Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1268954 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4725 : 27 Kasım 2022, 12:27:29 »
Kendi açıklamış.Kadın basket idare eder kendini.Olmadı kolej liginden yabancılar gelir orda cvmiz çok iyi Kadın voleyde idare eder lig zayıf.Ancak erkek basket voley erkekte düşme tehlikesi olur.Erkek basket kulüpten ayrılmalı ayrı yönetimi olmalı.Erkek voley kurtaramayız ligde tutunamaýız.
ya erkek basketbol için kendisi demedi mi buradan daha aşağı inemeyiz diye? her yazılana inanma abi lütfen.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4726 : 27 Kasım 2022, 12:28:10 »
ya erkek basketbol için kendisi demedi mi buradan daha aşağı inemeyiz diye? her yazılana inanma abi lütfen.
Olumsuz yada provakatif ne varsa ona inanır o.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4727 : 27 Kasım 2022, 12:40:09 »
Göreceğiz.Pireleniyor insan.Ben olsam erkek basket ayırırım başkan bütçesi yönetimi ayrı olsun.Kadin futboluna karşı değilim hanımlar herşeyi yapar ancak biz zor durumdayız deyip şube açmak ikilem.Hentbolde baskı yapıyormuş hem.biz hem Galatasaraya.İzlerim çok da severim ama yük bunlar.Okulndöneminde ortaokul oynadım salonumuz var çok amaclı basınköy.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2022, 12:44:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #4728 : 27 Kasım 2022, 12:42:11 »
Sen hep pirelisin zaten olumsuz habere gerek yok ki pirelenmen için  :D  Net yalan haber, her kulvarda lideriz diye birilerinin ortalık karıştırma çabaları, bu pislikleri taşıma buraya.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4729 : 27 Kasım 2022, 12:42:47 »
Sen hep pirelisin zaten olumsuz habere gerek yok ki pirelenmen için  :D  Net yalan haber, her kulvarda lideriz diye birilerinin ortalık karıştırma çabaları, bu pislikleri taşıma buraya.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4730 : 30 Kasım 2022, 01:45:10 »
İbrahim :Fenerbahçe taraftarları Litvanya biletlerine saldırsın.Sevgili İbrahim erken değil mi lütfen. Sonra olası olumsuzlukta çıkmayın aman.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2022, 01:46:20 Gönderen: Tom Hanks »

• Üye
« Yanıtla #4731 : 01 Aralık 2022, 00:42:47 »
Bütün takım toplaşıp Wilbekin'in evine ziyarete gitmişler eşleriyle çocuklarıyla. Yalnız Guduric yok. Cidden Covid oldu galiba.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4732 : 01 Aralık 2022, 01:26:09 »
Takım.olmuşuz.biz nefis dayanışma.Bu arada Eurolig organizasyonuna Dubaiden bir takım alınacak iddiası var.El Mundo haber yapmış.40 milyon bütçe ayırmışlar.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4733 : 01 Aralık 2022, 01:26:23 »
Bütün takım toplaşıp Wilbekin'in evine ziyarete gitmişler eşleriyle çocuklarıyla. Yalnız Guduric yok. Cidden Covid oldu galiba.
calathes ve bjelica da yok.belki tercihen gitmemişlerdir diyerek polyanacılık yapmak istiyorum :)

• Üye
« Yanıtla #4734 : 01 Aralık 2022, 14:18:12 »
calathes ve bjelica da yok.belki tercihen gitmemişlerdir diyerek polyanacılık yapmak istiyorum :)

İnşallah öyledir. Hem Wilbekin hem Guduric'siz çıkarsak işimiz çok zor. Pierre de belirsiz sanırım.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4735 : 01 Aralık 2022, 15:12:41 »
Takımımızda Nemanja Bjelica, Scottie Wilbekin ve Dyshawn Pierre sakatlıkları nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek. Hastalığı bulunan Marko Guduric’in durumu ise maç saatinde netlik kazanacak.

• Üye
« Yanıtla #4736 : 01 Aralık 2022, 15:41:16 »
Buyrun. Yenilirsek asla tepki göstermem bu maçta. Guduric oynasa bile hasta hasta oynayacağından pek verim alamayız gibi. Neyse hayırlısı olsun.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4737 : 02 Aralık 2022, 07:44:58 »
Mirotic ve kuric bile o agir sakatliklardan döndü de bizim bjielica hala yatıyor. 

Çevrimdışı jordan23

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4738 : 02 Aralık 2022, 14:22:14 »
Tom Hanks adlı forum üyesine bir kaç sözüm var. Ben 57 yaşındayım, kendimi bildim bileli Fenerliyim. Futbolun yanında, kadın-erkek basketbol, kadın -erkek voleybol olmak üzere yıllardır takımlarımızı yakından takip ediyorum. Tom bey, yorumlarınız çok ilginç, daldan dala atlıyorsunuz, bir sürü kelime, harf, anlam hatası var. Yazdıklarınıza dikkat edin lütfen. Ben de gerçekçiyim, takımlarımızın eksik, hatalarını da görür ve eleştiririm. Ancak, sizin ki başka bir şey, hem kötümsersiniz, hem de felaket habercisi gibisiniz. Lütfen az ve öz yorum yapın, boşuna herkesi meşgul etmeyin bence.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4739 : 03 Aralık 2022, 14:23:52 »
Geçtim yönetilememeyi falan artık "absürd" sıfatı tanımlar şu vaziyeti. İzahı yok, kim planlar, o planlayana kim iş verir. Düğün etkinliği gibi. Genelin aksine ben Abdi İpekçi günlerini özleyip aramıyorum da şunun izahı yok...

https://www.youtube.com/watch?v=2Qtfq0cqVoU