Gönderen Konu: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic  (Okunma sayısı 202540 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic
« Yanıtla #45 : 05 Ocak 2016, 18:42:05 »
Lan emin olum biz anlamadık :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #46 : 05 Ocak 2016, 18:57:54 »

abi şöyle söyliyim, batiste tamam tescilli şerefsizdi, eyvallah rahat rahat söylerim , ama Kleiza'ya söylemek yanlış, şerefsiz ağır kelime, kötü oynadı çünkü dizler gitmiş , ben bile geçerim birebirde Kleiza'yı, hantallaşmışdı.

Yani günah diyorum öyle demek, kul hakkına girmek büyük risk, allah korusun.

Kleiza şerefsizse eğer o zaman R.Sato, Andersen de şerefsiz diyelim o zaman.

Saras da Jalgiris maçını sattı diyelim, uzar gider bu.

Küçük bir tavsiye idi sadece, Azerbaycanca yazmayı özlemişdim ahaha

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #47 : 05 Ocak 2016, 19:46:14 »

Ben anladım valla, hemde yüz faiz :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #48 : 05 Ocak 2016, 19:48:33 »

Ricky Hickman yetenekliydi abi... O yüzden insanlar salladı esasında bunda kötüyken bile yetenekle yapacak bişey kalmıyor..Esasen sorun bu...

Sayı mı atamadın savunma da tutun ama o da sıkıntı kaç maç oldu

Hickman bo nun yerine geldi. Bo, çok sevilen birisiydi, gs maçlarındaki savunması, tomic e potayı göstermemesi falan.. İlk bakışta da bo dan tek artısı şutunun biraz daha istikrarlı olması. Bence iyi bir bo, hickman dan daha delici. Bu yüzden ilk geldiğinde tepki çekmişti ama kadro oturup asıl yaptığını yapmaya başlayınca işler değişti tabi.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #49 : 06 Ocak 2016, 12:27:00 »

Rufat ...,
şu takıntılarının olduğunu ve spora bakış açını bende iyi bildiğim için içim gayet rahat hem de fazlasıyla

Abi takintilarim var eyvallah, ama suana kadar 1-2 oyuncu haric hangi takintimda yanildim? Hangi oyuncu kapagi takti? Gecen sene bi Lo bianco vardi, onu hatirliyorum bir tek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #50 : 06 Ocak 2016, 12:29:54 »

rufat nece istiyirsen ele başa düş , meni tanıyırsan menim en çox istediyim oyunçu Alex'di , Alex'in Fenerde qesden oynamadığını bilsem ona da dümdüz gederdim , kleiza menim mehle uşağım deyil , ama Kleiza'nı batiste'nen eyni mertebeye qoyma.

getdi milanoda da sıçtı batırdı kleiza, olanı o idi, dizler getmişdi oynuya bilmirdi.

adamlara şerefsiz ve bu kimi sözler deyende arxasın fikirleş, haqqına girme , onun günahı böyükdü.

menimki meslehetdi biraz böyüyem sennen, dedim indi bax neter meslehetdi ele de ele.

Vecine almamagi eseblesdirmisdi temiz meni, ribaunda zada bile bile cixmirdi, onlarnan ele pozisyonu vardi. Mucadele elese diresse eyvallah, ama kleizada mucadele adina hec bir sey yox idi. Zoricin kapasitesi o idi, ona gore cox sey deyebilmirem ona. Ama kleiza bambasqa bir alem idi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #51 : 06 Ocak 2016, 13:23:38 »
Kalinic neden alındı.. Her maç 15 atsın falan diye mi?

2-3 ceza atışı atsın savunma yapsın falan.. Yapıyor mu hayır..

Savunmadada yok 4 maç oldu.. Kafaca yok.. Sanırım bu adamı mecburen aldık..

Ama keşke gözümüzün önündeki Broekhoff u asaydık..En azından daha istikrarlıydı.. Hemde 1 milyon yerine 400 bayılıyorduk.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #52 : 06 Ocak 2016, 14:12:13 »
Kalinic neden alındı.. Her maç 15 atsın falan diye mi?

2-3 ceza atışı atsın savunma yapsın falan.. Yapıyor mu hayır..

Savunmadada yok 4 maç oldu.. Kafaca yok.. Sanırım bu adamı mecburen aldık..

Ama keşke gözümüzün önündeki Broekhoff u asaydık..En azından daha istikrarlıydı.. Hemde 1 milyon yerine 400 bayılıyorduk.

Murat senin mesajını alıntılıyorum ama lafım tek sana değil

Kostas ve Kalinic:

Biri 24 diğeri 23 yaşında
İkisi de ilk defa ülkesinin dışına çıkıyor
Biri 7 sezon aynı kulüpte oynamış diğeri 2-3 sezon önce Novi Sad, Krugejevac gibi orta sınıf takımlarda oynamış.

Yeni ülke, yeni takım (ki bu takım Fenerbahçe) yeni koç (ki bu da Obradovic) yeni roller

özetle herşey yeni.

