Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 211109 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #300 : 03 Temmuz 2014, 13:39:27 »
CASAK

ben sana özel yazmadım ki kardeşim
genel olarak yazdım tamamen iyi niyet ile yazmışmış bir açıklamadır benimkisi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #301 : 03 Temmuz 2014, 13:43:49 »
Kendi adıma konuşursam ben kışkırtıcı birşey yazmadım yazsaydım özür dilemesinide bilirdim.Kendi gerekçelerimle Goudelock transferinde olumsuz bulduğum noktaları söyledim.3 maç yazdım oraya 2 tane oynadığı maçın ortalaması alınıyor yok sen bunlara nasıl ahım şahım değil dersin falan filan.Ben oraya 2 maç yazıpta ahım şahım değil desem tamam ama 3 maç varken neden 2 maç alınıyor ? Artniyet aranır burda kimse kusura bakmasın.Niye alınmıyor ilk maçın ortalamaları? Ben aldım ortalamaları yüzde 41 2lik yüzde 36 3lükle oynamış.Geçen sene demediğimizi bırakmadığımız Bojan ELde yüzde 52 2lik yüzde 30 3lükle oynamış.Bakınca o 3 maçta Goudelock öyle çokta ahım şahım bir yüzdede değil özellikle bu takımda varolma sebebi şut olan bir adam için.Yüzde 41 2lik yüzdesi vasat bir yüzde.

Neyse konu bu değil.Yok böyle böyle yaparsan dalgada geçilir yok aklını kullan vs. gibi cümlelere gerek yok.Herkesin aklı fikri yerindedir :) Kimsenin kimseyle dalga geçmeye hakkı yoktur.Şimdi bana dün böyle dersen senle dalga geçerim diyen Bukefalos nickli üye ben Sloukas gelsin dediğimde bizim öyle adam alma lüksümüz yok bize üst düzey katkı vereceği belli bir isim lazım deyipte her kurduğu kadroya Manny Harris yazıyor.Banada bu komik geliyor mesela ama dalga geçmiyorum saygı duyuyorum.

Ayrıca foruma beğenmediğin kişinin yorumlarını engelleme özelliği eklendi.Beğenmiyorsan bir yorumu gül geç yada engelle gitsin dalga geçmek aşağılamak vs. doğru değil.Ama tekrar söylüyorum hatamız varsada özür dilemekten gocunmam özeleştirimide yaparım problem değil

yok senin almana gerek yok ben oraya büyükçe ve uzun uzayıday yazdım zaten Goudlock 3 maç tek tek ortalamalarını
art niyet filan yok gel tekrar göstereyim o kısımda istesen

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #302 : 03 Temmuz 2014, 13:52:26 »
Casak,

Senin gereğinden fazla heyecanlı ve iddialı bir üslubun olduğunu düşünüyorum. Bunu da defalarca kez söyledim ama sana karşı saygısızlık yapmamaya, konuşurken dikkat etmeye çalışıyorum. Birincisi, yaş olarak küçüksün -forumun geneline göre-. İkincisi, yaşına göre iyi bir basketbol bilgin var. Bunlar birleşince bu tarz göze batıcı şeyler olabiliyor. Sıkıntı yok.

Bence forumun akışını sağlayan ana parçalardan birisin. Her olaya yorum getirip, yeni kanallar açıyorsun. Bazı fikirlerin uç ya da sivri olabilir. Bence sıkıntı yok. Fakat bu bizim ülkenin genel sorunudur. Karşıt fikirlere dayanamıyoruz. Bazen bana da oluyor bu.

Üzerine alınmana gerek yok ama,

Bu göze batan bir durumsa lütfen herkes bir kez daha düşünüp, üslubunu kendi kendine kontrol etsin.

Kimse aynı fikirde olmak zorunda değil, kimse de üzerine alınmasın. Biraz daha sakin olmaya çalışalım.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 13:53:23 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #303 : 03 Temmuz 2014, 13:53:26 »
10 yıldır site işlerindeyim, mağrur, mağdur ve linç tartışmaları hep oldu, olacaktır. Bunun sonu hiçbir zaman olmayacak. Bu işler devam ettiği sürece bu böyle gidecek, onun için pembe bir tablo çizmeyeceğim.

Bahsi geçen rahatsızlık ancak minimuma iner, inerse ..

