Gönderen Konu: Türkiye Süper Ligi  (Okunma sayısı 186796 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Spor Toto Süper Lig
« Yanıtla #195 : 22 Eylül 2017, 22:14:09 »
Trabzon'u fena çarptı Alanya.. Burdan çıkaracağımz sonuç bence gecen haftaki galibiyetin yabana atılmaması gerektiği.. Biz sahamızda 0-3 iken 4-3 yaptık adamlar bunu deplasmanda yaptı vay vay vay yani

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #196 : 01 Şubat 2018, 00:34:06 »
Karius-Tolga-Utku
Gökhan-Necip
Pepe-Roco
Vida-Fatih
Adriano-Caner
Medel-Atiba-Dorukhan
Oğuzhan-Tolgay
Quaresma-G.Töre
Adem
Babel-Lens
Love-Larin-Pektemek

« Son Düzenleme: 18 Eylül 2018, 21:55:48 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #197 : 08 Temmuz 2018, 15:32:19 »
Muslera-İsmail
Mariano-Linnes-Tarık
Maicon-Ozan
Serdar-Ahmet
Nagatomo-Ömer
Fernando-Donk
Ndiaye-Selçuk
Feghouli-Sinan-Yunus
Belhanda-Emre
Onyekuru-Rodrigues
Eren-Muğdat
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2018, 04:28:34 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #198 : 02 Eylül 2018, 04:55:26 »
Onur-Esteban-Uğurcan
Perreira-Zeki-Kamil
Hosseini-Hüseyin
Toure-Mustafa
Novak-Ibanez
Onazi-Batuhan
Kucka-Murat
Abdülkadir-Olcay
Yusuf-Sosa
Nwakaeme-Vahid
Burak-Rodellega-Ekuban

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #199 : 02 Eylül 2018, 05:08:48 »
Volkan-Mert-Faruk
Caiçara-Uğur
Attamah-Costa
Epureanu
Clichy-Hafez-Alparslan
Mahmut-Gökhan
Emre-Jojic-Soner
Visca-Arda
İrfan-Mossoro
Elia-Frei
Adebayor-Bajic-Napoleoni

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #200 : 18 Eylül 2018, 17:34:50 »
Ellerindeki en iyi forvet olan Negredo da gitti. Love bitik, Larin yetersiz, Pektemek ise kalitesiz. Diğer tarafta da sadece Eren var. Slimani'yi alma şansları olsa pamuklara sararlar, Frey olsa iki takımda da ilk 11'e girer. Yani rakiplerimizde forvet yok gibi bir şey ama bizim de bekler berbat, kanatlar da yetersiz. Bir de 2 ön libero fantezisinden bir türlü kurtulamıyoruz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #201 : 18 Eylül 2018, 23:54:58 »
Şu gs bir de forvet alsa ne olacak merak ediyorum. Forveti yok diyip durduğumuz adamlar 6 resmi maçta 17 gol atmış, bizim kapı gibi üç forvetimiz var, 7 maçta 6 gol atabilmişiz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #202 : 19 Eylül 2018, 00:33:43 »
Şu gs bir de forvet alsa ne olacak merak ediyorum. Forveti yok diyip durduğumuz adamlar 6 resmi maçta 17 gol atmış, bizim kapı gibi üç forvetimiz var, 7 maçta 6 gol atabilmişiz.
Ben sana bişey diyim mi abi sebebi ne bilmiyorum, X bir Anadolu takımı oyuncularını topla GS forması giydir başlarına Fatih'i Abdurrahim'i koy değil 17 20 gol de atarlar. Anlamıyorum bunlardaki sihri ben, artık bal mı denir sinerji mi enerji mi ne bok bilemedim ama sıkıldım bi GS bi BJK başarısı Avrupa macerası izlemekten

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #203 : 19 Eylül 2018, 08:42:54 »
Ben sana bişey diyim mi abi sebebi ne bilmiyorum, X bir Anadolu takımı oyuncularını topla GS forması giydir başlarına Fatih'i Abdurrahim'i koy değil 17 20 gol de atarlar. Anlamıyorum bunlardaki sihri ben, artık bal mı denir sinerji mi enerji mi ne bok bilemedim ama sıkıldım bi GS bi BJK başarısı Avrupa macerası izlemekten

Bu kadar karamsar olmaya gerek yok.
Galatasaray maçını seyretmediğim için yorum oyun hakkında yorum yapamam ama X i koy gene oynar diye birşey yok. Daha 10 gün önce Trabzondan 4 gol yediler. Kazansınlar, gidebildikleri kadar da gitsinler. Hiç üzülmem (Hakan hocam kızacak gene bana).
Biz niye başkalarını dert edip kıyaslama içine giriyoruz ki ?
Sihir vs değil iş. Adamların en işbilmez yönetimlerinde bile günü kurtarabilecek adamları oluyor., kimse Aziz in yaptığı gibi camiayı tapu malı haline dönüştüremedi. Dışarıdan yapılan yardımları da unutmamak lazım tabi..
Bizde ise durum çok farklı, dışarıya karşı o kadar zayıf kaldıkki, 3 sene önce takım otobüsünü kurşunlayıp belkide şampiyonluğumuzu aldılar ama osuruk kıvamında 3 5 gürlemeden öte gidemedik. Teknik olarak da son 4-5 senede öyle bir dibi oyuldu ki takımın, o yılların en eleştirilen isimleri bile mumla aranır oldu.
Ben yeni yönetime ve yapılanmaya güveniyorum. Biraz sabır gerekiyor sadece. Sonrasında gene herşey güzel olacak. Ali Koç un en büyük şanssızlığı ise böyle ekonomik olarak berbat bir duruma denk gelmiş olmaları. TL ile olan bütün gelilerin bir anda yarı yarıya azalıyor..

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #204 : 19 Eylül 2018, 16:58:07 »
Galatasaray için ciddi seviyede şans faktörü de var.

1-Oturmuş bir kadroları var ve forvet mevzusu dışında takım olarak sorunsuz girdiler sezona.

2-İyi bir fikstür avantajıyla başladılar. Ankaragücü transferlerini henüz bitirememişti, ilk hafta onlarla başladılar. 2.hafta iç sahada Göztepe'yi zar zor geçtiler ve sonra yine içerde zayıf Alanyaspor ile oynadılar. Sonra zaten Trabzon deplasmanında çarpıldılar ve peşinden yine içerde Kasımpaşa maçını aldılar ki 4-1 maçın hakkı değildi.

3-İç sahada seyircisiyle kazanıyorlar, kötü de oynasalar kazanıyorlar.

4-ŞL'de tarihe geçecek grup yakaladılar. Gruplarında Barca, PSG, Liverpool, Bayern, Real gibi takımlar olsa 5'lik 6'lık olacakken berbat bir Lokomotiv Moskovayla gruba başladılar. Hani bak, Porto deplasmanında falan başlamadılar gruba. En rahat kazanabilecekleri Lokomotiv ile iç sahada başladılar. Gördük, Lokomotiv gerçekten çok kötü bir takım ŞL için.

5-Basının korkunç bir Terim desteği var. Trabzonda 4-0 yenilip defoları gözüktüğünde bile tek kelime etmediler. Biz yenilsek sadece Cocu değil, Ali Koç için bile ''istifaaaaa'' diye anırırlardı eşşek herifler.

6-Sezonun başı olan bu form tutma döneminde Kayseri, Konya, Sivas, Bursa gibi zorlu Anadolu deplasmanlarına hiç denk gelmemeleri ve Lokomotiv maçının kolaylığı sayesinde bu dönemi atlatıyorlar. Trabzon deplasmanı aslında gerçek yüzleri ama şans işte.

Sonuç olarak malesef ŞL'de gruptan çıkıp sanki Barcelonayı elemiş gibi anıracaklar ve biz de bu ibneleri çekeceğiz bu sene. Bize düşen ne yapıp ne edip bu hafta Beşiktaş'ı yenmeliyiz ve zirveden uzak kalmamalıyız. Bu devran elbet değişecek.
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2018, 16:59:12 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #205 : 19 Eylül 2018, 17:34:46 »
Gelelim bize. Aslında enseyi karartacak bir durum yok, hem sorunumuz çok hem de şanssızız. Şöyle ki;

1-20 yıllık bir devrin ki son 5 yılı enkaz, facia, acılarını yaşıyoruz biraz. Hem kadro olarak hem de ekonomi olarak öyle bir enkaz var ki bu enkazı kaldır kaldır bitmiyor.

2-Ekonomimiz berbat olduğu için transferler ağustos sonu yapıldı. Garibim Cocu ideal ilk 11 oluşturamadı malesef ve bence adamın tek günahı yok. İlk defa geldiği bir ülkede her hafta giden gelen oyuncular yüzünden adamcağız şaşkın ördeğe dönmüş durumda.

3-Ters bir fikstür ile ilk 3 haftada 2 deplasman yaşadık. Aslında ne Göztepe ne de Malatya deplasmanlarında kaybedecek bir oyun da oynamadık, sadece gol gelmedi. Hele ki iç sahada Kayseri yenilgisi cidden şans yok. İlk golü kendi kalemize attık, sonra serbest vuruştan yedik ve Cherry'nin ekstra golü geldi.

4-Bu maçların tamamında Cocu farklı 11 ile oynamak zorunda kaldı. Eleştirilen Ayew bile şaşkın ördek durumunda.

5-Takımın oturma ve birbirine alışma döneminde zorlu fikstürümüz devam ediyor. Beşiktaş, Rize (d) ve Başakşehir ile oynayacağız peş peşe.

6-Arada Avrupa Ligi maçları da var ki Zagreb deplasmanı zor, ateşli bir taraftar bekliyor olacak bizi. Keşke iç sahada başlasaydık  ama bir yandan da bu Avrupa Ligi maçları iyi oldu çünkü takımın maç yapıp birbirine alışması gerekli.

7-Sürekli eleştiren, en ufak bir şeyde tepemize binip algı operasyonları yapan berbat bir basın da var başımızda. Birisinin bu basına Aziz'in artık defolup gittiğini, yerine herkese zeytin dalı uzatan Ali Koç'un geldiğini hatırlatması gerekli. Bu basın içinde reytingleri en yüksek olan görsel basında A SPOR, yazılı basında FOTOMAÇ. Yalanlamalarımıza yer vermeyip yalan haberlerini sitelerinde tutuyor ya da gazetelerinde basmaya devam ediyorlar. Başkan laf sokunca ''ama herkes bu haberleri yapıyor'' gibi saçma sapan, çocukla dalga geçer gibi savunma yapmaya kalkıyorlar ki aslında tüm Türk basınını onlar yönlendiriyor operasyonlarıyla. Mesela dün Kemal Belgin adındaki Fenerbahçeli görünümlü yaratık hâlâ ''nasıl eleştirip de laf soksam ve Fenerbahçeyi eleştirerek duayen gazeteci rolüne oynasam'' diye uğraştı programında. Takıma destek vereceğine, haklarımızı koruyacağına verip veriştirdi şerefsiz. Bunun dışında eski oyuncumuz İlker Yağcıoğlu ve Fenerli gazeteci Gürcan Bilgiç de objektif olma ayaklarında Medel'i kırmızı kartında Beşiktaş'ın hakkı tüm hafta savundular. Yazıklar olsun bu isimlere. Ben tv'de çıkıp da Fenerbahçe'nin hakkını ölümüne savunan bir temsilcimizi hatırlamıyorum yıllardır. Sonuç olarak A SPOR denilen kanalı izlemeyin, FOTOMAÇ denilen gazeteyisatın almayın ya da internette tıklayıp okumayın. 25 milyon Fenerbahçelinin ambargosunu yemeli bu Fener düşmanları. Bu arada Fotomaç'ın genel yayın yönetmeninin Zeki Uzundurukan olduğunu ve kendisinin hasta bir Trabzonsporlu olduğunu hatırlatayım.

Sonuç olarak; takıma sahip çıkmalı ve sonuna kadar destek olmalıyız. Bu hafta Beşiktaş maçında stadı cehenneme çevirip oyun içinde takımımızın düşmesine izin vermemeliyiz. Unutmayalım, bu yeni takımın daha en az 1 ay süreye ihtiyacı var. Sonuna kadar ölümüne destek olup bu zorlu geçiş sürecini zirveden kopmadan geçirmeliyiz. Şu anki durumun suçlusu Cocu değil, sakın Cocu'ya tek laf etmeyelim. Hep destek olalım, tam destek olalım. Devre arasına liderden 3-4 puan geride girersek şampiyon oluruz çünkü ligin 2.yarısında bu takım bambaşka olacak inşaAllah.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #206 : 19 Eylül 2018, 20:30:37 »
bunlarda kura şansı zaten ayrı bir tilt olduğum bir olay.. Nasıl bu 3 rakibi denk getirebilirler anlayamıyorum. Eren hayatında belki frikik kullanmamıştır AMK çıkıp gol atıyor frikikten
Valla ben yenilsinler fark yesinler istiyorum hiç te umrumda değil aman Avrupa'da başarılı olsun falan düşünmüyorum
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2018, 20:31:25 Gönderen: smith jr »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #207 : 19 Eylül 2018, 21:12:05 »
Bahane her zaman icin uretilir ama su an olabilecek en kotu durumdayiz oynadigimiz oyun son mac dahil iyi degil hem maca basladigi kadro ve oyun planlari hemde oyuna mudahaleleri yetersiz. Transferlerin gec yapilmasi tek gecerli bahane ki o da bu saatten sonra gecerli degil

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #208 : 20 Eylül 2018, 02:08:26 »
Ekim ayında bir milli ara daha var. Oraya Beşiktaş, Rize (d), Başakşehir maçlarını bir şekilde kazanarak girersek lige tutunuruz. Milli ara sonrası 20 ekimdeki Sivas deplasmanına artık hazır olarak çıkarız. Şu 3 maç çok kritik, ne yapıp ne edip kazanmak zorundayız.

Ayrıca 1 maç kazandıklarında dalga geçmek için türlü naneler yiyen galatasarayın Avrupada beter olmasını diliyorum Allahtan. Onları destekleyen Fenerli de Fenerbahçeyi tutmasın bir zahmet. Kendilerini temsil ediyor Avrupada, beni ve Türkiyeyi değil.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #209 : 20 Eylül 2018, 08:30:47 »
Bahane her zaman icin uretilir ama su an olabilecek en kotu durumdayiz oynadigimiz oyun son mac dahil iyi degil hem maca basladigi kadro ve oyun planlari hemde oyuna mudahaleleri yetersiz. Transferlerin gec yapilmasi tek gecerli bahane ki o da bu saatten sonra gecerli degil

Cocu fanı falan değilim ama Konya maçındaki bütün hamleleri doğruydu bence.