Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270741 defa)

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4785 : 01 Haziran 2023, 18:47:23 »
İbrahim kutlayın oğlu Ömer neden anadolu efes altyapisinda oynuyor acaba?

Geçen gün yazacaktım bunu unuttum. Kendi yaş grubunda final maçında 30 küsur sayı atmış falan. Ne işi var Anadolu Efes'te.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4786 : 01 Haziran 2023, 18:59:54 »
İbrahim kutlayın oğlu Ömer neden anadolu efes altyapisinda oynuyor acaba?

Valla abi, benim oğlum olsa bende Anadolu Efes altyapısına veririm. Bunu daha önce çeşitli yerlerde çok söyledim, Fenerbahçe'nin altyapısının anasını bellediler 2 yıldır, kimse gelmek istemiyor. Torpil, kıyakçılık ve tuhaf işler aldı başını gitti. Altyapı çalışanları bile isyan ediyor duruma.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4787 : 01 Haziran 2023, 19:39:38 »
Valla abi, benim oğlum olsa bende Anadolu Efes altyapısına veririm. Bunu daha önce çeşitli yerlerde çok söyledim, Fenerbahçe'nin altyapısının anasını bellediler 2 yıldır, kimse gelmek istemiyor. Torpil, kıyakçılık ve tuhaf işler aldı başını gitti. Altyapı çalışanları bile isyan ediyor duruma.
Dediklerinde haklısın ama neticede bir final maci oynanıyor ve İbrahimin oğlu efes forması ile fenerbahcenin canına okuyor. Her şey bir yana finale kadar gelmişiz ki belli bir kalitemiz var bizim de demekki. Bana yine de tuhaf geldi bu durum.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4788 : 02 Haziran 2023, 00:49:27 »
Dediklerinde haklısın ama neticede bir final maci oynanıyor ve İbrahimin oğlu efes forması ile fenerbahcenin canına okuyor. Her şey bir yana finale kadar gelmişiz ki belli bir kalitemiz var bizim de demekki. Bana yine de tuhaf geldi bu durum.

Abi, sorun tam olarak şöyle başlıyor, bunlar zaten U14 takımı, işin o kısmında çok sıkıntı yok. Ama bir adım ötesine yani BGL seviyesine geçince sorunlar başlıyor. Adam haliyle oradan oraya geçiş yapmak yerine doğrudan Anadolu Efes'e veriyor çocuğu. Son yıllarda bu iş hep böyle gidiyor, neden bunlar oluyor, sorgulayan yok şubede. Mesela bu sene Anadolu Efes BGL'de 23'te 23 yaparak şampiyon oldu. O kadroda Fenerbahçe'den yollanan Fenerbahçeli çocuklar var. Yerlerine gelenler ise onun bunun torpillisi. İbo da olsan bu yapıya güvenip yola çıkmazsın.

Gönül ister ki, Ali Koç senin sorduğun soruyu şube yöneticilerine sorsa, nasıl oluyor da İbo'nun oğlu Efes'te dese keşke.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2023, 00:49:50 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4789 : 02 Haziran 2023, 10:53:04 »
Abi, sorun tam olarak şöyle başlıyor, bunlar zaten U14 takımı, işin o kısmında çok sıkıntı yok. Ama bir adım ötesine yani BGL seviyesine geçince sorunlar başlıyor. Adam haliyle oradan oraya geçiş yapmak yerine doğrudan Anadolu Efes'e veriyor çocuğu. Son yıllarda bu iş hep böyle gidiyor, neden bunlar oluyor, sorgulayan yok şubede. Mesela bu sene Anadolu Efes BGL'de 23'te 23 yaparak şampiyon oldu. O kadroda Fenerbahçe'den yollanan Fenerbahçeli çocuklar var. Yerlerine gelenler ise onun bunun torpillisi. İbo da olsan bu yapıya güvenip yola çıkmazsın.

Gönül ister ki, Ali Koç senin sorduğun soruyu şube yöneticilerine sorsa, nasıl oluyor da İbo'nun oğlu Efes'te dese keşke.

Ya sen icini biliyorsun biz disardan goryoruz... Koklu bir yonetim degisikligi sart oldu artik...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4790 : 11 Haziran 2023, 19:13:47 »
Taratar youtube programlarımız.

