Gönderen Konu: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic  (Okunma sayısı 202600 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic
« Yanıtla #60 : 09 Ocak 2016, 09:23:24 »
İlk yarıda bir hızlı hücumda Hickman'a öyle bir pas verdi ki obra saha içine girip dövecekti. Aldığı süreler de giderek azalıyor zaten. Obra da farkında her şeyin de yapacak bir şey yok. Oynadığı sürelerde faydayı geçtim zarar vermesin yeter. 

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #61 : 09 Ocak 2016, 11:19:31 »
İki pozisyonda da faul hakkımız dolmuşken adamları hiç pozisyon yokken daul yaparak çizgiye götürdü,dağılmış durumda

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #62 : 09 Ocak 2016, 11:43:24 »
Yalnız şöyle bir durum var dikkatimi çeken;kaliniç hep ikinci 5 le sahada oluyor,dün de berk,hickman la beraber oynadı,normal 5 te bir rol alarak biraz süre verilse belki performansı artabilir

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #63 : 09 Ocak 2016, 11:52:13 »
En dibi gördü , artık yükselme zamanı. Çok kritik zamanda çok iyi katkı alacağız inanıyorum .

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #64 : 10 Ocak 2016, 13:15:51 »
geçen sene bu zamanlarda hickman için yazılanları al, kaliniçin adını koy aynen yaz

şu an iyi mi ? Değil

bu kadar hakareti, küçük görülmeyi hak ediyor mu? Hayır

zamanı hakediyor mu? evetçünkü kaliniç çok inatçı ve karakterli bir oyuncu

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #65 : 10 Ocak 2016, 13:46:44 »
Kendi payıma, en kötü oynadığı, en olmaz hataları yaptığında bile Hickman aleyhinde tek kelime yazmadım. Kötü maç çıkardı demişimdir ama kadrodaki yerini, varlığını sorgulayan, onu küçümseyen tek ama tek ifadem, hata imalı lafım yoktur. Bulan olursa buyursun. Mesaj listem ortada. Çünkü Hickman yetenekli bir oyuncuydu, yetenekleri konusunda şüphem yoktu. Sadece yeteneklerini sahneleyecek ortam, takım içi rol vs bulamamıştı. Yeteneğe inanırım. Yetenek meselesi benim zaafımdır.

Kalinic hakkında kesin hüküm vermeden önce zaman tanınmalı mı? Kesinlikle evet. Her defasında henüz hüküm vermek için erken ibaresini söyleyerek eleştirmeye çalışıyorum. Bu hüküm verme konusu ise takıma yararlı bir şeyler yapıp yapamayacağı mevzuunda... Hani az yetenekle de faydalı işler yapıp parlayan çok isim var. Ama kesin hüküm vereceğim bir şey varsa: Top eline yakışmıyor ve yetenek fakiri... Bire birde adam eksiltemeyen, şutu, pasörlük ve oyunu okuma becerisi sınırlı vasat bir oyuncu... Yemeyip içmeyip savaşır ve mental olarak toparlanırsa belki ileride çok faydalı işlere imza atabilir. Ama kesin olan şu ki, yetenek konusunda bu seviyelerin oldukça fakiri... Bizim mahallenin (mevcut kadromuzun) en yoksul ismi...

Çevrimdışı obradovic178

• Üye
« Yanıtla #66 : 10 Ocak 2016, 13:56:23 »
Öncelikle herkese merhaba uzun zamandir üyeligim kabul olmasini bekliyordum ve sonunda oldu 1 sene oldu galiba :D
iki üc mactir takimin maclarini izleyemiyorum ama eminim ki kalinic söylendigi gibi kötü degildir büyük ihtimal
unutmayin kalinic dogru hatirliyorsam sakatlanmadan önce gayet iyi oynuyordu asist ribaund sayi defans hersey... vardi sonra sakatlaninca geri dönmekte biraz zamana ihtiyaci var ayni sekilde baris hersek sakatlanmadan önce son maclarda rotasyona girip iyi katki vermiyormuydu dogru hatirliyorsam ?

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #67 : 10 Ocak 2016, 13:58:26 »
Kendi payıma, en kötü oynadığı, en olmaz hataları yaptığında bile Hickman aleyhinde tek kelime yazmadım. Kötü maç çıkardı demişimdir ama kadrodaki yerini, varlığını sorgulayan, onu küçümseyen tek ama tek ifadem, hata imalı lafım yoktur. Bulan olursa buyursun. Mesaj listem ortada. Çünkü Hickman yetenekli bir oyuncuydu, yetenekleri konusunda şüphem yoktu. Sadece yeteneklerini sahneleyecek ortam, takım içi rol vs bulamamıştı. Yeteneğe inanırım. Yetenek meselesi benim zaafımdır.

