Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111849 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #135 : 09 Ekim 2015, 20:32:56 »
15 Ekim'de basın toplantısı yapacakmış. Keşke adam gibi vedalaşıp elveda dese... Ama bunun böyle olmayacağını hemen herkes biliyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #136 : 26 Ekim 2015, 17:37:33 »
Mevcut sistemle ve mevcut üyelerle Aziz Yıldırım'ın parmağıyla göstermediği birinin başkan olması mümkün değil.

Ben de Ankara talimatıyla seçilen başkan görmek istemiyorum ama Aziz Yıldırım'ın kendi imparatorluğunun seçtiği başkanı da görmek istemiyorum.

Birincisi ; Burada bir uyarı yapılmıştı sanırım Siyasi konuşmalar olmasın diye onun için sadece Fenerbahçe ile ilgili konuya değinecem.Ankara talimatları zaten çok oldu ama Fenerbahçe'ye işlemedi.Ensonda M.A.A. havadan aday olmadı ya?
İkincisi ; ''Aziz Yıldırım'ın kendi imparatorluğunun seçtiği başkanı da görmek istemiyorum.'' Malesef olursa böyle olacak gibi.Çünkü Aziz Beyin verdiği isim Taraftarında istediği isim Ali Koç .
Aziz Yıldırım'ın son açıklaması ;  ''Mahkeme bitti ama Yargıtaydan onaylana kadar Fenerbahçe'nin başındayım.Mayıs ayına kadar biter sanırım.Mayıs ayında kongre olur.Bırakmaya kararlıyım'' dedi.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #137 : 31 Ekim 2015, 11:06:13 »
Başkan yine şaşırtmadı.
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #138 : 31 Ekim 2015, 11:22:33 »
Şu aşamada Yargıtayı diline dolamak Fenerbahçe'nin kamu vicdanında aklanmasını geciktirmek ve daha hiçbir şey belli değil imajını vermektir. Bunun bilinçli yapılması Fenerbahçe'ye ihanettir. Aziz Yıldırım'da bu yolda yürüyor. Adeta bizi bir de Yargıtay cephesinden sıkıştırın davetiyesi çıkarıyor. Etrafında bunu yapma diyecek tek aklı başında adam yok mu?
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2015, 11:23:41 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #139 : 31 Ekim 2015, 11:43:37 »
Şu aşamada Yargıtayı diline dolamak Fenerbahçe'nin kamu vicdanında aklanmasını geciktirmek ve daha hiçbir şey belli değil imajını vermektir. Bunun bilinçli yapılması Fenerbahçe'ye ihanettir. Aziz Yıldırım'da bu yolda yürüyor. Adeta bizi bir de Yargıtay cephesinden sıkıştırın davetiyesi çıkarıyor. Etrafında bunu yapma diyecek tek aklı başında adam yok mu?

Zaten hukuki sürecin mantığına da ters bir hareket yapıyor. Yahu aklanmışsın, yani, kimse sana "tamam aklandın ama bu işin Yargıtay süreci var" falan demiyor. Öte yandan Yargıtay'dan aksi yönde bir karar çıkması demek Aziz Yıldırım'ın ya da Fenerbahçe'nin suçlu ilan edilmesi değil tüm mahkeme sürecinin baştan yenilenmesi anlamına gelir ki bu da dosyanın ikinci defa Yargıtay'a gitmesiyle beraber yaklaşık 3 senelik zaman dilimi alır.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #140 : 30 Ocak 2016, 11:52:13 »
mayisda birakmiyorum dedi divanda.

erkek adam sozunun arkasinda durur, bizde bir laf vardir yazamiyorum forumdaki yonetici abilere saygisizlik olmasin.

makama sayginin da taa gelmisini gecmisini, omrumuzu yedi herif.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2016, 11:52:50 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #141 : 30 Ocak 2016, 13:36:49 »
mayisda birakmiyorum dedi divanda.

erkek adam sozunun arkasinda durur, bizde bir laf vardir yazamiyorum forumdaki yonetici abilere saygisizlik olmasin.

makama sayginin da taa gelmisini gecmisini, omrumuzu yedi herif.

kısa bişeyler yazayım demiştim ama biraz uzun oldu kusura bakmayın  :o

bırakması gerekiyordu. bırakacaktı ta ki mustafa koç ölene tüm koç holding ali koç'a kalana kadar.