Yaşa Fenerbahçe
Çubuklu Analiz
Sarı Lacivert Muhabbetler
Dersimiz Fenerbahçe
Azda Sports Digitale Cenk Duruk-Murat Murathanoğlu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4791 : 13 Haziran 2023, 23:28:20 »
Udoh basketbolu bırakmış. Avrupada kral olup ligi domine edeceğine nbade havlu sallamaya gidip kariyerini sikip atan ender oyunculardan birisidir kendisi. Spa, dia, jasi, navarro, micic, lull ve daha sayamayacagim kadar yıldız oyuncu onun yaptığını yapmayarak avrupa basketboluna isimlerini altin harflerle yazdırmistir. Söz konusu takimin adı fenerbahce olunca hayallerini gerçekleştirmek isteyen kosa kosa nbae kaçıp gitmistir. Baska da hiç bir klupte udoh salaklığıni yapan adam olmamıştır.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4792 : 14 Haziran 2023, 10:53:06 »
Kalsaydı kuvvetle muhtemel minimum 1 EL kupamız daha olurdu, Micic'in, Larkin'in elinde oyuncak olmazdık. Neyse...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #4793 : 14 Haziran 2023, 11:22:05 »
Udoh basketbolu bırakmış. Avrupada kral olup ligi domine edeceğine nbade havlu sallamaya gidip kariyerini sikip atan ender oyunculardan birisidir kendisi. Spa, dia, jasi, navarro, micic, lull ve daha sayamayacagim kadar yıldız oyuncu onun yaptığını yapmayarak avrupa basketboluna isimlerini altin harflerle yazdırmistir. Söz konusu takimin adı fenerbahce olunca hayallerini gerçekleştirmek isteyen kosa kosa nbae kaçıp gitmistir. Baska da hiç bir klupte udoh salaklığıni yapan adam olmamıştır.

Bizde Nunnally malı bile NBA'e gitti. Gidebildi. Guduric dahi gitti. Micic bizde olsa şimdi Houston'ın birinci guardı filandı eminim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4794 : 14 Haziran 2023, 11:27:02 »
Koç olmuş Udoh.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4795 : 14 Haziran 2023, 14:22:00 »

Efesin altyapısı da son iki yıldır kötü diyorlar Kemal? hatta gergin efesin kurumsal yapısını sıkıntıya sokmuş

Çevrimiçi Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4796 : 14 Haziran 2023, 16:11:42 »
Salt torpil benim aklıma yatmadı, İbrahim Kutluay'dan daha büyük torpil mi var? Hayır yâni Fener'in basketbol branşında İbo'ya ters lâf edecek biri var mı ki, adam bizim basketbol efsânemiz. Hani futbolda Alex neyse İbo da basketbolda o.

Burda başka bir şey olmuş olmalı. İbo gibi bir efsânenin aşırı yetenekli oğlunu şubeden içeriye sokmayacak güç var mı. Üstelik oyun stili de aynı babası gibiymiş, tam bir sayı makinesi. Bence başka bir neden olmalı.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4797 : 15 Haziran 2023, 20:20:06 »
Kalsaydı kuvvetle muhtemel minimum 1 EL kupamız daha olurdu, Micic'in, Larkin'in elinde oyuncak olmazdık. Neyse...

İlk başlarda ben de öyle düşünmüştüm ama sonradan fikrim değişti. Hem fiziken hem ruhen son meydan okuyuşunu bizde yapmış. (Gitmesine çok üzülen birisi olarak yazıyorum) geriye dönüp baktığımda ,kalsaydı iki yıllık o muhteşem performansını göremeyecektik gibi...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4798 : 17 Haziran 2023, 21:31:14 »
Ümraniye-Ataşehir-Göztepe hattında ilk ray döşeme sistemi başlamış.Tebrikler.Nihayet karşıdan gelecek taraftarlar aktarma yapacaklar rahatça.Bu kadar yazalım.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2023, 21:43:54 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4799 : 17 Haziran 2023, 22:52:51 »
Kupayla bitmesede başarılı sezon geçirdik bence.Azda sportif şanş yada cilveleri bizi sevmedi.Seneye artık.Sakatlıklar kanayan yara o ayrı.Hırslı arzulu oynayan bir takımımız var ne olursa olsun.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2023, 22:54:29 Gönderen: Tom Hanks »