Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304768 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6315 : 15 Haziran 2022, 11:27:28 »
Güncel yabancı oyuncularımız:

Defans: Kim,Szalai,Tisserand,Novak,Osayi,Caulker,Lemos

Orta saha: Crespo,Zajc,Lincoln,Gustavo,Meyer

Kanat+Forvet: Rossi,Pelkas,Valencia,Bruma,Berisha,Samatta. Toplam 18 yabancı.

Bruno Henrique,William Carvalho ve Marcelo ciddi şekilde ismi geçenler. Bu üçü olmasa da muadili 3 yabancı daha geleceğini varsayarsak etti sana 21 yabancı. Santrafor da aldık diyelim etti 22 yabancı.
Kim'in gittiği söyleniyor.Bence Samatta,Valenciia'da gitmesi olası diğer isimler.Meyer,Gustavo,Novak,Caulker ve Lemos'un da kelepir de olsa her şekilde elden çıkartılacağını düşünüyorum.Carvalho geliyorsa zaten Gustavo'nun kalması çok anlamsız olur.

Ben bu arada Portekizce konuşan bir takımdan da rahatsız olmam.Sonuçta bizimle en iyi anıları genelde Brezilya'lılar yaşadı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #6316 : 15 Haziran 2022, 12:09:17 »
Bence iki transfer de anlamsız. Bu takıma eli yüzü düzgün bir forvet ile Crespo yanına ciddi iyi bir orta saha ve iyi bir kanat oyuncusu gerekiyor. Bruma, Garry v2 olur ancak. Lincoln de ihtiyacımız olan bir oyuncu değildi. Bilmiyorum.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6317 : 15 Haziran 2022, 12:22:08 »
Kim'in gittiği söyleniyor.Bence Samatta,Valenciia'da gitmesi olası diğer isimler.Meyer,Gustavo,Novak,Caulker ve Lemos'un da kelepir de olsa her şekilde elden çıkartılacağını düşünüyorum.Carvalho geliyorsa zaten Gustavo'nun kalması çok anlamsız olur.

Ben bu arada Portekizce konuşan bir takımdan da rahatsız olmam.Sonuçta bizimle en iyi anıları genelde Brezilya'lılar yaşadı.

Gustavo,Novak,Tisserand,Meyer,Caulker,Lemos,Valencia,Pelkas,Zajc gibi isimlerin 1 senelik kontratı var ve istenildiği takdirde 1 senelik kontratı kalmış oyuncular elden rahatlıkla çıkartılır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6318 : 15 Haziran 2022, 12:57:22 »
Gustavo,Novak,Tisserand,Meyer,Caulker,Lemos,Valencia,Pelkas,Zajc gibi isimlerin 1 senelik kontratı var ve istenildiği takdirde 1 senelik kontratı kalmış oyuncular elden rahatlıkla çıkartılır.

Valla kolaylikla elden cikarmak icin biraz finansal darbe yemek sart.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6319 : 15 Haziran 2022, 12:59:18 »
Valla kolaylikla elden cikarmak icin biraz finansal darbe yemek sart.

Gustavo harici finansal darbe yiyeceğimiz oyuncu yok burada. Asıl sıkıntı Samatta ve Mesut bence. 2 sene daha kontratları var.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6320 : 15 Haziran 2022, 13:23:01 »
jesus’un irfan,mert ve arda üçlüsüne ya önyargıyla baktığını ya da direkt ben bunları kullanmam tanıdığım oyuncularla ilerlemem daha doğru diye plan yaptığını düşünüyorum.bruno henrique’yi de sayarsak geçtiğimiz yıla kıyasla 4-2-3-1’deki 3’ün tamamı değişti tamamı da jesus’un adamları.carvalho da 6 numaraya gelirse crespo-zajc da değişmiş olacak üzerine her ne kadar şu an forvet transferi düşünülmediği söylense de (aklım almıyor) oraya da bir eklemeyle yine ilk 11’in yarısından fazlası değişmiş oluyor.bakın kim’in gidişine konuşulan marcelo ihtimalime değinmedim bile.yani 1 forvet 1 kanat belki 1 de orta saha transferiyle cillop gibi takımdık zaten.irfan ve arda’ya yazık oluyor...

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6321 : 15 Haziran 2022, 13:37:51 »
Demiştik istikrar önemli diye.

Yoksa İsmail Kartal’ın kara kaşı, kara gözü ya da antrenörlüğü değildi beğendiğimiz.

Bu lig için önemli olan kadro kalitesi demiştik.

Adam sanki bizde bunların daha iyileri/aynıları yokmuş gibi gidiyor sıfırdan kadro yapıyor. En büyük eksikliğimize de oraya gerek yok diyor. Ağzım açık aval aval okuyorum haberleri.

