Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111825 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #150 : 30 Ocak 2016, 20:29:07 »
Oradaki şart mayıs ayının gelmesi değil işte yargıtay mayıs'a kadar bir karar verir beklentisi.
Bende başkanın her türlü bırakması gerektiğini düşünenlerdenim ama şu açıklama üzerinden eleştiri bence doğru değil.
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #151 : 01 Şubat 2016, 20:52:38 »
Oradaki şart mayıs ayının gelmesi değil işte yargıtay mayıs'a kadar bir karar verir beklentisi.
Bende başkanın her türlü bırakması gerektiğini düşünenlerdenim ama şu açıklama üzerinden eleştiri bence doğru değil.

Bence asıl eleştirilecek nokta bu açıklama üzerindendir. Yargıtay vurgusu "henüz aklanmadık" vurgusudur. Yargıtay kararı esastan değil, usulden bozabilir; şu olur, bu olur... Bunlar senelerce uzama ihtimali olan konular. Hiçbir mahkeme Yargıtay üzerinden konuşulmaz. Diyelim ki, Yargıtay bozdu. Trabzonspor Anayasa mahkemesine başvurdu. O zaman da o mahkemenin kararı... Eeee, ondan sonra Avrupa Mahkemeleri sürecine taşınırsa... Her şey nihayete erene kadar Fenerbahçe bu lekeyle mi gezecek? Mahkeme sen aklandın derken, bu kişi, ısrarla Yargıtay diyor ve "daha aklanmadım" demeye getiriyorsa ve bu kadar salak olamayacağına göre, ben iyi niyet sezemiyorum.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2016, 13:22:52 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Barış Eymen

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #152 : 01 Şubat 2016, 22:33:43 »
Hakan abi,

Daha da vahimi şu ki yargıtay mevzusunun bu şekilde dillendirilmesi, maalesef Türkiye tarihinden bihaber olmak demek. Bu da daimi yenilgi mânâsına geliyor.

Bu ülkede yargı dinamiği kadar konjonktürel hareket eden bir ikinci mefhum daha yok. Bir süreci bunun sonucuna bağlamak, bütün hareket imkanlarını daraltarak yok edecek. Bu savaş çarıklı erkân-ı harp kafasıyla kazanılamaz. Bizde de bunlardan sürüsüne bereket.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #153 : 03 Şubat 2016, 13:19:51 »
Hakan abi,

Daha da vahimi şu ki yargıtay mevzusunun bu şekilde dillendirilmesi, maalesef Türkiye tarihinden bihaber olmak demek. Bu da daimi yenilgi mânâsına geliyor.

Bu ülkede yargı dinamiği kadar konjonktürel hareket eden bir ikinci mefhum daha yok. Bir süreci bunun sonucuna bağlamak, bütün hareket imkanlarını daraltarak yok edecek. Bu savaş çarıklı erkân-ı harp kafasıyla kazanılamaz. Bizde de bunlardan sürüsüne bereket.

Aynısını düşünüyorum kardeşim. Nitekim bir evvel ki sayfada, Ekim 2015 tarihli bir başka mesajımda aynen şunları yazmışım:

Şu aşamada Yargıtayı diline dolamak Fenerbahçe'nin kamu vicdanında aklanmasını geciktirmek ve daha hiçbir şey belli değil imajını vermektir. Bunun bilinçli yapılması Fenerbahçe'ye ihanettir. Aziz Yıldırım'da bu yolda yürüyor. Adeta bizi bir de Yargıtay cephesinden sıkıştırın davetiyesi çıkarıyor. Etrafında bunu yapma diyecek tek aklı başında adam yok mu?
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2016, 13:24:01 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #154 : 05 Nisan 2016, 19:52:19 »
Yerine Mahmut Uslu'yu hazırlıyor. Bıraksa da yerine o geçer, vekil gibi yönetir diye düşünüyorum. Umarım yanılırım.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #155 : 18 Nisan 2016, 14:01:46 »
Kendisi sayesinde bugün Fenerbahçe'de şampiyon olmanın çok önemli olmadığını da öğrendik.

