Gönderen Konu: Ali Koç  (Okunma sayısı 42191 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Ali Koç
« Yanıtla #285 : 24 Mayıs 2022, 10:13:05 »
Yok üstad, ben rumuzla ya da rumuzsuz kimseye atar gider yapmam. Yayını baştan sona izledim ve olanı söylüyorum. Sanki Fenerbahçe başkanı değil de oraya "Ali" diye bir Fenerbahçe yorumcusu koymuşlar, o da herkesle yine harala gürele bir şeyler konuşuyor gibiydi. Trabzon konusunda söylediklerini zaten önceden de söylüyordu, yeni bir şey söylemedi benim gördüğüm. Söylediyse de bunları ROK'un masaya vura vura kendisine hitabını dinleyeceği bir mecradan başka bir yerde de söyleyebilirdi bana göre. Koç Grubunun iktidarla ya da muhalefetle ilişkileri de beni pek enterese etmiyor, elli tane Koç var, onlar düşünsün neyi söyleyip söylemeyeceklerini ya da yapıp yapamayacaklarını.

Benim fikrim böyle.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #286 : 24 Mayıs 2022, 10:19:34 »
Koç Grubu'yla ilgili söylenenler seni alakadar ediyor gibi bir şey demedim. Bu elbette Ali Koç'u bağladığı için onun açısından durum vahim bir hal alıyor. Her hamlende şirketlerin ve ailen üzerinden 'akıllı ol' tarzı bir çıkışla karşılaşıyorsun. Sen değil, ailen ve şirketlerin zarar görür mesajı da gayet açık. Buna rağmen verdiği mücadele benim için değerlidir. Aynı konumda olup kafasını kuma gömen Fenerbahçeli iş adamlarını da görüyoruz.

Aynı ülkede mi yaşıyoruz bilmiyorum ama millet herkesi yalayıp yutarken, Ali Koç gayet de sağlam geçiriyor alayına. Bu ülkede hem iktidar kanadına hem muhalif kanada bu kadar net çakabilecek tek adam da Ali Koç'tur.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Mrsa
« Yanıtla #287 : 24 Mayıs 2022, 10:23:15 »
Bizim ülkede işler böyle yürüyor maalesef . Karşılarına geçip aptala anlatır gibi yapacaksın , yeri geldiğinde de bağırıp çağıracaksın. Resmî siteden yapılan açıklamalar veya basın toplantısı düzenlemeler şu ana kadar bize hiçbir şey kazandırmadı . İlk başta ben de beyaz tv ye çıkmasını istemezdim , fakat Koç ‘un bu isimler karşısına çıkıp ezilip büzülmeden hakkını savunması bana göre önemliydi

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #288 : 24 Mayıs 2022, 11:02:21 »
Ben mücadelesine bir şey demiyorum, içeriğine lafım yok. Bunu yaptığı yer bence doğru değildi. İtirazım buna yalnızca.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #289 : 24 Mayıs 2022, 11:52:36 »
Ali Koç, bir taraftan Rasim’e, temsil ettiği kötücül zihniyete, onun gibi beslemelere ve bunlara yol verenlere çaktı, bir taraftan da çocuklarını oraya getirerek, sürekli programı izlediklerini söyleyerek bu dallamalara meşruiyet kazandırdı…

Nereden baksan tutarsızlık…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #290 : 04 Haziran 2022, 10:37:45 »
Adam değişmiyor abicim.

Jesus geldi değişir diye bekledik daha basın toplantısında aynı haller…

Mesut’un gelişindeki durumun aynısı...

Sen bu kulübün neyisin anlamadım ki başkanı mı, menajeri mi, şube sorumlusu mu, tercümanı mı, mihmandarı mı?

Zırt pırt seni görmek de istemiyorum artık. Yok mu bu kulübün profesyonelleri. Koç grubu şirketlerini böyle mi yönetiyorsun?

Fenerbahçe senin oyuncağın mı?

