Gönderen Konu: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic  (Okunma sayısı 202568 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic
« Yanıtla #405 : 22 Mayıs 2017, 16:29:36 »
Bu baslıktan cok malzeme cıkar abi,
Söyle bir ilk 5-6 sayfaya baktım da bana ait birsey bulamadım sükürler olsun :)

Kutay sagolsun, antolojik bir calismaya basladi.  Euroleague belgeseli ile eszamanli tamamlanacakmis :)

Ben de Emir tespitlerim sayesinde edindigim tum krediyi ve karizmayi gecen sene Kalinic yuzunden kaybettim.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #406 : 22 Mayıs 2017, 16:37:54 »
Kutay sagolsun, antolojik bir calismaya basladi.  Euroleague belgeseli ile eszamanli tamamlanacakmis :)

Ben de Emir tespitlerim sayesinde edindigim tum krediyi ve karizmayi gecen sene Kalinic yuzunden kaybettim.
Goudelock'a verdiğin şartsız destek ve Emir zahebiyle senin kredin öyle kolay bitmez. Yeter ki Nunnally'nin yakasını bırak.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2017, 16:38:23 Gönderen: Umut »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #407 : 22 Mayıs 2017, 19:04:38 »
Goudelock'a verdiğin şartsız destek ve Emir zahebiyle senin kredin öyle kolay bitmez. Yeter ki Nunnally'nin yakasını bırak.

Sagolasin, Umut, duygulandirdin...  Gerci olumlu yorumlar genelde alinti yapilip, su yuzune cikarilmaz ama takimin gectigi en zorlu yollarda kosulsuz sivayanlardan biri oldugumu hatirladim sayende.  Fenerbahcelilerin Efes'e bakip, takimi kotuledigi zamanlardan bahsediyorum.  Bu forumda da CASAK diye genc bir arkadas vardi sanirim.  Vay be zaman cabuk geciyor... 

Nunnally'e gelince; girmeyen uclukler sokulur, kaybedilen toplar calinir ama bu oyun zekasi eksikligi nasil olur bilemedim.  Gerci cok da onemli degil...  Zaten bundan otesi feza; Nunnally'den iyisi gelse ne olur, gelmese ne olur!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #408 : 22 Mayıs 2017, 19:30:55 »
Sagolasin, Umut, duygulandirdin...  Gerci olumlu yorumlar genelde alinti yapilip, su yuzune cikarilmaz ama takimin gectigi en zorlu yollarda kosulsuz sivayanlardan biri oldugumu hatirladim sayende.  Fenerbahcelilerin Efes'e bakip, takimi kotuledigi zamanlardan bahsediyorum.  Bu forumda da CASAK diye genc bir arkadas vardi sanirim.  Vay be zaman cabuk geciyor... 

Nunnally'e gelince; girmeyen uclukler sokulur, kaybedilen toplar calinir ama bu oyun zekasi eksikligi nasil olur bilemedim.  Gerci cok da onemli degil...  Zaten bundan otesi feza; Nunnally'den iyisi gelse ne olur, gelmese ne olur!
Sıvacı sıvacıyı asla yarı yolda bırakmaz canım kardeşim. 8)

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #409 : 22 Mayıs 2017, 19:39:47 »
Sıvacı sıvacıyı asla yarı yolda bırakmaz canım kardeşim. 8)

Buyuk sivacilardan Kemal Erdem'i anmadan da gecmeyelim.  Onun da sivalari meshurdu bir zamanlar.  Gerci forumun yeni takipcileri kendisini tanimiyorlar ama gecmisimize sahip cikmaliyiz. 

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #410 : 22 Mayıs 2017, 19:48:05 »
Buyuk sivacilardan Kemal Erdem'i anmadan da gecmeyelim.  Onun da sivalari meshurdu bir zamanlar.  Gerci forumun yeni takipcileri kendisini tanimiyorlar ama gecmisimize sahip cikmaliyiz. 
Ah ah, adam Bogdan'ın kankası oldu olalı bizi unuttu. Halbuki çok kadim kankamdır kendisi. Biz bu sıva işlerine beraber başladık taa ne zaman. Ah ah...

