Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 210621 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berker

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • berkerbyc
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #330 : 07 Eylül 2014, 20:27:40 »
 tarihçe,çerez ve verileri silerek tekrar deneyebilir misiniz?

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #331 : 08 Eylül 2014, 09:26:17 »
tarihçe,çerez ve verileri silerek tekrar deneyebilir misiniz?

Bir daha denedim cerezleri silmeyi girdim simdi,tesekkurler.

Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #332 : 22 Eylül 2014, 00:40:54 »
konu ile ilgili yazmak istediği olan diğer bölüme de yazabilir yada şu an yazmak istediğim birşey de yok ama erkek basket transfer konusu neden kapatıldı anlamadım. transfer her spor dalında her zaman konuşulan bir konu herkeste fikir beyan etme özgürlüğüne sahip özellikle fenerbahçeli ise düşündüğünü söyleyebilme özgürlüğüne fazlasıyla sahip. kaldı ki örneğin futbolda transfer dönemi kapalı ama konu açık baskette transfer dönemi açık fakat konu kapalı. hoca transfer düşünmüyoruz yada yapmayacağız demiş olabilir ama fikrim hocanın bu açıklaması konunun kapatılması için sebep olmaması. teşekkürler.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #333 : 22 Eylül 2014, 00:52:30 »
Şu saatten sonra transfer konuşmanın takıma sadece zarar vereceğini düşünüyoruz..

Transfer yapılmayacak.. Bunu artık kabullenmek lazım.. İyisiyle kötüsüyle sezona bu şekilde giriliyor.. Daha fazla konuşmanın bir mantığını görmüyoruz.

O yüzden en azından Top-16 a kadar transfer topiği kapalı kalacak...
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #334 : 23 Eylül 2014, 23:04:58 »
Açılacak..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #335 : 26 Eylül 2014, 16:52:01 »
Şu saatten sonra transfer konuşmanın takıma sadece zarar vereceğini düşünüyoruz..

Transfer yapılmayacak.. Bunu artık kabullenmek lazım.. İyisiyle kötüsüyle sezona bu şekilde giriliyor.. Daha fazla konuşmanın bir mantığını görmüyoruz.

O yüzden en azından Top-16 a kadar transfer topiği kapalı kalacak...

Yanlış anlaşılmasın kafamda bir yere oturtamadığımdan soruyorum, forumda transfer konuşmak takıma ne gibi zarar veriyor?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #336 : 26 Eylül 2014, 21:50:44 »
Yanlış anlaşılmasın kafamda bir yere oturtamadığımdan soruyorum, forumda transfer konuşmak takıma ne gibi zarar veriyor?

Bu konuda özel olarak gelen eleştirilerde de haklılık payı var, aramızda değerlendirdik, sorumluluğu üstüme alarak, konuyu açıyorum.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2014, 22:02:04 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #337 : 26 Eylül 2014, 23:22:59 »
Profil->Arkadaşlar/Engelli Listesi->Engellenenler Listesini Düzenle kısmından engellemek istediğiniz üyenin kullanıcı adını eklemelisiniz.Aynı tarzda olmasada benzeri.Bunu yaptığınız takdirde engellediğiniz kullanıcının gönderdiği iletinin içeriğini siz açmadıkça görmeyeceksiniz.Şu şekilde görülecek:

Bu mute seçeneği kaldırıldı mı? Profilin altında göremiyorum.
Kuşandık sarı laciyi