Bunun üzerine ikisi de ilk defa noeli evlerinden uzak geçiriyor. İkisi için de kolay değil. Ayrıca Kostas'ın bir sakatlık sorunu da oldu.

Önemli olan Mart'ta iyi oynamaları ben ikisinin de iyi olacağına eminim. Zira şu ana dek Kleiza hariç tüm sezonu kötü geçiren bir oyuncu olmadı. Daha geçen sene Hickman'a neler söyleniyordu, sakatlanmasıyla belki kupayı kaybettik. Zisis çoğu maç herkesden küfür işitti ama çıktı top 16 2.devre ve top8 de en kritik topları oynadı.

Tüm bunların dışında da hiçbir transferin garantisi yoktur. Her oyuncu her kulüpte aynı performansı veremeyebilir. Önemli olan oyuncunun ahlaken düzgün fiziken de fit olmasıdır. Form bunun ardından gelir.

Daha da garibi şu an istisnasız Avrupa'da herkesin saygı duyduğu takıma, en az saygıyı kendi taraftarının göstermesi. Eksikler elbette olacak. Ama bu kadar güzelliğin tek tanesi konuşulmayıp en küçük olumsuzluklar bile devasa hale getirilmesi de ayrıca incelenmesi ve düşünülmesi gereken bir konu...
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #53 : 06 Ocak 2016, 14:57:56 »
Okan...

Kostas konusunda tek eleştirim olmaz ki. O adam belli yetenekleri olan ve yeteneklerini üst düzey göstermiş bir adam..Yetenekli..

Lakin Kalinic çok yeteneksiz hani bildiğimiz kazma ama mücadeleci adamlardan. Mücadele edemeyince pert durum bu ben bunu diyorum
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ObiCanKimobi01

• Üye
« Yanıtla #54 : 07 Ocak 2016, 14:00:35 »

Murat senin mesajını alıntılıyorum ama lafım tek sana değil

Kostas ve Kalinic:

Biri 24 diğeri 23 yaşında
İkisi de ilk defa ülkesinin dışına çıkıyor
Biri 7 sezon aynı kulüpte oynamış diğeri 2-3 sezon önce Novi Sad, Krugejevac gibi orta sınıf takımlarda oynamış.

Yeni ülke, yeni takım (ki bu takım Fenerbahçe) yeni koç (ki bu da Obradovic) yeni roller

özetle herşey yeni.

Bunun üzerine ikisi de ilk defa noeli evlerinden uzak geçiriyor. İkisi için de kolay değil. Ayrıca Kostas'ın bir sakatlık sorunu da oldu.

Önemli olan Mart'ta iyi oynamaları ben ikisinin de iyi olacağına eminim. Zira şu ana dek Kleiza hariç tüm sezonu kötü geçiren bir oyuncu olmadı. Daha geçen sene Hickman'a neler söyleniyordu, sakatlanmasıyla belki kupayı kaybettik. Zisis çoğu maç herkesden küfür işitti ama çıktı top 16 2.devre ve top8 de en kritik topları oynadı.

Tüm bunların dışında da hiçbir transferin garantisi yoktur. Her oyuncu her kulüpte aynı performansı veremeyebilir. Önemli olan oyuncunun ahlaken düzgün fiziken de fit olmasıdır. Form bunun ardından gelir.

Daha da garibi şu an istisnasız Avrupa'da herkesin saygı duyduğu takıma, en az saygıyı kendi taraftarının göstermesi. Eksikler elbette olacak. Ama bu kadar güzelliğin tek tanesi konuşulmayıp en küçük olumsuzluklar bile devasa hale getirilmesi de ayrıca incelenmesi ve düşünülmesi gereken bir konu...
Her kelimesine katılıyorum elinize sağlık fikrime tercüman olmuşsunuz.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #55 : 08 Ocak 2016, 22:38:55 »
Datome +35, Kalinic 10 dakikada -12...Kalite farkı...
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2016, 22:48:09 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #56 : 08 Ocak 2016, 22:59:46 »
0 sayı, 0 asist, 5 faulle oynadı Giresun maçında.
Son 4 maçın 3'ünde 0 çekti.
Son 4 maçta sadece 2 saha içi basketi buldu. Onlar da 97-85'lik Antep maçında
İtinayla 0 çekmeye devam ediyor.Kızılyıldıza da 0 çekti:(

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #57 : 08 Ocak 2016, 23:20:56 »
Bu maçta kendisinden hiç umudum yoktu zaten

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #58 : 09 Ocak 2016, 00:43:09 »
Aslında savunmada iyi başlamıştı maça. sonrasinda fast breakte top kaybı yaptığı pozisyonla beraber koptu maçtan. Sabretmek lazım, üzerinde çok baskı hissettiği aşikar, şöyle 2 tane üçlük soksa rahatlayacak, kendine gelecek.

Sent from my LG-D802

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #59 : 09 Ocak 2016, 00:45:56 »
Yahu arkadaş, illa ki takacak birşey buluyorsunuz. Ne gerek var? Bu adam olacak, biraz daha sabırlı yaklaşın. Takım çok güzel abi, buraya odaklanmak lazım...
Kara deryalarda bir FENERsin!