Gönderen Konu: WNBA  (Okunma sayısı 39182 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
WNBA
« : 25 Kasım 2013, 21:37:38 »
WNBA'le alakalı tüm haberler ve tartışmalar ..

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: WNBA
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2013, 18:52:28 »

Olcay geçen sene draft edildiğinde gelecek sene gideceğim demişti. 2014 de de Dünya Şampiyonası Türkiye de olacak. Muhtemelen de Olcay da kadroda olur. Bu durumda Olcay Wnba ye gidecek mi yoksa yine erteleyecek mi?

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2013, 09:22:38 »
Bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yok ancak Dünya Ve Olimpiyat Şampiyonalarının olduğu dönemde WNBA'e de kısa bir ara veriliyor diye biliyorum. Zaten WNBA'in ağır topları da Birleşik Devletler başta olmak üzere kendi Milli Takımlarına gidiyor. Dolayısıyla WNBA'e gidecek olsa bile bu Milli Takım kadrosuna girmesine engel olmaz; aksine "WNBA oyuncusu" etiketi kadro seçiminde Olcay'ı bir adım öne geçirir.

Bence şu durumda ne yapacağını Olcay'da bilmiyor. Bill Laimbeer "gel oyna" derse buna hayır deme lüksü olmaz; ama ona ihtiyaç duymazsa boş yere çağırıp salary doldurmaz.

Geçen sene olduğu gibi bu sezonda Laimbeer'den bir Türkiye ziyareti bekliyorum. O gelecek olursa belki Cappie'de toparlanışını hızlandırır.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2014, 13:36:15 »
Avustralyalı basketbol ikonu Lauren Jackson, yırtılmış olan menüsküsünden ve aşil tendonundan ameliyat oldu.

Son birkaç yıldır sakatlıklarla boğuşan, Olimpiyat tarihinin en skorer oyuncusu olan Jackson önümüzdeki aylarda parkeye dönmeyi planlıyor.

Jackson 2013 yılının sonunda Çin takımı Heilongjiang Shenda için mücadele ederken dizinden sakatlanmıştı.

TBF

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2014, 13:41:00 »
Avustralyalı basketbol ikonu Lauren Jackson, yırtılmış olan menüsküsünden ve aşil tendonundan ameliyat oldu.

Son birkaç yıldır sakatlıklarla boğuşan, Olimpiyat tarihinin en skorer oyuncusu olan Jackson önümüzdeki aylarda parkeye dönmeyi planlıyor.

Jackson 2013 yılının sonunda Çin takımı Heilongjiang Shenda için mücadele ederken dizinden sakatlanmıştı.

TBF

Bence bu kadın için Artık Basketbol bitti..

3 SENEDİR zaten pek de oynamadı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Yellow1907

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2014, 23:53:43 »
WNBA çok zorlama bir lig..
Kim ne derse desin..
KÖKLERİN ÇINAR SONSUZA KADAR,
HER SABAH ÖZGÜRLÜĞE DOĞAR FENERBAHÇE.
SONSUZA KADAR ONURLU UYGAR,
BİR TEK TARİHE SIĞAR FENERBAHÇE.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2014, 15:45:31 »

Angel dan maç kazandıran 3 lük;

Angel McCoughtry's game-winning three against Indiana
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2014, 23:41:27 »
Atlanta Dream Céline Dumerc'i kadrosuna kattı. Çaylak Inga Orekhova ise takımdan ayrılabilirmiş
#IngaOrekhova

Çevrimdışı ConsultaNt

• Üye
« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2014, 14:31:48 »
Angel dan maç kazandıran 3 lük;

Angel McCoughtry's game-winning three against Indiana

Yorumcu kim acaba? Reggie Miller'ın ablası falan mı? :)

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2014, 20:42:37 »
Phoenix-Minnesota maçı var şuan. İki takım adeta yıldızlar topluluğu, izlemek isteyenlere hatırlatayım dedim  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10 : 18 Haziran 2014, 03:35:52 »
Chiney Ogwumike baya iyi sezon geçiriyor ben çok beğendim

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 20 Haziran 2014, 23:01:36 »
Bu gece saat 02:30'da New York Liberty-Atlanta maçı var,özellikle bizim için bu maç kaçmaz.Bir tarafta Angel diğer tarafta Tina Charles.Özellikle Tina Charles'ı Erica De  Souza gibi müthiş savunma yapan bir ismin karşısında izlemek çok güzel olacak.Tabi bir de New York'da Cappie var ama bizden gittiği için saymıyorum :)

Çevrimdışı Selçuk

• Üye
« Yanıtla #12 : 20 Haziran 2014, 23:12:33 »
Bu gece saat 02:30'da New York Liberty-Atlanta maçı var,özellikle bizim için bu maç kaçmaz.Bir tarafta Angel diğer tarafta Tina Charles.Özellikle Tina Charles'ı Erica De  Souza gibi müthiş savunma yapan bir ismin karşısında izlemek çok güzel olacak.Tabi bir de New York'da Cappie var ama bizden gittiği için saymıyorum :)
Hangi kanalda?

Tapatalk

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2014, 15:24:35 »
Hangi kanalda?

Tapatalk
Kusura bakma abi ya görmedim mesajını,görseydim yazardım.Nba Tv gösterdi dün maçı.

Maçı seyrettim.Tina Charles'ın kariyerinin en düşük sayısını attığı maç olabilir,12 de 3 ile 6 sayıda kaldı,ama bu kaçırdığı şutların 4-5 tanesi aşırı derecede zor pozisyonlarda kullanılan şutlardı.Zaten Tina'nın hücumda tek sorunu bu gözüküyor.Bazen dünyanın en iyi şutörlerinin bile atayamacağı pozisyonlarda şut kullanıyor,çok zorluyor.Şunu da yapmasa hücumda kusursuza  yakın pivot olacak gerçekten.Bir pivota göre asist özelliği süper denilebilir,Ndour'a sezon boyunca çokça yapacağı asistler görebiliriz.Dün 6 asist yaptı ama özellikle 2 tanesi mükemmeldi.İşin savunma tarafına geldiğimizde ise karşısında Erica De Souza gibi savunma yönünü test etmemiz için çok uygun bir isim oynuyordu.Aslında sırtı dönük 4-5 saniye iyi savunma yapıyor ama De Souza ani anda soluna döndüğü 2 pozisyonda Tina Charles hemen bıraktı,burası sıkıntı olabilir ama avrupaya baktığımızda Allah'tan  De Souza gibi Fowles gibi Griner gibi fiziği iyi,sırtı dönük oynamasını bilen oyuncular çok yok avrupada,o yüzden savunma sıkıntısı da daha az olacaktır.Ama sırtı dönük savunmada biraz sıkıntısı olduğu gerçek.

Angel ise 18 sayı 6 asistle oynadı,aslında istatistikler çok iyi oynadı gibi gösteriyor Angel'ı ama çok da iyi oynamadı.Cappie Pondexter ise facia oynadı.Allah'tan kurtulmuşuz kendisinden.

« Son Düzenleme: 21 Haziran 2014, 15:27:31 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2014, 16:44:37 »
takip edenler penyy taylor için de yorum yapabilir mi