Yüzyüze tanışmak henüz nasip olmadı, umarım olur dediğim birinden örnek vereyim size ki üç aşağı beş yukarı derdimi anlatmış olurum. Besim'den yani Bashem'den örnek vereceğim. Zevkler ve renkler işin içine girdiğinde çoğu konuda çok ters düşünüyoruz. Her şeyden önce o bir Milan taraftarı, ben kendimi bildim bileli Juve'ye gönül vermiş biriyim. İtalya'da şike skandalı patladığında 3 gün kendime gelemedim, oradan pay biçin nasıl bir Juve fanı olduğumu. Burada keskin bir ayrılık yarışıyoruz. Aynı şekilde basketbol takımı içindeki bazı oyuncular konusunda da ayrımlar yaşıyoruz. Benim Emir'i ne kadar sevdiğimi, manevi kardeşim gibidir dediğimi herkes bilir. Besim genel anlamda Emir'i eliştirir, daha bir kez olsun ikimizin atışdığını, hakarete varan tartışma yaşadığını gören oldu mu ? Futbolda da katılmadığım birçok mesajı oluyor. Ama adam o kadar mantıklı ve içini doldurarak yazıyor ki muhalif kalsan bile okurken keyif alıyorsun. Senin zihninde saygınlık oluşturuyor. Bu saygınlık oluştuktan sonra bundan sonra attığı mesajları okurken ''Besim boşa yazmaz'' diyorsun ve anlamaya çalışıyorsun. Yazının sonunda yine de katılmadığım noktalar oluyor ancak empati yapmamı sağlıyor.

Elbette herkesten bir Besim olmasını beklemiyorum. Herkes o kadar donanımlı olmayabilir. Bu da ayp değil. Bazen kendisinin beni ters köşe yapacağını anladığım için tartışmaya girmiyorum bile, bakın itiraf ediyorum.

Örnek vereceğim daha birçok insan var böyle, özellikle farklı düşüncelerde olduğum birini örnek verdim ki, ''siz onla genelde aynı düşünüyorsunuz'', denmesin diye.

2-3 isim var onlaraydı lafım.Ne yalan söyliyim o dünkü üsluplar imalar dalga geçmeler falan içime dert oldu.Sırf sana sevgi ve saygımdan forumun huzuru bozulmasın diye gerekli cevapları vermedim bir seferlik kendi adıma alttan alıp sineye çektim.

Üstü kapalı ayar veriyorsun, sonra cevap verince, Billups niye böyle şut atıyor. Yahu kardeşim kim o 2-3 kişi, ne diye insanları zan altında bırakıyorsun, forumun huzurunu birkaç saatliğine salla, ver bakalım gerekli cevapları, yok illa isim vermem diye diretiyorsan, onların yerine beni say, bana ver cevap, rahatla.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 13:57:41 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #304 : 04 Temmuz 2014, 10:32:17 »
Şimdi benimle ilgili bir şikayet var nasıl olmuş ben hala anlamıyorum...

Kimseyle 2 li polemiğe girmedim..Kimseye laf sokmadım..Ha evet şu geçende MirsaD Türkcan olayı ile ilgili bir şaka vari konuşmam oldu o kadar..

Ben anlamıyorum şimdi Doğuş nerede sana bir laf sokmuşum yada çullanmışım konunun üzerine...

Sen değilmisin bana özelden ''Abi sen mi orada burada yazılanları buraya taşıdın diye bana soran..Benim sana yada bir başkasına karşı böyle bir şey yapacağımı kendi kafanda kurman bile bana hakaret o taraftan bakarsak''

Bana yaz çıkar nerede ne yapmışım sana...

Neyse yahu...

Ayrıca ben burada insani fikirlere asla kızmam ama malum..

Koç Yugoları sever..Ondan sonra Çıkarları var..Bu adam şöyle böyle yazınca kan beyne sıçrıyor ayrıca.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #305 : 04 Temmuz 2014, 10:38:01 »
Arkadaş çıkarsın şuraya onunla alay ettiğim onun tabiri ile Ayar vermeye çalıştığım noktaları yazsın...

Sonra Cem Ağraktan ricamdır kovsun beni bu forumdan eğer cidden onur kırdıysam.

Sanki bana kalırsa bu olay başka şeylerden rahatsız olup da yönetici sıfatı taşımayan 2 insan üzerine gelmiş gibi oldu bana göre...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #306 : 04 Temmuz 2014, 10:57:24 »
Bence iki şeyi iyi ayırmak lazım:

1. Marjinal fikirler sahibi olup ana akıma ters birşeyler yazmak
2. Sadece anaakıma ters birşeyler yazmak için marjinal fikirler kasmak ama bunu yaparken de yalan/yanlış/eksik bilgi üretmek

1. gayet iyi ve olumlu. Zaten forumun mantığı buraya gelip ota boka +1907 yazmak değil, burada gerçekten kendi görüşünü aktarabilmek. O açıdan CASAK veya benzeri üsluba sahip arkadaşların bence burada olması şart

Yalnız 2. biraz sıkıntılı. Çünkü herkes ciddi ciddi yazarken sadece laf olsun diye boş laflar etmek (geyikle karıştırmayalım, geyik muhabbeti dünyanın en önemli işlerinden biridir) veya bin bir türlü saçmalığı fikir diye yutturmaya çalışmak, bir konu üzerinden müspet menfi sayfalarca konu üretmek (gelen gelmeyen, oynayan oynamayan oyuncu, oyuncuya hakaret, garip imalar ve laf sokmalar) bunlara da ben yönetici olmamama rağmen laf ediyorum.

Herkes her koşulda fikrini yazacak, kimse kimseyi fikrinden ötürü suçlayamaz. önemli olan buranın bir seviyesi var(veya olmalı) her yazan da bu seviyeye yakın birşeyler yazmaya çalışmalı.

selamlar

Okan
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #307 : 04 Temmuz 2014, 12:24:19 »
Goudlock ın savunması olsa NBA de tutunurdu Biraz kafanızı kullanın demem neden seni üzmüş..Ciddi ciddi söyledim bunu mantık yürütün demek istedim...

Haksızmıyım öyle olmazmıydı Doğuş...

Onu söylerken kimseye Gzekalımısınız kafanız çalışmıyormu demek istemedim benim tarzım değil..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #308 : 04 Temmuz 2014, 12:43:50 »
Goudlock ın savunması olsa NBA de tutunurdu Biraz kafanızı kullanın demem neden seni üzmüş..Ciddi ciddi söyledim bunu mantık yürütün demek istedim...

Haksızmıyım öyle olmazmıydı Doğuş...

Onu söylerken kimseye Gzekalımısınız kafanız çalışmıyormu demek istemedim benim tarzım değil..

Abi tamamda ben Goudelockun savunma yapanını alalım demedim ki.Goudelock yerine De Colo Calathes tarzı SIZE olarak üstün ve takımı oynatabilen isimler gelsin istiyordum.Goudelock-Hickman biraz kısa kaldı savunmada sıkıntı çıkabilir anlamında.Şut atsın penetre etsin birde savunma yapsın tabiki Nbade olur Avrupada ne işi var :)

bence konuşmanızın bundan sonraki kısmını DM'den sürdürebilirsiniz. Demek ki alınganlık yapmadan karşılıklı olarak fikirlerinizi paylaşınca sorun olmuyormuş :D

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #309 : 04 Temmuz 2014, 13:47:22 »
bence konuşmanızın bundan sonraki kısmını DM'den sürdürebilirsiniz. Demek ki alınganlık yapmadan karşılıklı olarak fikirlerinizi paylaşınca sorun olmuyormuş :D

En güzel yorum buydu, helal olsun :)

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #310 : 11 Ağustos 2014, 13:32:36 »
Kullanıcı adımızı değiştirme imkanımız var mı ?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #311 : 11 Ağustos 2014, 21:06:59 »
Kullanıcı adımızı değiştirme imkanımız var mı ?

değiştiririz ..

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #312 : 11 Ağustos 2014, 23:53:36 »
Dünya Futbol'u kısmında İngiltere,İtalya,İspanya gibi liglerin konusu olması lazım 2014-2015 sezonu için,açabilirseniz memnun olurum  :)
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #313 : 12 Ağustos 2014, 01:50:31 »
http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=725.0

Bütün ligler için teker teker açmaktansa şöyle genel bir şekilde topladık. Yine de çok istek gelirse teker teker açabiliriz :)
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #314 : 12 Ağustos 2014, 11:10:06 »
Daha çok parkedeki sporlarla ilgilenen bir forumuz. Tek tek açarsak abes gözükür bence. Tabii bu benim fikrim..