Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1268864 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jordan23

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe | Bitci Türkiye Kupası (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #4770 : 24 Ocak 2023, 14:51:37 »
57 yaşındayım. Kendimi bildim bileli Fenerliyim. FB futbol, erkek- kadın basketbol, voleybolu yıllardır takip ediyorum. Yakından takip etmek için illa maça gitmek gerekmiyor. Gerek işim gereği, gerek sürekli İstanbul'da olmadığım için maça gitmek mümkün değil zaten. Transfer hatalarını herkes gibi ben de eleştiriyorum. Futbol, kadın-erkek basketbol ve voleybolda takım kurmada, takım mühendisliğinde hatalar var. Kadroya uygun alınabilecek veya kadrodan gönderilmeyecek erkek, kadın basketbolda, özellikle de yerli oyuncu statüsünde birçok oyuncu var. Ahmet Düverioğlu yerine Samet Geyik tercihi... Dorsey, Pierria Henry gibi oyuncuları kadroya katmamak, oyun kurucu rotasyonu sıkıntısı yaşamak... Bjelica belirsizliği, Tonye Jekiri 8 hafta yokken çakma Antetekumpo'yu almak... Devin Booker'den çıkmama saçmalığı... Kadın basketbolda Sevgi Uzun, Ayşe Cora, Melis Gülcan, Tilbe Şenyürek, Tuğçe Canıtez gibi oyuncuları yanlış koç seçimi veya gereksiz nedenlerle göndermek... Sürekli geriye giden Kia Stokes'u devşirme oyuncu statüsünde kullanmak... Derya Yannier'i bu şubeye getirmek vs. vs. Bunun dışında, Fenerli gibi görünen ancak tam bir FB düşmanlığı yapan, Cumhurbaşkanlığı danışmanlığı ile de paraları götüren dopingli Hido'nun Fenerbahçe kadın basketbol takımını durdurmak için yabancı statüsünü değiştirmesine yönetimin hiçbirşey yapmaması gibi konular da var. Ancak, Tom Hanks adlı forum üyesini çok merak ediyorum. Tom Hanks'in yorumları ilginç. "Felaket tellalı" mı desek nedir, anlayamadığım saçma yorumlar yapıyor. Takımı küçümsemek midir, nedir? Her seferinde "kesin yeniliriz, az fark yemek lazım" vb. yorumlar. Birbiri ile çelişen yorumlar. İmla hataları da cabası. Çok fazla ve gereksiz yorum yapıyor. Bence kendi ayrı bir sayfa oluşturup, sadece oraya yazsın. Böylece isteyen okusun sadece.   
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2023, 14:52:45 Gönderen: jordan23 »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4771 : 15 Şubat 2023, 10:46:12 »
Ülkemizde 8 yıl Fenerbahçe Beko forması giyen ve sarı-lacivertliler ile EuroLeague şampiyonluğu da dahil olmak üzere birçok şampiyonluk elde eden Jan Vesely, İspanyol medyası AS’a çarpıcı açıklamalar yaptı.

Barcelona’ya gelme sebebiyle ilgili konuşan tecrübeli oyuncu, “Buraya EuroLeague’i kazanmak için geldim. Harika bir takımımız var ve bu takımla kazanabileceğimize inanıyorum” dedi.

Fenerbahçe Beko ve Barcelona konusunda kıyaslama da yapan Vesely, “Barcelona çok açık şekilde Fenerbahçe’den daha büyük bir kulüp, daha tanınmış bir marka. Bunu örneğin kendi ülkemde görüyorum. Barcelona’ya maç izlemeye, bizi neşelendirmeye gelen Çekler var. Açıkçası futbol takımının bunda çok etkisi var. Barca tüm dünyada ünlü. Barca markası çok büyük.” sözlerini söyledi.

Umarım hem yerel ligde hem de avrupada hiç bir bok yiyemezsiniz. Hatta efes bile çıksa efesi destekleyecek duruma geldim. Gerçi ben desteklesem de desteklemesem de efes zaten gereğini yapıyor bunlara da. Kupa kazanmaya gitmiş efendi. Alırsın sapını kupanın inşallah.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4772 : 15 Şubat 2023, 10:57:12 »
Vesely adamdır.Daha depremin ilk gününde yardim.kampanyasina koşan adama laf etmem.Barcayi sevmem ama doğruları demiş eklemiş futboldan dolayı tanınıyor burda da var 3 şampiyonluğu adamların.Esas büyük hayal kırıklığı tenis dünyası oldu Novak Fognini Evert hariç.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2023, 10:57:56 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #4773 : 15 Şubat 2023, 11:04:41 »
Ülkemizde 8 yıl Fenerbahçe Beko forması giyen ve sarı-lacivertliler ile EuroLeague şampiyonluğu da dahil olmak üzere birçok şampiyonluk elde eden Jan Vesely, İspanyol medyası AS’a çarpıcı açıklamalar yaptı.

