Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #195 : 14 Mayıs 2016, 12:15:17 »
vizyonsuz adam yine sacmalamis.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #196 : 26 Mayıs 2016, 23:58:11 »
Yeni basın toplantısını heyecanla bekliyorum.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #197 : 27 Mayıs 2016, 00:05:36 »
Ben utandım nefret ettiğim adamın konuşmasından beb utandım.. korkunç derecede çıldırmış. Hastaneye yatırılması lazim çok ciddiyim. Şeker falan değil bu delilik emareleri resmen

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #198 : 27 Mayıs 2016, 00:10:35 »
Kendisinin bir ruh hastası olduğunu yaklaşık 2 yıl önce belirtmiştim. Bugün de sözleriyle beni destekledi sağolsun.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #199 : 27 Mayıs 2016, 00:20:44 »
Mac sonu konuşmaları kupayı alamamaktan daha büyük rezillik

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #200 : 27 Mayıs 2016, 10:00:47 »
kapatalım bence bu başlığı

Çevrimdışı Dramelodi

• Üye
« Yanıtla #201 : 27 Mayıs 2016, 11:28:36 »
Aziz Yıldırım.
Sen Fenerbahçe'nin başına gelmiş en büyük felaketsin. Sen Fenerbahçeli değil, Fenerbahçe'yi kendi kıçını kurtarabilmek için araç olarak kullanan bir hainsin.
Bir spor kulübü başkanı düşünün ki adam "şampiyonluğun ne önemi var, kupa kazanamadıysak ne olmuş yani, maksat spor olsun" diyebiliyor. Tam olarak bunları söylüyor evet.
Tarihin en iyi kadrosunu kurduğu sezonda 0 kupa ile sezonu kapattı. En büyük rakibi Galatasaray'ı Avrupa'dan 2 yıl uzaklaştırma fırsatı eline geçti ve bunu kullanamadı. Ardından çıkıp da "Feto Galatasaray'ı dualarla şampiyon yaptı" dedi. Evet bunu da söyledi.
Çıktı, koca sezonu hiç eden adam için "Seneye de kalacak herhalde 2 yıl sözleşmesi var" dedi. Şampiyon yapan adamları tek tek kovan herif, kulübü eksilere düşüren bir Portekizli veled-i zinayı kovamadı.
Düşünüyorum, ciddi anlamda anlamaya çalışıyorum. Neden diyorum ya, neden yani. Bir insan neden böyle şeyler yapar, neden böyle bu kadar boş konuşur. Asla cevap bulamıyorum.
Dün akşamki konuşmalarından sonra net bir şekilde anladığım bir şey varsa o da Aziz Yıldırım'ın akıl sağlığının yerinde olmadığıdır.
Hâla Aziz Yıldırım biatçılığı yapan insanların gayesi nedir onu da bilmiyorum ama sizler bu camianın en büyük düşmanlarısınız bunu unutmayın.
Sen, Aziz Yıldırım;  madem dualar şampiyon bile yapıyor, artık her gece senin ölmen için dua edeceğim. Başka türlü senden kurtuluş yok çünkü. Sen Fenerbahçe'yi kirlettin, bütün dünyaya rezil ettin. Gün yüzü görmezsin umarım.
Senden nefret ediyorum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #202 : 27 Mayıs 2016, 12:04:01 »
Yav Aziz Aziz diyorsunuz da Ersun Yanal'i gonderdigi zamanlari hatirliyorum.  B'r tane taraftar bile cikip Hoca'ya sahip cikmadi.  Bence bizim icin donum noktasi orasi oldu.  Her sene ufak harcamalarla en az 4-5 sene ligi domine edecek bir takim haline gelecek iken, su anda transfer yasagina ramak kalmis, tamamen dibe batmis bir takim haline geldik.  Ersun Hoca sayesinde, Sampiyonlar Ligi'ne direkt giden ve diger takimlari bundan mahrum edecek ve en zor durumlara dusurecek bir takim olacak iken, biz bu duruma dustuk.  Inanilmaz...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #203 : 27 Mayıs 2016, 12:33:41 »
2006 dönüm noktasıdır aziz için. denizli maçından sonra dengesi bozuldu, bir dahada toparlayamadı.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #204 : 30 Mayıs 2016, 07:18:33 »
Ben bunu yeni görüyorum. Çok farklı ve ezber bozucu bir bakış açısı. Okumalı:

Bu yaziyi nolur okuyun.Neden 200 ülkede yayınlanan ve Fenerbahçe markasını tüm dünyaya tanıtan basketboldan kısıp bu ölü yatırımlara para harcıyoruz, paramızı neden çöpe atıyoruz?

FB neden bu kadar çok faiz ödüyor?
20 Mayıs 2016 Cuma  |  MENTOR

Size bir başka Kenan Evren Lisesi(KEL) hikayesi anlatayım...Anlatacağım hikaye Fenerbahçe'nin rakiplerinin ne kadar cahil, Fenerbahçeli'nin ise ne kadar duygusal olduğunu gösterir.
Devletin Kenan Evren'i Fenerbahçe'ye vermeyerek ne kadar iyi ettiğini ve Fenerbahçe'nin ne kadar kötü yönetildiğine dair bir hikaye bu.

