Gönderen Konu: Kostas "The Floor General" Sloukas  (Okunma sayısı 134818 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Ynt: Kostas "The Floor General" Sloukas
« Yanıtla #270 : 18 Ocak 2018, 10:21:07 »
Pana maçının ilk çeyreğinde, gerek savunmada gerekse hücumda çok hareketli ve çok gayretliydi, çok beğendim. Sonradan oyundan düşmesinin sebebi, kısalarda yeterli desteği bulamaması olarak görüyorum.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #271 : 18 Ocak 2018, 10:38:22 »
Pana maçının ilk çeyreğinde, gerek savunmada gerekse hücumda çok hareketli ve çok gayretliydi, çok beğendim. Sonradan oyundan düşmesinin sebebi, kısalarda yeterli desteği bulamaması olarak görüyorum.

Biraz da gaza gelme olayi var ... arada Obra kenara alip kulagini cekince toparliyor. Aliskanlik yapti sanirim :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #272 : 18 Ocak 2018, 12:38:44 »

Tribün hocam tribün, henüz hata yapmadan saçma sapan tepkiler veriliyor salonun büyük çoğunluğundan; hatta hata yapsın da küfür edelim diye bekleyen bir güruhta var. Arkamdaki sıra Wanamaker'ın hatalarında çıt çıkarmazken Sloukas'ın her falsosunda ana avrat sövdü. Günah keçisi seçmişler çocuğu...

Çevrimdışı Intermed

• Üye
« Yanıtla #273 : 18 Ocak 2018, 15:10:51 »
Sloukas bu takımın önemli bir parçası bence  , obranın sistemine uyan bir oyuncu. Bazen saç baş yoldursa da kendisini seviyoruz. 

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #274 : 01 Şubat 2018, 22:16:50 »
Umarım seneye bizimle olmaz, en hafif tabir kendisi için bu.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #275 : 02 Şubat 2018, 20:47:31 »
At Avrat Yunan Gard Soylemini taca atan oyuncu , seneye kesinlikle gormek istemiyorum.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #276 : 02 Şubat 2018, 23:00:11 »
Sezonun ilk 11 maçlık kısmında performansı iyiydi fakat Zalgiris maçından sonra bir iki istisna maç hariç fena durumda. Genel olarak kritik anlarda yaptığı hatalar bir yana, son 10 maçlık bölümde şut yüzdesi (13/40 2FG - 5/24 3FG) de berbat durumda ki şutu iyi bir oyuncudur.

Umarım, kalan maçlarda ve Play-Off'ta toparlar.
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2018, 23:54:19 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #277 : 03 Şubat 2018, 00:54:29 »
Seneye gönderilir ya da gönderilmez, bu şu anki süreçte verilebilecek bir karar değil. Eldeki malzeme bu, destek olmak lazım. Eğrisiyle doğrusuyla üç yıl bu formayı ıslattı ve şampiyon olan kadroda da ismini tarihe yazdırdı. Sene sonunda olmuyor ise teşekkür edilir gönderilir. Köstek değil destek olunmalı ki bu çocuk beş final four oynadı üç de şampiyonluk kazandı, küçümsenecek tecrübe değil. Destek mevzusu Wanamaker için de geçerli...

• Üye
« Yanıtla #278 : 22 Şubat 2018, 21:53:18 »
Gideceğin gün umarım çok uzakta değildir, koskoca Fenerbahçe’nin oyun kurucusu bu adam olmamalı. Savunmada hücumda nereden tutsan elinde kalıyor. Hocam gözünü seveyim artık sabretme şu adama Sinan oynasın şu adam oynamasın.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #279 : 23 Şubat 2018, 01:46:06 »
Bugün gayet iyiydi Sloukas. Keşke her maç böyle oynasa.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

• Üye
« Yanıtla #280 : 23 Şubat 2018, 11:39:28 »
Bugün gayet iyiydi Sloukas. Keşke her maç böyle oynasa.
Mvp olmasına rağmen ben iyi oynadığını düşünmüyorum, hala yaptığı çok basit top kayıpları var. Bugün sadece şutları girdi, ve de thompson sağolsun çok yüzdeli attığı için sloukasın asist sayısı da artmış oldu. Oyun kontrolü, saha hakimiyeti her zamanki gibiydi bence.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #281 : 23 Şubat 2018, 14:35:02 »
Sloukas az süre almasına rağmen gayet iyiydi dün akşam. 2 top kaybı yaptı o da ilk yarının son 40 saniyesinde.
Türkiye kupası maçında kadroda olsaydı ben Efes'i yenerdik diyorum.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2018, 14:36:16 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #282 : 24 Şubat 2018, 15:13:09 »
Sloukas bir mega star değildir ama bir çırpıda silip atılacak kurtulalım şundan denilecek oyuncu da değildir diye düşünüyorum. İyi bir rol oyuncusudur, bir Yunan guarddır ve her şeyden önce iyi niyetli bir basketbolcudur...

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
« Yanıtla #283 : 24 Şubat 2018, 15:41:55 »
Gideceğin gün umarım çok uzakta değildir, koskoca Fenerbahçe’nin oyun kurucusu bu adam olmamalı. Savunmada hücumda nereden tutsan elinde kalıyor. Hocam gözünü seveyim artık sabretme şu adama Sinan oynasın şu adam oynamasın.

sloukas kısmında benzer düşünceler de olsam da sinan kısmını hiç katılamıyorum. Sinan alındığında sevinmiş olsam da şuan tam bir hayal kırıklığı benim için. Milano maçında bile maç kopmuşken kısa sürede yaptığı hatalar çok can sıkıcıydı.
Fenerbahçe!

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #284 : 24 Şubat 2018, 16:21:03 »
Wanamaker gittiği gün hem Bobby'nin hem Sloukas'ın geri döneceği gün olacak. Adamın takımı nasıl zehirlediği gün gibi ortada...