Barcelona’ya gelme sebebiyle ilgili konuşan tecrübeli oyuncu, “Buraya EuroLeague’i kazanmak için geldim. Harika bir takımımız var ve bu takımla kazanabileceğimize inanıyorum” dedi.

Fenerbahçe Beko ve Barcelona konusunda kıyaslama da yapan Vesely, “Barcelona çok açık şekilde Fenerbahçe’den daha büyük bir kulüp, daha tanınmış bir marka. Bunu örneğin kendi ülkemde görüyorum. Barcelona’ya maç izlemeye, bizi neşelendirmeye gelen Çekler var. Açıkçası futbol takımının bunda çok etkisi var. Barca tüm dünyada ünlü. Barca markası çok büyük.” sözlerini söyledi.

Umarım hem yerel ligde hem de avrupada hiç bir bok yiyemezsiniz. Hatta efes bile çıksa efesi destekleyecek duruma geldim. Gerçi ben desteklesem de desteklemesem de efes zaten gereğini yapıyor bunlara da. Kupa kazanmaya gitmiş efendi. Alırsın sapını kupanın inşallah.
Haber tekzip edilmiş, röportaj doğru değilmiş. Yakında net bilgi gelir.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4774 : 15 Şubat 2023, 11:22:16 »
Dese ne olur.Bu adamlar profesyonel doğal bunlar.Futbolda çok gördük.Sevmesem bile çeşitli nedenlerle büyük bir takım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4775 : 15 Şubat 2023, 15:06:15 »
5 kez f4 yapıp, 3 kez final oynayıp avrupa şampiyonu olduğun takıma karşı barcelona tabiki çok daha büyük diyemezsin. Fenerbahçe son 1-2 yılı saymazsak avrupayı domine eden 2-3 takımdan birisi son yıllarda ve barca o takımlardan birisi değil. Salak salak açıklama yapıyor. Neyse şu dönem ağzımı bozmak istemiyorum. Zira yalanlandı deniyor ama demiştir, şaşırmam. Bizden gidenlere bir bokluk oluyor her branşta.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2023, 15:08:23 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4776 : 06 Mart 2023, 22:31:06 »
Maccabi Tel Aviv - Fenerbahce Beko
Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı
Sevilla - Fenerbahce
Galatasaray - Fenerbahçe Alagöz
Fenerbahçe Beko - Barcelona

Bu hafta içi oynayacagimiz maçlar. Muthis maçlar bizi bekliyor.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2023, 13:24:11 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #4777 : 08 Mart 2023, 15:45:35 »
Maccabi Tel Aviv - Fenerbahce Beko
Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı
Sevilla - Fenerbahce
Galatasaray - Fenerbahçe Alagöz
Fenerbahçe Beko - Barcelona

Bu hafta içi oynayacagimiz maçlar. Muthis maçlar bizi bekliyor.
Eczacıbaşı maçıyla siftahı yaptık darısı kalan maçlara. ☺

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4778 : 08 Mart 2023, 23:27:22 »
Eczacıbaşı maçıyla siftahı yaptık darısı kalan maçlara. ☺

Sağolsun Itoudis kursağımızda koydu...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4779 : 11 Nisan 2023, 07:40:06 »
Murat murathanoglu'nu şahsen severim ama sene başından bu yana Efes guzellemesi yapıp da son maç adamları ezerek yenmemize rağmen Fenerbahçe'nin kadrosundan hala vasat diye bahsetmesi canımı sıktı biraz. Partizanin, monaconun, maccabinin hatta lider bile olsa oli'nin kadroları çok mu iyi. Real hariç buna Barça da dahil çok aman aman bir kadroya sahip takım yok. Sen kalkıp Fenerbahçe kadrosuna vasat diyorsun. Yakışmadı.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2023, 07:40:30 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4780 : 24 Nisan 2023, 14:20:11 »
fenerbahçe bu sezon bilet gelirlerinden 4 milyon euro gelir elde etmiş.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4781 : 19 Mayıs 2023, 15:28:06 »
fenerbahçe bu sezon bilet gelirlerinden 4 milyon euro gelir elde etmiş.
yayın ve sıralama gelirinden 2.5 milyon euro kazanmışız. beko sponsorluğundan 5 milyon euro geliyordu yanılmıyorsam, şubenin net olarak bilinen geliri 11.5 milyon euro. fazlası da vardır büyük ihtimalle.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4782 : 20 Mayıs 2023, 16:40:15 »
yayın ve sıralama gelirinden 2.5 milyon euro kazanmışız. beko sponsorluğundan 5 milyon euro geliyordu yanılmıyorsam, şubenin net olarak bilinen geliri 11.5 milyon euro. fazlası da vardır büyük ihtimalle.

Bu rakamlar genel olarak mı yoksa sadece Euroleague den gelenler mi ?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4783 : 01 Haziran 2023, 18:04:48 »
İbrahim kutlayın oğlu Ömer neden anadolu efes altyapisinda oynuyor acaba?

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4784 : 01 Haziran 2023, 18:29:57 »
Bu rakamlar genel olarak mı yoksa sadece Euroleague den gelenler mi ?
euroleague sadece