Gönderen Konu: Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)  (Okunma sayısı 103569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Ynt: Fenerbahçe - Galatasaray Süper Kupa Finali 25-08-2014
« Yanıtla #30 : 26 Ağustos 2014, 08:43:26 »
emenike'nin son vuruşları yapamaması nedeniyle maç gereksiz yere uzadı ve riske girdi. Galatasaraylı oyuncular çok kötü penaltı kullandılar, bence bizim kadar iyi penaltı atsalardı Muslera sayesinde kazanırlardı. Neyse halamın bıyıkları olsa amcam olurdu zaten. :)

Volkan-Melo mevzusunda 2 kelam da ben edeyim. Melo'dan hepimiz nefret ediyoruz ama it ile it olunmaz, Fenerbahçe kaptanı olan futbolcu daha ağır daha efendi olmalı benim gözümde. Hadi maç içerisinde tansiyon yüksek oradaki yaptıklarını es geçtik, zaten kupayı kazanmışsın soyunma odasında söyledikleri gerçekten yakışmıyor, saha içerisinde Melo'ya cevabı vermişsin zaten uzatmanın manası yok. Başkanın şımarık oğlu gibi değil Fenerbahçe kaptanı gibi davranmalı.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 26 Ağustos 2014, 10:01:24 »
Maç en kötü 3-0 bitmeliydi.Emenike,Sow basit goller kaçırdı.İsmail Kartal maalesef gerekli müdahaleleri yapamadı,Webo oyuna girse penaltılara gitmeyecekti.Galatasaray ile oynadığımız finalleri kaybediyorduk 1995 yılından bu yana,kupayı kazanmamız çok iyi oldu,nasıl oldu ne ara oldu bilmem looser olmuştuk,umarım bu kupa looser karakterimizden sıyrılmak için bir başlangıç olur.

Webo yu alınca gol atacağının garantisi mi var ?
Sow un kaçırdığı hangi gol basit ti ? Bi bana pozisyon pozisyon izah edermisin merak ediyorum
Ilk maçı hocanın hatası da elbet olacaktir ama 90 dakika boyunca gs yi sahaya gömen bir takımın hocasına ezbere temcit pilavı gibi salliyorsun. Ersun hocaya yanlış yapılmasınim günahı niye ismail kartal dan cikartiyorsjn ki orasını anlamadim
Ayrıca sen başkana bun şekilde vurunca istifasini isteyen kendisinden soguyan ben savunma ihtiyacı hissediyorum..

« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 10:06:38 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #32 : 26 Ağustos 2014, 10:13:29 »
Webo yu alınca gol atacağının garantisi mi var ?
Sow un kaçırdığı hangi gol basit ti ? Bi bana pozisyon pozisyon izah edermisin merak ediyorum
Ilk maçı hocanın hatası da elbet olacaktir ama 90 dakika boyunca gs yi sahaya gömen bir takımın hocasına ezbere temcit pilavı gibi salliyorsun. Ersun hocaya yanlış yapılmasınim günahı niye ismail kartal dan cikartiyorsjn ki orasını anlamadim
Ayrıca sen başkana bun şekilde vurunca istifasini isteyen kendisinden soguyan ben savunma ihtiyacı hissediyorum..

Şöyle söyleyeyim Cem abi,Webo oyunda olsa gol atcaüımızın garantisi yok ama eminim Emenike'nin 86.dakikada kaçırdığı golü atardı,birde top çok daha fazla yarı sahada kalırdı.Bilmem ne düşünüyorsun Emenike'nin şmarık çocuk gibi davranışları beni rahatsız ediyor.Hocayı eleştirme sebebim oyuna çok geç müdahale etti.Dediğine katılırım takım Daum döneminde Kadıköy'de gs'yi 3-1 mağlup ettiğimiz maçtan sonra ilk defa bir gs maçında bu kadar dominant oynadı,abi Sow'un pozisyonuna gelirsek,hatırlarsın 30-35 dakikalar arası yayın içinde önü boştu,daha sert vurabilirdi veya kontrol edebilirdi,yalnız Sow'u bu maç özelinde eleştirmiyorum hazırlık maçları dahil kaçırdığı gollere eleştirim,Ersun Yanal'a yapılan ayıbın günahını hiçbir zaman İsmail Kartala yüklemedim,galiba eleştiri dozajı artınca böyle düşünmüşsün abi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 26 Ağustos 2014, 10:17:30 »
Birtek ben değil herkes böyle düşünüyor.
Ayrıca yaptığın eleştiri modundan çıkıyor saplantıya dönüyor.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #34 : 26 Ağustos 2014, 10:20:30 »
Birtek ben değil herkes böyle düşünüyor.
Ayrıca yaptığın eleştiri modundan çıkıyor saplantıya dönüyor.

Aziz Yıldırım ile ilgili kısımda mı?

