Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Genel Haberler  (Okunma sayısı 83585 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Genel Haberler
« Yanıtla #135 : 22 Eylül 2014, 15:54:23 »
ben kulubun su mali portresinde ve su an sponsor bile bulamadıgımız konjukturde; (ne yazık ki cl ye bile gidememek bu bransların sponsorluguna etki ediyor gibi) bu kadar buyuk paralara yatırım yapmamızı dogru buluyorum..ustelik onumuzde halkbank gibi biz ne yatırım yapsak 2 katını yapacak bir butce varken...

benim anlamadıgım nokta su; hakan dincay'ı bircok konuda elestirebilirim; ozellikle 2 sene onceki bayan voleybol transferleri...
ama bu sene erkek takımına yatırımı kıstıklarını zaten soylediler alenen; gecen seneden daha buyuk butce olmayacak dendi...bunu alenen deklere etti...sebebi o veya bu..herseyi dillendiremezsin..
yani birseyi bahane edeceksin cok sacma olmadıkca...(sahaya cıkmamak gibi :) ) yani halkbank'ı agzımızla kus tutsak bu butce ile gecemeyiz diyemez hicbir yonetici...o yuzden gecen seneki olay bir bakıma bahane oldu...ama cok haksız bir bahane de degil...

bu arada genclesme konusuna gelince yerliler genclesti sonucta..izzet, ediz, burak, cem, erden, ugur, metin var kadroda 23-24 yas ve altında..tam 7 kisi...tecrubeli yerliler arslan, kemal, emin, serkan..sadece 4 kisi...
geri kalanlarda 4 yabancı...

ben bu kadar genc kadroya tecrubeli yabancılar alınmasına karsı degilim..nikic 29, bohme 30...cok da yaslı degil..

wijsmans'ın alınması konusunda elstiri yapılıyorsa orada soyle bir ayrıntı var...o zmaan ivan gidecek deniyordu..son anda kalınca simdi 2 adet +35 oldu...yoksa ivan kalmasa bu takımda gene sadece 1 tane +35 olurdu...son yabancı kesin 28-30 yası gecmezdi bence...

ben yabancılar konusunda yas apek bakmıyorum..ozellikle erkek voelybolda..
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2014, 15:55:02 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #136 : 22 Eylül 2014, 16:46:28 »
Bohme hakkında keskin çıkışlarım oldu ama hiçbirzaman ona kötü oyuncu demedim. Bohme konusunda beni haksız bulanlara kesinlikle saygı duyuyorum. Sonuçta Cem abiyle telefonda konuşuyoruz , burada yazdıklarımızı hangi gerekçelerle dile getirdiğimizi uzun uzadıya tartışıyoruz. Ama diğer voleybolseverlerle gayet doğaldır ki böyle bir şansımız olmuyor. E haliyle iş özellikle yazı diline kaldığında eksik ifadeler olabiliyor. Her neyse bundan sonra kendimi ifade etme konusunda çok daha dikkatli davranacağım.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #137 : 24 Eylül 2014, 10:44:21 »

Hazırlık Maçı

Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=41632

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #138 : 03 Ekim 2014, 16:09:14 »

Fenerbahçe, 3-5 Ekim 2014 tarihleri arasında Almanya da Luk Cup Hazırlık Turnuvası'nda mücadele edecek.

TV Ingersoll Bühl’ün davetiyle Almanya’ya giden Fenerbahçe, hazırlık turnuvasında VfB Friedrichshafen, Hypo Tirol Innsbruck ve TV Ingersoll Bühl takımlarıyla mücadele edecek.

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı mücadele edeceği hazırlık turnuvasının maç programı şu şekilde:

3 Ekim 2014 Cuma
VfB Friedrichshafen- Fenerbahçe
TV Ingersoll Bühl- Hypo Tirol Innsbruck

4 Ekim 2014 Cumartesi
VfB Friedrichshafen-Hypo Tirol Innsbruck
TV Ingersoll Bühl-Fenerbahçe

5 Ekim 2014 Pazar
Hypo Tirol Innsbruck-Fenerbahçe
TV Ingersoll Bühl-VfB Friedrichshafen

FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #139 : 03 Ekim 2014, 22:48:14 »
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız Almanya'da katıldığı Uluslararası Luk Cup'taki ilk maçında ev sahibi ülkeden VfB Friedrichshafen ile karşılaştı.

Takımımız mücadeleye Arslan Ekşi, Ivan Miljkovic, Kemal Kayhan, Milos Nikic, Wout Wijsmans ve Serkan Kılıç ilk altısı ile başladı.

