 2-2 biten maçtı ve averaj ile liderdik.1998'de en önemli virajda Yıldırım vardı.1999-2000 sezonu başında yok yere neden Löw gönderildi.2001 döneminde penaltılarla kaybedilen kupa finali,2005'te 5-1 kaybedilen kupa finali,2006 ve 2010'da kaçan şampiyonluklar,2006'da kaybedilen bir kupa finali daha,2010'da kaybedilen bir kupa finali daha,2012 zor dönem onu saymıyorum,tabi bu saydıklarım son anda kaçanlar 2000 ve 2003 rezaletini,Aragones dönemini saymıyorum.2006 yılında göz göre göre şampiyonluğumuz çalınırken neden sustu,2007 yılında Beşiktaş'a elendiğimiz kupa maçından sonra Ali Koç o meşhur çıkışını yapmasaydı,100.yılda bizi şampiyon yapmayacaklardı,o ara Aziz Yıldırım yine susuyordu.Son rezalet gözbebeği olan bayan basketbol şubesi,3 tane kupayı rezil ola ola verik,yanlış nerede bu yazdıklarımda.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 02:18:25 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #28 : 26 Ağustos 2014, 02:42:40 »
Takıma ve hocaya tebrikler. Güzel galibiyet oldu, aslında uzatmadan bitirebilirdik ama böylesi daha zevkli oldu.

Maçın adamları bence Kuyt, Meireles ve ilk yarıdaki Emre'ydi. Meireles uzatmada yoruldu biraz ama Kuyt yine her yerdeydi. Kaç defa pas kanallarına girip top kaptı ben sayamadım. Aslında Emenike'nin yapması gereken sırtı dönük - yüzü dönük top alıp dağıtma işini de çok iyi yaptı. Takımın hücum oyuncuları içindeki en önemli pas istasyonu. Penaltı kullanmanın top tekniğiyle ilgisi olmadığını da bir kez daha kanıtladı.  Bu maç, Dünya Kupasındaki çeyrek ve yarı final maçları, Benfica maçı, Liverpool'dayken 2006 Şampiyonlar Ligi yarı finali Chelsea maçı, Everton derbisinde aynı maçta kullandığı 2 penaltı... Hepsi de çok temiz ve net vuruşlar...Adamın kritik anlarda kaçırdığı penaltı yok . Sadece geçen sene Kasımpaşa maçında kaçırdığını hatırlıyorum.

Hep diyorum;
Emenike = 13 milyon euroluk koca bir kazık. 85. dakikada altıpastan kaçırdığı golü Güiza kaçırmaz.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 02:42:55 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #29 : 26 Ağustos 2014, 07:44:38 »
Aziz Yıldırım 1998'de göreve geldiğinde Fenerbahçe'nin ilk maçı deplasmanda gs ile 2-2 biten maçtı ve averaj ile liderdik.1998'de en önemli virajda Yıldırım vardı.1999-2000 sezonu başında yok yere neden Löw gönderildi.2001 döneminde penaltılarla kaybedilen kupa finali,2005'te 5-1 kaybedilen kupa finali,2006 ve 2010'da kaçan şampiyonluklar,2006'da kaybedilen bir kupa finali daha,2010'da kaybedilen bir kupa finali daha,2012 zor dönem onu saymıyorum,tabi bu saydıklarım son anda kaçanlar 2000 ve 2003 rezaletini,Aragones dönemini saymıyorum.2006 yılında göz göre göre şampiyonluğumuz çalınırken neden sustu,2007 yılında Beşiktaş'a elendiğimiz kupa maçından sonra Ali Koç o meşhur çıkışını yapmasaydı,100.yılda bizi şampiyon yapmayacaklardı,o ara Aziz Yıldırım yine susuyordu.Son rezalet gözbebeği olan bayan basketbol şubesi,3 tane kupayı rezil ola ola verik,yanlış nerede bu yazdıklarımda.

Aziz Yıldırımı seversin sevmezsin ayrı mesele ama burayı ona çakmak için kullanma kardeşim, bir tanesi de çıkar Aziz Yıldırım geldikten sonraki şampiyonluklarımızı yazar yanına federasyon + hükümet vs marifetiyle çalınanları da koyar, üzerine amatör branşlarda bir başarı tablosu koyar ses çıkaramazsın. Onun için boşver direkt sana yazmış gibi oldum ama aynı mantıkla yazan herkese karşıdır yazdıklarım. Aziz Yıldırım ilk geldiği yıllarda Ulusoy federasyonu vardı + Mesut Yılmaz başbakandı asla unutulmasın, bu arada kendisini çok sevdiğimi de zannetmeyin ama Kongrece seçilmiş Fenerbahçe başkanıdır sevmesem de saygı gösteririm.