28.01.2004 tarihli Fenerbahçe Sportif A.Ş. halka arz izahnamesinde buraya yapılacak Kültür ve Ticaret Merkezinin 45.000 metrekare kapalı alanı olacağı yazıyor. 45.000 metrekare kapalı alandan yaklaşık 27.000 metrekre kiralanabilir alan çıkar.
Marmara Bölgesi'nde AVM  metrekare kirası yaklaşık 35 dolar. Stat bölgesi bu kadar etmez ama hadi etsin toplam kira geliri 11.000.000 dolar eder, bunun % 25'ini Maliye Bakanlığı alacak, geriye kalan 8.250.000. dolar. Bunun % 20'si de vergiye gider, 6.600. dolar finansman maliyetini de düşünürseniz  size zaten bir halt kalmaz. (bu rakam izahnamede 5.000.000.dolar olarak gösterilmiş)

45.000 metrekare kapalı alan için de yaklaşık 45.000.000.dolar yatırım yapmanız gerekir. Okullar için de bugünkü değeri 100.000.000.dolar olan bir bedel harcadınız, yani beş kuruş getirisi olmayan bir şey için yaklaşık 150.000.000.dolar harcayacaksınız. Hadi 5.000.000 dolar getirdiğini varsayalım, yatırımın getirisi yine de negatiftir yani Fenerbahçe yine de bu yatırımdan zarar eder.
Fenerbahçe ortalama % 18.5 TL. faizi, % 5.5 dolar faizi  ve % 8 ise Euro faizi ödüyor.

Topuk, Ankara Otel,  Üniversite, Kolej, KEL'in Fenerbahçe'ye toplam maliyeti 250 milyon dolar civarındadır ve Fenerbahçe'ye delikli kuruş kazançları yoktur çoğu ya başabaştır ya da zarar eder.
Fenerbahçe yıllık 150 milyon TL. civarında faiz ödüyor, yani bu parayı çöpe atıyoruz tamamı bu ekonomik anlamı olamayn saçma yatırımlardan kaynaklanıyor.

Fenerbahçe hiçbir ekonomik katkısı olmadığı halde niye yapıyor? Peki bunları neden 200 ülkede yayınlanan ve Fenerbahçe markasını tüm dünyaya tanıtan basketboldan kısıp bu ölü yatırımlara para harcıyoruz, paramızı neden çöpe atıyoruz?

Niyesini söyleyeyim...

Fenerbahçe zarar ediyor ama insanlar o yaptı diyor, tesis kralı zengin etti Fenerbahçe'yi diyor mutlu oluyor, Fenerbahçe zarar etmiş ne gam.
Gerçekte 18 yılda Fenerbahçe faizi ile  birlikte 2 milyar dolar civarında parayı çöpe atmıştır.
Salon için Fenerbahçe'den delikli kuruş çıkmadı, tamamını Ülker yaptı onu geçiyorum. 

Geriye sadece stat kalıyor...Bizim stadımız dünyanın en pahalı stadıdır kör gözüne kaybettiğimiz şampiyonluklar ve yanlış transferleri düşündüğünüzde Fenerbahçeliye maliyeti 3 milyar dolardan fazladır.
O kulübe katkısı olmayan, para tuzağı tesisler elden çıkarılmalı sportif amacı olmayan hiçbir yatırım yapılmamalıdır, elde edilecek kaynak da Erkek Basketbolun Çubuklu'yu kalplerinde taşıyan evlatlarına aktarmalıdır.

Fenerbahçe'nin rakipleri ise bin beterdir...Yapılsın diye teşvik edecekleri KEL için kıyameti koparıp kendileri de benzerini yapmak için kıvranırlar Fenerbahçe gibi tutkulu bir taraftarları olmadığı için de batıp gidiyorlar.

Mesela Galatasaray salon yapacakmış, Ülker Arena'nın Galatasaray Erkek Basketbolun bütçesinden fazla gideri var eğer salon yaparlarsa Erkek Basketbolun bütün bütçesi salona gider. Fenerbahçeli'nin aldığı fiyata kombine satamazsın ama onlarda da Fenerbahçe kompleksi var, Fenerbahçe ne yaparsa aynını yapmaya çalışıyorlar,  hepsi öyle...

http://www.medyagunlugu.com/Haber-2118-fb-neden-bu-kadar-cok-faiz-oduyor.html

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #205 : 05 Haziran 2016, 11:36:52 »
kombine almayanların eleştirme hakkı yok muş , lan amk ben almıyorum , gelme imkanım yok niye alayım?

siktir git artık ya.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #206 : 05 Haziran 2016, 13:40:51 »
Akıl hastanesine yatırılıp tedavi edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Turkmen

• Üye
  • Yer: Turkmenistan
« Yanıtla #207 : 05 Haziran 2016, 13:48:28 »
Bu adam gerchekten kafadan gitmish. Adam kombineden bahsediyor. Biz buradan daha ne yapabilirizki. onceleri machlara gitmeye chalishirdim buradan ne kadar yapabildiysek. Ama artik bu taraftar cardla giremiyoruz ki zaten. Ligtv aldik, her sene formamizi aliyoruz. Her ogluma aliyorum bashka ne yapmamiz lazim acaba? Bu sene Ligtv iptal etirecem onun ichin. Basketbolu da bir yerlerde izleris rus kanallardan veya internetten. Bu gidene kadar oyle...

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #208 : 05 Haziran 2016, 14:19:25 »
Peki kombine alan ama bizzat başkan tarafından kombinesi iptal edilenlerin de konuşmaya hakkı var mıymış? Az kaldı yakında kurtulacağız inşallah.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #209 : 05 Haziran 2016, 15:26:21 »
Adanada öğrenciyim hiç gidemedigim halde 1000liraya kombine aldım ama sorsan başkana benimde konusmaya hakkim yok
#IngaOrekhova