Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exex

• Üye
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #30 : 13 Kasım 2014, 18:54:20 »
... başkan gidince kim gelecek mutlaka çok degerli dik duran el etek öpmeyen birilerinin yalakalıgını sözcülügünü emirerligini yapmayacak bu görevi layıkıyla yapacak isimler vardır ...

kulübe zarar ettirdigim düşünülüyorsa evleri  kaca verdiysem aynı fiyattan geri alırım aradaki deger farkıda içine dedi daha dogrusu heryerde diyor, 

bende diyorum taraftarı ve tarihi sağlıyor FENERBAHÇEnin büyüklügünü 

Elbet vardir ama Ali Koc harici el etek opmeyen gelemez...
El etek opende gelirse devlet destekli bilet dagitimiyla hersey unutturulur.

Adama hersey denir ama parayla ilgili yapilan elestiriler sadece komiktir bana gore  :)

artik FB taraftari saglayamiyor maalesef , elimizde tarihimiz kaldi sadece.Buyuk taraftar evinde 1 0 maglupken yonetim istifa ve ooo aziz yildirim diye bagirmaz ....

"Kusura bakmayin sizin ustunuzden bunlari yazdm ama gruslerinizin bir bolumune kesinlikle katliyorum ."

not: ben "Aziz Yildirimci" yim. siz demeden ben diyim kendime O0
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2014, 18:56:34 Gönderen: exex »

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #31 : 09 Ocak 2015, 01:02:42 »
sene 2005 de
" Önümüzde çok örnekler varken, kafamızı kuma sokup ta, illa ki Türk oyuncuları oynayacak anlamında bir düşünceye sahip olursak; belki 10-20 sene sonra bu ortadan kalkacak ama geçen süre Türk futboluna bir şey katmayacaktır "

http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnewsmobile.aspx?id=3485307

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #32 : 08 Mayıs 2015, 02:17:28 »
bunu yazacak başka bir yer bulamadım.tüm şubeleri ilgilendiren twitler bu kadar yönetime yakın birinden geliyorsa:

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #33 : 08 Mayıs 2015, 20:31:12 »
Ahmet abi yazmışsa doğrudur ..

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #34 : 08 Mayıs 2015, 21:01:28 »
Kadın voleybol da grundig in verdiği para olduğu halde nasıl kadın basketbol kadar gideri oluyor? Ben anlayamadım.
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #35 : 23 Mayıs 2015, 14:59:05 »
allah bizi bu muhteremden tez zamanda kurtarsın

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #36 : 23 Mayıs 2015, 15:25:59 »
Artık yolun sonuna geldik Aziz Başkan, lütfen sen de pılını pırtını topla ve defol bu kulüpten.

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #37 : 23 Mayıs 2015, 23:57:23 »
bunu yazacak başka bir yer bulamadım.tüm şubeleri ilgilendiren twitler bu kadar yönetime yakın birinden geliyorsa:

17 yil baskan oldugu klupte, hala gelir getirmeyen branslara yatirim yapiyor olmakla ovunulmesi gercekten garip bir durum. 1-3-5 yil degil 17 klup baskanligi yapmis birisi denk bir butce, yeterli kaynak olusturamamis ise bu Aziz Yildirim'in hanesine arti degil eksi yazar. Bu meselenin bir ovunc meselesi gibi anlatilmasi garip.

Edit: Ayrica, futbol subesinde yapilan gereksiz transferler bircok bransin 1 yillik butcesinin hayli hayli uzerindeyken neden bu branslara yapilan harcamalar milletin gozune sokuluyor. voleybol ve basketbol branslarini disarda tutarsak sadece Krasic transferinin getirdigi yuk kadar degil.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2015, 00:10:20 Gönderen: hercumerc »

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #38 : 24 Mayıs 2015, 22:22:38 »
Aziz Yıldırım'ın bu kadar gitmesi isteniyor ama yanılmıyorsam halen aday yok .