adam arkada bu işe bakacak ali koçtan iyi birisini görmedigi için bırakmak istemiyor. ne kadar sevmesem de kendisinin yaptıklarına ve bu yolda çektiklerine yokmuş gibi bakamam.

ve o kadar çilesini sadettin saran vb leş kargalarına terketmek istemedigini düşünüyorum. umarım onun mirasını alabilecek güçlü dirayetli biri çıkar da bırakır aziz yıldırım.

isteğim ali koç gibi birileri gelsin takımın başına azizden sonra alsın götürsün. ne fiko gibi ne de temelin dursunu gibi birisine bu takımın terkedildigini görmek istemiyorum.. bunlar gibileri olacagına aziz başkan devam etsin derim ben.

ha şu var. başlarım havuzuna vesairene. ülkedeki durum belli. ettigin amatör zararları sürekli söylüyorsun devletten destek bekliyorsun. o destegin gelmeyeceği sana yapılmayan yardımların baskalarına nasıl yapıldıgını gördügünde anlamalısın artık. orda kürsüde atıp tutmak yerine geç faaileyete. boz havuzu yap anlaşmanı madem 100m dolarlardan bahsediyoruz. yandex projen 1milyon üyenin de gerçek katkıları neymiş koy ortaya yap gövde gösterini gercekten bunlar balondan ibaret değil ise.

sonrasında belli şubelerin kapatılıp ana branşlarda yap atılımlarını. onlar da kendilerini çevirsinler. başta erkek basketi kapalı euroleague e al ligden çekil. zaten euroleague yayın gelirleri ve basarılarınla alacagın yabancı sponsorlar ile zaten orası o dedigin 20 m euroyu kapatacak yakın zamanda.

bayan basket takımına içerden adam gibi bi sponsor bul zaten bu takım 8 9 m euroya rahat sürekli f4 oynar haksız mıyım??(bu kısım ve voleybol konusunda vanguard-yılmaz galiba abinin adı- kadar net bilgiye sahip degilim bi hatam varsa düzeltirse sevinirim :) )

yapılan onca yatırıma ve bu takımların voleybolda bu seviyeye senin sayende cıktıklarını bilmelerine ragmen tvf ve mensuplarının sana karsı lig içinde ve dışında yaptıklarına karsı gerekirse kapat 2 şubeni ve çek destegini voleyboldan. bu ülke de görsün fenerbahcenin gücünü. sonra bak nasıl geliyorlar ayagına.

biz bir cumhuriyetiz. sloganımız buyken sürekli devlet vs birilerine kendimizi baglayıp bu baglanmaları aziz başkanın sürekli taraftar önüne bahane olarak sunması yaptıgı en büyük hata. bunlar gercekten engelse aştıgımız zaman ulaşacagımız seviyenin üst noktası baya yukarıda. artık şu engelleri aşma vakti geldi de geçiyor.

umarım aziz başkan daha kalacaksa o koltukta bağırdığı şeyleri hayata geçirsin ve görelim bu takımın dünyadaki gerçek yerini.

acıkcası evet yazmak kolay gercekler basit ama icraata geçirmek kolay degil engeller çok. ancak sürekli engelleri bahane olarak duymaktan bi taraftar olarak sıkıldım. bunca seyler yaptın baskan daha da yapacaksındır kaldıgın süreçte. ancak lütfen artık bunları biraz daha hızlandır ki sana olan saygım(ne kadar karakter olarak sevmesem de bu kısım tartısılmaz) kaybolmasın.
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #142 : 30 Ocak 2016, 13:51:19 »
söylemeyecekdim ama yazayım madem, erkek adam verdiği sözü tutar.

aziz dememiş miydi ergin ataman kalırsa milli takıma oyuncu göndermeyeceğim diye ?

tutdu mu ? naah tutar.

havuzdan çıkacağım dedi , çıktı mı ?  *arramı çıkar nereye çıkıyorsun boş boş konuşuyor sadece.

en son da hani mayısda bırakıyordu ? şimdi bırakmıyorum dedi, mayısda bıraksa bile milletle taşak geçe geçe bırakacak demek ki.

ali koç olmaz Murat Ülker olur , Fenerbahce'den çok adam çıkar.

ulan şanssızlığa bak, hayatda en nefret ettiğim insan, en çok sevdiğim şeyin başkanı..Fenerbahce > herşey.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #143 : 30 Ocak 2016, 14:15:47 »
söylemeyecekdim ama yazayım madem, erkek adam verdiği sözü tutar.

