Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4965003 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10920 : 23 Temmuz 2014, 01:17:40 »
bu arada bilyorum doğru olmayacak ama ama gelmesini istediğim oyuncu omri casspi den şu yazıyı gördükten sonra vazgeçtim
‏@Casspi18
600 missiles been fired from GAZA by Hamas in the last 4 days. NUMBERS DONT LIE. STOP LYING.

bu yazıyı yazan birisi benim görüşlerime göre gelmesin.sizin görüşünüze de saygım var tabii.daha önce de konuşulmuş sadece kendi fikrimi yazayım dedim.biliyorum alakasız oldu kusura bakmayın.

Maalesef, ait oldugu ulkenin propagandalari ile beyni yikanmadan, dogrunun yaninda olabilecek babayigit sayisi cok az.  Bu sadece Israil vatandaslari icin degil, tum ulke vatandaslari icin gecerli.  Bu konu basligina siyasi ve insan haklari meselelerini tasimak istemiyorum, o yuzden meseleyi konusmak isteyen arkadaslar olursa ilgili baslikta konusabiliriz.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #10921 : 23 Temmuz 2014, 01:18:45 »
Bojan Bogdanovic ‏@44Bojan  8m
It has been difficult but amazing three years! I have no words to thank you enough for all Fenerbache!Hope to see you again! En buyuk Fener.

:(

Hakan Abi, kutlama partisini sizde mi yapariz, bizde mi?  :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10922 : 23 Temmuz 2014, 01:35:06 »
3 numara almayacağz o yüzden mevzu sa siyasete girmeden boşuna kendimizi yormayalim...

Bojan a nba hayatında başarılar diliyorum.
Çok kızdım ama severim kendisini
Burası onun evi isteidigi zaman geri gelecektir.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #10923 : 23 Temmuz 2014, 01:52:20 »
3 numara almayacağz o yüzden mevzu sa siyasete girmeden boşuna kendimizi yormayalim...

Sence abi nereye transfer olacak?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10924 : 23 Temmuz 2014, 01:54:43 »
Vallaha murat ciğerim
Ya pg alırız yada almayız

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #10925 : 23 Temmuz 2014, 01:55:32 »

büyük ihtimal transferi kapattık sadece vildmarın durumuna bakarak 7. yabancı olarak takımda kalabilir(en azından ben öyle düşünüyorum umarım bir daha sakatlanmaz) onun dışında takım bütün sorunlara çözüm bulabilecek seviyede bununla birlikte kenan hames ve berkin 8-12 dakika süre bulmasını diliyorum
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 02:00:14 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #10926 : 23 Temmuz 2014, 02:04:20 »
Umarım geçen yıl Bojan ve Kleiza ya uygulanan ağırlık çalışmaları Bogdan ile Goudelock a yaptırılmaz.
Çünkü geçen yıl Bojan ve Kleiza hem ağırlaştılar hemde şut ritmlerin de bozulma oldu.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #10927 : 23 Temmuz 2014, 02:05:15 »
Bojan'ın gidişine üzüldüm.

Nba uzmanı olan arkadaşlar daha iyi bilir ama Nets'in geleceğe dair planlarını Prokhorov dışında kimsenin bildiğini zannetmiyorum(yanılmıyorsam koçları bile belli değil).

Bojan bir sene daha kalsa bence çok daha iyi bir oyuncu olarak Nba yapabilirdi.
Bojan'ın bir senelik Obradovic'le çalışmasıyla savunma konusunda kat ettiği aşama, -belki bize çoğu maçta zararı dokundu ama- ikili oyun çabaları ile daha komplike bir oyuncu olma yolunda ilerliyordu.
Yolu açık olsun.
...

Çevrimdışı denizz19

• Üye
« Yanıtla #10928 : 23 Temmuz 2014, 02:13:28 »
Umarım geçen yıl Bojan ve Kleiza ya uygulanan ağırlık çalışmaları Bogdan ile Goudelock a yaptırılmaz.
Çünkü geçen yıl Bojan ve Kleiza hem ağırlaştılar hemde şut ritmlerin de bozulma oldu.