Bence de bırakmalı kendisi artık . Ya da kendisi bırakmayacaksa bile seçilmemeli tekrardan . Ama hiçbir adayın çıkmıyor oluşu , çıkacak adayların da ne kadar ciddi olacağının tartışmalı olması büyük sorun bizim açımızdan . Belki de en son sportif durumun konuşulacağı bir seçime doğru gidiyoruz .

Çok çetin günler günler bekliyor kulübü . Hayırlısı olsun .

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Biz bazen Elmayla Armudu,İyiyle Kötüyü,Gerçek fenerbahçeliyle menfaatleri için fenerbahçeli olanları karıştırıyoruz..

1-) Fenerbahçe;bizler olsakda olmasakda, Aziz Başkan,olsada olmasada,bu renkler ve bu takım her zaman yaşayacak.Fenerbahçe 25 Milyon civarında 100 seneyi devirmiş ve nice yüzlerce seneyi devirecek çok büyük bir kulüp.Bu kulübe nice başkanlar geldi geçti ve daha nice başkanlar gelip geçecek.Kimse kalıcı değil.Çünkü insanlar bu hayatta yaşayıcak kadar günü olanlar yaşayıp sonrada aramızdan ayrılıp gidiyorlar.Kalıcı olabilecek tek gerçek Fenerbahçe’dir.
2-),Nekadardaha yaşıyacağımızı Allah bilir.Bütün insanlarda  böyle.Şimdi herkes şimdiki kendi hayatını değil,Fenerbahçenin kurulduğundan bu yana gelip giden insanlarımızı düşünsün.Biz isteriz ki Fenerbahçe kurulduğundan buyana bütün branşlarda hep şampiyon olsun.Biz isterizki Fenerbahçe’liler tek görüşe vakıf olsun,Biz isteriz ki Fenerbahçeli’ler bir aile bireyi gibi beraber olsunlar,Biz isterizki Fenerbahçe içinde görüş ayrılıkları olmasın.Hayat böyle toz pembe değil.Fenerbahçe çok büyük sivil toplum örgütü.bu zamana karşı ne guruplaşmalar gördük,ne kavgalar gördük,ne başkanlar geldi geçti,Ne taraftarlar yaşadı gitti,nekadar kötü maçlar kaybettik,nekadar antrenör geldi gitti,ne kadar şampiyonluklar gördük,şampiyonluk tatamadığımız yıllar başımız önde eğikte olsak hep Fenerbahçeli kalmasını bildik.Her kötü sonuçta Başkanları istifaya davet ettik.Bazende ‘’Alişen Başkan Fenerbahçe Şampiyon’’ sloganıyla Başkanları başımıza getirdik.Bunların Hepsi Fenerbahçe için yaşandı ve bizlerden sonra torunlarımızda bunları yaşıyacak görecek.

*Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka büyüklüktür işte. Adı konamaz. İslam Çupi *
Bu kelimeler her şeyi özetlemesi gerekiyor.

