Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4969931 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19665 : 21 Aralık 2015, 18:11:06 »
nedir ki ozel durum? ailevi mi? yoksa kız isleri mi?evli deigl bildigim kadarıyla melih..

yok öyle değil

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #19666 : 22 Aralık 2015, 00:17:56 »
https://www.youtube.com/watch?v=rjfKsl5JYio

Şu performansı İspanya'da gösterebilen bir adam neden nasıl bu duruma düşer ? :(

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19667 : 22 Aralık 2015, 01:18:43 »
Melihin koç ile bir sıkıntısı olabilir mi?
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19668 : 22 Aralık 2015, 17:05:03 »
insan psikolojisi tarafından değerlendirmek lazım aslında.
takım kaptanı oldu. takım içinde çok sevilen bir insan
euroleague de çok fazla süre alamıyor , ama lige geldiği zaman süre alıp performans vermesi bekleniyor. bu bocalama doğal diye düşünüyporum

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #19669 : 22 Aralık 2015, 20:41:30 »
Murat murathanoplu gerardiniye transferi sormuş,öyle bir bütçemiz yok cevabını almış 3.5 programında az önce muhabbeti oldu.ben bu bütçe mevzuunu gerçekten anlamıyorum,oluru gideri 1 milyon dolar,türkiyenin en büyük twkımıyız,final beklentimiz var,taraftar istiyor,görünen köy misali antiç kristal adam gibi iki var bi yok,form tutsun diye bekliyoruz yine sakatlanıyor,en 1 hafta daha yokmuş,almıyor kafam,almıyor

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19670 : 22 Aralık 2015, 21:34:26 »
Murat murathanoplu gerardiniye transferi sormuş,öyle bir bütçemiz yok cevabını almış 3.5 programında az önce muhabbeti oldu.ben bu bütçe mevzuunu gerçekten anlamıyorum,oluru gideri 1 milyon dolar,türkiyenin en büyük twkımıyız,final beklentimiz var,taraftar istiyor,görünen köy misali antiç kristal adam gibi iki var bi yok,form tutsun diye bekliyoruz yine sakatlanıyor,en 1 hafta daha yokmuş,almıyor kafam,almıyor

ya hoca bilerek mi yapıyorsun cidden anlamıyorum
doğru olmayan şeyler yazıyorsun...
nedir bu antic takıntısı anlamadım. ..

adam sezon öncesi hazırlık kampıonda parmağı kırıldı ve ligin ve eurolegin ilk 2 maçı da tam iyileşmeden forma giydi...
kristal ddediğin adam 10 tane euroleague maçında da oynadı...20 dak ortalama ile süre aldı.. performansını beğenmeyebilirsin özgür insanlar ama doğru olmayan şeyler şuraya yazmayın

« Son Düzenleme: 22 Aralık 2015, 21:35:21 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #19671 : 22 Aralık 2015, 22:14:41 »
Nasıl olsa en büyük biziz, 1 milyon dolar daha atalım, sorun çözülsün, şampiyonluk gelsin anlayışı bana gerçekçilikten çok uzak şeyler gibi geliyor.

1'i veren 2'yi verir, 2'yi veren 3'ü verir dersek bu işin sonu yok, bütçe 1 ise 2 verilmez. 2 verilecekce kaynak gerekir, Ülker'in sponsorluktan ayrılması, finansal fair play mevzuları falan derken elimizin çok rahat olmadığı ortada.

Ayrıca 1 milyon dolar daha atıldığı zaman şampiyonluk garantisi olsaydı CSKA her sene şampiyon olurdu.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #19672 : 22 Aralık 2015, 22:28:18 »
Şu kadroya verecek 1 milyonu geçtim 10 liramız bile varsa , eğer koç çok çok çok istemiyorsa , gelecek seneki kadroya saklamakta mantıklı. Ekpe , Jan , Bogdan vs bakalım kim kalacak kim gidecek. Bu işler günlük düşünmekle olmuyor ki :(