Yazık çok yazık…

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6322 : 15 Haziran 2022, 14:39:13 »
j.irfan ve arda’ya yazık oluyor...

uzucu tarafi da bu ya.... neyse ... dur bakalim hemen postu devirmeyelim izleyelim bakalim....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #6323 : 15 Haziran 2022, 15:00:23 »
Jesus ve 2 transferden gördüğüm kadarıyla menajerlerin kucağına düşmüşüz gibi hadi hayırlısı... Jesus geçtiğimiz senenin kazanımlarına saygı göstermeli...

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6324 : 15 Haziran 2022, 15:11:06 »
Jesus ve 2 transferden gördüğüm kadarıyla menajerlerin kucağına düşmüşüz gibi hadi hayırlısı... Jesus geçtiğimiz senenin kazanımlarına saygı göstermeli...
Gelsin diye kulüp olarak adamın kapısında yatarsan, sosyal medyadan kampanyalar oluşturup çağırırsan, saygı falan duymaz. Bıktım bu kulübün iş bilmezliğinden.

Koskoca Fenerbahçe’yi oyuncak ettiler.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6325 : 15 Haziran 2022, 17:26:35 »
geçen yıl 7/24 berishaya saydıranlar jesus onu kullanacak diye haberler pompalanmaya başladığından beri berisha güzellemeleri yapıyor.inanılmaz bi taraftar kitlemiz var gerçekten.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6326 : 15 Haziran 2022, 17:37:06 »
Samatta, Berisha, Valencia, Serdar var diye forvet istenmemesi büyük saçmalık olur. Samatta banko yollanmalı üstüne Berisha ve Valencia dan en az birinden de çıkılıp en az bir üst seviye forvet alınmalı.

Kadroda çok vasıfsız bir şişkinlik var. Samatta, Berisha, Novak, Gustavo, Caulker, Lemos, Meyer gibi oyuncular kadroda boş bir şişkinlik yaratıyor.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6327 : 16 Haziran 2022, 08:20:34 »
Hay yaaa! Gelecek oyuncular arasında beni en çok heyecanlandıran ve en çok ihtiyaç duyulan tarzdaki oyuncu Bruno Henrique idi. Son maçta ciddi şekilde sakatlanmış sahayı sedyede ağlayarak terketmiş :( adam bize ağladı belki de be..

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6328 : 16 Haziran 2022, 09:52:49 »
Jesus bize gelmeden önce neler yaptı diye bakarken (eski oyuncusu) Slimani’yi bizden sonra Benfica’ya aldırmaya çalıştığını okumuştum. Slimani bizden sonra Monako’da iyi iş çıkarınca Lyon’a gitti. Orada bizdeki performansa yakın bir şekilde oynayınca hayal kırıklığı oldu tekrar, sonra Sporting’e gitti vb… İnişli çıkışlı bir kariyer…

Bu son transfer hamlelerini görünce Jesus&Slimani kelimelerini birlikte arattım Google’da; ‘ulan yoksa!’ diyerek. Mütemadiyen “Jesus eski öğrencisini Fenerbahçe’ye istiyor” haberleri çıktı.

Yalan haberdir belki de…

Ancak sanırım Jesus kendi tayfasını/özellikle zamanında parlattığı adamları yanına almak istiyor. Ya da zamanında Slimani’yi parlattığı gibi Berişa’yı parlatabileceğini düşünüyor…

Geçtiğimiz sezon FB’nin tüm maçlarını izledim, maç yayınının önünü/arkasını devre arasını, yorumlarını takip ettim. Mevcut kadro ile ilgili epeyi fikrim oluştu.

Slimani bu sert ligde nasıl başarılı olamadı, baskıyı kaldıramadıysa Berişa’nın da durumu aşağı yukarı aynı. Berişa Avusturya liginde başarılı olmuş olabilir. CL’de goller atmış olabilir… Ama bizim ligde olmayacağını düşünüyorum. Bizden ayrılsa bile onun da kariyerinin Slimani gibi inişli çıkışlı olacağını düşünüyorum.

Serdar Dursun’u dahi kesemedi… Bizim ligin golcüsü denilen bir şey var. Berişa bizim ligin golcüsü değil ne yazık ki…

Jesus’un inatçılığı herkesin malumu ancak doluya da boşa da koysam transferlerle ilgili şu ana kadarki/ve olası görünen tüm kararlarının bize fayda sağlamayacağını düşünüyorum.

Oysa şampiyonluk formülümüz çok kolaydı bence…

« Son Düzenleme: 16 Haziran 2022, 09:55:09 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6329 : 16 Haziran 2022, 10:06:11 »
Yeri gelmişken Berişa ile ilgili bir konu da bu çocuğun direkt santrafor olmaması zaten. Sol forvet gibi aslında. Ya da 2’li ileri uçtan biri. Burada da dezavantaj yaşıyor bizim kadro içinde.