Kalinic hakkında kesin hüküm vermeden önce zaman tanınmalı mı? Kesinlikle evet. Her defasında henüz hüküm vermek için erken ibaresini söyleyerek eleştirmeye çalışıyorum. Bu hüküm verme konusu ise takıma yararlı bir şeyler yapıp yapamayacağı mevzuunda... Hani az yetenekle de faydalı işler yapıp parlayan çok isim var. Ama kesin hüküm vereceğim bir şey varsa: Top eline yakışmıyor ve yetenek fakiri... Bire birde adam eksiltemeyen, şutu, pasörlük ve oyunu okuma becerisi sınırlı vasat bir oyuncu... Yemeyip içmeyip savaşır ve mental olarak toparlanırsa belki ileride çok faydalı işlere imza atabilir. Ama kesin olan şu ki, yetenek konusunda bu seviyelerin oldukça fakiri... Bizim mahallenin (mevcut kadromuzun) en yoksul ismi...

hakan abi senin yazdığın noktalara ben de katılıyorum. kaliniçin yetenek noktasında takımın ana rotasyonunun zayıf tarafında yer aldığı aşikar.

ama onun yanısıra şu an takımın ön tarafında atletizm olarak en potansiyelli isim o. iki pota arasını en hızlı katedebilen isim o. kaliniç den istenen beklenen şeyler, geçmişte ömer onanın yaptıkları+ potaya atak etemesi (ribaund için) bunu da yapacak potansiyele sahip.

ama tekrar söylüyorum, bilhassa 1 milyon. buyout üzerinden adama hakaret etmenin bizim bazı hırslarımızı tatminden öte takım için ne yarar getireceğini anlamıyorum. hadi forumda yazılan forumda kalır, adam bunu salonda hönkürüyor, twitterda mention atıyor. bir insana sürekli hakaret ederek onu nasıl düzeltebiliriz?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : 10 Ocak 2016, 14:01:05 »
Kalinic büyük bir takıma gelmenin etkisi ile kendini ispatlama stresine girdi. Bazı şeyleri iyi yapabilen bazı şeyleri ise hiç yapamayan bir oyuncu olarak sadece iyi yaptığı şeyleri yapmaya odaklanmalı. Yani savunma yapacak, boş üçlükleri sokacak, fast break-hücum ribaundu kovalayacak ve pota altında post-up veya fısatçılık ile sayı yapacak. Ama topu yere vurmayacak, fast break ve post-up harici topu asla yere vurmayacak.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #69 : 10 Ocak 2016, 14:34:12 »
Zamanı gelecek ,sabır

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #70 : 10 Ocak 2016, 14:42:42 »
son zamanlar performansının dip yaptığı bir gerçek ama sezon uzun, bence top 16 ortasına kadar toparlasa yeter netekim kadromuz yeterince geniş :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #71 : 10 Ocak 2016, 14:43:57 »
Öncelikle herkese merhaba uzun zamandir üyeligim kabul olmasini bekliyordum ve sonunda oldu 1 sene oldu galiba :D
iki üc mactir takimin maclarini izleyemiyorum ama eminim ki kalinic söylendigi gibi kötü degildir büyük ihtimal
unutmayin kalinic dogru hatirliyorsam sakatlanmadan önce gayet iyi oynuyordu asist ribaund sayi defans hersey... vardi sonra sakatlaninca geri dönmekte biraz zamana ihtiyaci var ayni sekilde baris hersek sakatlanmadan önce son maclarda rotasyona girip iyi katki vermiyormuydu dogru hatirliyorsam ?

kalinic sakatlanmadi.

sadece ligde 1 mac kacirdi, onun da sebebi yabanci kontenjani.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2016, 14:45:07 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Conrad McRae

• Üye
  • Yer: Denizli
« Yanıtla #72 : 10 Ocak 2016, 16:55:34 »
La ben manyak mıyım nedir, bu takım için formayı terleten herkesi seviyorum. Yeter ki kötü niyetli olmasın,  hepimiz yaptığımız işlerde her zaman mükemmel ve hatta sıradan olamıyorsak bu insanların da olamama hakkı var. Seviyorum ulan çubukluyu da, formasını terletenini de! I love you Kalinic  ;D
Daha 19 yaşında
Düşlerinde özgür dünya
Öptüğü çubuklu forma
Yaşayacak anısında
Ali İsmail Korkmaz
FENERBAHÇE yıkılmaz!!!

Çevrimdışı ObiCanKimobi01

• Üye
« Yanıtla #73 : 10 Ocak 2016, 17:30:13 »
Ben de hepsini seviyorum :) Beğenmemeyi, eleştirmeyi de anlıyorum ama kendi sporcusuna küfredip hakaret edenleri hiç anlayamayacağım :(

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #74 : 11 Ocak 2016, 22:34:47 »
adam gibi adam.

iyi koydu bugün.. son noktayı.