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #19673 : 23 Aralık 2015, 08:56:32 »
Cem ağrak doğru olmayan bişey yazmıyorum,gördüğümü yazıyorum,bu transfer buradaki arkadaşlara göre lazım değil bir tek,bu da gördüğüm bir şey,o yüzden murat murathanoplu soruyor var mı diye,onyüzden obraya soruyorlar transfer var mı diye,meden birileri çıkıp da ivkoviçe transfer yapılacak mı diye sormuyor,çünkü efesin ihtiyacı yok,bütçe bütçe deniyor,obra kupa adamı,önümüzdeki sezon da biZimle,bu adam bu kupayı kaldırmalı yoksa sözleşmesi bitince uzatır mu,bu sene de bu takım finale,kupaya çok yakın,benim derdim işte bu noktada,yoksa seyrediyoruz takımımızıkeyifle,bi sakatlık olmasın diye dua ede ede,antiç konusunda da,antiçi seviyorum ama sakatlandığı pozisyonlarda gerçi küçük sakatlıklar ama,üçlük fake inde dirsek geldi,en son pota altında bacağına darbe aldı vs,ben bunlardan bahsediyorum,çok kolay darbeye bağlı sakatlanıyor gibime geliyor

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #19674 : 23 Aralık 2015, 09:43:26 »
meselenin sadece para sikintisi olmadigi ortada .....

Gecen sene Huertel ornegi gibi bir ornek var onumuzde .... her transfer iyi olacak degil .... Gecen sene belki Huertel transfer edilmese final 4 da olacakti Efes ....

Bu takimin basarisi sadece oyuncularinin yildiz oldugu icin degil .... Oyle olsa Mahmud Abdulrauf lu sezon avrupa sampiyonu olurduk ....

Takim uyumunu bozmayacak oyuncu???

Asil kriter bu sanirim .... Obra yi dinledigimde en azindan ben bunu dusundum.... Zaten 4 konusmasinda neredeyse hic comlesini degistirmeden ust uste sunu soyledi; "Almis olmak icin oyuncu almayacagiz, bir oyuncu alinirsa; takima uyacak oyuncu olmali." Ve bu senenin basarisinin oyuncu kisiliklerinden kaynaklandigini, bu yaz ozellikle buna dikkat ettiklerini soylemisti bir seferinde de.....

1-Takimin bariz bir sikintisi yok, acil takviye gerekiyor diyebilecegimiz (gecen sene ki PG sikintisi gibi)
2-Aradigimiz oyuncu sakatlik olur, faul problemi olur... vs diye alacagimiz biri olacak
3-Gelen oyuncu varolan oyuncular i sure olarak rahatsiz etmemeli.
4-Tutup ilk 5 e girecek oyuncu olmayacak ... kimsenin suresini calmayacak ve az sure alacak
5-takimdaki arkadaslik ortaminda siritmayacak vs vs....

Zor denklem ... sakatlik yasanmadigi surece 5-7 dakika euroleage ortalamasi ile oynamayi kabul edecek, vede ligde sure almayacak oyuncu ....

forumda konusulan oyunculardan hicbirinin bunu kabul edecegini dusunmuyorum .... bunu da kabul edelim ....

Belki bir veteran .... sadece kariyeri bitmeden bir final 4 eklemek isteyecek biri olabilir... yada olsa bir turk olurdu (ama o da yok)

Bu neden ile; bu sene icin artik transfer yapilmayacagini dusunuyorum ....Allah gostermesin Buyuk Sakatlik olursa acil biri alinabilir onun disinda mumkun degil gibi....

PS:Antic konusunda Cem e katiliyorum, 10 euroleage maci ve 20 dakika ortalama .... bu pek cam adam performansi degil .... arti yasindan oturu gec form tutacak Antic, birak Top 16 yi belki final 8 de izleyecegiz gercek Antic i .... ki zaten simdi %100 performans beklenecek bir rakip yok .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19675 : 23 Aralık 2015, 09:56:11 »
efes'in transfere ihtiyaci yok bizim var ? 

vay be

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19676 : 23 Aralık 2015, 10:00:33 »
bi de sunu unutmayin, sakatlik riski her zaman var, o yuzden transfer yapalim demek mumkun degil, yok oyle dunya.

allah korusun vesely sakatlandi diyelim, 10 tane pivot olan yeri dolmaz.

oyle bir takim da yok avrupada , cska bile freeland'in yerini kravtsov denen odunla doldurdu , sure de vermedi hines oynadi zaten paso.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19677 : 23 Aralık 2015, 11:22:55 »
Cem ağrak doğru olmayan bişey yazmıyorum,gördüğümü yazıyorum,bu transfer buradaki arkadaşlara göre lazım değil bir tek,bu da gördüğüm bir şey,o yüzden murat murathanoplu soruyor var mı diye,onyüzden obraya soruyorlar transfer var mı diye,meden birileri çıkıp da ivkoviçe transfer yapılacak mı diye sormuyor,çünkü efesin ihtiyacı yok,bütçe bütçe deniyor,obra kupa adamı,önümüzdeki sezon da biZimle,bu adam bu kupayı kaldırmalı yoksa sözleşmesi bitince uzatır mu,bu sene de bu takım finale,kupaya çok yakın,benim derdim işte bu noktada,yoksa seyrediyoruz takımımızıkeyifle,bi sakatlık olmasın diye dua ede ede,antiç konusunda da,antiçi seviyorum ama sakatlandığı pozisyonlarda gerçi küçük sakatlıklar ama,üçlük fake inde dirsek geldi,en son pota altında bacağına darbe aldı vs,ben bunlardan bahsediyorum,çok kolay darbeye bağlı sakatlanıyor gibime geliyor
ben elma diyorum sen armut diyorsun.. işin kötüsü kabul de etmiyorsun..
bana da kalsa bana da sorsalar bende transfer isterim hatta ZELjko da istiyordur.. mevzu bu değil ....

geçenlerde konuştuk ANtic 15 dakika zor süre alıyor dedin. ortl 21 dak dedik yine başka birşey dedin..
kristal adam Antic diyorsun , bi var bi yok , adam 10 maçta da oynamış 19.40 dakika ortalama ile oynamış..ben bunlardan bahsediyorum..
lütfen en azından biraz daha mantıklı şleyler yazalım . yoksa konu transfer olsun olmasın bu iyi bu kötü değil . hak yemeyelim

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #19678 : 23 Aralık 2015, 11:23:39 »
Etiryak tüm dediklerine katılıyorum,yapılırsa transfer edilecek oyuncu kriterleri ve obradoviçin istediği oyuncu kişiliği hakkında,,ben o yüzden joe aleksander demiştim,bizim seride geçen sene yanlış hatırlamıyorsam alex tyes ve sofoyu yedekliyordu,çok az süreler alıyordu sezon genelinde ,bizim seride sofo hemen hemen tüm maçlarda hem faul problemine çok erken girdiği hem de çok kötü oynadıpı için nispeten daha fazla dakika buldu,bizde 10-12 dakikalara razı olur diye düşündüm,hem final oynayabileceği takıma fwlwcek euroligde kalacak ve bir dahaki sene için piyasasını koruyacak veya arttıracak,tercih eder diye düşünüyorum,alacağı para da 500 bin dolar civarıdır tahminim
Eminde sauza sen efese transfer yapardın anladıpım kadarıyla,kristşc iyileşmek üzereyken,doğuş hiçe yakın süre alırken,çok merak ediyorum hangi bölgeye ve kimi alırdın?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19679 : 23 Aralık 2015, 11:25:32 »
bi de sunu unutmayin, sakatlik riski her zaman var, o yuzden transfer yapalim demek mumkun degil, yok oyle dunya.

allah korusun vesely sakatlandi diyelim, 10 tane pivot olan yeri dolmaz.

oyle bir takim da yok avrupada , cska bile freeland'in yerini kravtsov denen odunla doldurdu , sure de vermedi hines oynadi zaten paso.
hahişte çok yaşa... benim de demek istediğim bu konu..
Cska da bugun De Colo sakatlansın çok net Top 8 ötesini göremezler.
BArceloına da Tomiç sakatlansın TOp 16 dan çıkamazlar
Real de Llul veya SErgio'dan birisi sakatlansın yerisni dolduramazlar
Olimpiakos Spa oynamasın yerini dolduramazlar

veysel udoh gibi adamlar özel adamlar bunların yeri kolayına dolmaz. o yüzden şuna bi şey olursa biteriz aman mantığı tüm takımlar için geçerli bi durum.