Zaten Fenerbahçe'de önemli olan tek şey kendisinin başkanlık koltuğunda oturmasıdır.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #156 : 18 Nisan 2016, 14:06:07 »
Kendisinin hangi takım taraftarı olduğunu merak ediyorum, Fenerbahçeli olmadığı kesin.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #157 : 18 Nisan 2016, 14:31:21 »
ismail kartal ben olmasam Fenerbahce'de hoca olabilir mi diye sordu..lan amk marifetmis gibi diyor bi de.

arazilere sokayim insaat sirketi miyiz lan biz sampiyonluk onemli degil diyor bi de ahahaha.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #158 : 18 Nisan 2016, 15:29:17 »

Erkek basket de obra var diye yoksa hepsinin amk yeter anasini satayim yeter

yalniz bu kisim cok talihsiz olmus, ne demek obra var diye, orda omer onan, maurizio, cenk renda  vs vs gibi adamlar var.

bu adamlarin da karakter olarak obradovic'den eksigi yok.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #159 : 18 Nisan 2016, 15:38:03 »
yalniz bu kisim cok talihsiz olmus, ne demek obra var diye, orda omer onan, maurizio, cenk renda  vs vs gibi adamlar var.

bu adamlarin da karakter olarak obradovic'den eksigi yok.
düzelteyim o zaman orada emek veren herkes icin destekliyorum

Çevrimdışı Ahmet A.

• Üye
  • Yer: ripcity
    • @ozundeiyicocuk_
« Yanıtla #160 : 18 Nisan 2016, 16:27:52 »
Yahu oradaki gazeticilerden de bir karakterli adam çıkıp adam akıllı soru sormuyor ki,
Demiyorlar ki 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü vermiştiniz ne oldu, Galatasaray 4.yıldızı taktı önünüze geçti, Beşiktaş 8 sene sonra Şampiyonluğun favorisi, yeniden ikinci olursanız Şampiyonlar Ligine katılabilecek misiniz, oynanan futbol sizi tatmin ediyor mu?

Adamlar yok Van Persie ile Vitor yakımlaşmasını soruyor, 2011 süper kupa finalini soruyor izledikçe daha çok sinirleniyorum

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • #10 İbrahim Kutluay
« Yanıtla #161 : 18 Nisan 2016, 16:58:08 »
Kafasında hunisi eksik.

Ama insanları keriz yerine koymanın bir bedeli olacaktır elbet.
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #162 : 18 Nisan 2016, 17:07:25 »
Allah için bir tanesi de çıkıp doğru düzgün bir soru sormuyor. Kadın voleybol kadrosunu 2012 de dağıttı, kadın basketbol, erkek voleybol eski günlerini mumla arıyor.
Tüm branşlarda sevdiğimiz, ve başarılı kim varsa sahip çıkılmadı, hepsi gitti.
Gs en çok şampiyonluğu onun zamanında kazandı.
Taraftara biraz saygısı olsa şampiyonluğun ne önemi var demezdi. Kafamı kızdırmayın 10 daha başkanlık koltuğunda kalırım demezdi.
Madem öyle, gitsin kendine bir kulüp satın alsın, ömür boyu da başkanı olsun. Hiç mi hiç umurumuzda değil!
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #163 : 18 Nisan 2016, 17:14:56 »
Hep bir paranoya. Ersun Yanal'ı bir takım güçler özellikle söyletiyormuş statta.

Kardeşim ben Mersin'de yaşıyorum, burada da hemen herkes, Türkiye'nin bir çok yerinde olduğu gibi Ersun Yanal'ı istiyor. Bizlere de zorla birileri mi söyletiyor acaba? 
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #164 : 18 Nisan 2016, 17:16:22 »
Ali Koç'a da Unifeb üzerinden alttan laf sokmuş. İyi geçinebildiği 1 tane adam kalmadı. Ali Koç'un da olaya el atıp artık aday olması lazım. Kongre Aziz Yıldırım'ın elinde olduğu için belki yine seçilemez ama en azından ses getirir.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic