Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)  (Okunma sayısı 63547 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hatai

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« Yanıtla #75 : 27 Ağustos 2017, 18:46:27 »
Rvp sakat kadroda yok. Mecbur Soldado onbirde oynayacak ya da forvetsiz çıkacağız. Zihniyetten dolayı.

Dün Esenboğa Havalimanı'na inen uçakta yer alan oyuncularımızı aprona giren otobüs almış. Havalimanı içine uğramadan otelin yolunu tutmuşlar. Bu ne korku arkadaş? Karşılamaya gelen taraftardan korkmaya başladınızsa vay halinize. Korkunun ecele faydası yok bunu bilesiniz. Eğer bu şekilde kaçmak istemiyorsanız görevinizi yapın. Yoksa sezon sonuna daha çok var. Kaçarak haftalar bitmez.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #76 : 27 Ağustos 2017, 22:41:43 »
İlk yarı 1-1 bitti. Ozan -Mehmet Topal ikili orta sahası vardı. Yine iyi oynamıyoruz. Rakip on kişi kaldı. Acaba ikinci yarı defansif oyunculardan biri çıkıp Atıf girer mi? Normalde olması gereken bu ama... aması var işte.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #77 : 27 Ağustos 2017, 22:56:23 »
Ozan- Topal ikilisi bozulmadı. Muhteşem Dirar çıktı, Atıf girdi. Karşı takım on kişi kalmasına rağmen şu Facia ikiliden kurtulamadık.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #78 : 28 Ağustos 2017, 00:21:57 »
2-1 galip geldik ama Gençlerbirliği on kişi Sonra dokuz kişi kalmasaydı galip gelebilir Miydik? Adamlar neredeyse dokuz kişiyle gol atacaklardı. Bu haftalık durumu kurtardık. İki hafta da milli maç arası var. Bu arada "utanç futbolu" biraz unutulacak. Belki bir ya da iki transfer yapılır. Biraz da öyle taraftarın gazı alınır ve takım kör topal ligi götürür.

Bugünkü maç çok önemliydi. Yönetim, teknik ekip ve futbolcular bir oh çekti. Ozan gol attı, teknik ekip tarafından kredisi büyük ihtimal artar. Epey bir zaman onbirde görürüz yanında Topal ile beraber. Mehmet Ekici iyileşirse o bölgede oynayabilir ama böyle bir teknik direktör oynatır mı bilmiyorum. Kafamda Hep böyle soru işaretleri var. Çok karamsarsın, kazandık, bağcıyı dövme diyenler çıkabilir ama düşüncem bu yönde. Bu arada Haksız çıkmaya dünden razıyım.

Maçtaki oyuncu değişiklikleri faciaydı. Kanat çıktı kanat girdi. İki ön libero maça devam etti. Hele son saniyelerdeki değişikliğe ne demeli? Topal çıktı Josef girdi. Herhalde Josef'e giderayak maçbaşı ikramiyesi verelim dediler. Adam on saniye oynamadan kaç bin doları cebe attı. O parayı bir ömür boyu göremeyen binlerce insan var. Kulübün parası böyle çarçur edilmemelidir. Kulüp yirmi bin dolarla batmaz ama yazıktır günahtır.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #79 : 28 Ağustos 2017, 00:57:31 »
Bu Diar'ı görünce boştaki Nani'yi almamak futbola ihanettir ama bu zeka unsurundan böyle bir hamle beklemek mümkün mü?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #80 : 28 Ağustos 2017, 01:01:54 »
Of of of Dirar konusunda fena patladım ya Yemin ediyorum Aatıf 3 tane Dirar eder o derece

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #81 : 28 Ağustos 2017, 01:06:46 »
Çakar Fenerbahçe ligin en kötü 5 takımından birisi, küme düşme ihtimali de var demiş.

Yazık yahu, ne adamlara neler söyletiyorsunuz. Resmen alay konusu olduk. Adam yanlış mı söylüyor. Bana göre dibine kadar haklı ki haftalardır söylediğim şey bu benim.

13 maç oldu daha forvetlerinden gol bulamamış bir takım var sahada.

Bu arada Aykut Kocaman şampiyon olacağız demiş. Yüreğime su serptin hocam.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #82 : 09 Eylül 2017, 20:41:24 »
An itibariyle Başakşehir bizi Kadıköy'de ikiledi. Daha devre bitmeden...

Korkak futbol oynatıyorsun. Korkak futbolu modern futbol diye dayatıp milletin aklıyla alay ediyorsun. En azından gol yememeyi becersin takımın. O çok eleştirdiğimiz Pereira ve hatta İsmail Korkmaz bile en azından bunu başarıyordu.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #83 : 09 Eylül 2017, 20:44:41 »
her maç acaba diye seyrediyoruz ama dayanamadım kapattım Aykut Kocaman ın aklından ciddi şekilde şüphe ediyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #84 : 09 Eylül 2017, 20:47:19 »
2-1 olmuş maç twitter da milletin tepkisine baksan öne geçtik

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #85 : 09 Eylül 2017, 20:56:32 »
Ekici ve Alper dönünce ne olur bilemiyorum fakat şu izlediğim takım dikine oynama özürlü. Valbuena da olmasa ne olur, düşünemiyorum.

Çakar Fenerbahçe ligin en kötü 5 takımından birisi, küme düşme ihtimali de var demiş.

....

Abi ciddiye aldığın adama bak :D

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #86 : 09 Eylül 2017, 21:30:27 »
her maç acaba diye seyrediyoruz ama dayanamadım kapattım Aykut Kocaman ın aklından ciddi şekilde şüphe ediyorum.

Keşke konuşmasını becerdiği kadar futbol oynatmasını da becerebilse... Ya da lafla peynir gemisi yürüse...

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #87 : 09 Eylül 2017, 22:00:23 »
Artık maçlarda sinirlenmiyorum. Çünkü futbol maçlarını izlemiyorum. Tavsiye ederim herkese.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #88 : 09 Eylül 2017, 22:03:50 »
Ekici ve Alper dönünce ne olur bilemiyorum fakat şu izlediğim takım dikine oynama özürlü. Valbuena da olmasa ne olur, düşünemiyorum.

Abi ciddiye aldığın adama bak :D

Ciddiye alma almama meselesi değil. Ben de tamamen aynı şeyi düşünüyorum. Ligin en kötü takımlarından birisiyiz.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #89 : 09 Eylül 2017, 22:14:31 »
Ciddiye alma almama meselesi değil. Ben de tamamen aynı şeyi düşünüyorum. Ligin en kötü takımlarından birisiyiz.

Katılmıyorum, eğer adı konulacaksa kötü oynatılan bir takım denilebilir.