3-) Kimse Aziz Başkan’ın annesi değil,Babası değil,Kardeşi degil,Akrabası değil,ve hiç kimsede yalakası değil.Yukarda yazdıklarımdan çıkan sonuçta Aziz Yıldırım’da kalıcı değil.Hatasız bir kul değil,Bukadar muhalefete ragmen Aziz Yıldırım varsa demekki çoğunluk ona güvendiği için vardır.Ne demiştik kimse zorla Fenerbahçe’li olamaz.ve kimsede zorla Aziz Yıldırım legine oy vermez.17 sene bu takımda başkan olabiliyorsan,hayatını bu renklere veriyorsan,demekki insanlar bir şeyler görüyorki desteğini çekmiyor.Fenerbahçe nerden nereye gelmiş maziyi biraz incelemek gerekiyor.25 milyon taraftarın içinde çoğunluk Aziz Yıldırım’ı desteklemeseydi zaten bugünde başımızda olmazdı. Aziz Yıldırım gerçekten bizi kötü temsil etseydi Ali Şen’den tutunda Ali Koç’a kadar okadar kişi ortaya çıkar birileri başkan olurdu.ama bazı insanlar,çoğunluğa ‘’Aziz Yıldırım’ım satılık adamları’’,Aziz’in Yalakaları’’ demesi gerçekçi olamaz.işin acı yanı Fenerbahçe’nin düşmanları zaten çok bunu kendi içimizden birileride buna alet olup Aziz Yıldırım’a küfür etmeleri aslında kendi anne ve babalarına küfür etmeleriyle eş değerdedir. Aziz Yıldırım şuan kişi değildir, Aziz Yıldırım demek Fenerbahçenin başkanı demektir.Fenerbahçeliyi temsil edecek kişi demektir.Evet bu başkan kafamızda çok kaldı başka başkan gelsin diye düşünenlerde çoğunluğu ikna ederse kimse kalcı olamaz ki?
4-) Bu takım 3 Temmuz süreci atlattı. Fenerbahçe siyasetin içine çekilmeye çalışılıyor.Zaman zaman Fenerbahçe içindede buna alet olanlar yok değil.Bazıları sadece rant için karşı tarafta yer alırken Başkana karşı saldırılar yapıyor.Fenerbahçe’nin büyümesini Hazmedemiyen büyük bir toplulukla karşıkarşıyayız.Tüm takımlar,cemaat,Basın,Federasyon ve yandaşları,siyasi niyetler altında Fenerbahçeyi dağıtmak için hertürlü saldırıyı yapıyorlar.3 Temmuzda şikeyle ilgili bir ispat olamadı ama Trabzon,Galatasaray ve diğer takımların yardımıyla ispatlı şike sürecleri gelişiyor ve herkes susuyor.Sivas Maçındaki penaltı resmen şikenin Babası yapılıyor dedirtiyor ama basın dahil herkes çok sessiz.Fenerbahçe legine zaten izin vermezlerde diyelimki fenerbahçe’nin F si olsaydı ortalık toz dumandı.
5-)Aziz Başkan ne yapıyorsa Fenerbahçe için yapıyor.İnsanlar sadece sonuca bakıyor.iyi giden hiçbir şey için ALLAHA ŞÜKÜR Aziz Başkanımız var dedimi.Şimdi aziz başkanın bu renkler için yaptığı okadar şeyi tekrar tekrar anlatmama gerek yok ama.Bu takıma Alex’ide,Aykutuda,Ersun’uda,Veyselide,İsmail Hocayıda getirende Aziz başkan.GFB Alex’i yuhalarkenden Aykut’u,veysel’i,Ersun’u yuhalarkende karşı çıkan sahip çıkan Aziz Başkan değimliydi.Bende bukadar başkan görmüş,kötü günler geçirmiş Fenerbahçe’li olarak çoğunluk gibi Aziz Başkanı Tutsamda benimde kızdığım,eleştirdiğim yönleri elbetteki var.Bu sene Başkan 1 milyon üye kampanyasından başka bir şey düşünmedi ve her şeyi oluruna bıraktı.Ben bu takımın Başına Aykut’unda Ersun’unda,İsmail’inde gelmesine karşı olan biriyim.Ama benimki sadece düşünce farklılığı bu üç hocadan şimdilik 2 şampiyonluk çıktı.Benim bu seneki eleştirim Yurt dışına gidemediğimiz için Hoca ve Transfere sıcak bakmamasıydı.Nasıl olsa Bu takım Her Hocayla Şampiyon olur diye düşündü.Ama bence yanlıştı.Bu bakışı bizi hem şampiyonluktan hemde Türkiye kupasından etti.Ara transferde tamir yapacakken onuda yapamadık.bu senenin sonunakadar iyi geldik ama sonuçta Bursaspor’a elenmemiz De yukardaki bakış açısından suçlu oldugu yer olsada esas suçlu İsmail hoca ve futbolculardır.Biz nezaman ki Trabzon saldırınsa ugradık ozamandan bu yana takımda düşüş devam etmiştir.Bursa spoar beklide rüyasında bile Fenerbahçeyi eliyeceği yokken İsmail hoca yaptığı bukadar bariz hatalarla hem takıma hem taraftara hemde Aziz Başkana çok büyük zarar vermiştir.Galatasaray ve Beşiktaş maçlarından önce İsmail hocaya önlem alınmalıydı.o zamanlar kaybettiğimiz kritik puanlar kayseri maçında tuzu biberi oldu.Ve hala İsmail hocanın istifa etmemesini bir duruş bozukluğuna bağlıyorum.Bu kötü sonuçları Aziz Başkana bağlamak nekadar doğru olur oda tartışılır.
6-)Pasolig uygulaması nekadar etkilerse etkilesin,Maça giden taraftarlara lafım yok,ama taraftarın çoğu itici güç tarafını bu sene hiçbir branşta kullanamadı.GS okadar çalkantılı günler geçirmesine ragmen özellikle sonmaçlarda taraftarıyla,güç koyarken biz kayseri Erciyes maçı dahil takıma sahip çıkamadık.Bursa maçında bile nasıl olsa onları eledik mantıgıyla İsmail hoca nasıl berbat bir takım çıkardıysa sahaya bizlerde aynı mantıkla takıma sahip çıkamadık.GS-BJK maçında Taraftar nasıl maç alır herkes görmüştür inşallah.Bu sene Yönetimde,hocada,Taraftarda sınıfta kalmıştır.