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #411 : 22 Mayıs 2017, 23:56:29 »

Abi bıraktım o işleri :) Şakası bir yana Nunnally koça kendini bu kadar sevdirdiyse yabancı sınırı düşmediği sürece kalacaktır. Hatta belki Bennett bile kalabilir.

Kalinic için de yazdım mı bilmiyorum ama gerçekten inanılmaz oynadı, dinamo gibiydi.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #412 : 23 Mayıs 2017, 09:34:52 »
hoca çok hazır oyuncu sevmiyor. bağıramıyor çığıramıyor dövemiyor. hiç keyifli değil. bence ondan tutuyo nunnally ve kalinici ::) :)

şaka bi yana adam bizim f4 da x faktörümüzdü. realide olimpiakosuda yenerdik ama paok gibi debelene debelene yenerdik ve maç sonları sıkıntılı geçerdi belki süprizde olurdu.ama kaliniçin bu formu 2 maçida yukarda bitirmemizi sağladı. her maç boş bırakılan adam kalinüç oldu bi anda. %25 den %70 lere çıkarttı 3 lükleri.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #413 : 24 Mayıs 2017, 19:11:52 »
Hiçbir oyuncu sezonun tamamını maksimum performans vererek tamamlayamaz. Geçen seneki formatta bile oyuncuların performansında belli dönemler düşüşler oluyordu. Ancak en önemli dönemeçte (sakatlanan Vesely hariç) hepsi formunun zirvesindeydi. Bu sene de aynısının olacağından şüphem yok.

Bu kadarını beklemiyordum. Play-off serisinde ve Final Four'da iflah olmaz bir şutöre dönüştü, Murat Murathanoğlu Panathinaikos serisi ilk maçını anlatırken Larry Bird gibi şut atıyor demişti. Belki sürekli böyle şut atamayacak, belki yıldız da olamayacak ama iki senedir test ettiğimiz üzere gördük ki mental olarak çok kuvvetli ve yürekli bir abimizmiş kendisi. :D
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #414 : 24 Mayıs 2017, 19:26:28 »
İki sezon önce fb ye geldiğinde Eurolig finalinde en çok sayıyı atan ve asisti yapan oyuncumuz olacak deselerdi herkes koca bir hassiktir çekerdi. O üçlükleri attıkça v-span da hassiktir noluyor lan çekip durdu.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #415 : 24 Mayıs 2017, 21:43:31 »
Reisin play-off artı F4 performansı: 27,6dk 12,4s 3,2r 2,8a 1tç 0,4bl 1,4tk 15,4pir
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 16:09:46 Gönderen: Umut »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #416 : 25 Mayıs 2017, 19:37:25 »
Geçen sezon F4'te çok kötü oynamış, süre aldığı 33 dakikayı toplam 3 sayı (1/7 saha içi) ile tamamlamıştı.
Bu sezon ise F4'te  67 dakika sahada kalıp toplam 29 sayı (9/15 saha içi) üretti.11 asist ve 11 rib. rakamları yaptı ayrıca.Müthiş ilerleme...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #417 : 26 Mayıs 2017, 06:56:38 »
2 blok ve 4 top çalmasını da unutmayalım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #418 : 26 Mayıs 2017, 09:25:04 »
Seneye sözleşmesinde iyileştirmeyi fazlasıyla hak ediyor.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #419 : 26 Mayıs 2017, 13:24:20 »
Tam NBA sistemini benimsemiş bir kardeşimiz. Normal sezonu idareli geçirip işin ciddiye bindiği Play-Off serilerinde vitesi boştan 5'e takıyor. Hatam varsa düzeltin ama Nanili'den sonra takımın en az kazanan 2. yabancısı. Sadece sezon sonundaki şu performansı için bile kadroda bulunması gereken bir isim. Geçtiğimiz sezonun tecrübesiyle birlikte bu sezon Final Four'da da ateş edeceğine inanıyorum.

Adamın dibi. Yanıltmadı.

Bam bam bam...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic