Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304815 defa)

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2100 : 04 Temmuz 2016, 12:33:57 »
volkan-fabiano-ertuğrul
wiel-şener
kjaer-h.cinemre
skertel-neustadter
hasan-xxx
topal-souza
ozan-uygar
volkan-atıf
salih-diego
alper-stoch
emenike-persie-fernandao

Diego, Stoch, Persie ve Emenike'yi keşke iyi paralara satabilsek ve o bütçeyle başka oyuncular alabilsek o mevkilere...
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2016, 15:04:37 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #2101 : 04 Temmuz 2016, 12:59:01 »
valbuena sosyal hesabindan Kulübümüzü takibe almış. Ziyech işi biraz tuzlu ve rakibi boldu. Valbuena bi sakatlik bela vermezse ligi domine eder. tempolu dikine oynar skor katkısı güzel. boyuna göre dirençlide bi oyuncu. yazilanlara göre 2m€ lyona 2.5m€'da valbuenaya verilmiş bu sartlarda olabilir her türlü diegodan uyguna geliyor ki 3.5m€ aliyor diego bide resmen aciklanmasada 5m€ imza parasi olduğu iddia ediliyordu.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2102 : 04 Temmuz 2016, 13:03:48 »
31 yaşında ve düşüşe geçen bir Valbuena dururken aziz ve mahmut'un almaması gibi bir ihtimal olamazdı zaten. Ziyech yaşlı değil, düşüşe de geçmemiş, o yüzden gerek yok... Ön libero neustadter de stoper diye alınmış, vitor'un ön libero çöplüğü oluşuyor gene.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #2103 : 04 Temmuz 2016, 13:20:05 »
Neustadter son sezonda 33bundesliga macinda stoper olarak oynadi yani artik adamin ilk mevkisi orasi oldu bu saatten sonra amcak sakat cezali olursa onliberoya çekilir. valbuena 32sinde de 35inde valbuenadir bizim ligde jayli hayli is görür. Her istediginizi alamazsiniz ziyechi almak kolay bi is degil. zivkovici istedik cok daha düşük maliyetlere lizbona gidiyor. genc ve yetenekli oyuncularin bizi secmesi icin en ufak mantıkli gerekce yok. para icin gelir ki buda bizim yararimiza olmaz zaten. cok ezbere yorumlar yapiyoruz
#IngaOrekhova

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2104 : 04 Temmuz 2016, 14:16:02 »
Neustadter son sezonda 33bundesliga macinda stoper olarak oynadi yani artik adamin ilk mevkisi orasi oldu bu saatten sonra amcak sakat cezali olursa onliberoya çekilir. valbuena 32sinde de 35inde valbuenadir bizim ligde jayli hayli is görür. Her istediginizi alamazsiniz ziyechi almak kolay bi is degil. zivkovici istedik cok daha düşük maliyetlere lizbona gidiyor. genc ve yetenekli oyuncularin bizi secmesi icin en ufak mantıkli gerekce yok. para icin gelir ki buda bizim yararimiza olmaz zaten. cok ezbere yorumlar yapiyoruz

Ben Zivkovic mi dedim? Zivkovic gibi bir oyuncunun buraya geleceğini inanmak saflık olur zaten. Şantajlarla ve mahkemelerle uğraşan Valbuena çok riskli bir transfer. Ziyech çok üst düzey bir oyuncu olmadığı için bize uygundu, 6 milyon euro civarında bir parayla alınabilirdi. Sırf fikir farklı diye 'ezbere yorum' diye küçümsemek de ayrı bir sorun

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #2105 : 04 Temmuz 2016, 14:19:05 »
düşüşe gecmis bir valbuena yorumuna ithafen o cümleyi kurdum. zivkovic'i örnek olarak verdim. Ziyech transferini yapmak öyle kolay olmuyor yaparlarsa helal olsun deriz cokta seviniriz heleki 6m€ gibi o yeteneğe çerez parasina olursa değme keyfimize olmazsa burda valbuena  en iyi seçenek oluyor. katkı konusunda şüphe yok.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2106 : 04 Temmuz 2016, 14:35:53 »
Diego'nun yerine kim gelse iyi olur ama 30 yaş üstü oyuncular bıktırdı artık. 6 milyon euro'yu haberde gördüğüm için dedim. Twente'nin küme düşme cezası kaldırıldı galiba maddi olarak büyük bir krizdeler. Halledilirdi bu iş.

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #2107 : 04 Temmuz 2016, 16:54:05 »
Neustadter ikinci Josef olacak gibi ama hadi hayırlısı. İnş yanılirim.
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2108 : 04 Temmuz 2016, 19:03:26 »
Olmaz, en azından dünyanın parasını ziyan etmedik bonservis, imza parası vs diye...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2109 : 04 Temmuz 2016, 20:28:38 »
Ben souza'nın kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum tek ön libero oynayıp sadece kesip yanındaki kreatif orta saha oyuncusuna topu vermesi istenirse eğer.. Yani çok iyi kesici bence dinamik mücadeleci

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2110 : 04 Temmuz 2016, 20:30:10 »
Umarım çıkan dedikodular doğru olur ve Atiba Sosa gibi oyuncuları ayrılır Beşiktaş'tan yerlerine daha iyileri bile gelse bizim için artı olacak gitmeleri çünkü takım kimyasıyla iş yapan takım ve bu bozulacak.. İkisi ayrılınca görücem işte ben o Zaman balon Oğuzhan'ı

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2111 : 04 Temmuz 2016, 21:51:58 »
Neustadter'de açıklandı. Fabiano, Aatif, Van der Wiel ve Neustadter ile 4transfer yaptık.
Skertel ve 4.stoper alınacak.
Sol bek alınacak.
Kanat oyuncusu alınacak ki bu visca olmayacak büyük ihtimal. Başakşehir 6m € istiyor net para takasa yanasmiyor. o iş yaş yani. Stoch zaten kadroda durmasi hata.
bide 10numara oynayan ama kanattada gorev ala ilen bi oyuncu ile tamamlanir transfer. giden olursa yerine yenisi alınır.

Neustadler konusunda çekincelerim var. Bir kere ağır bir oyuncu ayrıca genel olarak Ön liberodan stopere evrilen oyunculara karşı bir önyargım vardır hep. Muhtemelen Alvesten sonra topu oyuna sokacak oyuncu konusunda sıkıntı yaşayacağımızı hesaba katarak bu transfer yapıldı. 

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2112 : 04 Temmuz 2016, 23:49:41 »
Neustadler konusunda çekincelerim var. Bir kere ağır bir oyuncu ayrıca genel olarak Ön liberodan stopere evrilen oyunculara karşı bir önyargım vardır hep. Muhtemelen Alvesten sonra topu oyuna sokacak oyuncu konusunda sıkıntı yaşayacağımızı hesaba katarak bu transfer yapıldı. 

Son 2 sezonda stoper  olarak oynadı adam bildiğin stoper oldu.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2113 : 05 Temmuz 2016, 07:30:57 »
Ben souza'nın kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum tek ön libero oynayıp sadece kesip yanındaki kreatif orta saha oyuncusuna topu vermesi istenirse eğer.. Yani çok iyi kesici bence dinamik mücadeleci

haklı olabilirsin ama 8 m eder mi ?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2114 : 05 Temmuz 2016, 07:36:47 »

Alves de bu derde ne kadar derman oluyordu bilmiyorum. Aklıma gelen en iyi iki örnek Hogh ve Murat Yakındır topu oyuna sokma konusunda.
Alman oyunculara karşı her zaman daha olumlu bakıyorum, en kötüsü bile belli bir standardın altına düşmüyor. Bonservis vermememiz sebebiyle çok negatif bakamıyorum bu transfere.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2016, 07:44:03 Gönderen: ayhan »