Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270775 defa)

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Passolig'e karşıydım ama kombine devir olayı müthiş kolaylık hakikaten.Basketbolda da bir şekilde olmalı kombine devri...

Çevrimdışı HunterInTheNight

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Arena
« Yanıtla #2176 : 11 Şubat 2016, 01:13:04 »
https://www.youtube.com/watch?v=rGtO1anbUrw

Hazır salondan bahsediliyorken, bu güzel videoyu da burada paylaşalım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Passolig'e karşıydım ama kombine devir olayı müthiş kolaylık hakikaten.Basketbolda da bir şekilde olmalı kombine devri...

Kombine devri icin tek eksik prosedur ... ve uygulamanin kaydinin tutulmasi ...

Dedigim gibi bir maclik feragatname ... illa islak imzali da degil, e-mail ile bile kabul edilebilir, kombineye kayitli e-mail den olmak kaydi ile.

Fakat bir organizasyonun bunu kayit altina almasi ve takibi gerekiyor....

Bence onun da cozumleri sunlar;

1-Stat yonetimine ek kadro acmak.
2-Sube icinde bunu takip edecek bu organizasyon yapmak
3-Derneklerden birinin bunu ustlenmesi
4-Pasolig ...

Ama sizce bu sorunu cozuyor mu?

Bence bu devrin kime yapilacagi da devir kadar onemli, bu neden ile dernekler bunu organize etmeli ...
Ben gecen senelerde kombinemi verecek kimse bulamadim defalarca... oysa derneklerden biri ornek olarak Uni-feb ile organize olsa, kisi bir gun onceden devretse o koltuklar sanmam ki bos kalsin ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı franz392

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2178 : 11 Şubat 2016, 23:42:32 »
Vesely ve Udoh'un sözleşmelerini uzatmak için şimdiden masaya oturulmalı. Laubaliliğe gelmez bu mesele.

Çevrimdışı Okay

• Üye
  • Yer: Edirne
    • aliokayyazici
Saygıdeğer abilerim,
Öncelikle yaşımdan ötürü söylediklerimi dikkate almayabilirsiniz,"ne gördün ki ne önereceksin" tarzında eleştiriler gelebilir haklı sebeplerle.Ancak ben yine de yazacağım, umarım dikkate de alırsınız :)

Bana kalırsa sorun,en baştan yayıncı kuruluşlarda.İnsanlar,futbolda lig tvden bıkmışken basketbolda da lig tv eziyetine maruz kalmak istemiyorlar, dolayısıyla bu varolan ilgiyi düşürüyor.Bir çok ağabeyim de yazmış,bilet fiyatları öğrencilere özel ayarlanabilir diye,bence de çok mantıklı bir seçenek olabilir bu.Ancak,dediğim gibi insanların ilgisini bana kalırsa öncelikle televizyondan yayınlanan maçlar ile çekmeliyiz.Yayın sorunu çözülebilirse,bana kalırsa gerisi gelir.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #2180 : 12 Şubat 2016, 00:44:09 »
Vesely ve Udoh'un sözleşmelerini uzatmak için şimdiden masaya oturulmalı. Laubaliliğe gelmez bu mesele.

Özellikle Udoh'u tutmamız daha kolay. Bu saatten sonra tekrar Nba yapmak istemez herhalde. Cska-Real falan sulanmadan halledelim şu işi.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2181 : 12 Şubat 2016, 00:44:47 »
Vesely ve Udoh çok çok önemli

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2182 : 12 Şubat 2016, 01:14:07 »
Özellikle Udoh'u tutmamız daha kolay. Bu saatten sonra tekrar Nba yapmak istemez herhalde. Cska-Real falan sulanmadan halledelim şu işi.

Büyük ihtimalle istemez ama çok iyi bir sezon geçiriyor tabi. O ikisi de bizde aldığının 2 katını teklif edebilir ama burayı seviyor Udoh, para farkını önemsemez diye umuyorum.

Çevrimdışı HunterInTheNight

• Üye
« Yanıtla #2183 : 12 Şubat 2016, 01:30:46 »

Şu saatte kontrat görüşmesi oyuncunun kafasını karıştıracaktır. Bu tarz görüşmelerin sezon sonuna bırakılmasını daha mantıklı buluyorum şahsen. Anlaşılamazsa yeni sezon başında yol haritası çizmek daha iyi olacaktır. Şu an sadece sahaya odaklanmalıyız diye düşünüyorum.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2184 : 12 Şubat 2016, 01:40:44 »
Şu saatte kontrat görüşmesi oyuncunun kafasını karıştıracaktır. Bu tarz görüşmelerin sezon sonuna bırakılmasını daha mantıklı buluyorum şahsen. Anlaşılamazsa yeni sezon başında yol haritası çizmek daha iyi olacaktır. Şu an sadece sahaya odaklanmalıyız diye düşünüyorum.