aziz dememiş miydi ergin ataman kalırsa milli takıma oyuncu göndermeyeceğim diye ?

tutdu mu ? naah tutar.

havuzdan çıkacağım dedi , çıktı mı ?  *arramı çıkar nereye çıkıyorsun boş boş konuşuyor sadece.

en son da hani mayısda bırakıyordu ? şimdi bırakmıyorum dedi, mayısda bıraksa bile milletle taşak geçe geçe bırakacak demek ki.

ali koç olmaz Murat Ülker olur , Fenerbahce'den çok adam çıkar.

ulan şanssızlığa bak, hayatda en nefret ettiğim insan, en çok sevdiğim şeyin başkanı..Fenerbahce > herşey.

senin dedigine sonuna kadar katılıyorum. bu nedenle artık atıp tutmak yerine biraz adım atsa iyi olacak diyorum zaten..

bu arada cıkar dedigin adamların hepsi zaten aziz yıldırımdan ya korkuyor ya da agzına bakıyor karsısına gecmiyor. ki gecen de basarılı olamıyor o varken kongrelerde.. cünkü bircok kişide kredisi yüksek. yani aziz yıldırımın gidebilmesi için kredisi ya tükenmeli ya da birisini bu benim adayım diye göstermeli. biraz tekellesmeye basladı evet ama karsısına dirayetli kimse de cıkmadı su ana kadar. ki cıkacagını da sanmıyorum açıkçası.(burda olan tehtit sindirme vsler varsa bunları bilmiyorum acıkca söyleyeyim)

kişilik olarak kendisini emin ol senin kadar sevmesem de sahiplenmiş adam artık ve bu takımı görev bilip hareket ediyor. ve karsı duranlarla dikine gidip inatlasıyor. devlet, paralel hukuk vs. bundan dolayı sevmesek de dedigim gibi ali koc gibi saglam vizyonlu ve takımdan kişisel prim amacı gütmeyen birisi gelene kadar aziz yıldırım kalmalı diyorum ben..
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #144 : 30 Ocak 2016, 17:15:59 »
Mustafa Koç vefat ettikten sonra büyük ihtimalle holdingin başına Ali Koç'un diğer abisi Ömer Koç (aynı zamanda başkan vekilliği yapıyormuş) geçecek. Ali Koç'un başkan adayı olup olmamasını etkiler mi bilemem tabi.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #145 : 30 Ocak 2016, 17:24:12 »
500 kere aynı şeyi yaptığı için şaşırmadım. Bu adam Fenerbahçe'yi artık kendi malı olarak görüyor ve maalesef yalakalarıyla beraber bir diktatörlük kurmuş durumda.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #146 : 30 Ocak 2016, 17:34:14 »
sonradan düzeltmiş yargıtay lehimize sonuç aldığında kongre kararı alıp bırakıcam diye ama kongre olupta başkası seçilmeden konuşmamak lazım başkan için

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #147 : 30 Ocak 2016, 19:07:44 »
ahaha yargitay mi demis simdi de ?

inanmayin abi vallaha inanmayin , bu adam bu dunyadan gocmeden birakmaz baskanligi.

ali koc da artik gelecekse gelsin anasini satayim yeter lan ne aileymis arkadas

Fenerbahce'ye baskan olmak kadar degerli bir sey var mi hayatta ? gel sevdigin takimi vizyonunla en buyuk yap , yaslaninca da torunlarina anlat bunu yaptim sunu yaptim diye.

benim elimde Fenerbahce baskani olma sansi olucak , saniye  dusunmem.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #148 : 30 Ocak 2016, 19:35:15 »
Yargıtay'dan çıkacak karara göre hareket edeceğini geçende söylemişti.
Mayıs'a kadar yargıtay'dan karar çıkarsa gibisinden bir cümle ile mayıs'ı işaret etmişti.
O yüzden sonraki düzeltmede bir yanlış yok bence.
...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #149 : 30 Ocak 2016, 20:10:43 »
Ancak bazı gelişmeler oldu Yargıtay kararına kadar devam edeceğim. MAYIS ayına kadar devam edeceğim sanırım Mayıs'a kadar Yargıtay kararını verir. MAYIS'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım. Daha önce iki kızımla olamadım, bu kez kızımla zaman geçirmek istiyorum, suçlu olmak istemiyorum.