Bak yazıyorum buraya, JJ ile bunlar birbirlerine girerler… Adam zaten huysuzun teki, bir yıllık da imzalamış. Başlarım böyle aşkın ızdırabına der çeker gider…

Yeter yahu. Ağır ol azıcık…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #291 : 06 Haziran 2022, 12:43:51 »
Valla bu Ali Koç Formula 1 pilotu gibi adam; dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyor sürekli.

Jesus’un yardımcılığına Marco Aurelio getiriliyormuş. Portekizce bilmesinin ötesinde nasıl bir özelliği var anlamadım. Daha önce ne faydasını gördük ki antrenör olarak? Sürekli içeriye kendi adamını mı sokmaya çalışıyor, nedir?

Bir önceki girdide de yazdım; bu Ali Koç Jesus için rahat bir çalışma ortamı oluşturamayacak. Tüm emareler onu gösteriyor.

Hele bir süre istenen sonuçlar gelmezse, bu işin sonu mahkemede biter…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #292 : 07 Haziran 2022, 12:01:47 »
Kulübün bu TFF Başkan adayı (!) Mehmet Büyükekşi için yaptığı açıklama taşları yerinden oynatacak cinsten. Ali Koç en tepedekine de sesini yükseltti böylece; “senden büyük Fener var” dedi.

Helal olsun diyorum, bunun sonuçları olacaktır ama… Göreceğiz…

Güya aday, aslında memur Büyükekşi de cevap vermiş utanmadan; “TFF’ye baskı kuruyorsunuz” diye. Kuracak tabii… Sağlıklı bir futbol ortamında özerk TFF’yi kulüpler belirler, başkanını seçer, emir erlerini kabul etmek zorunda değillerdir.

Bu arada, bu başlığa benden başka yazan yok galiba  :P

“Suyun gözü”  akarsuyun debisini belirler, o yüzden asıl meselemizi bu olarak görüyorum.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2022, 12:09:08 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #293 : 15 Haziran 2022, 13:47:44 »
Her branşta s.çıp sıvamıştım zaten…

22-23 sezonu da üzerine tüy dikme sezonu olacak belli ki.

Futbolda, taraftar istedi ben getirdim diyerek yırtabilecek misin bakalım. Basketbolda ve diğer salon sporlarında hiç bir mazeretin de kalmadı…

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #294 : 21 Haziran 2022, 16:03:51 »
Menajerlerin oyuncak gibi kullandığı başkan.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #295 : 22 Eylül 2022, 11:14:42 »
Yahu bu adam hiç rahat durmuyor.

75 yargıtay mensubunu “plaketle” kongre üyesi yapmış. Kongre üyeliği bireysel bir şeydir. Üyelik şartlarını yerine getiren başvurur, üye olur. Toplu üyelik vermek ne demek? Amacın ne?

Aziz Yıldırım’a bu savcıları kulübe kim üye yaptı diye soruyordun… Senin tükürüp de …………… bir herze kalmayacak mı?

Saha sonuçları ne olursa olsun umarım defolur gider…

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #296 : 08 Ocak 2023, 20:59:39 »
Allah aşkına git ya.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #297 : 08 Ocak 2023, 21:02:45 »
Yok yok gitme. Daha ne Trabzon, GS , Efes, vakıf , Mersin şampiyonlukları göreceğiz. Sakın ha gitme..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #298 : 08 Ocak 2023, 21:53:20 »
Başka nedenlerle kongre kararı alınmalı.Bu maçta ne yapsın.Ofsayt taktiği gibi 1990'ĺı yıllarda kaldı.3lü savunma ise 3 kaliteli stoper lazım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #299 : 08 Ocak 2023, 22:27:04 »
Alacaksın Jesusa diyeceksin bu maçı alacaksın.Ofsayt taktiğiyle oynamayacaksın.Ve ekstra prim vereceksin.Evet derbi almadan şampiyon olunur ana dezavantajlı çıkıyorsan yenilme en azından.