Direkt sözleşme imzalansın demiyorum zaten olanaksız bu. Ama bir ön görüşme yapılmalı. Tabi ikisi de karakterli oyuncular, bir karar verirlerse değiştirmezler, gideceklerse de gerçekten NBA'e dönmek istedikleri için giderler.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #2185 : 12 Şubat 2016, 09:17:32 »
Twitter'da sessifharf1 adlı hesap yazmış :

"Fenerbahçe top 16 da oynadığı son 19 maçın 18 ini kazandı tek mağlubiyet formalite maçı olan labarol deplasmanı ."

Top16 , 19 maç 18 galibiyet . Allah nazarlardan saklasın .

Çevrimdışı kursad2fun

• Üye
  • Yer: Bodrum
« Yanıtla #2186 : 12 Şubat 2016, 11:03:54 »
Vesely'i bilmem ama Udoh'un takımdan ayrılacağını sanmıyorum.. Özellikle dünkü maçtan sonra bütün tribünleri dolaşıp sonra da yanına 2 çocuğu alıp röportaj verdi.. Adam yüz ifadesi, vücut dili, vs her şeyiyle ben burada mutluyum ve kendimi özel hissediyorum mesajı veriyordu.. Bu ortamı ve uyumu başka bir yerde kolay kolay bulabileceğini sanmıyorum.. 2-3 hafta önce de Palladium'da aynı mekandaydık, bir arkadaşıyla beraber yemek yerken görmüştüm.. Son derece sıcak kanlı ve sempatik bir insan.. Umarım daha uzun seneler bizimle olur..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2187 : 15 Şubat 2016, 12:10:20 »
by Mete Budak / info@eurohoops.net

Fenerbahçe’nin Unicaja Malaga’yı mağlup ettiği maçın ardından koç Zeljko Obradovic’in genç oyuncu Ömer Faruk Yurtseven hakkında yaptığı açıklamalar gündeme oturmuştu. Ömer Faruk Yurtseven hafta sonunu Kanada’da Toronto’da geçirdi ve geleceği hakkında scout.com‘dan Evan Daniels’a konuştu.

Ömer Faruk yaptığı açıklamada Türkiye’de kalmak ve profesyonel bir kontrata imza atmak yerine Amerika’da kolejde oynamak istediğini belirterek Fenerbahçe’ye bu kararı bildirdiğinde insanların “şok geçirdiğini” söyledi.

“Fenerbahçe en üst seviyede oynayan çok iyi bir kulüp. Ancak fazla süre bulamıyorum, düzenli olarak oynayabileceğim bir yerde kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden koleje gitmek istiyorum” diyerek sözlerine devam etti.

Scout.com’a göre Ömer Faruk Yurtseven’in peşinde olan kolejlerden bazıları Arizona, Arizona State, Baylor, California, Duke, Miami, Utah, Texas ve UC-Irvine. Ömer henüz kolejlerden hiçbirinden ziyaret almadı ancak Fenerbahçe ile sezonu bitirdikten sonra ziyaretlerine başlayacak. “Eğer koleje gideceksem gideceğim yeri görmem gerek. Sezonu tamamladıktan sonra okulları görmeye gideceğim” şeklinde konuştu.

Hafta sonu “Basketball Without Borders” kampında en etkileyici oyuncular arasında gösterilen Ömer Faruk Yurtseven’in hücum yönündeki yeteneklerinin birçok scout’ı etkilediği de söyleniyor.

2017 NBA Draft’larında ilk 10’da seçilmesi beklenen Ömer Faruk Yurtseven’in kolej kariyerine başlayıp başlayamayacağı şu an için bir soru işareti olarak duruyor.

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #2188 : 15 Şubat 2016, 14:39:02 »
perşembe 21:15 pana maçı üzerinden 48 saat geçmeden cumartesi 21:00 gs maçı. federasyon ibneliğine mi yapıyor yoksa biz mi istedik böyle bir fikstürü?
aziz İSTİFA!!!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2189 : 15 Şubat 2016, 14:56:18 »
perşembe 21:15 pana maçı üzerinden 48 saat geçmeden cumartesi 21:00 gs maçı. federasyon ibneliğine mi yapıyor yoksa biz mi istedik böyle bir fikstürü?
maç sanırım 29 şubatta