Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol Türkiye Kupası (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 44918 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Olcay iyi oyuncu ama biraz hücumu da düşünmeli. Penetre ederken adeta ben pas vereceğim diye bağırıyor. Sonra sıkışınca top kaybı yapıyor. Şutu hiç denemiyor...Ceza şutu da zayıf...Bu şartlarda takıma beklenen katkıyı sağlayamaz ki..Bu yüzden Whalen veya başkası geçici bir çözüm de olsa alınmalı...Bir de bakmayın gs'nin yatırımı kestim mevzularına, bizim takımdan daha çok bütçeleri...O yüzden bu sezon mutlaka yine şampiyon olmalıyız...Avrupa'da da bana göre Ekaterinburg varken yine finalden öte gidemeyiz. adamlar f4'ü bile aldılar yine sahalarına...geçmek zor onları   

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
Olcay iyi oyuncu ama biraz hücumu da düşünmeli. Penetre ederken adeta ben pas vereceğim diye bağırıyor. Sonra sıkışınca top kaybı yapıyor. Şutu hiç denemiyor...Ceza şutu da zayıf...Bu şartlarda takıma beklenen katkıyı sağlayamaz ki..Bu yüzden Whalen veya başkası geçici bir çözüm de olsa alınmalı...Bir de bakmayın gs'nin yatırımı kestim mevzularına, bizim takımdan daha çok bütçeleri...O yüzden bu sezon mutlaka yine şampiyon olmalıyız...Avrupa'da da bana göre Ekaterinburg varken yine finalden öte gidemeyiz. adamlar f4'ü bile aldılar yine sahalarına...geçmek zor onları   

Tabiiki önümüzdeki sezon icin alinabilir belki ancak bu yil icin bence guard alinmamali.
Galatasarayinn kadrosu bence o bizimkinden cok da kötü bir kadro degil. Hem yerli hem yabanci
cok iyi oyunculari var Galatasarayinda. Zafer Kalaycioglu sanirim yazmisdi bir yazisinda, önceki yillar
Yerlileri bahane ediliyordu simdide kücülmeyi bahane ediyor galatasaray diye, son lig galibiyetimizden sonra.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Tabiiki önümüzdeki sezon icin alinabilir belki ancak bu yil icin bence guard alinmamali.
Galatasarayinn kadrosu bence o bizimkinden cok da kötü bir kadro degil. Hem yerli hem yabanci
cok iyi oyunculari var Galatasarayinda. Zafer Kalaycioglu sanirim yazmisdi bir yazisinda, önceki yillar
Yerlileri bahane ediliyordu simdide kücülmeyi bahane ediyor galatasaray diye, son lig galibiyetimizden sonra.

Küçülme hikaye zaten..Nevriye, Lyttle, Torrens bizimkilerden pahalı..Işıla zaten bol keseden veriyorlar...Bir Zellous orada zayıf halka ki zaten büyük takım oyuncusu da değil...Ama şu bir gerçek onlar  bizden daha iyi kullanıyorlar oyuncularını...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
başıma bir şey gelmeyecekse şunu yazmak isterim:

bence takımın kötü gününde olması cinsinden bir durum yok. Bariz biçimde hoca ve oyuncular arasındaki gerginlikten takım baltalanıyor. O 3.çeyreğin başkaca bir izahatı yok. Gidişat belli, koç gidecek, ağaların düzeni devam
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı possevidentur

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Türkiye Kupası (2013 - 2014)
« Yanıtla #334 : 20 Ocak 2014, 18:04:13 »
Avrupa'da UMMC'den sonra en iyi kadroya sahip olan takımın Ekrem Memnun'un takımında bile kötü yönetilmesini ben hazmedemiyorum. Sistemsizliği ve 'koş-koş' basketbolunu temel alan Roberto'nun felsefesi oyuncular bireysel olarak ekstra performanslar vermediği sürece finaller kaybetmeye mahkum. Birsel olsun Cappie olsun Angel olsun herhangi biri kötü performans sergilediğinde onların bu eksisini minimize edebilecek bir sisteme sahip değil takımımız ne yazık ki. Umarım bu yıl diğer kupalarda da hüsran yaşanmadan kendisiyle yollar ayrılır. Ayrıca Cappie tarzında oyuncuların artık Avrupa'da verimli olamadığını düşünüyorum bu yüzden kıta dışı bir uzun alıp kısa rotasyonuna Bojovic katkısının da enfes olacağını not düşmek isterim. Gerçi kurulabilecek en iyi takımı kuralım o takımın başında Roberto varken yine kaybetmeye mahkumuz ama umut işte.

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #335 : 21 Haziran 2014, 23:58:38 »
UNUTMA UNUTTURMA...

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #336 : 22 Haziran 2014, 00:03:10 »
İşin Avrupa kısmı kilitlenmiş ama:) onuda UNUTMA UNUTTURMA...