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #338 : 27 Eylül 2014, 00:44:36 »
Ben bir süre yokum..Kolay gelsin herkese...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #339 : 27 Eylül 2014, 22:49:28 »
bu forumu makip etmeye başladığım zamandan beri mürekkep yalamış, düzeyli insanların olduğu bir forum olduğunu düşünmüştüm hala da aynı şekilde düşünüyorum.
ama özellikle yöneticilerden beklentim fikir ve ifade ortamının seviyeli bir şekilde sonuna kadar sağlanması.
basket transfer kapatıldığında konu ile ilgili şikayette bulundum fakat açılmadı hiçbir kimse de bir arkadaş itirazda bulunmadı(bir arkadaş itiraz etmiş sanırım), turnuvada iki yenilgiden sonra konu açıldı ve bayağı bir fikir de belirtiliyor konu başlığı altında. bu yenilgiler olmasaydı da bir süre sonra konuaçlırdı herhal ama basketbol konuşup ta transfer konuşmamak olurmu.
ikinci konum da insanların fikirlerinin küçük görülmesi . hayatında hiç top görmemiş dağdaki çobanı bile getirsen bir maçı seyretsen o bile herhangi bir maçı seyrettikten sonra yorum yapar ve herkesinde o yoruma saygı duyması gerekir. toplamda 1000 tane maç seyretmiş, fenerbahçenin hiçbir maçını kaçırmamış, baketbolla ilgilenen bir insanda olabilir, basketbola yeni ilgi duyan o kadar maç seyretmeyip daha az basketbolu takip etmiş bir insanda olabilir sonuçta fenerbahçeye, basketbola yada futbola ilgi duymuşta forumu takip etmiş.
bir diğer konum da ben hiçbir yerde okumadım hocayı eleştirenleri hain diye nitelemek. yada sen kimsin hocaya akıl veriyorsun hocadan iyi mi biliyorsun diyenler var.
şikayetimi bu konu başlığına yazdım özür dilerim ama şikayetçiyim.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2014, 23:06:32 Gönderen: Chauncey Billups »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #340 : 27 Eylül 2014, 22:51:47 »
@Kevin Rankin
nedir şikayet ?
kim neyi özgür yazamamış merak ettim cidden ,
yönetici moderatör vs kimliği ile kimse birşey yazmıyor ki burada. ben cem olarak yazıyorum  kemal kemal olarak yazıyor  diğer arkadaşlarda aynı şekilde yazıyor.

edit : ayrıca şikayetinizi gördük daha önceden ama kendi aramızda düşündük taşındık böyle takdir ettik . özgür rahat bir forum ama takdir ederseniz en azından belli şeylere bizler karar verelim.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2014, 23:06:38 Gönderen: Chauncey Billups »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #341 : 27 Eylül 2014, 23:23:33 »
Kevin Rankin ;

Bunu 1-2 kişi daha yazdı, sordum, cevap alamadım. Belki sen cevap verirsin. Kim, kime, ne zaman ''hain'' demiş ? Somut olarak bana örneklerle gelirseniz eğer, ona göre bir durum değerlendirmesi yapabiliriz, hatta vasıfları ne olursa olsun, ortada bir hata varsa, bunu ben bile yapmışsam, ben kendime de gerekeni yaparım.

Lakin somut şeylerle gelin.

Burası forum, her ne kadar twitter ortamını buradan uzak tutalım desek de, olmuyor. İnsanlar ister istemez orada okuduklarından etkileniyorlar. Bu bir noktadan sonra birikime neden oluyor. Kendisini burada daha rahat hisseden insanlarda patlamalarını burada yaşıyor.

Bu forumdaki insanlara, özellikle bana, Utkan'a, Cem abiye hatta Erdenay'a bile, sırf Obradovic konusundan dolayı ''Bunlar orospu çocuğu'' diyenler oldu, olmaya devam ediyor. Talimatla yazdığım imalarını bilen biliyor, Umut'la çok dertleştik bu konuda. Basit gibi görünüyor bazı şeyler, basit dediğimiz mevzular yüzünden bizim ne anamız ne bacımız kalıyor. Ben kendi adıma yine de bunların hiç birini foruma yansıtmamaya, kinle yazmamaya, bunları kimseye hissettirmemeye çalışıyorum.

Ama bizlerde etten kemikten insanlarız.

Samimi dostlukları olanlar birbirlerini kolluyor iması bile olmuştu. Benim şahsen samimi olduğum insanlar belli. Yaşadığım fikir ayrılıkları da oluyor. Yeri geliyor, birimizin yapalım dediğini, diğerimiz yapmayalım diyoruz. En zor iş de aralarında samimiyet olan insanların işidir. Arada kalma durumları olur. Kimse kırılmasın, kimse küsmesin, orta yol bulalım diye insanlar yok yere kendini yıpratır. Sonuçta hiç birimizin bu forumdan maddi bir beklentisi ya da çıkarı yok. Tamamen manevi duygularla yapılan, amatör şubelere destek amaçlı kurulan bir oluşum. Elbette eleştirilerimiz olacak, eksikleri söyleyeceğiz, yanlışa yanlış diyeceğiz, ancak bunu yaparken, bunun dozunu da ayarlamasını bileceğiz.