İyi de bu çalışmaları uygulayan kimse,nasıl amatör bir insanmış anlamadım.İki oyuncuyu da heba etti o zaman.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10929 : 23 Temmuz 2014, 02:21:16 »
büyük ihtimal transferi kapattık sadece vildmarın durumuna bakarak 7. yabancı olarak takımda kalabilir(en azından ben öyle düşünüyorum umarım bir daha sakatlanmaz) onun dışında takım bütün sorunlara çözüm bulabilecek seviyede bununla birlikte kenan hames ve berkin 8-12 dakika süre bulmasını diliyorum
Yok vidmar kadroda düşünülmuyor.
Zaten sağlığına ne zaman kavuşacak benve orası belli dahi değil.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10930 : 23 Temmuz 2014, 02:23:10 »
Kleiza ile ağırlık çalışma alakası yok ki yavrum.
Ne yazikki sakatlik duzelmedi ..keske geçen yaz avrupa Şampiyonası oynamasaydi diye düşünmüyor değilim. .
Neyse giden gider ben asla geçmişe bakmama...
Hidip milano da 20 30 da atabilir
Eldekiler bizimse onlara konsantre olmak lazım derim hep 8)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #10931 : 23 Temmuz 2014, 02:25:39 »
Benim duyumum sezona 7 yabancı ile gireceğiz ama 7. Yabancı ne zaman alınacak o meçhul.. Bu olay net olarak duyum
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #10932 : 23 Temmuz 2014, 02:27:47 »

İyi de bu çalışmaları uygulayan kimse,nasıl amatör bir insanmış anlamadım.İki oyuncuyu da heba etti o zaman.
bu durumun 2 olası nedeni olabilir 1 ağırlık çalıştıktan sonra yeterince şut antrenmanı yapmamak 2 gereğinden fazla şut antrenmanı yaparak sür antrene olamak bence 1. ama burada önemli olan yaşam tarzı biyolojik saat yeterince dinlenme belli periyotlarla ara verme ip atlamak ve yüzmek gibi vücut koordinasyonunu tamamlayıcı aerobik seviyede sporlar yapmak temel sıkıntı burada olabilir(şut olayında güçten ziyade el göz koordinasyonu çok önemlidir bunun içinde özel bir program uygulanmalıdır o zaman gücü performansa çevirebilirsin)
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 02:33:34 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #10933 : 23 Temmuz 2014, 02:37:30 »
Rakiplerin hepsi 7 yabancı ile sezona girerken birizm 6 ile girecegimize ihtimal vermiyorum.
1 tane daha yabancı alınacak bence

Benim tercihim 3 numara olurdu. Bu sekilde Bogdanı guard olarak kullanırdım
Kaliteli 3 numara bulmak daha kolay sanki.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 02:38:40 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #10934 : 23 Temmuz 2014, 02:56:03 »
Kleiza ile ağırlık çalışma alakası yok ki yavrum.
Ne yazikki sakatlik duzelmedi ..keske geçen yaz avrupa Şampiyonası oynamasaydi diye düşünmüyor değilim. .
Neyse giden gider ben asla geçmişe bakmama...
Hidip milano da 20 30 da atabilir
Eldekiler bizimse onlara konsantre olmak lazım derim hep 8)
Abi disler bitikti zaten ona eyvallah ama senle de konusmustuk bu konuyu Kleızanın vucudun ust kısmı ınanılmaz kalınlaştı,zaten bize ilk geldiği günlerdeki halıyle sonrası arasında daglar kadar fark var.
Bojan da ınanılmaz kalınlaştı zaten yuklemelerden sonra vucudu çok şişti,daha kuvvetli oldu zaten fınal serısınde yaptıgı savunma da ortada ama sut rıtmı de bozuldu buda bir gerçek.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...