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #35 : 26 Ağustos 2014, 11:07:17 »
Şükürler olsun ki şu final sendromunu atlatıp kupayı aldık. Forvetlerimizin son vuruşlara çok ama çok çalışması lazım. (Emenike, Sow)
Gerçekten son vuruşlarda vasatın altındalar. Dar alanda, bire birde adam eksiltemiyorlar ve hava hakimiyetleri de zayıf. Seneye şampiyonlar liginde oynayacağımızı düşünürsek, böylesine net pozisyonları değerlendirememek bize pahalıya mal olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #36 : 26 Ağustos 2014, 12:07:49 »
Mehmet Topal iyi hoşta, sağ ayağın müsait olduğu halde ısrarla sol ayağınla şut çekme be kardeşim  ;D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #37 : 26 Ağustos 2014, 12:38:21 »
Maçtaydım,özellikle uzatmalarda inanılmaz bir tribün vardı, galatasaraylılar maçı değil bizi izledi :)

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #38 : 26 Ağustos 2014, 18:06:01 »
Takımı beğendim ama Diego geldiğinde hoca kimi kesecek yada Diego'yu oynatmazsa sıkıntı olur mu? Bence bu sene tek rakibimiz kendimiz oluruz.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #39 : 26 Ağustos 2014, 18:35:45 »
Takımı beğendim ama Diego geldiğinde hoca kimi kesecek yada Diego'yu oynatmazsa sıkıntı olur mu? Bence bu sene tek rakibimiz kendimiz oluruz.

Hoca Diego'yu oynatmazsa kesin sıkıntı olur. Hem Diego hem de başkan tarafından. Diego oynamadığı zaman sorun çıkaran bir futbolcu. Oynatmak zorundasın. Zaten ihtiyacımız da var.

Şu durumda Diego'yu oynatmak için Meireles'i kesecektir. Ama bu formuyla ciddi haksızlık olur. Bence Emenike'yi kesip Kuyt - Diego - Alper - Sow yapmalı. Emenike de öndeysek rakip savunmanın bırakacağı boşlukları değerlendirmek için sonradan oyuna alınır. Ama Emenike de yedek kaldığında sorun çıkarır. Allah İsmail Hoca'ya kolaylık versin. Zor karar. :D
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #40 : 26 Ağustos 2014, 21:56:13 »
emenike'nin son vuruşları yapamaması nedeniyle maç gereksiz yere uzadı ve riske girdi. Galatasaraylı oyuncular çok kötü penaltı kullandılar, bence bizim kadar iyi penaltı atsalardı Muslera sayesinde kazanırlardı. Neyse halamın bıyıkları olsa amcam olurdu zaten. :)

Volkan-Melo mevzusunda 2 kelam da ben edeyim. Melo'dan hepimiz nefret ediyoruz ama it ile it olunmaz, Fenerbahçe kaptanı olan futbolcu daha ağır daha efendi olmalı benim gözümde. Hadi maç içerisinde tansiyon yüksek oradaki yaptıklarını es geçtik, zaten kupayı kazanmışsın soyunma odasında söyledikleri gerçekten yakışmıyor, saha içerisinde Melo'ya cevabı vermişsin zaten uzatmanın manası yok. Başkanın şımarık oğlu gibi değil Fenerbahçe kaptanı gibi davranmalı.

Isin kotusu, gidip bir de "sokak kopeklerini zehirlesin" gibi rezil otesi bir ifade kullaniyorsun.  Fenerbahce'ye ben boyle kaptanlari yakistiramiyorum.  Performansi da ciddi olarak dususte.  Takim ici politik mevzulardan dolayi, hoca karari ile yedege almak zor. Umarim ceza alirdi, herkesin gonlundeki isim kaleye gecip, bizi bundan kurtarir.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 21:57:32 Gönderen: Besim »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
TSL 1. Hafta: Fenerbahçe 3-2 Karabükspor
« Yanıtla #41 : 27 Ağustos 2014, 12:25:05 »
Alves'in yerine Kadlec oynayacak.Diego yetişecek mi acaba?

Karabük'ün Avrupa yorgunu olması avantaj ama 5. resmi maçlarına çıkacak olmaları dezavantaj.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2014, 00:22:23 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Ynt: TSL 1. Hafta: Fenerbahçe-Karabükspor
« Yanıtla #42 : 27 Ağustos 2014, 12:56:37 »
Alves'in yerine Kadlec oynayacak.Diego yetişecek mi acaba?

Karabük'ün Avrupa yorgunu olması avantaj ama 5. resmi maçlarına çıkacak olmaları dezavantaj.

Diego yetişir tahminim...

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: TSL 1. Hafta: Fenerbahçe-Karabükspor
« Yanıtla #43 : 27 Ağustos 2014, 13:14:54 »
Galibiyetle başlayacağız İnşallah
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı cmbhdr

• Üye
  • Yer: Sivas
    • cembahadiracar
« Yanıtla #44 : 27 Ağustos 2014, 15:05:21 »
Isin kotusu, gidip bir de "sokak kopeklerini zehirlesin" gibi rezil otesi bir ifade kullaniyorsun.  Fenerbahce'ye ben boyle kaptanlari yakistiramiyorum.  Performansi da ciddi olarak dususte.  Takim ici politik mevzulardan dolayi, hoca karari ile yedege almak zor. Umarim ceza alirdi, herkesin gonlundeki isim kaleye gecip, bizi bundan kurtarir.

Ciddi ciddi ceza almasını istiyorum ben yoksa kaleyi bırakacağı yok.Melo yapıyor diye onun da yapmasına gerek yok.Burası Fenerbahçe güzel insanlar ile anılır bu camia.Dakika 90 da Sabri ile olan olayı,Lincoln ile yaşadığı bunlar artık kabak tadı vermeye başladı.Takımdan kesilmesi için bir kupa bir derbi mi kaybetmemiz gerekiyor? Volkan geçen sene feci bir sezon geçirdi sağına gelen her topu yiyor.Süper kupa maçında 1 -2 top boşa çıktı yan toplarda insan hiç mi geliştiremez kendini.Yazık oluyor Mert'e hem de çok yazık oluyor.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe!