Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111875 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #120 : 31 Mayıs 2015, 20:35:00 »
Hangi konuşmasından ne çıkardınız bilmiyorum ama ben sizin gibi algılamadım konuşmalarını

Ben dünkü Hulusi Belgü'ye karşı söylediği, "Öyle kolay değil Pendik'i almak, bırakın bu biz Fenerbahçe'yiz laflarını koskoca Türkiye Cumhuriyeti var karşınızda."

Bir diğeri de oy atmadan önce olan "Önemli olan bu seçim değil 7 hazirandaki seçimler. Milletimizin mutlu yaşamasını sağlayan istikrarlı siyasetin gelmesini istiyorum." sözleri ben de öyle bir algı yarattı ama siz de yaratmamış olabilir.

Öte yandan malum dava devam ederken Hükumeti tamamen karşısına alması mümkün değil zaten, ben ve birçok insanın istediği şey ise bir yandan Laiklik, Atatürkçülük, yıkılmayan son kale derken diğer yandan bunların tam tersi işler yapmaması.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #121 : 31 Mayıs 2015, 20:49:02 »
Ben dünkü Hulusi Belgü'ye karşı söylediği, "Öyle kolay değil Pendik'i almak, bırakın bu biz Fenerbahçe'yiz laflarını koskoca Türkiye Cumhuriyeti var karşınızda."

Bir diğeri de oy atmadan önce olan "Önemli olan bu seçim değil 7 hazirandaki seçimler. Milletimizin mutlu yaşamasını sağlayan istikrarlı siyasetin gelmesini istiyorum." sözleri ben de öyle bir algı yarattı ama siz de yaratmamış olabilir.

Öte yandan malum dava devam ederken Hükumeti tamamen karşısına alması mümkün değil zaten, ben ve birçok insanın istediği şey ise bir yandan Laiklik, Atatürkçülük, yıkılmayan son kale derken diğer yandan bunların tam tersi işler yapmaması.
Hulusi Belgüye onu Pendik için değil Salı Pazarı için dedi ve orda şunuda dedi bize pendiği vermediler kenan evreni vermedilerde dedi burda onlar bence hükümete eleştiridir ikinci dedğinizde bence hükümete eleştiridir açıkça akp ye vermeyin de diyemez zaten son söylediğinize katılıyorum onuda demesinin sebebi kongrenin özellikle yaşlı üyelerinin oyları için

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #122 : 31 Mayıs 2015, 21:34:12 »
Orası beni ilgilendirmez beni ilgilendiren Fenerbahçeye dışardan mudahale edilerek  başkan değiştirlimeye çalışılması ben benim başkanıma dışardan mudahaleyle bugun değiştirirsem yarın tamamen onların emrinde olurum bu yuzden desteğim var ayrıca dışardan destekle gelmeye çalışan insanlarda benim gözümde ihanet içindeler

Benim nazarimda acik bicimde manipule edilen birisiniz.  "Benim nazarimda" kismini ozellikle vurguluyorum.  Sadece size ozgu degil, Aziz Yildirim'a destek veren kim varsa onlar hakkindaki nacizane fikrim bu yondedir.  Eger bahsi gecen Baskan Efendi, yillarca bikmak usanmak bilmeden defalarca yalan soyluyorsa; sozlerinin hic birini tutmuyorsa; bu ugurda da konjonkture gore Fenerbahcelileri kullaniyorsa, benim kullandigim ifade meselenin en "nazik ve basit" bicimde orta konmasidir.  Uzun yillardir icime sinmeyen biriydi ancak yaptigi bazi icraatlara istinaden, minnet duydugum ve saygi gosterdigim biriydi.  Son icraati olan Fenerbahcelileri tamamen bolmesi ve ic savas cikarmasi ile bahsettigim minnet ve sayginin yerinde yeller esiyor.  Cunku ben kendisinin Fenerbahce'nin cikarlarini en basa koyan biri olduguna inanmiyorum.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #123 : 31 Mayıs 2015, 21:55:52 »
Hulusi Belgu Turkiyede yasamiyormu ? stadi tasiyacagi  sali pazari yap islet devret ile verilmis zaten daha once , baska bir projeyle baska bir firmaya.

Ayrica zaten gecen secimlerden gordugumuz uzere yapacam dedikce devletimiz sinirleniyor.

Hayirlisiyla Ali KOC gelsin dertler bitsin

GT-I9001 cihazımdan gönderildi

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #124 : 31 Mayıs 2015, 22:22:53 »
Benim nazarimda acik bicimde manipule edilen birisiniz.  "Benim nazarimda" kismini ozellikle vurguluyorum.  Sadece size ozgu degil, Aziz Yildirim'a destek veren kim varsa onlar hakkindaki nacizane fikrim bu yondedir.  Eger bahsi gecen Baskan Efendi, yillarca bikmak usanmak bilmeden defalarca yalan soyluyorsa; sozlerinin hic birini tutmuyorsa; bu ugurda da konjonkture gore Fenerbahcelileri kullaniyorsa, benim kullandigim ifade meselenin en "nazik ve basit" bicimde orta konmasidir.  Uzun yillardir icime sinmeyen biriydi ancak yaptigi bazi icraatlara istinaden, minnet duydugum ve saygi gosterdigim biriydi.  Son icraati olan Fenerbahcelileri tamamen bolmesi ve ic savas cikarmasi ile bahsettigim minnet ve sayginin yerinde yeller esiyor.  Cunku ben kendisinin Fenerbahce'nin cikarlarini en basa koyan biri olduguna inanmiyorum.
Ben Aziz Yıldırıma mükkemel biri süper başkan demiyorumki ben dışardan mudahaleye karşı kongrenin seçtiği başkanı destekliyorum başkan değişicekse bu ankaradakilerin talimatıyla değil kongreyle olur

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #125 : 31 Mayıs 2015, 22:35:08 »
Ben Aziz Yıldırıma mükkemel biri süper başkan demiyorumki ben dışardan mudahaleye karşı kongrenin seçtiği başkanı destekliyorum başkan değişicekse bu ankaradakilerin talimatıyla değil kongreyle olur

Mevcut sistemle ve mevcut üyelerle Aziz Yıldırım'ın parmağıyla göstermediği birinin başkan olması mümkün değil.

Ben de Ankara talimatıyla seçilen başkan görmek istemiyorum ama Aziz Yıldırım'ın kendi imparatorluğunun seçtiği başkanı da görmek istemiyorum.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #126 : 31 Mayıs 2015, 22:46:51 »
Mevcut sistemle ve mevcut üyelerle Aziz Yıldırım'ın parmağıyla göstermediği birinin başkan olması mümkün değil.

Ben de Ankara talimatıyla seçilen başkan görmek istemiyorum ama Aziz Yıldırım'ın kendi imparatorluğunun seçtiği başkanı da görmek istemiyorum.
Bırakırıyorum dedi zaten o gunkü basın toplantısı biraz da ankaraya mesajdı mahmkemiyi bitirin bırakıyım gidiyim dedi

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #127 : 31 Mayıs 2015, 23:00:02 »
Ali Koç gezi Parkı olaylarından da Hatırlanacağı üzere Aziz Yıldırım'dan daha da çok sorunlu mevcut Hükümetle.. Onun haricinde bence Ali Koç gelecek benden sonra Lafı taraftarın sevdiğini bildikleri için bir gaz alma projesi,madem başkan olacak Temmuz gibi neden takıma 2 aylık yönetim karmaşası yaşatılıyor ? Hadi diyelim Aziz Yıldırım'ın listesiyle devam edecek büyük karmaşa yaşanmayacak peki o zaman neden Ali Koç yönetime girmedi? Bana biraz hikaye gibi geliyor Ali Koç söylemi Başkanın tipik bu kez bırakıcam valla bu son yeminle bak söylemlerinden biri gibi sanki.. Mahkeme sonunda kötü bi sonuç çıkar ise zaten mecbur bırakacak ama olumlu lehte bir karar çıkarsa artık temize de çıktık asıl şimdi başlıyoruz Tarzı laflarla devam edeceğini hissediyorum

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #128 : 31 Mayıs 2015, 23:53:39 »
gezi den aonra yerli otomobil vs. olaylarinda bulustular vs. yanilmiyorsam tarih olarak.

Rasim.Ozan beyler Ali.KOc gibi ekonominin yuzde onunu elinde tutam.biri baskan olursa rahatsiz olurum demis. Yipratma operasyonu baslar yakin zamanda acik mert korkusuz.ve fotokac araciligiyla baslae sabah vs ile.devam.eder...

GT-I9001 cihazımdan gönderildi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #129 : 01 Haziran 2015, 12:10:15 »
Burada isteyen istedigi politik goruse sahip olabilir.  Bu bireylerin tercihi.  Ayni sey, Aziz Yildirim icin de gecerli.  Benim yanlis buldugum husus, kendini Don Kisot gibi yel degirmenlerine karsi savasan biri gibi lanse etmesi.  Tamamen cikarlari geregi.
Aslında lanse de etmiyor, tek başına tüm dünyayı karşısına alıyor. Düşman yaratıyor. Ben bir gücü olduğunu sanmıyorum. Klubün yakasına yapıştı, yargı süreci çözülmeden de bırakmayacak.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #130 : 06 Ekim 2015, 18:50:17 »
şöyle bir haber okudum. aziz yıldırıma bırakmaması için baskı varmış kal ve savaşmaya devam et diyormuş bunlar. başkanlığa talip olan kimse yokmuş olağanüstü kongre olsa bile aday çıkmazmış.

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #131 : 06 Ekim 2015, 18:53:17 »
Nedense hiç şaşırtıcı gelmedi. Aziz bey olmasa biz ne yapardık

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #132 : 09 Ekim 2015, 10:30:20 »
Nedense hiç şaşırtıcı gelmedi. Aziz bey olmasa biz ne yapardık

Don Kişot mübarek yıllardır savaşı bitmedi. Galatasaray'a 5.yıldızı taktırır, rahatça görevi teslim eder.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #133 : 09 Ekim 2015, 12:17:41 »
Umarım sözünü tutar ve bugünkü duruşmadan sonra görevi bırakır.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
« Yanıtla #134 : 09 Ekim 2015, 12:31:22 »
Bıraksın artık , sözünü verdi tutsun.Yaptığı hizmetler için teşekkürler verdiği zararlar için bir şey demiyorum.
Yeter artık daha tutarlı hareket eden , sürekli adam yemiyen bir başkan gelsin.