Kimsenin yazdığına, içinde küfür olmadığı sürece, müdahale olmuyor. Olursa, bunu gelin söyleyin diyorum. Şu mesajı yazdım, ortada yok, silmişler, editlemişler, düşüncelerime kep vurmuşlar diye yazın, ilgileneyim. Ancak olmamış şeyler üzerinden, hissiyatla, varsayımla insanları itham etmekten vazgeçelim.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2014, 23:26:10 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #342 : 27 Eylül 2014, 23:28:39 »
cem bey benim adım da tarık foruma üye olduğumda tanışma bölümünde kendimi tanıtmıştım. sporun olduğu yerde transfer gibi bir konuyu kapatmak keyfi bir uygulamadır. elbetteki kararları yöneticiler verir benim açımdan yapacak birşey yok. teşekkür ederim.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #343 : 27 Eylül 2014, 23:32:17 »
Keyfi uygulama demeyelim ona, öyle gerekli görülmüştür kapatılmıştır. Sonrasında bunun doğru olmadığı kanısına varılmış ve açılmıştır. Konuyu açtık daha ne yapalım, 2 transfer yapıp öyle mi girelim foruma.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2014, 23:33:32 Gönderen: Chauncey Billups »

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #344 : 28 Eylül 2014, 01:52:54 »
Ben keyfi bir şey yapmadım..

Kendi aramızda konuştuk. Ben uyguladım.. Bugün olsa bugün yine yaparım.. Bana kalsa yine kapalı olur.. Ancak burası demokratik forum. 1 kişi istedi diye de konu filan açmam.. Ancak bu istek çoğalırsa açılır..

Bugüne kadar forumda trollük yapmadığı sürece hiç kimseyi kovmadık.. Doğuş (CASAK) mesela basketbol üzerinden kendisi ile hiç anlaşamayız. Bu forum ve twitter üzerinde bir çok kez tartıştık ancak herhangi bir şekilde kendisini siteden uzaklaştırmadım. Yapmamda.. Basketbol görüşlerimiz farklı o kadar.

Bugüne kadar ben forumda sen basketboldan ne anlarsın diye birisinin suçlandığını görmedim.. Böyle yorum mu olur denildiğini de görmedim.. Ben basketbolun bilir kişisi olsam beni gider koçluk yapardım.. O yüzden tabii ki yanılabilirim. Tabii ki insanlar benim göremediğim bir şeyi bana gösterebilir..

Ha şu zamana kadar niye ben diye bahsettim onu da açıklayayım. Bugüne kadar forumun basketbol kısmıyla ben ilgilendim. Bundan sonra ise Kemal abi daha yakından ilgilenecek.

Yalnız şöyle bir sıkıntı var forum üzerinde biz bir tartışma da sürekli aynı fikri ortaya atarsak sanki bu fikir dışındaki fikirleri kabul etmiyormuşuz gibi düşünüyorsunuz yok öyle bir şey.. Biz sadece sizler gibi yorumluyoruz. Katılırsınız katılmazsınız o farklı bir şey.. Kemal abi, Cem abi, Erdenay abi, Umut abi, şu aralar aramızda olmasa da Eren abi ve benim yazdıklarım sadece kişisel olarak bizi bağlar.. Parkedefenerin sözcüleri değiliz biz..

Şunu da anlamak lazım Kemal abi söylemiş yemediğimiz hakaret kalmıyor diye.. Bizler de insanız yeri geliyor sinirleniyoruz yeri geliyor o sinirle forumda yazıyoruz.. Ben bir kaç kez kendi tartışma üslubumu beğenmediğim için daha sonrada tartıştığım kişiden bu hususta özür dilemiş birisiyim. Bu konu da da asla gocunmam..

Ayrıca, birisinden şikayetiniz varsa yönetimi suçlamak yerine direk beni göstererek suçlayadabilirsiniz..

« Son Düzenleme: 28 Eylül 2014, 03:38:12 Gönderen: Utkan Şahin »