Bu yazdıklarım size uzun gibi gelebilir ama aslında yazacaklarımın üçte biri bile olmadı.Aziz Başkan’ın bu güne kadar neler yaptığını,17 sene içinde Fenerbahçe’nin nerden nereye geldiğinin dökümünü,Gfb kurulması,gelişmesi ve Aziz başkanın (Bu konuda bir yalanlama olmadı bu kişinin  Eskiden Beşiktaş’lı olmas) Fenerbahçenin amigosu olan kişiye Tuvalet işletmeciliğini verdiği  grubun gelişmesinden rol adığını,onların arkasındayken neden ters düştükleri,ortada dönen Rant lar,vb bir çok konuyada giremedim.
( https://twitter.com/Ahadeli )

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
büyük Fenerbahceli olduğu için  "sikerim böyle Fenerbahce'yi " dedi dimi aziz ?

ahadeli bey, çok basit birşey soracağım , ismail td olarken basın toplantısında "başarı ismail hocanın başarısızlık benim" dedi mi demedi mi ?
Fenerbahce için ikincilik başarı mı ? değil , e o zaman bu adam çıkıp hesab verecek mi ?
bu kötü sonucları aziz başkana bağlamak ne kadar doğru demişsiniz , kime bağlayalım peki ? ben mi getiridim ismail çapsızını teknik direktörlüğe ?

Fenerbahce'yi sadece kongredekiler olarak görmeyin , kongredekiler çoğu amatör branşların sporcuları , aziz jeketini koysa jeketine oy verirler ..kimse kalıcı değildir diyorsunuz 20 yıl olucak eğer aday olursa , 20 yıl nedir allah aşkına , imparatorluk mu ?

bu sorulara aziz'i destekleyen herkes cevap verebilir.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2015, 00:10:04 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
Abi iyi akşamlar, gerçekten 25 milyon taraftarın çoğunluğunun Aziz Yıldırım'ı desteklediğini mi düşünüyorsun? Bana sorarsanız başkanlık seçimi kongre üyeleriyle değil de 25 milyon taraftarla yapılsa Aziz Yıldırım %5 oy alamaz şu anda.

3 Temmuz sürecine gelince Fenerbahçe'nin değil Aziz Yıldırım'ın siyasete çekilmek istendiğini düşünüyorum. Fenerbahçe'yi siyasetin içine çeken bizzat Aziz Yıldırım'ın kendisidir.

Aziz Yıldırım'a gelince kendisine karşı zaten hiçbir zaman sevgim yoktu ama Fenerbahçe Başkanı olduğu için büyük bir saygım vardı. 3 Temmuz'dan sonra yapılan kongrede; "Kişiler ve kulüpler ayrılamaz, ben şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım." diyip Fenerbahçe'yi de bu pisliğin içine çektikten sonra kendisine bir parça dahi saygım kalmamıştır.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #42 : 25 Mayıs 2015, 00:49:02 »
Aziz başkanın yıllar önce söylediği bugün hatırlamak istemediği güzel bir sözü vardı..Hatırlatmanın tam zamanı "Fenerbahçe'ye zarar verdiğimi düşündüğüm an bir dakika bu koltuk da durmam" Biz taraftar olarak 3 Temmuz dan beridir Aziz başkanın arkasında durduk ama o resmen güç sarhoşluğuyla hata üstüne hata yaptı..Sonun başlangıcı  geçen sezon şampiyonluk kutlamalarında başladı.Söylediği "Paralı köpekler bir daha sizi bu stada almam" söylemiyle başladı.Halbuki şampiyonluğu kazanan oyuncuların onure edilmesini daha sakin belirtse tüm tribunleri kazanabilirdi..Ben o gün stadda olsam bu hakaret bana yapılmamış olsa bile Aziz başkan gidene kadar bir daha maça gitmezdim..Bence artık kenara çekilmenin zamanı geldi..Eğer ısrarla devam etmeye kalkarsa bundan zarar görecek olan Fenerbahçe dir.

Diğer önemli bir konu da amator branşlarda yapılması düşünülen küçülme operasyonu..Ben bay, bayan  Basketbol ve Voleybol şubelerinde kesinlkle küçülmeye gidilmesinin büyük bir hata olacağını düşünüyorum..Futbol takımı Avrupa dan uzak olduğu 3 temmuz sürecinde Basketbol ve voleybol şubelerinin Avrupa kupalarındaki başarıları kulübün marka değerinin ve gücünün simgesi olmuştu.Diğer şubelerde kesinti yapılabilir ama basketbol ve voleybol şubeleri sponsorlarla desteklenerek Avrupa da iddaalı duruma getirilmelidir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
büyük Fenerbahceli olduğu için  "sikerim böyle Fenerbahce'yi " dedi dimi aziz ?

ahadeli bey, çok basit birşey soracağım , ismail td olarken basın toplantısında "başarı ismail hocanın başarısızlık benim" dedi mi demedi mi ?
Fenerbahce için ikincilik başarı mı ? değil , e o zaman bu adam çıkıp hesab verecek mi ?
bu kötü sonucları aziz başkana bağlamak ne kadar doğru demişsiniz , kime bağlayalım peki ? ben mi getiridim ismail çapsızını teknik direktörlüğe ?

Fenerbahce'yi sadece kongredekiler olarak görmeyin , kongredekiler çoğu amatör branşların sporcuları , aziz jeketini koysa jeketine oy verirler ..kimse kalıcı değildir diyorsunuz 20 yıl olucak eğer aday olursa , 20 yıl nedir allah aşkına , imparatorluk mu ?

bu sorulara aziz'i destekleyen herkes cevap verebilir.
dikkatli okuduysan  Bu sene Başkan 1 milyon üye kampanyasından başka bir şey düşünmedi ve her şeyi oluruna bıraktı.Ben bu takımın Başına Aykut’unda Ersun’unda,İsmail’inde gelmesine karşı olan biriyim.Ama benimki sadece düşünce farklılığı bu üç hocadan şimdilik 2 şampiyonluk çıktı.Benim bu seneki eleştirim Yurt dışına gidemediğimiz için Hoca ve Transfere sıcak bakmamasıydı.Nasıl olsa Bu takım Her Hocayla Şampiyon olur diye düşündü.Ama bence yanlıştı.Bu bakışı bizi hem şampiyonluktan hemde Türkiye kupasından etti.Ara transferde tamir yapacakken onuda yapamadık.bu senenin sonunakadar iyi geldik ama sonuçta Bursaspor’a elenmemiz De yukardaki bakış açısından suçlu oldugu yer olsada esas suçlu İsmail hoca ve futbolculardır,.GS-BJK maçında Taraftar nasıl maç alır herkes görmüştür inşallah.Bu sene Yönetimde,hocada,Taraftarda sınıfta kalmıştır. '' Diye senin yazdığın konuya değinmiştim.
Kongrede Birçok FB li ,3 temmuz sürecindeki tavırlarından dolayı sevmediği M.A.A yanılmıyorsam 2500 civarında oy almıştı.Tepki gören bir aday bukadar oy alabiliyorsa ve ordaki guruplaşmalarıda düşünürsek istenildiği taktirde AZİZ bAŞKANI düşürülebilinir.Devletin zorlamasıyla kongreye gidin aday seçin demesiyle yapılan   3 temmuz sürecinde bile oylar Aziz başkana gittiyse 500 binin üstünde taraftar yürüyüş yaptıysa zor yıkılır.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
dikkatli okuduysan  Bu sene Başkan 1 milyon üye kampanyasından başka bir şey düşünmedi ve her şeyi oluruna bıraktı.Ben bu takımın Başına Aykut’unda Ersun’unda,İsmail’inde gelmesine karşı olan biriyim.Ama benimki sadece düşünce farklılığı bu üç hocadan şimdilik 2 şampiyonluk çıktı.Benim bu seneki eleştirim Yurt dışına gidemediğimiz için Hoca ve Transfere sıcak bakmamasıydı.Nasıl olsa Bu takım Her Hocayla Şampiyon olur diye düşündü.Ama bence yanlıştı.Bu bakışı bizi hem şampiyonluktan hemde Türkiye kupasından etti.Ara transferde tamir yapacakken onuda yapamadık.bu senenin sonunakadar iyi geldik ama sonuçta Bursaspor’a elenmemiz De yukardaki bakış açısından suçlu oldugu yer olsada esas suçlu İsmail hoca ve futbolculardır,.GS-BJK maçında Taraftar nasıl maç alır herkes görmüştür inşallah.Bu sene Yönetimde,hocada,Taraftarda sınıfta kalmıştır. '' Diye senin yazdığın konuya değinmiştim.
Kongrede Birçok FB li ,3 temmuz sürecindeki tavırlarından dolayı sevmediği M.A.A yanılmıyorsam 2500 civarında oy almıştı.Tepki gören bir aday bukadar oy alabiliyorsa ve ordaki guruplaşmalarıda düşünürsek istenildiği taktirde AZİZ bAŞKANI düşürülebilinir.Devletin zorlamasıyla kongreye gidin aday seçin demesiyle yapılan   3 temmuz sürecinde bile oylar Aziz başkana gittiyse 500 binin üstünde taraftar yürüyüş yaptıysa zor yıkılır.

şike sürecinde arkasında olan bir çok adam artık bırakması gerektiğini yazıyor , söylüyor.
bakın yukarıda da arkadaş yazmış , eğer seçim kongrede değil de 25 milyon taraftar arasında yapılsa aziz yüzde 5 oy bile alamaz.
taraftar demişsiniz , taraftarı küstüren , haksız yere kombineleri iptal ettiren de aziz, kendisi de itiraf etti , bazı taraftarlarımız mağdur oldu diye o iptal olayından..kale arkalarına bilet sattırmadı yahu
kongre üyelerinin çoğu amatör brans sporcuları, seçimden önce kürek şübesi kaptanı "1200 oyumuz var hepsi aziz başkana" demişti bizzat kendim duydum FbTv'den.
bakın sanalı geçtim , reel hayatda tanıdğım onlarca fenerbahceliden bir tanesi bile azizi desteklemiyor artık.

sorularıma tam cevap alamadım ama yine de cevap için teşekkürler.

« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2015, 01:05:47 Gönderen: emindesouza »