Çekişmeli geçen maçın ilk setini 25 - 23, ikinci setini 25 - 21, üçüncü seti de 25 - 23 kazanan Fenerbahçe maçtan 3 - 0 galip ayrıldı.

Takımımız  turnuvanın 2. maçında 4 Ekim Cumartesi günü TV Ingersoll Bühl ile saat 21:00'de karşı karşıya gelecek.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #140 : 05 Ekim 2014, 10:35:53 »

Luk Cup Hazırlık Turnuvası

Fenerbahçe 3-0 Ingersoll Bühl

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız Almanya'da Luk Cup'taki ikinci hazırlık maçını oynadı. Organizasyondaki ilk maçında ev sahibi ülkeden Friedrichshafen'i 3-0 yenen sarı lacivertli ekip 2. sınavında bir başka Alman ekibi İngersoll Bühl ile karşılaştı ve maçı 25-19, 25-23 ve 25-16 'lık setlerle 3-0 kazandı.

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız turnuvadaki 3. maçında bugün TSİ 15.30'da Avusturya'da Hypo Tirol Innsbruck ekibi ile karşılaşacak.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #141 : 06 Ekim 2014, 12:08:06 »

Luk Cup Hazırlık Turnuvası

Fenerbahçe 0-3 Hypo Tirol Innsbruck

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız Almanya'da Luk Cup'taki 3. ve son hazırlık maçını oynadı ve 20-25, 20-25 ve 14-25'lik setlerle sahadan 3-0 yenik ayrıldı.

Fenerbahçe 3. maçında maça başlayan kadrosu; Arslan Ekşi, Emin Gök, Metin Toy, Marcus Böhme, Wuyt Wijsmans, Milos Nikic ve Serkan Kılıç

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #142 : 11 Ekim 2014, 08:46:43 »

Hazırlık Maçı

Fenerbahçe 1-3 Arkasspor

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız yeni sezon hazırlıkları kapsamında Arkasspor ile hazırlık maçında karşılaştı. Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanan maçtan ekibimiz 3-1 mağlup ayrıldı.

Takımımız maça Arslan Ekşi, Ivan Miljkovic, Emin Gök, Marcus Böhme, Wuyt Wijsmans, Milos Nikic ve Serkan Kılıç ile başladı.

İlk seti 25-18 önde tamamlayan ekibimiz; ikinci seti 27-29, üçüncü seti 19-25, dördüncü seti de 21-25 geride tamamladı ve maçtan 3-1 mağlup ayrıldı.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #143 : 11 Ekim 2014, 11:38:18 »
4 yabancı ile Arkas'a 3-1 mağlubiyet. Hazırlık maçıdır deyip geçelim şimdilik.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #144 : 11 Ekim 2014, 11:46:28 »
4 yabancı ile Arkas'a 3-1 mağlubiyet. Hazırlık maçıdır deyip geçelim şimdilik.
Arkas kimler ile oynadı keşke resmi sitemiz yazsaydı kafamızda bi fikir olustururdu şimdilik dediğin gibi hazırlık macidir diyelim :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #145 : 11 Ekim 2014, 12:17:40 »
Arkas kimler ile oynadı keşke resmi sitemiz yazsaydı kafamızda bi fikir olustururdu şimdilik dediğin gibi hazırlık macidir diyelim :)

Tillie ve Perrin'in oynadığını resimlerden gördüm. Bu arada Arkas Marshall'ı transfer etmiş. Bize karşı oynadı mı bilmiyorum. Halkbankası da orta'ya Marcin Mozdzonek'i almış. Simon'u alamadılar diye sevinsek mi, napsak :)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #146 : 11 Ekim 2014, 15:40:18 »
Tillie,Perrin ve Schmitt'in oynadıklarını ben de resimden gördüm cem abi :) Onlar da tam kadro oynamış gibiler.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #147 : 22 Ekim 2014, 14:40:54 »

Wout Wijsmans ile ilgili Cev (Avrupa Voleybol Konfederasyonu)  sitesinde çıkan haber;

Ultimate Team Leader Wout Wijsmans back on European stage

http://www.cev.lu/News.aspx?NewsID=18641&ID=5

FENERBAHÇE

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #148 : 22 Ekim 2014, 20:08:18 »

Arkas full kadroydu, Marshall tribundeydi. Tillie,Perrin,Schmitt ile oynadılar.

Bu arada benim favorim libero Hasan arkastaydı :)

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #149 : 28 Ekim 2014, 18:16:21 »

Türkiye Voleybol Federasyonu ile yapılan ikili bir anlaşma neticesinde, 29 Ekim 2014 den sonra geçerli olmak üzere, Fenerbahçe Erkek ve Kadın Voleybol Takımlarımızın maçları için kombine uygulaması yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
FENERBAHÇE